Resultater NKK Trondheim 4.-5. juli 2015

Resultater fra og årslister etter utstillingen i NKK Trondheim 4.-5. juli 2015 finner du her

Resultater fra og årslister etter utstillingen
Sted: Leangen
Dato: 04.07.2015

BIS-plasseringer:

1BIS: Lhasa Apso, N UCH DKJV-13 Chic Choix Some Like It Chic, Sterri, Morten, Sævelandsvik
2BIS: Pomeranian, N DK UCH SEV-15 Tiny Jewels' Neverending Fame, Løken, Dag, Askim
3BIS: Kerry Blue Terrier, NORD UCH NJV-13 NV-14 NORDV-14 DKV-14 Shyloch Qosmos, Kvivesen, Helge, Halden
4BIS: Flat Coated Retriever, SEU(U)CH Caci´s Playing-To-Win, Östman, Carina O Mikael, Sverige
Best In Show dommer: Borges, Manuel Loureiro,

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1: Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Lawless, Paul, , 1BIG: Welsh Corgi Pembroke, N UCH NV-12 Cymar's Emma, Tvestad, Hanne, Jerpstad. 2BIG: Bearded Collie, NORD UCH Fixation's Armani, Gangåssæter, Cecilie, Vanvikan. 3BIG: Shetland Sheepdog, INT NORD UCH NORDV-12 SEV-12 KBHV-12 Joyland's Magic Ambition, Olsen, Finn Helge, Sandnes. 4BIG: Belgisk Fårehund, Groenendael, N DK UCH KBHV-14 Eternity's Calvin (g), Kjærstad, Susanne, Leirfjord.

Gruppe 2: Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Nilsson, Kurt, , 1BIG: Newfoundlandshund, Skipper's All Right, Nygård, Ole Andreas, Sylling. 2BIG: Dobermann, C.I.B. NORD UCH AD BH IPO1 NV-13-14 SEV-13'14 KBHV-14 Imidz Lady Eleanor, Pedersen, Miriam, Sandefjord. 3BIG: Grand Danois, NV-14 Smalltall's Evident, Lund, Heidi, Bjørkelangen. 4BIG: Sankt Bernhardshund Langhåret, DK N UCH Bayero's Magic Denzo, Lillevik, May Inger, Gjølme.

Gruppe 3: Terriere, Dommer: Hagström, Gertrud, , 1BIG: Se 3BIS. 2BIG: Airedale Terrier, NJV-14 NORDJV-14 SEJV-14 DKJV-14 Rabben's Quarterback, Sigfridstad, Halvor, Arneberg. 3BIG: Jack Russell Terrier, ITCH Jonu's Jr Django Unchained, Giovannetti, Federico, Italia. 4BIG: Australsk Terrier, Bristregal Yeah Whatta Regal, Janger, Nina, Finland.

Gruppe 5: Spisshunder, Dommer: Karlsdotter, Nina, , 1BIG: Se 2BIS. 2BIG: Mexikansk Nakenhund Stor, NJV-12 NV-12-13-14 Xibalba's Papalotl, Bäckström, Ia, Sverige. 3BIG: Japansk Spisshund, WW-14 NJV-13 HEJV-13 NORDJV-13 NORDV-13 FIJV-13 DKJV-13 DKV-13 Donåsen's Dona Tea D`la Bamse, Sliwa, Vanja E Trøbakk, Støren. 4BIG: Podenco Ibicenco Glatthåret, N DK SE CH UCH NV-11'12 SEV-11'12 NJV-11 DKV-12 NORDV-12'13 HEV-12 FIV-12 EUW-13 NV-14 Rosenhill's Just Joy, Knudsen, Maria Lauvhaug, Skotselv.

Gruppe 6/4: Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Wilberg, Leif-Herman, , 1BIG: Dachshund Korthåret, NJV-13 Valera's Bazinga, Gorseth, Elin Johanne, Gjøvik. 2BIG: Dunker, NJV-14 NORDJV-14 N UCH Streif Av Harafjell, Rao, Sheila, Trofors. 3BIG: Basset Hound, Candy By The Pound Av Esta Cado, Moseby, Elisabeth Aune, Trøgstad. 4BIG: Petit Basset Griffon Vendeen, GB UCH NV-11-12 Soletrader Trick Or Treat, Tunold-Hanssen, Anders, Oslo.

Gruppe 7: stående fuglehunder, Dommer: Jakobsen, Aase, , 1BIG: Bracco Italiano, SE JV-13 Olympos La Mia Maschera A Carnevale, Krogstad, Irene, Børsa. 2BIG: Vorstehhund Strihåret, Skarsemsløkkja's Larris, Westgård, Birgit, Trondheim. 3BIG: Pointer, NV-14 NORDV-14 Kanix Irene, Wilberg, Kari, Storbritannia. 4BIG: Engelsk Setter, N DK UCH Jøldalens Festlig, Steen, Petter, Gjerdrum.

Gruppe 8: Apporterende Hunder, Dommer: Wilberg, Leif-Herman, , 1BIG: Se 4BIS. 2BIG: Portugisisk Vannhund, INT N FI DK SUCH NORDJV-11 KBHV-12 HELW-12 BH NV-12-13 Aquafortis Cha-Ching By Robel, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss. 3BIG: Nova Scotia Duck Tolling Retriever, N DK UCH SE U(U)CH Seawild's Born To Perform, Larsen, Signe Melsen, Oslo. 4BIG: Irsk Vannspaniel, C.I.B. NORD DK S (u) N UCH NV-13 NORDV-14 Brown Clown Sune Safir, Hemmingsen, Eva, Trondheim.

Gruppe 9: Selskapshunder, Dommer: Pehar, Tino, , 1BIG: Se 1BIS. 2BIG: Dvergpuddel, N FI DK UCH NORDV-14 KBHV-14 JWW-14 Sjarmtrollet's Livselsker, Sletthaug, Anne Mette, Sandefjord. 3BIG: Chihuahua Langhåret, SE DK UCH KBHV-12 Metzin Elite Engla Caramelitza, Bakke, Karianne, Strømmen. 4BIG: Mops, N DK PH UCH WW-14 NJV-13 SEJV-13 Analog Ci Nobodys Business, Løken, Bjørn Erling, Hønefoss.

Gruppe 10: Mynder, Dommer: Louhi, Kirsti, , 1BIG: Saluki, Sinaxs Damir, Land, Jorunn, Elverum. 2BIG: Whippet, Courtborne Tia Maria, Granlund, Sylvia Anette, Trondheim. 3BIG: Italiensk Mynde, DKV-14 N UCH Idefix Phoenix, Jensen, Regine, Oslo. 4BIG: Spansk Galgo, N UCH Rabilargo's Amigo Born For Warlocks, Stene Marit Og Bjørnewall Sven Erik, Korsvegen.

Bamseliste etter denne utstillingen

1. NORD UCH NJV-13 NV-14 NORDV-14 DKV-14 Shyloch Qosmos, Kerry Blue Terrier, Kvivesen, Helge, Halden, (15-14-14-14-12) 69 p.
2. Skipper's All Right, Newfoundlandshund, Nygård, Ole Andreas, Sylling, (12-8-7-7) 34 p.
3. N UCH NV-12-13-14 NORDV-14 SEV-14 Angeyja's Aela, Pyreneisk Gjeterhund, Mathiesen, Gro/Romstad, Per Tore, Roa, (12-11-4-4) 31 p.
4. N UCH NORDJV-13 SEJV-13 FIJV-13 NV-14 JWW-14 Estava Rain Only Style Remains, American Akita, Birkmar, Friedrich, Skarnes, (12-6-5) 23 p.
5. N DK SE UCH DKJV-13 DKV-14 Chic Choix Some Like It Chic, Lhasa Apso, Sterri, Morten, Sævelandsvik, (15-6) 21 p.
6. N UCH SE JV-13 Olympos La Mia Maschera A Carnevale, Bracco Italiano, Krogstad, Irene, Børsa, (14-5-2) 21 p.
7. GB UCH NV-11-12 Soletrader Trick Or Treat, Petit Basset Griffon Vendeen, Tunold-Hanssen, Anders, Oslo, (10-5-3-3) 21 p.
8. NORD UCH SEV-15 Tiny Jewels' Neverending Fame, Pomeranian, Løken, Dag, Askim, (13-7) 20 p.
9. INT NORD UCH NV-12 NORDV-14 Chill Giant's As Good As She Gets, Irsk Ulvehund, Eliassen, Monica Fornebo, Fredrikstad, (12-4) 16 p.
10. N DK SE FI UCH FIV-14 Bazinga A Storm Of Swords, Faraohund, Hansen, Simon Tien, Blystadlia, (7-6-3) 16 p.
11. N DK UCH NV-13 NJV-13 NORDV-14 Galiano's Entertaining Lady, Bouvier Des Flandres, Tufte, Fredrik Mathisen, Oslo, (6-5-5) 16 p.
12. N UCH DK AUS CH Azel Always Bet On The Black, Amerikansk Cocker Spaniel, Kristensen, Michael, Danmark, (15) 15 p.
13. INT NORD UCH S JCH SEV-10 NV-14 NORDV-14 Lokkeberget's Igor, Kleiner Münsterländer, Thoresen, Pål, Ytre Enebakk, (11-4) 15 p.
13. NORD FI UCH DKJV-13 DKV-13 NJV-13 NV-13 SEJV-13 HEJV-13 Absint Av Larhjelm, Dachshund Strihåret, Hjelmtvedt, Lars, Holmestrand, (11-4) 15 p.
15. N DK SE UCH DKV-14 Idefix Phoenix, Italiensk Mynde, Jensen, Regine, Oslo, (4-4-3-3) 14 p.




Beste Veteran:

Dag 1
1. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14 NORDVV-14 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, 5 p.
2. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14 NVV-14 NORDVV-14 SEV-14 SEVV-14 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Dramstad, Sonja, Dilling, 4 p.
3. INT NORD EE UCH NORDV-12 NV-12 KBHV-13 Annabelle Grace, Chinese Crested, Olsen, Camilla, Hegra, 3 p.
4. INT N SE UCH NV-09-10 JWW-08 Curiosity Nothing Less, Silky Terrier, Halseth, Astrid Irene, Trondheim, 2 p.

Dag 2
1. CIE N DK UCH DKV-11 NV-11 NVV-14 NORDVV-14 D'evasives Emiliana, Bouvier Des Flandres, Tufte, Fredrik Mathisen, Oslo, 6 p.
2. N UCH Vitkind's Velvet Sunbeam, Samojedhund, Sørum, Line, Oteren, 5 p.
3. Se V-10 SE uch NO UCH DK UCH F Windrift's Aurora Fund, Keeshond, Höglund, Christina, Sverige, 4 p.
4. INT NORD SE UCH NORDV-09-11 SE DK FI HE V-11 WW-10-11 KBHV-10 NVV-14 Japaro Eye Of The Storm, Shetland Sheepdog, Olsen Finn H/Nixon, Mr. J Og Mrs. M, Sandnes, 3 p.

Dommer: Borges, Manuel Loureiro


Årets beste veteran etter denne utstillingen

1. INT MONT BH LIT R NORD UCH WW-14 NV-05 SV-08-13 LITV-08 NVV-12-13-14 NORDVV-13 FIVV-13 NORDVV-14 Hin Chen's Jay-Walker, Shih Tzu, Finnanger Hege Mari Og Ole Morten, Oppaker, (6-6-5-4) 21 p.
2. INT NORD HR FI SLO ROGr UCH WW-08 NV-07-08-09-11-13-14 NORDV-08-14 DKV09-10 NVV-14 NORDVV-14 Wervest's Winn, Dvergdachshund Strihåret, Vestby, Vera, Nordre Frogn, (5-5-5-4) 19 p.
3. CIE N DK UCH DKV-11 NV-11 NVV-14 NORDVV-14 D'evasives Emiliana, Bouvier Des Flandres, Tufte, Fredrik Mathisen, Oslo, (6-5-5) 16 p.
4. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14 NORDVV-14 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, (5-5-3) 13 p.
5. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14 NVV-14 NORDVV-14 SEV-14 SEVV-14 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Dramstad, Sonja, Dilling, (4-4-3) 11 p.
6. INT N SE UCH NV-09-10 JWW-08 Curiosity Nothing Less, Silky Terrier, Halseth, Astrid Irene, Trondheim, (4-4-2) 10 p.
7. INT NORD S EE H IR LET SLO UCH EUJV-07 KBHV07-09-10 ESTV-08-09 WW-08-09-10 EUV08-09-10 FINV-08-09 BALTV09 SV09-10 LATV10 NVV-14 NORDVV-14 Freetain's My Oh My, Phalène, Lyngstad, Anne Grethe, Steinkjer, (4-3-2) 9 p.
8. INT NORD SE UCH NORDV-09-11 SE DK FI HE V-11 WW-10-11 KBHV-10 NVV-14 Japaro Eye Of The Storm, Shetland Sheepdog, Olsen Finn H/Nixon, Mr. J Og Mrs. M, Sandnes, (5-3) 8 p.
9. N UCH Bernegården's Philadelphia, Sankt Bernhardshund Langhåret, Andersen, Katarina Elin Helland, Hauglandshella, (4-2-1) 7 p.
10. N SE UCH NV-08 -09-12 NVV-13 NVV-14 NORDVV-14 Kellbird's Sneip Von Stump, Chihuahua Langhåret, Sørhaug Vibeke/ Gullstrand Brede, Stokke, (6) 6 p.
11. DKCH(U) INTCH LUCH DEVDHCH DEC Elmelund's Daredevil, Cocker Spaniel, Elmelund, Pia, Danmark, (5) 5 p.
12. N UCH Vitkind's Velvet Sunbeam, Samojedhund, Sørum, Line, Oteren, (5) 5 p.
13. SE N DK EE FI LV UCH C.I.B NOR Stavregårdens Yorker Atomic Swing, Yorkshire Terrier, Davidsson, Marianne, Sverige, (5) 5 p.
14. INT NORD FIN UCH NORDV-07 GBZ HR CH VWW-13 Taa Palati's American Hemi, Pomeranian, Heian, Aina, Kodal, (4) 4 p.
15. Se V-10 SE uch NO UCH DK UCH F Windrift's Aurora Fund, Keeshond, Höglund, Christina, Sverige, (4) 4 p.




Beste avlshund:

Dag 1
1. N S UCH Cubilon's Oline Onereux,Pyreneerhund, Aune Hilde Dalos/Grostad Liv-Berit, Kvål, 7 p.
2. N UCH Shandor's Hurricane Hamlet,Chinese Crested, Solen, Ann-Kristin, Øydegard, 5 p.
3. INT SE FI N UCH FIJV-11 Magicpower's Memphis,Staffordshire Bull Terrier, Stjernstrøm Wenche/Olsen Thomas, Tromsdalen, 4 p.

Dag 2
1. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Land Geir Og Karlsen Kenneth, Østre Gausdal, 7 p.


Årets beste avlshund etter denne utstillingen

1. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Land Geir Og Karlsen Kenneth, Østre Gausdal, (7-7) 14 p.
2. N DK UCH NV-11 NJV-11 DKV-14 Griffmakers Call Me Connery, Petit Brabancon, Refsnes, Elisabeth Nilsen, Orre, (8) 8 p.
3. N S UCH Cubilon's Oline Onereux, Pyreneerhund, Aune Hilde Dalos/Grostad Liv-Berit, Kvål, (7) 7 p.
4. NORD UCH Miljøsablo's Close To Pekka's Heart, Mexikansk Nakenhund Stor, Midtsand, Anne Karin, Reipå, (7) 7 p.
5. INT NORD SE VDH UCH KBHV-11-14 DKV-11-14 SV-12 BDSG-13 HEV-13 FIV-13 Kangelani's Impressive Ino Byascot, Rhodesian Ridgeback, Lund Alexander Og Hjartøy Marit, Råde, (7) 7 p.
6. INT NORD VDH UCH DKV-12 DKVV-12-13 NORD VV-12 NVV-12 VWW-13 HeVW-13 VV-13 Cafridas Frolic Friendly Fannie, Berner Sennenhund, Løken Vigdis Og Ole Einar, Bøn, (6) 6 p.
7. INT NORD LUX EST PUCH WW080910 NV-07-08 SV-08 ESTW-08 KBHV-09 NV-14 NORDVV-14 Isostar's Missmatch, Portugisisk Vannhund, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss, (6) 6 p.
8. N UCH Shandor's Hurricane Hamlet, Chinese Crested, Solen, Ann-Kristin, Øydegard, (5) 5 p.
9. INT SE FI N UCH FIJV-11 Magicpower's Memphis, Staffordshire Bull Terrier, Stjernstrøm Wenche/Olsen Thomas, Tromsdalen, (4) 4 p.

Beste oppdretter:

Dag 1
1. Pugbully - Mops, 6 p.
2. Cubilon's - Pyreneerhund, 4 p.
3. Zanevi - Chinese Crested, 3 p.
4. Freetains - Phaléne, 2 p.

Dag 2
1. Esbelto - Afghansk Mynde, 6 p.
2. Sinaxs - Saluki, 4 p.
3. Aquafortis- Portugisisk Vannhund, 3 p.
4. Donåsen - Japansk Spisshund, 2 p.


Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen

1. Aquafortis- Portugisisk Vannhund, (7-5-5-3-3) 23 p.
2. Esbelto - Afghansk Mynde, (6-2-2-2) 12 p.
3. Tangetoppen - Mops, (5-4-3) 12 p.
4. Miljøsablo - Meksikansk Nakenhund S, (7-3) 10 p.
5. Quantos - Schäferhund, (5-3-1-1) 10 p.
6. Larhjelm-Dachshund Strihåret, (5-4) 9 p.
7. Sinaxs - Saluki, (4-4) 8 p.
8. Toots - Dalmatiner, (4-4) 8 p.
9. Vintervidda - Finsk Lapphund, (6) 6 p.
10. Pugbully - Mops, (6) 6 p.
11. Chvalis -Dvergschnauzer Sort/Silver, (6) 6 p.
12. Artic Roses - Shih Tzu, (6) 6 p.
13. Sagaland - Tibetansk Spaniel, (5) 5 p.
14. Artic Flyer - Chinese Crested, (5) 5 p.
15. Cabaka's - Samojedhund, (5) 5 p.


Beste Norske Hund:

Dag 2
1. N J(B)CH Zara, Norsk Elghund Grå, Jønland, Erik, Gåsbakken, 72 p.
2. NJV-14 NORDJV-14 N UCH Streif Av Harafjell, Dunker, Rao, Sheila, Trofors, 53 p.
3. A N Linus, Hygenhund, Ølstøren, Boye, Melhus, 46 p.
4. N UCH NV-13 Beyla Arnadottir Av Vollakloa, Norsk Lundehund, Mæhlen, Dagrunn, Lensvik, 44 p.


Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. N UCH SE UCH DK UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14 NORDV-14 DKV-14 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (43-30) 73 p.
2. N J(B)CH N UCH N VCH Zara, Norsk Elghund Grå, Jønland, Erik, Gåsbakken, (72) 72 p.
3. DK UCH DKV-14 SV-13-14 SEJV-13 JWW-14 NORDV-14 Direktør'n Av Kampenhaug, Dunker, Jensen, Ann Jeanette Stenhaug, Rakkestad, (36-21-12) 69 p.
4. C.I.B NORD UCH Ålvisheim's Sol Livesdotter, Norsk Lundehund, Langenes, Joakim, Søgne, (38-30) 68 p.
5. N UCH Gokstadhaugen's Sirius, Norsk Elghund Grå, Risdal, Guttorm, Fevik, (55) 55 p.




Lydighet:

LP-I
1. N VCH Black-Flat's Moods Of Norway, Flat Coated Retriever, Eggen, Guri, Trondheim, 169 p.
2. Cavalita's Amazing Beauty, Cavalier King Charles Spaniel, Enge, Martha, Fannrem, 165,5 p.
3. Bedablanco Exotic Eira Blaidd Gwyn, Hvit Gjeterhund, Görtz, Sabine Maria, Singsås, 152,5 p.
4. Doffen, Blandingshund, Magndal, Maybritt, Hvam, 134,5 p.
5. Laboxro's Energy Sourse, Boxer, Rønning, Thomasd, Trondheim, 126,5 p.
6. Anastacia, Boxer, Elda, Kristine, Oppdal, 123,5 p.
7. N UCH Arca Halu Free Spirit, Dvergschnauzer Sort, Nyeng, Are, Ranheim, 116,5 p.
8. Ozzy, Blandingshund, Storaunet, Åshild, Nordli, 101,5 p.
9. Bringback's Electra, Golden Retriever, Zetlitz, Ola Lien, Trondheim, 92 p.
10. Shari Pat's Golden Shimmer, Shetland Sheepdog, Bruland, Lasse, Førde, 89 p.
11. Laboxro's Final Fantacy, Boxer, Strand, Solveig, Trondheim, 86,5 p.
12. Mio, Golden Retriever, Wigen, Kristin, Trondheim, 79 p.
13. Evallens Red & Tan Orkanza Irja, Australian Kelpie, Myhren, Wenche Aas, Årnes, 57,5 p.

LP-II
1. High Working B C Cash, Border Collie, Krogstad, Morten, Gan, 180 p.
2. Lauvstuas Trym Winterstorm, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Andresen, Anne Halldis, Arendal, 161,5 p.
3. LPI Myrullen's Min Lillebror, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, 157,5 p.
4. Bindjigården's Iri, Stabyhoun, Gjørven, Berit, Ellingsøy, 118 p.
5. N VCH Desperados Bitten, Engelsk Springer Spaniel, Bratteng, Kathrine Moen, Trondheim, 107 p.
6. N UCH AD Yapyards Dazed And Confused, Riesenschnauzer Sort, Lande, Inger, Tiller, 84 p.

LP-III
1. Get Weiler's Happy Gaia, Border Collie, Johansen, Anne-Linn Mjøen, Minnesund, 273 p.
2. Myrullen's Min Karma, Border Collie, Selsaas, Kjellaug, Nedre Vats, 245 p.
3. Kvikk, Blandingshund, Krogstad, Morten, Gan, 214 p.
4. Aysablues Blue Berry, Australian Shepherd, Nilsen, Mette Annie, Rypefjord, 199 p.
5. Marvin, Border Collie, Gudmundseth, Kjersti, Heimdal, 196 p.
6. Pia, Border Collie, Dybdahl, Aina, Molde, 114 p.
7. Cafridas Rhythmic Ragtime Reggae, Berner Sennenhund, Amundsen, Mari-Ann H, Vestfossen, 72,5 p.

LP-Elite
1. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, 285,5 p.
2. BH Spar Ess, Border Collie, Isaksen, Ann-Karin, Enebakkneset, 269,5 p.
2. Somollis Inez, Border Collie, Hauger, Kristin Natås, Rasta, 269,5 p.
4. N LCH Målli, Border Collie, Kvernberg, Monica Beate, Aureosen, 269 p.
5. BH High Working B C Keighley, Border Collie, Hansen, Jannike, Aurskog, 268,5 p.
6. N LCH Tending Knockout, Border Collie, Nordve, Gørill, Aurskog, 262,5 p.
7. SE LCH SE VCH BH Knertebo's Optimal Onoff, Rottweiler, Traaholt, Anne-Marit, Båstad, 212,5 p.
8. Blacktorn's Million Dollar Baby, Australian Shepherd, Nilsen, Line Bu, Oslo, 196 p.
9. Wirabruks Chana, Belgisk Fårehund, Malinois, Flemsæter, Aud, Ikornnes, 186 p.
10. Get Weiler's Haico, Border Collie, Wang, Marit, Inderøy, 173,5 p.
11. Vega, Border Collie, Methi, Marianne Elise, Hobøl, 142 p.
12. N VCH N UCH Heierås Killer (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Garberg, Line, Selbu, 127,5 p.
13. Vasegaard Pip's Cilla, Labrador Retriever, Abildsnes, Anne Kvisle, Levanger, 115,5 p.


Gerapokalen etter denne utstillingen

1. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, (290-285,5-279,5) 855 p.
2. BH Despina Galdr, Border Collie, Bakke, Hege Schea, Ytre Enebakk, (290-281-276,5) 847,5 p.
3. Somollis Inez, Border Collie, Hauger, Kristin Natås, Rasta, (286,5-278-274,5) 839 p.
4. N LCH Målli, Border Collie, Kvernberg, Monica Beate, Aureosen, (277-272-269) 818 p.
5. Chess, Border Collie, Thon, Grete, Tolvsrød, (283,5-267,5-264,5) 815,5 p.
6. BH Spar Ess, Border Collie, Isaksen, Ann-Karin, Enebakkneset, (272-269,5-269) 810,5 p.
7. N LCH BH High Working B C Keighley, Border Collie, Hansen, Jannike, Aurskog, (281,5-268,5-246,5) 796,5 p.
8. N LCH Tending Knockout, Border Collie, Nordve, Gørill, Aurskog, (280,5-262,5-251) 794 p.
9. N LCH Myrullen's Lazy Haste, Border Collie, Gudem, Kristin, Heggedal, (272,5-264-251) 787,5 p.
10. N LCH Joy, Border Collie, Mc Dowell, Liv, Tolvsrød, (268-262-195,5) 725,5 p.


Agility:

Liten-1
1. Fossehaugens Elvis The Gigolo, Papillon, Strøm, Solbjørg, Råde
2. Shelster Apollo Cinnamon, Shetland Sheepdog, Stubberud, Trine, Oslo
3. N SE UCH NV-11 Vingheias Saga, Norsk Lundehund, Ormset, Gunn Tove, Fannrem
0. NORD EST UCH NVV-12-13 Lundekloens Vinga, Norsk Lundehund, Ormset, Gunn Tove, Fannrem
0. N S UCH NV-08 Leinstadhågens Mille Lernæs, Norsk Lundehund, Selbekk, May Elisabeth Lernæs, Fannrem

Liten-3
1. N DK A(H)CH DK SE AGCH Frisenborg's Bolette, Dvergschnauzer Sort/Silver, Johansson, Lars Jakob, Danmark

mellom-1
1. INT NORD UCH NV-10 NORDV-10 Winterblue's Aladdin, Zahl, Kjersti, Selbu
2. N UCH Silver Joy Great Bart, Kleppe, Signe Lund, Hakadal
3. AGHI Lille-Lo's Easy Robert, Ulekleiv, Anne Grundstad, Haslum
4. Nisselia's Indiana Jones, Dahlhaug, Therese, Trondheim
0. INT NORD DK UCH ESTJW-07 WW-08 NV-11-12 Heike Av Vinterskogen, Ormset, Gunn Tove, Fannrem
0. Perro Rivaltas Caceres, Nyjordet, Gerd, Trondheim
0. Tika, Nygård, Christina Sætre, Elnesvågen

mellom-2
1. Tarrynden Gloriana, Border Collie, Wilhelmsen, Elizabeth, Lillestrøm
2. Sunborne Balda Belleza, Shetland Sheepdog, Vaags, Agnete, Trondheim
3. INT NORD UCH NV-10 NORDVV-14 Sølvhaven's Drage Bono, Dvergschnauzer Salt/Pepper, Kleppe, Signe Lund, Hakadal

mellom-3
1. Artigtitten Tutta Teis Tara, Shetland Sheepdog, Wilhelmsen, Elizabeth, Lillestrøm
2. Nord UCH SE Agch Chezzay's Just Jackpot, Japansk Spisshund, Edström, Ellinor, Sverige
0. Pinocchio's Eomer, Mellompuddel, Scharffscher, Annelise, Trondheim

Stor-1
1. C.I.B. NORD DK S (u) N UCH NV-13 NORDV-14 Brown Clown Sune Safir, Irsk Vannspaniel, Hemmingsen, Eva, Trondheim
2. AGHI Canidaes Meant 2 Be, Australian Shepherd, Asbjørnslett, Ida, Vestby
3. Keep Working Action Zoomzoom, Border Collie, Sandvik Tina Renathe, Buvika
4. Keep Working Action Oy, Border Collie, Rynning, Janniche, Melhus
5. Dis, Border Collie, Malmo, Trine, Trondheim
0. Borderjoy's Acrobatic Aber Kadaber, Border Collie, Gorski, Dorota, Oslo
0. Pippin Av Chamirox, Schäferhund Normalhår, Johnsen, Elisabeth Svarstad, Moss
0. Alddagas Betula Nana, Flat Coated Retriever, Rishaug, May Therese, Bud
0. N SE UCH Revhibakken's Rock On, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Græsmann, Heidi, Trondheim
0. Stay Behind's No Wonder, Bearded Collie, Hanssen, Synnøve, Rørvik
0. N VCH Vildandens Cache Af Pixboot, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Blaafjell, Katrine, Mosjøen
0. A Bark In The Dark Gjkennel's, Australian Shepherd, Bråten, Annie E, Gjøvik
0. Aysablues Blue Berry, Australian Shepherd, Nilsen, Mette Annie, Rypefjord
0. Cameron Rocky Road, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Græsmann, Heidi, Trondheim
0. No Monkey Business, Border Collie, Gudmundseth, Kjersti, Heimdal
0. Alvvalas Kanela Kavrret, Lapsk Vallhund, Eltvik, Mona Stavnesli, Aureosen

Stor-2
1. My Trusted Friend Dee Dee, Border Collie, Espås, Kari, Trondheim
0. My Trusted Friend Get Me, Border Collie, Krogstad, Roger, Melhus

Stor-3
1. Akersborg Baileys, Border Collie, Berg, Ingrid, Trondheim
2. Kira, Blandingshund, Graneggen, Marit, Saupstad
3. Heierås Langila (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Mjøen, Anette, Saupstad
4. Marvin, Border Collie, Gudmundseth, Kjersti, Heimdal
0. N UCH Merkelige Aua Av Revehiet (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Strøm, Julie Stormo, Leinstrand
0. SE N ACH Bea, Border Collie, Rynning, Janniche, Melhus
0. Ingribakkens Nemi, Engelsk Springer Spaniel, Luktvassli, Barbro, Mosjøen
0. Akersborg Tiini, Border Collie, Græsmann, Unn Kristin, Trondheim
0. Vokterens Duke, Australian Shepherd, Sandvik Tina Renathe, Buvika
0. Macho Amigo Av Revehiet (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Strøm, Helge, Tiller

Hopp-Liten-1
1. Fossehaugens Elvis The Gigolo, Papillon, Strøm, Solbjørg, Råde
0. N S UCH NV-08 Leinstadhågens Mille Lernæs, Norsk Lundehund, Selbekk, May Elisabeth Lernæs, Fannrem
0. NORD EST UCH NVV-12-13 Lundekloens Vinga, Norsk Lundehund, Ormset, Gunn Tove, Fannrem
0. N SE UCH NV-11 Vingheias Saga, Norsk Lundehund, Ormset, Gunn Tove, Fannrem
0. Shelster Apollo Cinnamon, Shetland Sheepdog, Stubberud, Trine, Oslo

Hopp-Liten-3
1. N DK A(H)CH DK SE AGCH Frisenborg's Bolette, Dvergschnauzer Sort/Silver, Johansson, Lars Jakob, Danmark

Hopp-mellom-1
1. Nisselia's Indiana Jones, Shetland Sheepdog, Dahlhaug, Therese, Trondheim
2. N UCH Silver Joy Great Bart, Dvergschnauzer Salt/Pepper, Kleppe, Signe Lund, Hakadal
0. Perro Rivaltas Caceres, Spansk Vannhund, Nyjordet, Gerd, Trondheim
0. INT NORD DK UCH ESTJW-07 WW-08 NV-11-12 Heike Av Vinterskogen, Norsk Lundehund, Ormset, Gunn Tove, Fannrem
0. Tika, Dvergschnauzer Sort/Silver, Nygård, Christina Sætre, Elnesvågen
0. AGHI Lille-Lo's Easy Robert, Dansk-Svensk Gårdshund, Ulekleiv, Anne Grundstad, Haslum
0. Doggygarden's Unforgettable, Amerikansk Cocker Spaniel, Borgos, Jon Anders, Røros

Hopp-mellom-2
0. INT NORD UCH NV-10 NORDV-10 Winterblue's Aladdin, Kromfohrländer, Zahl, Kjersti, Selbu
0. INT NORD UCH NV-10 NORDVV-14 Sølvhaven's Drage Bono, Dvergschnauzer Salt/Pepper, Kleppe, Signe Lund, Hakadal
0. Sunborne Balda Belleza, Shetland Sheepdog, Vaags, Agnete, Trondheim
0. Tarrynden Gloriana, Border Collie, Wilhelmsen, Elizabeth, Lillestrøm

Hopp-mellom-3
1. Pinocchio's Eomer, Mellompuddel, Scharffscher, Annelise, Trondheim
2. Nord UCH SE Agch Chezzay's Just Jackpot, Japansk Spisshund, Edström, Ellinor, Sverige
3. Artigtitten Tutta Teis Tara, Shetland Sheepdog, Wilhelmsen, Elizabeth, Lillestrøm

Hopp-Stor-1
1. C.I.B. NORD DK S (u) N UCH NV-13 NORDV-14 Brown Clown Sune Safir, Irsk Vannspaniel, Hemmingsen, Eva, Trondheim
2. Keep Working Action Zoomzoom, Border Collie, Sandvik Tina Renathe, Buvika
3. Keep Working Action Oy, Border Collie, Rynning, Janniche, Melhus
4. No Monkey Business, Border Collie, Gudmundseth, Kjersti, Heimdal
0. N SE UCH Revhibakken's Rock On, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Græsmann, Heidi, Trondheim
0. Dis, Border Collie, Malmo, Trine, Trondheim
0. Pippin Av Chamirox, Schäferhund Normalhår, Johnsen, Elisabeth Svarstad, Moss
0. N VCH Vildandens Cache Af Pixboot, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Blaafjell, Katrine, Mosjøen
0. Alvvalas Kanela Kavrret, Lapsk Vallhund, Eltvik, Mona Stavnesli, Aureosen
0. Cameron Rocky Road, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Græsmann, Heidi, Trondheim
0. Stay Behind's No Wonder, Bearded Collie, Hanssen, Synnøve, Rørvik
0. Mio, Golden Retriever, Wigen, Kristin, Trondheim
0. Braveheart, Collie Langhåret, Finne, Camilla, Steinkjer
0. A Bark In The Dark Gjkennel's, Australian Shepherd, Bråten, Annie E, Gjøvik
0. Borderjoy's Acrobatic Aber Kadaber, Border Collie, Gorski, Dorota, Oslo
0. Alddagas Betula Nana, Flat Coated Retriever, Rishaug, May Therese, Bud

Hopp-Stor-2
1. My Trusted Friend Dee Dee, Border Collie, Espås, Kari, Trondheim
0. My Trusted Friend Get Me, Border Collie, Krogstad, Roger, Melhus
0. AGHI Canidaes Meant 2 Be, Australian Shepherd, Asbjørnslett, Ida, Vestby
0. Aysablues Blue Berry, Australian Shepherd, Nilsen, Mette Annie, Rypefjord

Hopp-Stor-3
1. Macho Amigo Av Revehiet (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Strøm, Helge, Tiller
2. Heierås Langila (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Mjøen, Anette, Saupstad
3. Marvin, Border Collie, Gudmundseth, Kjersti, Heimdal
4. Vokterens Duke, Australian Shepherd, Sandvik Tina Renathe, Buvika
5. Kira, Blandingshund, Graneggen, Marit, Saupstad
6. Ingribakkens Nemi, Engelsk Springer Spaniel, Luktvassli, Barbro, Mosjøen
0. SE N ACH Bea, Border Collie, Rynning, Janniche, Melhus
0. Akersborg Baileys, Border Collie, Berg, Ingrid, Trondheim
0. N UCH Merkelige Aua Av Revehiet (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Strøm, Julie Stormo, Leinstrand
0. Akersborg Tiini, Border Collie, Græsmann, Unn Kristin, Trondheim


KALA TROFEET ETTER DENNE UTSTILLINGEN

Liten 3
1. N UCH AGHIII AGIII Candy Kokos Av Ronbalt, Mittelspitz, Kjørnæs, Benedicte, Høvik, ((0-2)-(6,07-2)-(11,73-17)) 38,8 p.

Mellom 3

Stor 3


Juniorhandling:


Klasse 10-13 år, dag 1
1. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
2. Siri Andersson, Sverige, Bichon Havanais, Honungsmåne Piece Of Art
3. Fredrik Knutsen, Brumunddal, Bichon Havanais, Lekkerbisken's Sweet Elegance
4. Svein-Thore Ulleberg-Bøhmer, Nannestad, Siberian Husky, Bedarra Kat Von D


Klasse 14-17 år, dag 1
1. Sara Melsen Sundman, Oslo, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Seawild's Born To Perform
2. Julia Bjørklund, Skiptvet, Basenji, Chagmas Pirate King Black Pearl
3. Sigrid Svingen, Støren, Boston Terrier, Peppergarden's Svängiga Svea
4. Astrid K. Bjørnarå, Drammen, Shetland Sheepdog, Gullerina's Royal Raider








FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere