Resultater NKK Rogaland 26.-27. september 2015

Resultater fra og årslister etter utstillingen NKK Rogaland 26.-27. september 2015 finner du her

Resultater fra og årslister etter utstillingen
Sted: Rogaland - Orre
Dato: 26.09.2015

BIS Plasseringer:

1BIS: Afghansk Mynde, DK N SE US CH Awbari Candy Rain, Linner, Marc, Sverige
2BIS: Dachshund Strihåret, INT N SE UCH N VCH NV-13 NORDV-14 Visvas Av Larhjelm, Saltnes, Pernille, Ytre Enebakk
3BIS: Mellompuddel, N AM FI SE UCH NJV-13 NV-14 Montserrat Caballe, Gjetnes, Åge, Lier
4BIS: Norsk Buhund, N UCH SE UCH DK UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14 NORDV-14 DKV-14 Kimura's Peer Gynt, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund
Best In Show dommer: Helgesen, Svein Bjarne,

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Schjøth, Birgitte, , 1BIG: Australian Shepherd, NORD UCH BH FINV-09 FINJV-09 NORDJV-09 NORDV-09 NV-10-11-13 SEV-15 Leading Angel's Cherish Thornapple, Mauseth, Caroline Elisabeth, Ramnes. 2BIG: Belgisk Fårehund, Tervueren, N UCH Vestertorp's Mia Mendoza, Nethus, Lise Andersen, Våler I Østfold. 3BIG: Bouvier Des Flandres, N DK UCH NV-13 NJV-13 NORDV-14 Galiano's Entertaining Lady, Tufte, Fredrik Mathisen, Oslo. 4BIG: Pyreneisk Gjeterhund, N UCH NV-12-13-14 NORDV-14 SEV-14 Angeyja's Aela, Mathiesen, Gro/Romstad, Per Tore, Roa.

Gruppe 2, Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Habig, Christofer, , 1BIG: Engelsk Mastiff, N SE UCH Devine Cornelia From Big Boys Club, Liszewska, Marzenna Anna, Hauglandshella. 2BIG: Pyreneerhund, N UCH Anu, Strømø, Heidi, Haugesund. 3BIG: Newfoundlandshund, N UCH Skipper's All Right, Nygård, Ole Andreas, Sylling. 4BIG: Dvergschnauzer Sort/Silver, Kultiva Silver Rado, Iversen, Sidsel Hodne, Stavanger.

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Borges, Manuel Loureiro, , 1BIG: Cairn Terrier, Kadelly's Bring On The Night, Grønstad, Veslemøy, Moss. 2BIG: Silky Terrier, N UCH NJV-13 Curiosity Gallant Game, Halseth, Astrid Irene, Trondheim. 3BIG: Irish Softcoated Wheaten Terrier, Vart's Felice, Nordahl, Siw Connie, Langesund. 4BIG: Staffordshire Bull Terrier, Wipeoff's Catch Me If You Can, Randeberg, Henriette, Stavanger.

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Nymark, Per-Harald, , 1BIG: Se 4BIS. 2BIG: Pomeranian, NORD UCH SEV-15 Tiny Jewels' Neverending Fame, Løken, Dag, Askim. 3BIG: Norsk Elghund Grå, N J(B)CH N UCH Gokstadhaugen's Lotus Jr, Sørum, Irene Elisabeth H, Larvik. 4BIG: Faraohund, N DK SE FI UCH FIV-14 Bazinga A Storm Of Swords, Hansen, Simon Tien, Blystadlia.

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Karlsdotter, Nina, , 2BIG: Petit Basset Griffon Vendeen, GB UCH NV-11-12 Soletrader Trick Or Treat, Tunold-Hanssen, Anders, Oslo. 3BIG: Dvergdachshund Korthåret, DKV-14 Minstemann's X-Game, Solberg, Anita, Nordre Frogn. 4BIG: Rhodesian Ridgeback, N SE UCH Kangelani's One Of A Kind Mali, Olsen, Sonja Helene, Isdalstø.

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Karlsdotter, Nina, , 1BIG: Pointer, NV-14 NORDV-14 Kanix Irene, Wilberg, Kari, Storbritannia. 2BIG: Bracco Italiano, N UCH SE JV-13 Olympos La Mia Maschera A Carnevale, Krogstad, Irene, Børsa. 3BIG: Vorstehhund Korthåret, Rypesteggens Aoa Maximus, Kristiansen, Alexander, Sandnes. 4BIG: Weimaraner Korthåret, Mimmtrix Virginia Af Susan, Huseby, Maria, Sandve.

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Feyaerts, Rudy, , 1BIG: Cocker Spaniel, GB SH DK N UCH NORDJV-11 DKV-12-13 WW-13 Rainstorm's Latest News, Ullebø, Marianne, Vestskogen. 2BIG: Welsh Springer Spaniel, N UCH Westaway Beggars Belief, Kjellevold, Stig Arne, Våle. 3BIG: Golden Retriever, N UCH SE U(U)CH NV-14 NORDV-14 Fenwood Elles Belles, Otterstad, Laila Miljeteig, Fana. 4BIG: Flat Coated Retriever, Morgandens Star Of Bellatrix, Brännström, Marianne, Sverige.

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Ulltveit-Moe, Annika, , 1BIG: Se 3BIS. 2BIG: Mops, Anadyrblues Good As Gold, Gomez, Toni, Spania. 3BIG: Tibetansk Spaniel, NJV-14 NV-14 Sagaland's Julie, Dramstad, Sonja, Dilling. 4BIG: Shih Tzu, INT MONT BH LIT R NORD UCH WW-14 NV-05 SV-08-13 LITV-08 NVV-12-13-14 NORDVV-13 FIVV-13 NORDVV-14 Hin Chen's Jay-Walker, Finnanger Hege Mari Og Ole Morten, Oppaker.

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Ulltveit-Moe, Annika, , 1BIG: Se 1BIS. 2BIG: Irsk Ulvehund, NORD UCH DKJV-13 DKV-13 NJV-13 SEV-15 Furlongs Crusader, Eliassen, Monica Fornebo, Fredrikstad. 3BIG: Greyhound, Jet's Man In The Moon, Horakova, Stepanka, Ytre Enebakk. 4BIG: Whippet, N SE DK UCH NV-12 SEV-12 Courtborne Hera, Hoff K/ Kristensen J/ Gjerdet S, Tanem.


Bamseliste etter denne utstillingen

1. NORD UCH NJV-13 NV-14 NORDV-14 DKV-14 EUW-15 Shyloch Qosmos, Kerry Blue Terrier, Kvivesen, Helge, Halden, (15-14-14-14-12) 69 p.
2.N UCH Skipper's All Right, Newfoundlandshund, Nygård, Ole Andreas, Sylling, (12-8-7-7-5) 39 p.
3. N UCH NV-12-13-14 NORDV-14 SEV-14 EUW-15 Angeyja's Aela, Pyreneisk Gjeterhund, Mathiesen, Gro/Romstad, Per Tore, Roa, (12-11-4-4-3) 34 p.
4. NORD UCH SEV-15 Tiny Jewels' Neverending Fame, Pomeranian, Løken, Dag, Askim, (13-7-6) 26 p.
5. N UCH SE UCH DK UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14 NORDV-14 DKV-14 EUW-15 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (10-6-5-5) 26 p.
6. GB UCH NV-11-12 Soletrader Trick Or Treat, Petit Basset Griffon Vendeen, Tunold-Hanssen, Anders, Oslo, (10-5-5-3-3) 26 p.
7. N UCH SE JV-13 Olympos La Mia Maschera A Carnevale, Bracco Italiano, Krogstad, Irene, Børsa, (14-5-3-2) 24 p.
8. N UCH NORDJV-13 SEJV-13 FIJV-13 NV-14 JWW-14 Estava Rain Only Style Remains, American Akita, Birkmar, Friedrich, Skarnes, (12-6-5) 23 p.
9. N DK SE UCH DKJV-13 DKV-14 Chic Choix Some Like It Chic, Lhasa Apso, Sterri, Morten, Sævelandsvik, (15-6) 21 p.
10. N DK SE FI UCH FIV-14 ECCW-15 Bazinga A Storm Of Swords, Faraohund, Hansen, Simon Tien, Blystadlia, (7-6-4-3) 20 p.
11.N DK UCH NV-13 NJV-13 NORDV-14 EUW-15 Galiano's Entertaining Lady, Bouvier Des Flandres, Tufte, Fredrik Mathisen, Oslo, (6-5-5-4) 20 p.
12. UK AM FIN CH WW-14-15 EW-14 EUW-15 Ch Kingarthur Van Foliny Home, Fox Terrier Ruhåret, V-R-D, Malzoni-De Munter -Uiterwijk, Belgia, (19) 19 p.
13. N AM FI SE UCH NJV-13 NV-14 Montserrat Caballe, Mellompuddel, Gjetnes, Åge, Lier, (11-7) 18 p.
14.EUJW-15 Cabaka's Happy Go Lucky, Samojedhund, Donato, Gennaro, Italia, (17) 17 p.
15.NL DK FIN LUX CH EUW-15 Caramel Apple Van Tum-Tum's Vriendj, Petit Basset Griffon Vendeen, Huikeshoven, Gwen, Nederland, (16) 16 p.

Beste Veteran:

Dag 1
1. INT NORD HR FI SLO ROGr UCH WW-08 NV-07-08-09-11-13-14 NORDV-08-14 DKV09-10 NVV-14 NORDVV-14 Wervest's Winn, Dvergdachshund Strihåret, Vestby, Vera, Nordre Frogn, 5 p.
2. INT NORD SE UCH NORDV-09-11 SE DK FI HE V-11 WW-10-11 KBHV-10 NVV-14 Japaro Eye Of The Storm, Shetland Sheepdog, Olsen Finn H/Nixon, Mr. J Og Mrs. M, Sandnes, 4 p.
3. INT NORD GB UCH NORDV-10 Ankaru's Crack The Code, Stor Puddel, Helleberg, Anne-Karin, Rasta, 3 p.
4. INT MONT BH LIT R NORD UCH WW-14 NV-05 SV-08-13 LITV-08 NVV-12-13-14 NORDVV-13 FIVV-13 NORDVV-14 Hin Chen's Jay-Walker, Shih Tzu, Finnanger Hege Mari Og Ole Morten, Oppaker, 2 p.

Dag 2
1. NORD UCH NV-10 SEVV-15 Merry Cocktails Melody Maker, Cocker Spaniel, Aarra, Lilly Ann Birkeland, Eikelandsosen, 5 p.
2. INT NORD UCH NORDV-10 Gelitus Good Year, Cairn Terrier, Stuldalen, Lillian Og Geir, Krøderen, 4 p.
3. INT N SE UCH NV-09-10 JWW-08 Curiosity Nothing Less, Silky Terrier, Halseth, Astrid Irene, Trondheim, 3 p.
4. NORD RO DK UCH FIV-13 Jofro-Bulls Mylady, Engelsk Bulldog, Rosander, Jorunn, Åsgårdstrand, 2 p.

Dommer: Helgesen, Svein Bjarne


Årets beste veteran etter denne utstillingen

1. INT NORD HR FI SLO ROGr UCH WW-08 NV-07-08-09-11-13-14 NORDV-08-14 DKV09-10 NVV-14 NORDVV-14 EUVW-15 Wervest's Winn, Dvergdachshund Strihåret, Vestby, Vera, Nordre Frogn, (7-5-5-5-5) 27 p.
2. INT MONT BH LIT R NORD UCH WW-14 NV-05 SV-08-13 LTV-08 NVV-12-13-14 NORDVV-13-14 FIVV-13 KBHV-15 KBHVV-15 EUVW-15 Hin Chen's Jay-Walker, Shih Tzu, Finnanger Hege Mari Og Ole Morten, Oppaker, (6-6-5-4-2) 23 p.
3. CIE N DK UCH DKV-11 NV-11 NVV-14 NORDVV-14 EUVW-15 D'evasives Emiliana, Bouvier Des Flandres, Tufte, Fredrik Mathisen, Oslo, (6-5-5) 16 p.
4. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14 NORDVV-14 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, (5-5-3) 13 p.
5. INT N SE UCH NV-09-10 JWW-08 EUVW-15 Curiosity Nothing Less, Silky Terrier, Halseth, Astrid Irene, Trondheim, (4-4-3-2) 13 p.
6. INT NORD SE UCH NORDV-09-11 SE DK FI HE V-11 WW-10-11 KBHV-10 NVV-14 EUVW-15 Japaro Eye Of The Storm, Shetland Sheepdog, Olsen Finn H/Nixon, Mr. J Og Mrs. M, Sandnes, (5-4-3) 12 p.
7. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14 NVV-14 NORDVV-14 SEV-14 SEVV-14 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Dramstad, Sonja, Dilling, (4-4-3) 11 p.
8. INT NORD S EE H IR LET SLO UCH EUJV-07 KBHV07-09-10 ESTV-08-09 WW-08-09-10 EUV08-09-10 FINV-08-09 BALTV09 SV09-10 LATV10 NVV-14 NORDVV-14 EUVW-15 Freetain's My Oh My, Phalène, Lyngstad, Anne Grethe, Steinkjer, (4-3-2) 9 p.
9. INT NORD CH JWW-14 NORDV-08-12 EUVW-15 Medoc Incredible Kundo, Lhasa Apso, Hansen, Morten N., Danmark, (8) 8 p.
10. INT NORD UCH NV-09-11 NORDJV-08 KBHV-10 DKV-10 EUVW-15 Lapinlumon Hesperus, Lagotto Romagnolo, Bækken, Siv Christine, Nittedal, (8) 8 p.
11. EUVW-15 Götängens Bárdur, Dansk-Svensk Gårdshund, Moan, Wenche, Brumunddal, (8) 8 p.
12. INT NORD UCH EUVW-15 Jelistaz Painted Pilgrim, Borzoi, Nymoen-Solberg, Bjørg, Sverige, (7) 7 p.
13. INT DK SE FI UCH FIV-10 EUVW-15 Benton Under Oath, Welsh Springer Spaniel, Sörensen & Pettersson, Carsten & Urban, Sverige, (7) 7 p.
14. N UCH EUVW-15 Bernegården's Philadelphia, Sankt Bernhardshund Langhåret, Andersen, Katarina Elin Helland, Hauglandshella, (4-2-1) 7 p.
15. INT NORD SE UCH NV-09-10 NORDV-09-10 NVV-14 NORDVV-14 EUVW-15 Tiny Jewels' Mad About The Boy, Pomeranian, Løken, Dag, Askim, (6) 6 p.

Beste avlshund:

Dag 1
1. N UCH Babybull's Østa,Fransk Bulldog, Bjørnsen, Kari, Sandnes, 6 p.
2. INT NORD UCH NV-08-09-10 KBHV-09 Marbijo's November Rain,Papillon, Helleren Anne Lise/ Skjerahaug Vida, Sirevåg, 4 p.

Dag 2
1. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Land Geir Og Karlsen Kenneth, Østre Gausdal, 6 p.


Årets beste avlshund etter denne utstillingen

1. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Land Geir Og Karlsen Kenneth, Østre Gausdal, (7-7-6) 20 p.
2. N DK UCH NV-11 NJV-11 DKV-14 Griffmakers Call Me Connery, Petit Brabancon, Refsnes, Elisabeth Nilsen, Orre, (8) 8 p.
3. NORD UCH Miljøsablo's Close To Pekka's Heart, Mexikansk Nakenhund Stor, Midtsand, Anne Karin, Reipå, (7) 7 p.
4. N S UCH Cubilon's Oline Onereux, Pyreneerhund, Aune Hilde Dalos/Grostad Liv-Berit, Kvål, (7) 7 p.
5. INT NORD SE VDH DE UCH HEV-13 KBHV-11-14 DKV-11-14 SV-12 FIV-13 Kangelani's Impressive Ino Byascot, Rhodesian Ridgeback, Lund Alexander Og Hjartøy Marit, Råde, (7) 7 p.
6. NORD UCH Miss Mallorys Absolute Lady, Flat Coated Retriever, Mikko, Madeleine Asp, Sverige, (6) 6 p.
7. N UCH Babybull's Østa, Fransk Bulldog, Bjørnsen, Kari, Sandnes, (6) 6 p.
8. INT NORD LUX EST PUCH WW080910 NV-07-08 SV-08 ESTW-08 KBHV-09 NV-14 NORDVV-14 EUVW-15 Isostar's Missmatch, Portugisisk Vannhund, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss, (6) 6 p.
9. INT NORD VDH UCH DKV-12 DKVV-12-13 NORD VV-12 NVV-12 VWW-13 HeVW-13 VV-13 Cafridas Frolic Friendly Fannie, Berner Sennenhund, Løken Vigdis Og Ole Einar, Bøn, (6) 6 p.
10. N UCH Shandor's Hurricane Hamlet, Chinese Crested, Solen, Ann-Kristin, Øydegard, (5) 5 p.
11. INT NORD UCH NV-08-09-10 KBHV-09 Marbijo's November Rain, Papillon, Helleren Anne Lise/ Skjerahaug Vida, Sirevåg, (4) 4 p.
12. Truly Yours Remember Forever, Amerikansk Cocker Spaniel, Johansen, Suzanne, Andenes, (4) 4 p.
13. INT SE FI N UCH FIJV-11 Magicpower's Memphis, Staffordshire Bull Terrier, Stjernstrøm Wenche/Olsen Thomas, Tromsdalen, (4) 4 p.

Beste oppdretter:

Dag 1
1. Quantos - Schäferhund, 5 p.
2. Babybull - Fransk Bulldog, 3 p.
3. Larhjelm-Dachshund Strihåret, 2 p.
4. Freetains - Phaléne, 1 p.

Dag 2
1. Aquafortis- Portugisisk Vannhund, 5 p.
2. Sinaxs - Saluki, 3 p.
3. Aridgeocrat - Dansk/Svensk Gårdshun, 2 p.

Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen

1. Aquafortis- Portugisisk Vannhund, (7-5-5-5-3) 25 p.
2. Quantos - Schäferhund, (5-5-3-1-1) 15 p.
3. Esbelto - Afghansk Mynde, (6-2-2-2) 12 p.
4. Tangetoppen - Mops, (5-4-3) 12 p.
5. Larhjelm-Dachshund Strihåret, (5-4-2) 11 p.
6. Sinaxs - Saluki, (4-4-3) 11 p.
7. Toots - Dalmatiner, (4-4-3) 11 p.
8. Tangetoppen - Mops, (10) 10 p.
9. Dreamkiss - Dvergschnauzer Sort, (10) 10 p.
10. Cabakas - Samojedhund, (10) 10 p.
11. Miljøsablo - Meksikansk Nakenhund S, (7-3) 10 p.
12. Farmarens - Bearded Collie, (8) 8 p.
13. Lovely-Orange - Jack Russell Terrier, (8) 8 p.
14. Hunting Collection - Weimaraner Korthåret, (8) 8 p.
15. Courtborne - Whippet, (5-3) 8 p.


Beste Norske Hund:

Dag 1
1. N UCH SE UCH DK UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14 NORDV-14 DKV-14 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, 31 p.
2. N J(B)CH N UCH Gokstadhaugen's Lotus Jr, Norsk Elghund Grå, Sørum, Irene Elisabeth H, Larvik, 18 p.
3. DK UCH DKV-14 SV-13-14 SEJV-13 JWW-14 NORDV-14 Direktør'n Av Kampenhaug, Dunker, Jensen, Ann Jeanette Stenhaug, Rakkestad, 10 p.
4. C.I.B NORD UCH Ålvisheim's Sol Livesdotter, Norsk Lundehund, Langenes, Joakim, Søgne, 8 p.

Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. N UCH SE UCH DK UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14 NORDV-14 DKV-14 EUW-15 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (156-43-31-30) 260 p.
2. N UCH NV-13 NJV-13 NORDV-14 EUW-15 Frolingens Dyre, Norsk Elghund Sort, Flatås, Arve, Levanger, (113) 113 p.
3. N UCH EUW-15 Vida, Norsk Elghund Grå, Brenden, Jan Erik, Ringebu, (96) 96 p.
4. DK UCH DKV-14 SV-13-14 SEJV-13 JWW-14 NORDV-14 Direktør'n Av Kampenhaug, Dunker, Jensen, Ann Jeanette Stenhaug, Rakkestad, (36-21-12-10) 79 p.
5. C.I.B NORD UCH Ålvisheim's Sol Livesdotter, Norsk Lundehund, Langenes, Joakim, Søgne, (38-30-8) 76 p.

Lydighet:

LP-I
1. Timmy, Border Collie, Bekkeheien, Lillian, Bryne, 165 p.
2. Blaschke Bekka, Kooikerhund, Gabrielsen, Karin, Egersund, 153 p.
3. KBHJV-14 Sukkertoppen's Amethyst, Flat Coated Retriever, Håkull, Tove Anette, Egersund, 136 p.

LP-II
1. Chocomate's Harrys Molly My, Border Collie, Mæland, Audhild, Stavanger, 156 p.
2. Fantins Daddys Darling, Engelsk Springer Spaniel, Runde, Linda Marie, Hafrsfjord, 136,5 p.

LP-III
1. Searover Pax Theoden, Labrador Retriever, Landsvik, Cathrin Ovedal, Sandnes, 274,5 p.
2. Get Weiler's Gromme Prinsesse, Border Collie, Reitan, Ine Beate, Hafrsfjord, 249,5 p.

LP-Elite
1. Harry-Pepper, Border Collie, Frøystad, Line Fatland, Sandnes, 280 p.
2. Vassruggens Ålga Mildir, Golden Retriever, Lund, Renate, Solbergelva, 275 p.
3. Myrullen's Ludvig, Border Collie, Selsaas, Kjellaug, Nedre Vats, 274,5 p.
4. N LCH Tending Knockout, Border Collie, Nordve, Gørill, Aurskog, 269,5 p.
5. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, 267,5 p.
6. Somollis Iggy-Pop, Border Collie, Aspøy, Kari, Hafrsfjord, 228,5 p.
7. Linnie, Border Collie, Svendsen, Else Kristin, Hafrsfjord, 213,5 p.
8. Poecilia's Sparkling Champagne, Golden Retriever, Holter, Arnt Ove, Randaberg, 197 p.
9. Bamse, Blandingshund, Moberg, Katinka, Stavanger, 162 p.
10. Vilja, Blandingshund, Bø, Marianne Osmundsen, Stavanger, 140,5 p.


Gerapokalen etter denne utstillingen

1. Harry-Pepper, Border Collie, Frøystad, Line Fatland, Sandnes, (298,5-280-278) 856,5 p.
2. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, (290-285,5-279,5) 855 p.
3. BH Despina Galdr, Border Collie, Bakke, Hege Schea, Ytre Enebakk, (290-281-276,5) 847,5 p.
4. Somollis Inez, Border Collie, Hauger, Kristin Natås, Rasta, (286,5-278-274,5) 839 p.
5. N LCH Målli, Border Collie, Kvernberg, Monica Beate, Aureosen, (277-272-269) 818 p.
6.Chess, Border Collie, Thon, Grete, Tolvsrød, (283,5-267,5-264,5) 815,5 p.
7. N LCH Tending Knockout, Border Collie, Nordve, Gørill, Aurskog, (280,5-269,5-262,5) 812,5 p.
8.BH Spar Ess, Border Collie, Isaksen, Ann-Karin, Enebakkneset, (272-269,5-269) 810,5 p.
9. Vassruggens Ålga Mildir, Golden Retriever, Lund, Renate, Solbergelva, (293-275-236) 804 p.
10. NORD LCH BH High Working B C Keighley, Border Collie, Hansen, Jannike, Aurskog, (281,5-268,5-246,5) 796,5 p.




Agility:

Liten-1
1. Beauty Hearts Darling Of Hope, Cavalier King Charles Spaniel, Johannessen, Nina Elisabeth, Stavanger
2. Sjøboffens Masters Of War, Kleinspitz, Kopperdal, Gisle, Randaberg
3. Tino, Blandingshund, Storvik, Hege, Arendal
4. Bella, Cavalier King Charles Spaniel, Tjemsland, Sofie, Hundvåg
5. Spin Dizzy Endless Love, Dvergpinscher, Fauske, Else Berit, Bryne
0. Lazaras Jaqueline, Boston Terrier, Lundø, Linda Helene, Haugesund
0. Alucia Glee's Enchanted Midnight, Shetland Sheepdog, Tjemsland, Guro, Hundvåg
0. N UCH NJV-11 Vadbakken's Easy Rider, Parson Russell Terrier, Jenssen, Harald Sigfred, Arendal
0. Elita One, Jack Russell Terrier, Egelandsdal, Kristine, Stavanger

Liten-2
1. N SE UCH AGHI Jeameenos Angel Aida, Boston Terrier, Johansson, Anette Kristiansen, Arendal
2. AGHI AGI Dali's Sashimi, Silky Terrier, Eikeland, Ingvild, Voss
3. Sunland's Here Comes The Sun, Shetland Sheepdog, Nilsen, Turid Trondal, Saltrød
4. Krohnegården's Never B4 Dawn Ulla, Shetland Sheepdog, Holmen, Morten, Rådal
0. N UCH Øvinne, Tysk Jaktterrier, Trengereid, Helene, Haugesund

Liten-3
1. N A(H)CH N ACH Shathena's Enya Of Mist, Shetland Sheepdog, Olsen, Tove, Strømmen
2. Zena, Dvergschnauzer Sort, Norstrøm, Tove, Bergen
3. Catoma's Kiss Me Quick, Shetland Sheepdog, Leschbrandt, Kate Amilie, Ræge
4. N A(H)CH N ACH Linnea, Jack Russell Terrier, Egelandsdal, Kristine, Stavanger
5. Smedhaugens Dea Darling, Shetland Sheepdog, Dahle, Laila Og Reidar, Os
6. Krohnegården's Solitaire May, Shetland Sheepdog, Vange, Elisabeth, Fana
7. N UCH NJV-13 RLII AGII AGHII Blåsippebackens Gerda, Dansk-Svensk Gårdshund, Nylund, Kristine Skogen, Hundvåg
0. N A(H)CH Toyamikis Princess Hey, Shetland Sheepdog, Johannessen, Vigdis Og Nils, Erdal
0. N A(H)CH AGIII Shathena's Nemi Of Kiara, Shetland Sheepdog, Viksøy, Åsta, Skogsvåg
0. N ACH N A(H)CH Ewans Magiska Lillan, Dansk-Svensk Gårdshund, Jonassen, Bente, Sandnes
0. N A(H)CH Aridgeocrat's Dina, Dansk-Svensk Gårdshund, Jonassen, Bente, Sandnes

mellom-1
0. AGHI Julietta's Guess Who's Here, Solberg, Rita, Stavanger
0. My Sweet Is Bonzo, Gjesdal, Siw, Ålgård
0. N UCH Vallee Des Voconces Ioné, Almberg, Charlotte, Sandnes
0. Coastcollie's Candy Crush, Vange, Elisabeth, Fana

mellom-2
1. Real Scoops Big Spin, Pyreneisk Gjeterhund, Soldal, Elin Fluør, Færvik
2. Poker King, Shetland Sheepdog, Leschbrandt, Kate Amilie, Ræge
3. Bruno, Blandingshund, Hovda, Heidi, Kolnes
0. Shathena's Fast & Felix Of Kiara, Shetland Sheepdog, Odlolien, John, Strømmen

mellom-3
1. N UCH N ACH N A(H)CH Ficus De La Vie Pastorale, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Fossum, Ghita Og Eivind Bredo, Stavanger
2. N A(H)CH Shathena's Kila Of Kiara, Shetland Sheepdog, Nilsen, Merethe/Aas, S. M. Og J., Sandnes
3. N A(H)CH N ACH Amacing Joy's Bright Star Niquita, Manchester Terrier, Kalvenes, Marianne, Garnes
4. N S UCH N A(H)CH N ACH CEW-11 Enden's Møyfrid Bjarkadatter, Dansk-Svensk Gårdshund, Nylund Kristine S/Jan Henrik, Hundvåg
5. N ACH Meryl Roller-Coaster, Cocker Spaniel, Eimhjellen, Kine, Bergen
0. Light My Fire Vive, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Almberg, Charlotte, Sandnes
0. N A(H)CH N ACH Zanshins Calling Elvis, Shetland Sheepdog, Johannessen, Vigdis Og Nils, Erdal

Stor-1
1. Hind Paw's Isy, Border Collie, Nilsen, Merethe, Sandnes
2. For The Win Snitt, Border Collie, Wilhelmsen, Lene Kristin, Røyneberg
3. Urtehagens M Brave Heart Ikaros, Schapendoes, Rødelv, Irene, Helle
4. Funny Feeling's Lissy, Stor Puddel, Erland, Agnethe Brown, Ølen
5. Emenems Nola Karelica, Border Collie, Linnerud, Siri, Røyneberg
6. Fendris, Blandingshund, Nordal, May Kristin, Åkrehamn
7. Bamse, Blandingshund, Moberg, Katinka, Stavanger
8. Lykke, Blandingshund, Mehammer, Marit, Fevik
9. Messi, Blandingshund, Haaland, Elisabeth Vae, Etne
10. Asasara I Love Duffy, Border Collie, Simonsen, Isabelle, Ålgård
11. Hind Paw's Tex, Border Collie, Einarsen, Jan Erik, Bjorbekk
0. Slettbakklanens Aron, Berner Sennenhund, Waage, Bjørnar, Kvinlog
0. Smooth Yippi Yahoo Of Torrosly, Collie Korthåret, Arvesen, Anita, Kragerø
0. Made-To-Measure Hera Hiromi, Hvit Gjeterhund, Øritsland, Kristin, Stavanger
0. Eager Eye's Addition, Border Collie, Johannessen, Vigdis, Erdal
0. Cirkus Chibo, Blandingshund, Rød, Tommy Vange, Fana

Stor-2
1. AGHI AGI N UCH Goalgetter No.4 Hope For The Future, Briard, Grønfur, Ellinor, Etne
2. BH AD AGI Aussie Gården's Unfinished Tale, Australian Shepherd, Halmrast, Hans-Kristian, Kodal
3. AGHI AGI Shathena's Hot'n Pink Cera, Belgisk Fårehund, Groenendael, Monsen, Kristin Sivertsen, Tananger
4. Adoreas Red Conrad, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Johannessen, Nina Og Jan, Arendal
5. Turboline-Key, Border Collie, Fossum, Eivind Bredo, Stavanger
0. Zelda, Border Collie, Einarsen, Jan Erik, Bjorbekk
0. Savi, Border Collie, Haukeland, Jan, Stavanger
0. Blazing Sun Bite The Bullet, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Jægersen, Liv-Edel Fahlvik, Laksevåg
0. N DK UCH RLI Cichlas Gucci (g), Belgisk Fårehund, Groenendael, Monsen, Kristin Sivertsen Og Rune, Tananger
0. N UCH Lauvstuas Tico Winterfox, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Evensen, Merete, Loddefjord

Stor-3
1. Win, Border Collie, Wang Marit D/Haukland Jan, Stavanger
2. N A(H)CH N ACH Red Amigo's Hc Angelius Chianti (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Måna, Kristin, Kleppe
3. BH N RL CH AGIII AGHIII Tollerstemmen's Jessie, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Henriksen, Elin, Kodal
4. N A(H)CH Shathena's Black Pearl, Belgisk Fårehund, Groenendael, Monsen, Kristin Og Rune, Tananger
5. Leah, Border Collie, Wang, Marit D./Haukeland, Jan, Stavanger
6. N A(H)CH N ACH AGIII Turbo, Border Collie, Brandtzæg, Trygve, Kopervik
7. Somollis Effie, Border Collie, Strømsøyen, Hans, Hjellestad
8. Jakantoh's Aylah, Belgisk Fårehund, Tervueren, Måna, Kristin, Kleppe
0. Xena, Border Collie, Strømsøyen, Hans, Hjellestad
0. Redqliff's First Companien, Australian Kelpie, Thorkildsen, Trine M., Bjorbekk
0. N ACH Minus, Border Collie, Wilhelmsen, Lene Kristin, Røyneberg

Hopp-Liten-1
1. Beauty Hearts Darling Of Hope, Cavalier King Charles Spaniel, Johannessen, Nina Elisabeth, Stavanger
2. Bella, Cavalier King Charles Spaniel, Tjemsland, Sofie, Hundvåg
3. Lazaras Jaqueline, Boston Terrier, Lundø, Linda Helene, Haugesund
4. Tino, Blandingshund, Storvik, Hege, Arendal
0. Elita One, Jack Russell Terrier, Egelandsdal, Kristine, Stavanger
0. Alucia Glee's Enchanted Midnight, Shetland Sheepdog, Tjemsland, Guro, Hundvåg

Hopp-Liten-2
1. Sunland's Here Comes The Sun, Shetland Sheepdog, Nilsen, Turid Trondal, Saltrød
2. Krohnegården's Never B4 Dawn Ulla, Shetland Sheepdog, Holmen, Morten, Rådal
3. N SE UCH AGHI Jeameenos Angel Aida, Boston Terrier, Johansson, Anette Kristiansen, Arendal
3. Catoma's Kiss Me Quick, Shetland Sheepdog, Leschbrandt, Kate Amilie, Ræge
0. Sjøboffens Masters Of War, Kleinspitz, Kopperdal, Gisle, Randaberg
0. N UCH NJV-11 Vadbakken's Easy Rider, Parson Russell Terrier, Jenssen, Harald Sigfred, Arendal
0. Spin Dizzy Endless Love, Dvergpinscher, Fauske, Else Berit, Bryne
0. AGHI AGI Dali's Sashimi, Silky Terrier, Eikeland, Ingvild, Voss

Hopp-Liten-3
1. N A(H)CH AGIII Shathena's Nemi Of Kiara, Shetland Sheepdog, Viksøy, Åsta, Skogsvåg
2. N A(H)CH N ACH Shathena's Enya Of Mist, Shetland Sheepdog, Olsen, Tove, Strømmen
3. N A(H)CH Aridgeocrat's Dina, Dansk-Svensk Gårdshund, Jonassen, Bente, Sandnes
4. N A(H)CH N ACH Linnea, Jack Russell Terrier, Egelandsdal, Kristine, Stavanger
5. Smedhaugens Dea Darling, Shetland Sheepdog, Dahle, Laila Og Reidar, Os
6. Zena, Dvergschnauzer Sort, Norstrøm, Tove, Bergen
7. N UCH NJV-13 RLII AGII AGHII Blåsippebackens Gerda, Dansk-Svensk Gårdshund, Nylund, Kristine Skogen, Hundvåg
8. N UCH Øvinne, Tysk Jaktterrier, Trengereid, Helene, Haugesund
0. N ACH N A(H)CH Ewans Magiska Lillan, Dansk-Svensk Gårdshund, Jonassen, Bente, Sandnes
0. Krohnegården's Solitaire May, Shetland Sheepdog, Vange, Elisabeth, Fana
0. N A(H)CH Toyamikis Princess Hey, Shetland Sheepdog, Johannessen, Vigdis Og Nils, Erdal

Hopp-mellom-1
1. My Sweet Is Bonzo, Amerikansk Cocker Spaniel, Gjesdal, Siw, Ålgård
2. AGHI Julietta's Guess Who's Here, Cocker Spaniel, Solberg, Rita, Stavanger
0. N UCH Vallee Des Voconces Ioné, Pyreneisk Gjeterhund, Almberg, Charlotte, Sandnes

Hopp-mellom-2
1. Shathena's Fast & Felix Of Kiara, Shetland Sheepdog, Odlolien, John, Strømmen
2. Bruno, Blandingshund, Hovda, Heidi, Kolnes
0. Coastcollie's Candy Crush, Shetland Sheepdog, Vange, Elisabeth, Fana
0. Light My Fire Vive, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Almberg, Charlotte, Sandnes
0. Poker King, Shetland Sheepdog, Leschbrandt, Kate Amilie, Ræge

Hopp-mellom-3
1. N UCH N ACH N A(H)CH Ficus De La Vie Pastorale, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Fossum, Ghita Og Eivind Bredo, Stavanger
2. Real Scoops Big Spin, Pyreneisk Gjeterhund, Soldal, Elin Fluør, Færvik
3. N A(H)CH N ACH Amacing Joy's Bright Star Niquita, Manchester Terrier, Kalvenes, Marianne, Garnes
4. N ACH Meryl Roller-Coaster, Cocker Spaniel, Eimhjellen, Kine, Bergen
5. N S UCH N A(H)CH N ACH CEW-11 Enden's Møyfrid Bjarkadatter, Dansk-Svensk Gårdshund, Nylund Kristine S/Jan Henrik, Hundvåg
0. N A(H)CH Shathena's Kila Of Kiara, Shetland Sheepdog, Nilsen, Merethe/Aas, S. M. Og J., Sandnes
0. N A(H)CH N ACH Zanshins Calling Elvis, Shetland Sheepdog, Johannessen, Vigdis Og Nils, Erdal

Hopp-Stor-1
1. Hind Paw's Isy, Border Collie, Nilsen, Merethe, Sandnes
2. Funny Feeling's Lissy, Stor Puddel, Erland, Agnethe Brown, Ølen
3. For The Win Snitt, Border Collie, Wilhelmsen, Lene Kristin, Røyneberg
4. Turboline-Key, Border Collie, Fossum, Eivind Bredo, Stavanger
5. Smooth Yippi Yahoo Of Torrosly, Collie Korthåret, Arvesen, Anita, Kragerø
6. Urtehagens M Brave Heart Ikaros, Schapendoes, Rødelv, Irene, Helle
7. NORDJV-12 N DK UCH Minjimba Ridge Diamond Hasina, Rhodesian Ridgeback, Hansen, Gjertrud, Godvik
8. Asasara I Love Duffy, Border Collie, Simonsen, Isabelle, Ålgård
0. Cirkus Chibo, Blandingshund, Rød, Tommy Vange, Fana
0. Eager Eye's Addition, Border Collie, Johannessen, Vigdis, Erdal
0. Hind Paw's Tex, Border Collie, Einarsen, Jan Erik, Bjorbekk
0. Fendris, Blandingshund, Nordal, May Kristin, Åkrehamn
0. Emenems Nola Karelica, Border Collie, Linnerud, Siri, Røyneberg
0. Made-To-Measure Hera Hiromi, Hvit Gjeterhund, Øritsland, Kristin, Stavanger
0. Slettbakklanens Aron, Berner Sennenhund, Waage, Bjørnar, Kvinlog
0. Bamse, Blandingshund, Moberg, Katinka, Stavanger

Hopp-Stor-2
1. Xena, Border Collie, Strømsøyen, Hans, Hjellestad
2. AGHI AGI Shathena's Hot'n Pink Cera, Belgisk Fårehund, Groenendael, Monsen, Kristin Sivertsen, Tananger
3. Blazing Sun Bite The Bullet, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Jægersen, Liv-Edel Fahlvik, Laksevåg
4. Adoreas Red Conrad, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Johannessen, Nina Og Jan, Arendal
5. Lykke, Blandingshund, Mehammer, Marit, Fevik
0. BH AD AGI Aussie Gården's Unfinished Tale, Australian Shepherd, Halmrast, Hans-Kristian, Kodal
0. Messi, Blandingshund, Haaland, Elisabeth Vae, Etne
0. Zelda, Border Collie, Einarsen, Jan Erik, Bjorbekk

Hopp-Stor-3
1. N A(H)CH N ACH Red Amigo's Hc Angelius Chianti (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Måna, Kristin, Kleppe
2. Win, Border Collie, Wang Marit D/Haukland Jan, Stavanger
3. AGHI AGI N UCH Goalgetter No.4 Hope For The Future, Briard, Grønfur, Ellinor, Etne
4. Jakantoh's Aylah, Belgisk Fårehund, Tervueren, Måna, Kristin, Kleppe
5. N A(H)CH Shathena's Black Pearl, Belgisk Fårehund, Groenendael, Monsen, Kristin Og Rune, Tananger
6. N ACH Minus, Border Collie, Wilhelmsen, Lene Kristin, Røyneberg
7. Somollis Effie, Border Collie, Strømsøyen, Hans, Hjellestad
8. N A(H)CH N ACH AGIII Turbo, Border Collie, Brandtzæg, Trygve, Kopervik
9. BH N RL CH AGIII AGHIII Tollerstemmen's Jessie, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Henriksen, Elin, Kodal
0. N DK UCH RLI Cichlas Gucci (g), Belgisk Fårehund, Groenendael, Monsen, Kristin Sivertsen Og Rune, Tananger
0. Savi, Border Collie, Haukeland, Jan, Stavanger
0. Leah, Border Collie, Wang, Marit D./Haukeland, Jan, Stavanger
0. N UCH Lauvstuas Tico Winterfox, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Evensen, Merete, Loddefjord
0. Redqliff's First Companien, Australian Kelpie, Thorkildsen, Trine M., Bjorbekk

lag-mellom
1. The Medium Flyers, Fossum, Ghita Og Eivind Bredo, Stavanger


KALA TROFEET ETTER DENNE UTSTILLINGEN

Liten 3
1. N UCH AGHIII AGIII Candy Kokos Av Ronbalt, Mittelspitz, Kjørnæs, Benedicte, Høvik, ((0-2)-(6,07-2)-(11,73-17)) 38,8 p.

Mellom 3

Stor 3
1. BH N RL CH AGIII AGHIII Tollerstemmen's Jessie, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Henriksen, Elin, Kodal, ((5-3)-(0-10)-(15-3)) 36 p.
2. N ACH Jakantoh's Aylah, Belgisk Fårehund, Tervueren, Måna, Kristin, Kleppe, ((5-2)-(0-13)-(15-8)) 43 p.




Junior handling:


Klasse 10-13 år, dag 1
1. Mariann Omholt Nikolaisen, Drammen, Chinese Crested, Skjerpholtet Cc Frederikke
2. Emma Adelene Palmer Venaas, Stord, Bichon Havanais, Kjeken's Eimund
3. Sander Kristoffer Eikeberg, Ramnes, Shetland Sheepdog, Silver Glow's Angel
4. Svein-Thore Ulleberg-Bøhmer, Nannestad, Siberian Husky, Bedarra Kat Von D


Klasse 14-17 år, dag 1
1.Sara Melsen Sudman, Oslo, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Seawild's Born To Perform
2.Astrid K. Bjørnarå, Drammen, Shetland Sheepdog, Gullerina's Royal Raider
3. Marte L. Sjølstad, Hvittingfoss, Portugisisk Vannhund, Aquafortis Idefix The Adventurer
4.Susann Omholt Nikolaisen, Drammen, Chinese Crested Powder Puff, I'm Your Heybett Jemalle


Dag 2
1. Sara Melsen Sudman, Oslo, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Seawild's Born To Perform
2. Andrea Larsen, Ålgård, Boston Terrier, Bogerudmyra's Lenn
3. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Oteren, Samojedhund, Vitkind's Velvet Sunbeam
4.Susann Omholt Nikolaisen, Drammen, Chinese Crested Powder Puff, I'm Your Heybett Jemalle


Klasse 10-13 år, dag 2
1. Mariann Omholt Nikolaisen, Drammen, Chinese Crested, Skjerpholtet Cc Frederikke
2. Sander Kristoffer Eikeberg, Ramnes, Shetland Sheepdog, Silver Glow's Angel


Klasse 14-17 år, dag 2
1.Sara Melsen Sudman, Oslo, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Seawild's Born To Perform
2. Andrea Larsen, Ålgård, Boston Terrier, Bogerudmyra's Lenn
3. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Oteren, Samojedhund, Vitkind's Velvet Sunbeam
4. Susann Omholt Nikolaisen, Drammen, Chinese Crested Powder Puff, I'm Your Heybett Jemalle







FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere