Resultater NKK Trondheim 1.-2. juli 2017

Resultater fra og årslister etter utstillingen NKK Trondheim 1.-2. juli 2017 finner du her

Resultater fra og årslister etter utstillingen
Sted: Trondheim/Leangen
Dato: 01.07.2017

Resultater per rase, samt kritikker, finner du her

BIS Plasseringer:

1BIS: Siberian Husky, C.I.B. DK N UCH NV-12 SEV-15 Okami's Just Talk About Alva, Helena Skoglund, Sverige
2BIS: Skotsk Hjortehund, St Finnian Gaia, Eva Svendsen, Singsås
3BIS: Portugisisk Vannhund, N DK FI SE UCH EUJW-16 HEW-16 Aquafortis Kamikaze, Runi Kristiansen, Hvittingfoss
4BIS: Kerry Blue Terrier, Sir-Will's Rosa Khutor, Camilla Midthjell Bakk, Oppdal
Best In Show dommer: Ramey-Leblanc, Kim,

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Rajic, Branislav, 1BIG: Puli, C.I.B, FI&EE&LT&LV&RU CH, WW-16 Castlewolf Fudge Olga's Dream, Saila Niskanen, Finland. 2BIG: Schipperke, LTJW-16 LTW-17 Rossmel Excellent Rival, Sari Parviainen, Finland. 3BIG: Briard, C.I.B. N DK UCH DKJV-14 DKV-14 NJV-14 KBHV-15 NV-15 KBHV-16 Yours Truly Yasmine Dalido, Siri Guldseth, Ådalsbruk. 4BIG: Pyreneisk Gjeterhund, N SE DK NORD UCH NORDV-08-10 WW-10 NV-08-09-10-11-12-13-14-16 SEV-14 EUW-15 NVV-15-16 SEVV-16 Hob-Nob's Quidam, Gro Mathiesen, Roa.

Gruppe 2, Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Sunde, Marit, 1BIG: Rottweiler, Leo, Mia Christine Skarpsno, Asker. 2BIG: Boxer, N UCH NV-15-16 Sandro, Tommy Hansen, Gressvik. 3BIG: Bullmastiff, C.I.B.FI SE N UCH NV-15 Rambull's Quarterflash, Mary Heli, Gjølme. 4BIG: Dvergschnauzer Salt/Pepper, Greypix's Underneath It's Good, Kent Karstein Olsen, Vormsund.

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Nymark, Vigdis, 1BIG: Se 4BIS. 2BIG: Silky Terrier, Dali's Jade, Ine Meidell, Spongdal. 3BIG: Bedlington Terrier, Toolbox Never Give Up, Marina Körberg, Sverige. 4BIG: Airedale Terrier, C.I.B. NORD SE UCH NJV-14 NORDJV-14 DKJV-14 SEJV-14 NV-15-16 Rabben's Quarterback, Halvor Sigfridstad, Arneberg.

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Aaltonen, Pirjo, 1BIG: Se 1BIS. 2BIG: Faraohund, INT NORD DK UCH NORD FI LCCH NV-13 WJW-10 WW-11 ECCW-11 NV-14-16 Mesmerizing Made In Heaven, Simon Tien Hansen, Sørum. 3BIG: Norsk Elghund Sort, Skaidi, Kamilla Engen, Bosberg. 4BIG: Pomeranian, N UCH Katchinas Shakira, Irlin Mai Elleri, Son.

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Koskelo, Arja, 1BIG: Dvergdachshund Strihåret, NORD CH Seabiscuit Del Wanhelsing, Wenja Rui, Rauland. 2BIG: Beagle, NJV-16 Fanta's Brand Manhatten Skyline, Faruk Mujanic, Hundvåg. 3BIG: Dachshund Strihåret, C.I.B NORD FI UCH DKJV-13 DKV-13 NJV-13 NV-13 SEJV-13 HEJV-13 EUW-15 NORDV-15 SEV-16 FIV-16 Absint Av Larhjelm, Lars Hjelmtvedt, Holmestrand. 4BIG: Finnish Hound, FI MVA DK MVA EE MVA LT MVA BY MVA BYV-16 KBHV-16 BALTV-16 SEV-16 LTV-17 Pate, Eija Broman, Finland.

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Illukka, Tiina, 1BIG: Vorstehhund Strihåret, N SE VCH BH EUJW-15 NJV-15 Skarsemsløkkja's Larris, Birgit Westgård, Trondheim. 2BIG: Bracco Italiano, N DK UCH Inspirations Il Vino Fantastico, Hans-Ole Stenbro. 3BIG: Drentsche Patrijshond, Renslingans Chester, Karin Ramström, Sverige. 4BIG: Irsk Setter, Starmix Harley Davidson, Therese Weckenberg, Sverige.

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Björkman, Helene, 1BIG: Se 3BIS. 2BIG: Flat Coated Retriever, N UCH SE U(u)CH Rudskog's Best Wish, Eirin Bekkelien Stenbro, Rakkestad. 3BIG: Chesapeake Bay Retriever, Bidziil John, Myhrstad, Helge, Trondheim. 4BIG: Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Tollergrenda's X-Mas Winther Dream, Christine Høiden, Tolvsrød.

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Hübenthal, Rodi, 1BIG: Pekingeser, C.I.B N DK SE HR RO UCH RO GR CH EUW-15 NV-15-16 DKV-15 KBHV-16 BDSG-16 NORDV-16 El'mambee's Cold Play, Brit Varhaug, Bryne. 2BIG: Chinese Crested, NORDV-14 N UCH Blendverk's Drops Of Joy, Andersen,adriane, Oslo. 3BIG: Dvergpuddel, C.I.B. N FI DK SE UCH NORDV-14-15-16 KBHV-14 JWW-14 SEV-15-16 DKV-15-16 Sjarmtrollet's Livselsker, Anne Mette Sletthaug, Sandefjord. 4BIG: Fransk Bulldog, NORD UCH NV-16 Zecudas Xfactor, Sonja Tørres, Strømmen.

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Rajic, Branislav, 1BIG: Se 2BIS. 2BIG: Afghansk Mynde, Gilthoniel's Touched By Chance, Ingunn Rina Riddervold Heimdal, Eidsvoll. 3BIG: Irsk Ulvehund, Cormacs Tariq, Odd Myhre, Brumunddal. 4BIG: Saluki, INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Geir Tore Land, Østre Gausdal.


Bamseliste etter denne utstillingen

1. N UCH Aedan Talk Of The Devil, Toy Puddel, Christina Johansson, Hof, (15-13-12) 40 p.
2. NORD UCH DKV-16 NORDV-16 Shyloch Statement, Kerry Blue Terrier, Helge Kvivesen, Halden, (15-15-5) 35 p.
3. C.I.B NORD FI UCH DKJV-13 DKV-13 NJV-13 NV-13 SEJV-13 HEJV-13 EUW-15 NORDV-15 SEV-16 FIV-16 Absint Av Larhjelm, Dachshund Strihåret, Lars Hjelmtvedt, Holmestrand, (13-11-4-4) 32 p.
4. AU GRCH N UCH Bojojamile Behind The News, Welsh Corgi Pembroke, Mr.R.H.& Mrs.V.J. Hutton Hutton, Australia, (12-11-5) 28 p.
5. INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12-16 KBHV-16 SEV-16 Statesman Miss Divine, Amerikansk Cocker Spaniel, Vibeke Paulsen, Støren, (14-6-6) 26 p.
6. NORDV-14 NV-15 -16 Alotorius Old Glory Dynamic Beauty, Beagle, Faruk Mujanic, Hundvåg, (6-5-5-4) 20 p.
7. NV-14 NORDV-14 N SE DK UCH Courtborne Sagittarius, Whippet, Kristin Hoff, Tanem, (11-5-3) 19 p.
8. C.I.B N DK FI UCH SE U(U)CH NV-15-16 KBHV-16 DKV-16 NORDV-16 HEW-16 MEDITERRANEAN W-17 Aquafortis Eros, Portugisisk Vannhund, Ragnhild Bjørnstad, Oslo, (14-4) 18 p.
9. C.I.E N EST UCH SE U(U)CH NV-14 KBHV-15 NORDV-15 TLNW-16 Altaflats Ain't I'm A Dog, Flat Coated Retriever, Ida Wiesener, Tromsø, (12-5) 17 p.
10. NO IT DK SE UCH Fransin Minnie Mouse, Fox Terrier Ruhåret, Hugo Quevedo, Rykkinn, (7-6-4) 17 p.
11. NJV-15 NV-15 FI JV-15 Estava Rain Looking For Action, American Akita, Friedrich Birkmar, Skarnes, (11-5) 16 p.
12. C.I.B. DK N UCH NV-12 SEV-15 Okami's Just Talk About Alva, Siberian Husky, Helena Skoglund, Sverige, (15) 15 p.
13. N DK UCH Inspirations Il Vino Fantastico, Bracco Italiano, Hans-Ole Stenbro, , (5-4-3-3) 15 p.
14. N FI UCH Diamella Youthful Superstar, Bichon Frise, Jaana Karenmaa-Nurminen, Finland, (14) 14 p.
15. N UCH NORDV-11 DKV-11 NV-10-12-16 NVV-16 Kimura's Kunta Kinte, Rottweiler, Erik Marthinussen, Rådal, (8-6) 14 p.
15. SE UCH NJV-12 Nch ThaiCh Sv16 Whisborne Touch Me, Lhasa Apso, Ulltveit -Mo Annika, Sverige, (8-6) 14 p.


Beste veteran:

Dag 1
1. INT NORD HR SLO EE UCH EUV-10 NV-09-10 NORDVV-14 NVV-14-15-16 Wimi Chilita Av Lay-Ia, Chihuahua Korthåret, Mai Lis Anderssen, Kløfta, 6 p.
2. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14-15-16 NVV-14-15-16 NORDVV-14-15-16 SEV-14-15 SEVV-14 DKVV-16 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Sonja Dramstad, Dilling, 5 p.
3. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14- 16 NORDVV-14-15 NVV-16 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Birgitte Sperle, Steinberg, 4 p.
4. N SE UCH JWW-10 Kerzmin's Biagiotti, Kerry Blue Terrier, Camilla Midthjell Bakk, Oppdal, 3 p.

Dag 2
1. C.I.B. DK N UCH NV-12 SEV-15 Okami's Just Talk About Alva, Siberian Husky, Helena Skoglund, Sverige, 6 p.
2. INT NORD DK UCH NORD FI LCCH NV-13 WJW-10 WW-11 ECCW-11 NV-14-16 Mesmerizing Made In Heaven, Faraohund, Simon Tien Hansen, Sørum, 5 p.
3. N UCH Polararvets Arvas, Finsk Lapphund, Suzette Joiris Klingenberg, Ler, 4 p.
4. INT N SLO DK SE FI DE UCH EW-10 NORDV-10 NV-11 NVV-16 St. Kilda's Legend In Time, Shetland Sheepdog, Wenche Finberg, Osen, 3 p.

Dommer: Ramey-Leblanc, Kim


Årets beste veteran etter denne utstillingen

1. INT NORD UCH NV-09-11-15 NORDJV-08 KBHV-10 DKV-10 EUVW-15-16 NVV-15-16 BEVW-16 Lapinlumon Hesperus, Lagotto Romagnolo, Siv Christine Bækken, Nittedal, (5-5-5-4-4) 23 p.
2. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14- 16 NORDVV-14-15 NVV-16 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Birgitte Sperle, Steinberg, (6-5-5-4-2) 22 p.
3. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14-15-16 NVV-14-15-16 NORDVV-14-15-16 SEV-14-15 SEVV-14 DKVV-16 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Sonja Dramstad, Dilling, (5-5-4-4-3) 21 p.
4. GB UCH NV-11-12-15-16 NVV-16 Soletrader Trick Or Treat, Petit Basset Griffon Vendeen, Anders Tunold-Hanssen, Oslo, (6-5-2) 13 p.
5. N UCH NORDV-11 DKV-11 NV-10-12-16 NVV-16 Kimura's Kunta Kinte, Rottweiler, Erik Marthinussen, Rådal, (6-3-3) 12 p.
6. INT NORD DK UCH WW-10 NORDV-14'15 Tiny Jewels' Mad About Chanel, Pomeranian, Dag Løken, Askim, (6-3) 9 p.
7. JWW-08 N UCH EUVW-15 NVV-15 Rajumas Aurora, Samojedhund, Gro Moe-Gumø, Kongsberg, (4-4) 8 p.
8. C.I.B. DK N UCH NV-12 SEV-15 Okami's Just Talk About Alva, Siberian Husky, Helena Skoglund, Sverige, (6) 6 p.
9. INT NORD HR SLO EE UCH EUV-10 NV-09-10 NORDVV-14 NVV-14-15-16 Wimi Chilita Av Lay-Ia, Chihuahua Korthåret, Mai Lis Anderssen, Kløfta, (6) 6 p.
10. INT NORD DK UCH NORD FI LCCH NV-13 WJW-10 WW-11 ECCW-11 NV-14-16 Mesmerizing Made In Heaven, Faraohund, Simon Tien Hansen, Sørum, (5) 5 p.
11. N UCH NVV-16 Braveheart Pomclassic Av Vestvarden, Pomeranian, Stephen Mcquiston, , (5) 5 p.
12. N SE DK NORD UCH NORDV-08-10 WW-10 NV-08-09-10-11-12-13-14-16 SEV-14 EUW-15 NVV-15-16 SEVV-16 Hob-Nob's Quidam, Pyreneisk Gjeterhund, Gro Mathiesen, Roa, (5) 5 p.
13. N UCH S U(u)CH Covenstead Fortune Teller, Flat Coated Retriever, Thea Fyrileiv, , (5) 5 p.
14. INT N SLO DK SE FI DE UCH EW-10 NORDV-10 NV-11 NVV-16 St. Kilda's Legend In Time, Shetland Sheepdog, Wenche Finberg, Osen, (3-2) 5 p.
15. INT NORD FIN UCH KBHV-09-15 NORDV-10-16 NV-08-09-11-12-14-16 NVV-14-15-16 NORDVV-14-16 EUVW-15 KBHVV-15 DKVV-16 SEVV-16 Zivotny's Jitka Nadherna, Cesky Terrier, Berit Maaby, Spydeberg, (3-2) 5 p.


Beste avlshund:

Dag 1
1. Saffron Sherhy Only 4 North Exotic,Shih Tzu, Kjersti Sollien Iversen, Hammerfest, 7 p.

Dag 2
1. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Geir Tore Land, Østre Gausdal, 7 p.
2. Allfirdas Isheena Fial, Whippet, Elin Rødde, Heimdal, 5 p.


Årets beste avlshund etter denne utstillingen

1. DK N UCH NORDV-12 KBHV-13 Idyllium's Cookies'n Cream, Chihuahua Langhåret, Marthe Dalen, Molde, (7-6-6-5-5) 29 p.
2. C.I.B.N UCH NV-15-16 Skipper's All Right, Newfoundlandshund, Ole Andreas Nygård, Sylling, (7-7-6-5) 25 p.
3. N SE UCH Av-Zan-Iaz Qikke Zaga, Flat Coated Retriever, Anita Iversen, Sandefjord, (7-5) 12 p.
4. INT NORD FIN UCH NV-09-10-11-12 SEV-11-12 DKV-10-12-13 NORDV-10 EUW-11 HEV-10 KBHV-12 Sagaland's B-August X I I, Tibetansk Spaniel, Sonja Dramstad, Dilling, (7-4) 11 p.
5. C.I.B. NORD UCH NVV-16 Miljøsablo's Close To Pekka's Heart, Mexikansk Nakenhund Stor, Anne Karin Midtsand, Reipå, (8) 8 p.
6. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Geir Tore Land, Østre Gausdal, (7) 7 p.
7. Saffron Sherhy Only 4 North Exotic, Shih Tzu, Kjersti Sollien Iversen, Hammerfest, (7) 7 p.
8. NORD UCH Kjennekrokens Hunters Boy, Jack Russell Terrier, Kari Anne S Lundberg, Bardu, (6) 6 p.
9. NORD UCH AD BH RLI RLII Kimura's Mary Poppins, Rottweiler, Kathrin Myhra, Kongsberg, (3-3) 6 p.
10. Allfirdas Isheena Fial, Whippet, Elin Rødde, Heimdal, (5) 5 p.
11. Winningmood With Dalstaff, Staffordshire Bull Terrier, Katrine Westerby, Fetsund, (5) 5 p.
12. INT NORD UCH DKV-13 Dungens Kosmic Love, Keeshond, Inge Kato Våland, Varhaug, (5) 5 p.
13. N UCH Only-You Vom Sutumer-Grund, Hvit Gjeterhund, Tone Lise Djupesland, Finsland, (4) 4 p.
14. N UCH Shih-Bi-Chow's Exclusive Design, Shih Tzu, Signy Karin Elvesveen, Fluberg, (4) 4 p.
15. C.I.E.N DK UCH VV-12 NV-14 Torro V Rusticana, Boxer, Dag Olav Glemminge, Gressvik, (4) 4 p.
Beste oppdretter:

Dag 1
1. Fab Four - Dvergpuddel, 6 p.
2. Idyllium - Chihuahua Langhåret, 4 p.
3. Rabben's - Airedale Terrier, 3 p.
4. Little Jade - Chinese Crested, 2 p.

Dag 2
1. Aquafortis - Portugisisk Vannhund, 6 p.
2. Larhjelm - Dachshund Strihåret, 4 p.
3. Winton - Engelsk Springer Spaniel, 3 p.
4. Sinaxs - Saluki, 2 p.


Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen

1. Larhjelm - Dachshund Strihåret, (6-6-4-4-3) 23 p.
2. Aquafortis - Portugisisk Vannhund, (6-6-4-3-3) 22 p.
3. Sagaland - Tibetansk Spaniel, (6-5) 11 p.
4. Bikkjehaugen - Newfoundlandshund, (4-3-3-1) 11 p.
5. Rajuma - Samojedhund, (6-4) 10 p.
6. St.Kilda - Shetland Sheepdog, (5-2-2) 9 p.
7. Idyllium - Chihuahua Langhåret, (4-3-2) 9 p.
8. Courtborne - Whippet, (7) 7 p.
9. Nobel Line - Dvergpinscher, (6) 6 p.
10. Fab Four - Dvergpuddel, (6) 6 p.
11. Wildfinn - Romagna Water Dog, (5) 5 p.
12. O'marksbay - Irsk Ulvehund, (5) 5 p.
13. Kvasneset - Flat Coated Retriever, (5) 5 p.
14. Tiny Jewels - Pomeranian, (4) 4 p.
15. Miljøsablo - Mexikansk Nakenhund Stor, (4) 4 p.



Beste Norske Hund:

Dag 2
1. Hagheimen's Tara, Dunker, Per Helge Kjønnås Andersen, Støren, 58 p.
2. Skaidi, Norsk Elghund Sort, Kamilla Engen, Bosberg, 48 p.
3. N UCH NV-14 NORDV-14 Værøy-Drotten Av Vollakloa, Norsk Lundehund, Solvor Melum, Trondheim, 43 p.
4. Cascilius Bobbo Made Brilliant, Norsk Buhund, Olaf Haarberg, , 21 p.


Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. C.I.B. N SE DK UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14-15-16 NORDV-14 DKV-14 EUW-15-16 BEV-16 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Kathrine Øksnevad Lindstrøm, Karmsund, (63-44) 107 p.
2. Karpaasin Kitty, Norsk Elghund Grå, Eirik Osborg Kvammen, Ørsta, (44-15) 59 p.
3. Hagheimen's Tara, Dunker, Per Helge Kjønnås Andersen, Støren, (58) 58 p.
4. Tahoe, Norsk Elghund Grå, Vidar Klokseth, Flesberg, (54) 54 p.
5. C.I.B S N FI UCH N SE J(D)CH RR NJV-14 NORDJV-14 NV-15 -16 Streif Av Harafjell, Dunker, Sheila Rao, Trofors, (48) 48 p.


Lydighet:

LP-I
1. Marikharon Fantastico Fanny, Spansk Vannhund, Sølvi Wikevand, Tverlandet, 152 p.
2. Mon-Two-Ica's Bixia, Schnauzer Salt/Pepper, Fredrik Bertilsson, Trondheim, 138 p.

LP-II
1. N UCH NJV-15 AD RLI RLII LPI Hotspark's Behind Those Hazel Eyes, Staffordshire Bull Terrier, Cesilie Melhus Ovesen, Vikhammer, 113,5 p.
2. Mecberger Vida (m), Belgisk Fårehund, Malinois, Katrine Hammerås Syvertsen, , 0 p.

LP-III
1. Chocomate's Harrys Mhii, Border Collie, Ingrid Askim, , 210 p.
2. N SE VCH BH AD RLII RLIII Benzelias Heartbreaking Henny, Dansk-Svensk Gårdshund, Liv-Anine Brandsgård, Kirkenær, 178,5 p.
3. LPI Stella Polaris, Border Collie, Mona Helen B Tollefsen, Drammen, 110 p.
4. LPI LPII N UCH Izgara's Ginnie, Belgisk Fårehund, Tervueren, Geir Brandtzæg, Kongsberg, 45 p.

LP-FCI3
1. Somollis Inez, Border Collie, Kristin Natås Hauger, Rasta, 279,5 p.
2. N LCH Joy, Border Collie, Liv Mc Dowell, Tolvsrød, 259 p.
3. Myrullen's Min Karma, Border Collie, Ann-Karin Isaksen, Løken, 250 p.
4. N LCH Get Weiler's Haico, Border Collie, Marit Wang, Inderøy, 231 p.
5. N SE LCH N UCH Izgara's Eikki, Belgisk Fårehund, Tervueren, Geir Brandtzæg, Kongsberg, 98 p.


Gerapokalen etter denne utstillingen

1. Chocomate's Harrys Chili, Border Collie, Monica Wickstrøm, Husøysund, (287,5-287,5-282,5) 857,5 p.
2. NMLP-17 Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Hege Johnsen, Aurskog, (285,5-284-282) 851,5 p.
3. Somollis Inez, Border Collie, Kristin Natås Hauger, Rasta, (279,5-278-267,5) 825 p.
4. Myrullen's Min Karma, Border Collie, Kjellaug Selsaas, , (274-252,5-250) 776,5 p.
5. N LCH Joy, Border Collie, Liv Mc Dowell, Tolvsrød, (259-259-245) 763 p.
6. N SE LCH N UCH Izgara's Eikki, Belgisk Fårehund, Tervueren, Geir Brandtzæg, Kongsberg, (234-214-202) 650 p.
7. LPI Myrullen's Min Lillebror, Border Collie, Hege Johnsen, Aurskog, (285,5-284) 569,5 p.
8. Harry-Pepper, Border Collie, Line Fatland Frøystad, Sandnes, (283,5-281) 564,5 p.
9. Myrullen's Ludvig, Border Collie, Selsaas, Kjellaug, Nedre Vats, (289,5-269,5) 559 p.
10. N LCH Målli, Border Collie, Monika Beate Kvernberg, Aureosen, (286,5-267) 553,5 p.

Agility:

Liten-1
1. Eivika's Always In The Starlight, Dvergschnauzer Sort/Silver, Marte Line Amundsen, Gjøvik
2. Dilina Royal Tellement Beau, Pomeranian, Jelena Voronova, Estonia
3. Lomseggen's Lovely Nelia, Cavalier King Charles Spaniel, Elise Hauan Dahl, Bosberg
4. Bright Lightning's Braveheart, Welsh Corgi Cardigan, Annemarie Van Den Berge, Trondheim
5. Flor De Canelas Under Attack, Petit Brabancon, Kristine Braaten Steinhovden, Trondheim

Liten-2
1. RLD N AgHd1 Se uch AhD 1 Thesweetone, Japansk Spisshund, Ellinor Edström, Sverige

Liten-3
1. C.I.B FI UCH EE N SE FI UCH FI AGCH FIJV-09 NORDJV-09 Vicway Euphoria, Welsh Terrier, Sari Mäkelä, Finland
2. AGII N ACH Kjennekrokens Master Design, Jack Russell Terrier, Marianne Harsjøen Nørholm,
3. RLI N SE UCH N SE A(H)CH N ACH N LCCH Gerseme's Coquette Caramia, Podengo Portugues Liten Strihåret, Anniken Gundersen, Tiller
4. AGI AGII AGHII Infocus Jenny`s Wild Rose, Toy Puddel, Ann Kristin Steinslien, Øyer
5. AGHI AGI AGHIII AGHII AGII Freetain's Thornado Jothero, Papillon, Ellen H. Tangen, Fåberg
6. AGHI AGI AGHII AGII Revefotens Marcie, Parson Russell Terrier, Linda Haugvik, Ottestad
7. C.I.B NORD UCH NORD VCH NV-12 Krösaskogens Teodor, Västgøtaspets, Rolf Johansson, Sverige
8. N UCH SE N VCH NJV-12 Krösaskogens Vilfred, Västgøtaspets, Rolf Johansson, Sverige

Mellom-1
Ingen

Mellom-2
1. AGHI RLII AGI Nisselia's Indiana Jones, Shetland Sheepdog, Therese Dahlhaug, Trondheim
2. AGI AGHI Tika, Dvergschnauzer Sort/Silver, Christina Sætre Nygård, Elnesvågen

Mellom-3
1. Pinocchio's Eomer, Mellompuddel, Annelise Scharffscher, Trondheim
2. FI UCH EE UCH Vicway Million Dollar Baby, Shetland Sheepdog, Sari Mäkelä, Finland
3. NORD UCH SE N ACH RLD N LD F Chezzay's Just Jackpot, Japansk Spisshund, Ellinor Edström, Sverige

Stor-1
1. Vito, Blandingshund, Ane Karoline Tvedt Dyrstad, Inderøy
2. The Black Pearl, Border Collie, Julie Berg, Trondheim
3. RLI Douce Noire Petit Norvégien, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Kristin Skauge Høyem, Trondheim


Stor-2
1. Skogstrollet's 12 Wanagi Akayake, Australian Shepherd, Linda Beate Kvalø, Trondheim
2. AGI AGHI Keep Working Action Zoomzoom, Border Collie, Tina Renathe Dypdalen, Buvika

Stor-3
1. Zappa, Border Collie, Bård Ivar Iversen, Trondheim
2. N A(H)CH N ACH AGIII Akersborg Baileys, Border Collie, Ingrid Berg, Trondheim
3. N UCH N RL CH AD RLIII AGII AGHII AGHIII AGIII Dalnews Ekkora Eddy, Dalmatiner, Wibeke Van Megen, Hvam
4. Milla, Blandingshund, Kristin Skauge Høyem, Trondheim

Hopp-Liten-1
1. Eivika's Always In The Starlight, Dvergschnauzer Sort/Silver, Marte Line Amundsen, Gjøvik
2. Dilina Royal Tellement Beau, Pomeranian, Jelena Voronova, Estonia
3. Lomseggen's Lovely Nelia, Cavalier King Charles Spaniel, Elise Hauan Dahl, Bosberg
4. Aiko The Hansom One, Shetland Sheepdog, Eva Randi Walberg, Verdal
5. Bright Lightning's Braveheart, Welsh Corgi Cardigan, Annemarie Van Den Berge, Trondheim

Hopp-Liten-2
Ingen


Hopp-Liten-3
1. RLI N SE UCH N SE A(H)CH N ACH N LCCH Gerseme's Coquette Caramia, Podengo Portugues Liten Strihåret, Anniken Gundersen, Tiller
2. AGI AGII AGHII Infocus Jenny`s Wild Rose, Toy Puddel, Ann Kristin Steinslien, Øyer
3. AGII N ACH Kjennekrokens Master Design, Jack Russell Terrier, Marianne Harsjøen Nørholm,
4. C.I.B FI UCH EE N SE FI UCH FI AGCH FIJV-09 NORDJV-09 Vicway Euphoria, Welsh Terrier, Sari Mäkelä, Finland

Hopp-Mellom-1
1. N UCH Moonhaven Aqua Miraculixa, Kooikerhund, Linda Mari Sjømo, Bæverfjord

Hopp-Mellom-2
1. AGHI RLII AGI Nisselia's Indiana Jones, Shetland Sheepdog, Therese Dahlhaug, Trondheim


Hopp-Mellom-3
1. Real Scoops Kisen, Pyreneisk Gjeterhund, Annelise Scharffscher, Trondheim
2. N UCH RLI RLII RLIII Baschko's Jeanne Darc, Kooikerhund, May-Britt Eriksson, Singsås
3. FI UCH EE UCH Vicway Million Dollar Baby, Shetland Sheepdog, Sari Mäkelä, Finland

Hopp-Stor-1
1. RLI RLII Carménère Charmante Petit Norvégien, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Anita Wist, Tiller
2. NORD UCH NJV-15 DKJV-15 DKV-15 Grizzly Dream Complicated Heart, Old English Sheepdog, Karethe Magdalene Jakobsen, Aurskog
3. RLI Douce Noire Petit Norvégien, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Kristin Skauge Høyem, Trondheim

Hopp-Stor-2
1. Skogstrollet's 12 Wanagi Akayake, Australian Shepherd, Linda Beate Kvalø, Trondheim
2. C.I.B. NORD DK S (u) N UCH AGI AGII AGHI AGHII NV-13 NORDV-14 NV-15 Brown Clown Sune Safir, Irsk Vannspaniel, Eva Hemmingsen, Trondheim
3. AGHI AGI N UCH Cameron Rocky Road, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Heidi Græsmann, Trondheim
4. Ortaks Mlk Leahnor, Border Collie, Julie Stormo Strøm, Leinstrand

Hopp-Stor-3
1. N A(H)CH N ACH AGIII Akersborg Baileys, Border Collie, Ingrid Berg, Trondheim
2. Kita, Blandingshund, Eidstumo Tove Svinsås, Tiller
3. N ACH AGHIII AGIII Heierås Langila (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Anette Mjøen, Saupstad
4. Milla, Blandingshund, Kristin Skauge Høyem, Trondheim
5. Zappa, Border Collie, Bård Ivar Iversen, Trondheim
6. N UCH AGHIII AGIII Tikkabi's Bølla Bodil, Belgisk Fårehund, Tervueren, Anita Haugsdal, Mo I Rana
7. AGHIII N SE A(H)CH Macho Amigo Av Revehiet (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Helge Strøm, Tiller

lag-Stor
Ingen


KALA TROFEET ETTER DENNE UTSTILLINGEN

Liten 3
1. AGI AGII AGHII Infocus Jenny`s Wild Rose, Toy Puddel, Ann Kristin Steinslien, Øyer, ((5-1)-(5-4)-(5-25)) 45 p.
2. RLI N SE UCH N SE A(H)CH N ACH N LCCH Gerseme's Coquette Caramia, Podengo Portugues Liten Strihåret, Anniken Gundersen, Tiller, ((5-3)-(10-2)-(12,16-32)) 64,16 p.

Mellom 3

Stor 3


Junior handling:

Klasse 10-13 år, dag 1
1. Andreas M Røstberg, Molde, Schäferhund Normalhår, Audhumbla Av Quantos
2. Svein-Thore Ulleberg-Bøhmer, Nannestad, Siberian Husky, Bedarra Kat Von D
3. Carmen Dønheim Hoseth, Ålesund, Whippet, Antheartica's One And Only
4. , , Norsk Elghund Grå, Jeppedalens Odin


Klasse 14-17 år, dag 1
1. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
2. Julia Sofie Sørum Bjørklund, , Dvergpinscher, G-Star V. Nobel Line
3. Tea Lund Sjølstad, , Dvergpinscher, Icarus V. Nobel Line
4. Andrea Bakke Dalseth, , Australian Shepherd, Black Friday Nescaland


Dag 2
1. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Leirfjord, Engelsk Springer Spaniel, Millside's First Admiral
2. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
3. Helle Haugen Lund, , Hollandsk Gjeterhund, Korthåret, Canine For Use Don't Stress
4. Rikke Gunnes, , Engelsk Springer Spaniel, Zelini's Hattrick


Klasse 10-13 år, dag 2
1. Andreas M Røstberg, Molde, Schäferhund Normalhår, Audhumbla Av Quantos
2. Nathalie Munkvold, Narvik, Siberian Husky, Carillo Sin Strike
3. Svein-Thore Ulleberg-Bøhmer, Son, Siberian Husky, Snøfrost Isende Rim
4. Janina Grøvslien, , Siberian Husky, Libesol Let`s Do It Negiinu Style


Klasse 14-17 år, dag 2
1. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Leirfjord, Engelsk Springer Spaniel, Millside's First Admiral
2. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
3. Helle Haugen Lund, , Hollandsk Gjeterhund, Korthåret, Canine For Use Don't Stress
4. Rikke Gunnes, , Engelsk Springer Spaniel, Zelini's Hattrick

FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere