Resultater NKK Lillehammer 19.-20. august 2017

Resultater fra og årslister etter utstillingen NKK Lillehammer 19.-20. august 2017 finner du her

Resultater fra og årslister etter utstillingen
Sted: Lillehammer
Dato: 19.08.2017

Resultater per rase, samt kritikker, finner du her

BIS Plasseringer:

1BIS: American Akita, NJV-15 NV-15 FI JV-15 Estava Rain Looking For Action, Friedrich Birkmar, Skarnes
2BIS: Fox Terrier Wire, NO IT DK SE UCH Fransin Minnie Mouse, Francesca Cassin, Italy
3BIS: Flat Coated Retriever, DECH Caci´s Magic And Mystery At Wfs, Carina Östman, Sverige
4BIS: Leonberger, N UCH NORDJV-14 Skjærgaardens Mstar Troisgros, Astri Aannestad, Sande I Vestfold
Best In Show dommer: Macbeth, Mike,

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Doedijns, Rony, 1BIG: Bearded Collie, SE JV-15 SE UCH Lärkängen's Dazzling Sunshine, Anne-Marie Öhqvist, Sverige. 2BIG: Welsh Corgi Cardigan, N DK SE UCH JWW-13 NV-13 NORDV-14 EUV-16 BV-16 NV-16 Analog Cc Kind Of Blue, Bjørn Erling Løken, Hønefoss. 3BIG: Pyreneisk Gjeterhund, N UCH NV-12-13-14-15-16 NORDV-14 SEV-14'16 EUW-15 Angeyja's Aela, Gro Mathiesen, Roa. 4BIG: Australian Shepherd, Eagermind Remember The Best, Caroline Elisabeth Mauseth, Sandefjord.

Gruppe 2, Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Schogol, George, 1BIG: Se 4BIS. 2BIG: Sankt Bernhardshund Langhåret, Bernweiler's Betty Boop, Eva Merete Olsrud, Vang På Hedmarken. 3BIG: Berner Sennenhund, SE N UCH Roabamsen's Ice Mann Ikas, Sissel Vatndal, Halden. 4BIG: Miniature Schnauzer, Black/Silver, Ch.It.FR.DT.Slo.Hr. Scedir Dustin Hoffman, Fabio Ferrari, Italy.

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Kremser, Brigita, 1BIG: Se 2BIS. 2BIG: Cairn Terrier, N DK SE UCH NJV-14 NV-16 Kadelly's C'mon Talk, Veslemøy Grønstad. 3BIG: Staffordshire Bull Terrier, N UCH NV-13 Staffgold Search And Discover, Jan Roger Andreassen, Gressvik. 4BIG: Silky Terrier, US CH USGr CH Enga's King Kompis, Anita Undhjem Baksetersveen, Brøttum.

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Christiansen, Frank, 1BIG: Se 1BIS. 2BIG: Faraohund, Bazinga Baratheon Of Dragonstone, Emelie Arwinge, Sverige. 3BIG: Finsk Lapphund, C.I.B. NORD FI CZ SK UCH AMSJV-13 SEJV-13 WW-15 AUBDSG-15 NV-16 Lapinlumon Ilo, Christian Lauluten, Tinn Austbygd. 4BIG: Keeshond, INT NORD FI GI EE LT UCH JWW-12 NORDV-12 NV-12 FIV-13 DKV-15 LTV-16 EUV-16 BV-16 NORDV-16 BALTV-16 Infinity's Perfect Match, Kjetil Andre Holmen Skalstad, Åmot.

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Jokisilta, Hannele, 1BIG: Basset Hound, NORD UCH EUW-15 Candy By The Pound Av Esta Cado, Elisabeth Aune Moseby, Trøgstad. 2BIG: Dachshund Strihåret, INT NORD DK UCH NJV-12 SEV-13 HEV-13 NV-14-15 FIV-15 SV-16 X I Av Larhjelm, Liv Muri, . 3BIG: Dalmatiner, C.I.B NORD EE LV LT UCH DKV-12 DKJV-12 NJV-12 NV-16 Dalnews Fehèr Frida, Erika Sparre Holm, Ås. 4BIG: Dachshund Korthåret, Taglines Echo From The Garden, Anders Tunold-Hanssen, Oslo.

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Brandstrup, Niels, 1BIG: Bracco Italiano, N DK UCH Inspirations Il Vino Fantastico, Hans-Ole Stenbro. 2BIG: Breton, NORDV-14-15 SEV-14 EUW-15 NV-15 Vanity Pauline, Gregersen, Janne, Auli. 3BIG: Irsk Setter, NJV-15 Touchwind Marlon Brando, Nina Saariniemi, Sverige. 4BIG: Vorstehhund Strihåret, NORD UCH NJV-14 SEJV-14 SEV-14 HEV-15 Pitkän Sr Fåx, Hilde Børdalen, Hønefoss.

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Sørensen, Bjarne, 1BIG: Se 3BIS. 2BIG: Amerikansk Cocker Spaniel, INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12-16 KBHV-16 SEV-16 Statesman Miss Divine, Vibeke Paulsen, Støren. 3BIG: Cocker Spaniel, DK(U)CH DEVDHCH Charbonnel Swedish Model, Pia Elmelund, Danmark. 4BIG: Portugisisk Vannhund, C.I.B N DK FI UCH SE U(U)CH NV-15-16 KBHV-16 DKV-16 NORDV-16 HEW-16 MEDITERRANEAN W-17 Aquafortis Eros, Ragnhild Bjørnstad, Oslo.

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Johansson, Henrik, 1BIG: Pekingeser, C.I.B N DK SE HR RO UCH RO HR GrCH EUW-15 NV-15'16 DKV-15 KBHV-16 BDSG-16 NORDV-16 El'mambee's Cold Play, Brit Varhaug, Bryne. 2BIG: Mops, Analog Titanium, Bjørn Erling Løken, Hønefoss. 3BIG: Griffon Bruxellois, Manticorns Enrico, Jan & Joakim Törnblom, Ohlsson, Sverige. 4BIG: Toy Puddel, N UCH Aedan Talk Of The Devil, Christina Johansson, Hof.

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Cocozza, Mark, 1BIG: Saluki, SEVCH Husniya's Almas-Al-Uday, Mona Bergström, Sverige. 2BIG: Afghan Hound, ESTW-17, ESTJW.17 Scaramis Attention Please, Liisa Airas, Finland. 3BIG: Greyhound, Telegram Another Saga, Hanne Olstad Midthus, Hunndalen. 4BIG: Skotsk Hjortehund, Cream Island's Lady Alison, Bente Buxrud, Prestfoss.


Bamseliste etter denne utstillingen

1. N UCH Aedan Talk Of The Devil, Toy Puddel, Christina Johansson, Hof, (15-13-12-5) 45 p.
2. NORD UCH DKV-16 NORDV-16 Shyloch Statement, Kerry Blue Terrier, Helge Kvivesen, Halden, (15-15-5) 35 p.
3. INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12-16 KBHV-16 SEV-16 Statesman Miss Divine, Amerikansk Cocker Spaniel, Vibeke Paulsen, Støren, (14-6-6-6) 32 p.
4. C.I.B NORD FI UCH DKJV-13 DKV-13 NJV-13 NV-13 SEJV-13 HEJV-13 EUW-15 NORDV-15 SEV-16 FIV-16 Absint Av Larhjelm, Dachshund Strihåret, Lars Hjelmtvedt, Holmestrand, (13-11-4-4) 32 p.
5. NJV-15 NV-15 FI JV-15 Estava Rain Looking For Action, American Akita, Friedrich Birkmar, Skarnes, (15-11-5) 31 p.
6. NO IT DK SE UCH Fransin Minnie Mouse, Fox Terrier Wire, Francesca Cassin, Italy, (13-7-6-4) 30 p.
7. AU GRCH N UCH Bojojamile Behind The News, Welsh Corgi Pembroke, Mr.R.H.& Mrs.V.J. Hutton Hutton, Australia, (12-11-5) 28 p.
8. C.I.B N DK FI UCH SE U(U)CH NV-15-16 KBHV-16 DKV-16 NORDV-16 HEW-16 MEDITERRANEAN W-17 Aquafortis Eros, Portugisisk Vannhund, Ragnhild Bjørnstad, Oslo, (14-4-4) 22 p.
9. NORDV-14 NV-15 -16 Alotorius Old Glory Dynamic Beauty, Beagle, Faruk Mujanic, Hundvåg, (6-5-5-4) 20 p.
10. N DK UCH Inspirations Il Vino Fantastico, Bracco Italiano, Hans-Ole Stenbro, , (5-5-4-3-3) 20 p.
11. NV-14 NORDV-14 N SE DK UCH Courtborne Sagittarius, Whippet, Kristin Hoff, Tanem, (11-5-3) 19 p.
12. C.I.E N EST UCH SE U(U)CH NV-14 KBHV-15 NORDV-15 TLNW-16 Altaflats Ain't I'm A Dog, Flat Coated Retriever, Ida Wiesener, Tromsø, (12-5) 17 p.
13. C.I.B N DK SE HR RO UCH RO HR GrCH EUW-15 NV-15'16 DKV-15 KBHV-16 BDSG-16 NORDV-16 El'mambee's Cold Play, Pekingeser, Brit Varhaug, Bryne, (8-8) 16 p.
14. C.I.B. DK N UCH NV-12 SEV-15 Okami's Just Talk About Alva, Siberian Husky, Helena Skoglund, Sverige, (15) 15 p.
15. N FI UCH Diamella Youthful Superstar, Bichon Frise, Jaana Karenmaa-Nurminen, Finland, (14) 14 p.




Beste veteran:

Dag 1
1. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14- 16 NORDVV-14-15 NVV-16 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Birgitte Sperle, Steinberg, 6 p.
2. C.I.E. N HR UCH SE U(U)CH PLW-12 NVV-15 AMSW-16 AMSVW-16 Almanza Such A Good Life, Flat Coated Retriever, Anne-Berith Waskaas, Sandefjord, 5 p.
3. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Geir Tore Land, Østre Gausdal, 4 p.
4. INT NORD UCH NV-09-11-15 NORDJV-08 KBHV-10 DKV-10 EUVW-15-16 NVV-15-16 BEVW-16 Lapinlumon Hesperus, Lagotto Romagnolo, Siv Christine Bækken, Nittedal, 3 p.

Dag 2
1. INT NORD DK UCH WW-10 NORDV-14'15 Tiny Jewels' Mad About Chanel, Pomeranian, Dag Løken, Askim, 6 p.
2. N UCH NVV-15 Schimo's We Will Rock You, Newfoundlandshund, Kjersti Smedstuen, Løten, 5 p.
3. JWW-08 N UCH EUVW-15 NVV-15 Rajumas Aurora, Samojedhund, Gro Moe-Gumø, Kongsberg, 4 p.
4. SE UCH World Cup Zaragosa, Miniature Bull Terrier, Helen Stenvall, Sverige, 3 p.

Dommer: Macbeth, Mike


Årets beste veteran etter denne utstillingen

1. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14- 16 NORDVV-14-15 NVV-16 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Birgitte Sperle, Steinberg, (6-6-5-5-4) 26 p.
2. INT NORD UCH NV-09-11-15 NORDJV-08 KBHV-10 DKV-10 EUVW-15-16 NVV-15-16 BEVW-16 Lapinlumon Hesperus, Lagotto Romagnolo, Siv Christine Bækken, Nittedal, (5-5-5-4-4) 23 p.
3. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14-15-16 NVV-14-15-16 NORDVV-14-15-16 SEV-14-15 SEVV-14 DKVV-16 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Sonja Dramstad, Dilling, (5-5-4-4-3) 21 p.
4. INT NORD DK UCH WW-10 NORDV-14'15 Tiny Jewels' Mad About Chanel, Pomeranian, Dag Løken, Askim, (6-6-3) 15 p.
5. GB UCH NV-11-12-15-16 NVV-16 Soletrader Trick Or Treat, Petit Basset Griffon Vendeen, Anders Tunold-Hanssen, Oslo, (6-5-2) 13 p.
6. N UCH NORDV-11 DKV-11 NV-10-12-16 NVV-16 Kimura's Kunta Kinte, Rottweiler, Erik Marthinussen, Rådal, (6-3-3) 12 p.
7. JWW-08 N UCH EUVW-15 NVV-15 Rajumas Aurora, Samojedhund, Gro Moe-Gumø, Kongsberg, (4-4-4) 12 p.
8. C.I.E. N HR UCH SE U(U)CH PLW-12 NVV-15 AMSW-16 AMSVW-16 Almanza Such A Good Life, Flat Coated Retriever, Anne-Berith Waskaas, Sandefjord, (5-2) 7 p.
9. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Geir Tore Land, Østre Gausdal, (4-3) 7 p.
10. INT NORD HR SLO EE UCH EUV-10 NV-09-10 NORDVV-14 NVV-14-15-16 Wimi Chilita Av Lay-Ia, Chihuahua Korthåret, Mai Lis Anderssen, Kløfta, (6) 6 p.
11. C.I.B. DK N UCH NV-12 SEV-15 Okami's Just Talk About Alva, Siberian Husky, Helena Skoglund, Sverige, (6) 6 p.
12. INT NORD DK UCH NORD FI LCCH NV-13 WJW-10 WW-11 ECCW-11 NV-14-16 Mesmerizing Made In Heaven, Faraohund, Simon Tien Hansen, Sørum, (5) 5 p.
13. N UCH NVV-16 Braveheart Pomclassic Av Vestvarden, Pomeranian, Stephen Mcquiston, , (5) 5 p.
14. N UCH NVV-15 Schimo's We Will Rock You, Newfoundlandshund, Kjersti Smedstuen, Løten, (5) 5 p.
15. N SE DK NORD UCH NORDV-08-10 WW-10 NV-08-09-10-11-12-13-14-16 SEV-14 EUW-15 NVV-15-16 SEVV-16 Hob-Nob's Quidam, Pyreneisk Gjeterhund, Gro Mathiesen, Roa, (5) 5 p.




Beste avlshund:

Beste avlshund:

Dag 1
1. DK N UCH NORDV-12 KBHV-13 Idyllium's Cookies'n Cream,Chihuahua Langhåret, Marthe Dalen, Molde, 7 p.

Dag 2
1. C.I.B NORD EE FI CZ LT UCH EUJW-13 KBHV-13 SEV-13'15 NJV-13 DKV-13 NV-14 NORDV-14 SEV-15 HEV-15 LVV-17 LTV-17 EEV-17 Ukkonen Av Vintervidda, Finsk Lapphund, Christian Lauluten, Tinn Austbygd, 7 p.


Årets beste avlshund etter denne utstillingen

1. DK N UCH NORDV-12 KBHV-13 Idyllium's Cookies'n Cream, Chihuahua Langhåret, Marthe Dalen, Molde, (7-7-6-6-5) 31 p.
2. C.I.B.N UCH NV-15-16 Skipper's All Right, Newfoundlandshund, Ole Andreas Nygård, Sylling, (7-7-6-5) 25 p.
3. N SE UCH Av-Zan-Iaz Qikke Zaga, Flat Coated Retriever, Anita Iversen, Sandefjord, (7-5) 12 p.
4. INT NORD FIN UCH NV-09-10-11-12 SEV-11-12 DKV-10-12-13 NORDV-10 EUW-11 HEV-10 KBHV-12 Sagaland's B-August X I I, Tibetansk Spaniel, Sonja Dramstad, Dilling, (7-4) 11 p.
5. C.I.B. NORD UCH NVV-16 Miljøsablo's Close To Pekka's Heart, Mexikansk Nakenhund Stor, Anne Karin Midtsand, Reipå, (8) 8 p.
6. Saffron Sherhy Only 4 North Exotic, Shih Tzu, Kjersti Sollien Iversen, Hammerfest, (7) 7 p.
7. C.I.B NORD EE FI CZ LT UCH EUJW-13 KBHV-13 SEV-13'15 NJV-13 DKV-13 NV-14 NORDV-14 SEV-15 HEV-15 LVV-17 LTV-17 EEV-17 Ukkonen Av Vintervidda, Finsk Lapphund, Christian Lauluten, Tinn Austbygd, (7) 7 p.
8. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Geir Tore Land, Østre Gausdal, (7) 7 p.
9. NORD UCH Kjennekrokens Hunters Boy, Jack Russell Terrier, Kari Anne S Lundberg, Bardu, (6) 6 p.
10. NORD UCH AD BH RLI RLII Kimura's Mary Poppins, Rottweiler, Kathrin Myhra, Kongsberg, (3-3) 6 p.
11. Allfirdas Isheena Fial, Whippet, Elin Rødde, Heimdal, (5) 5 p.
12. Winningmood With Dalstaff, Staffordshire Bull Terrier, Katrine Westerby, Fetsund, (5) 5 p.
13. INT NORD UCH DKV-13 Dungens Kosmic Love, Keeshond, Inge Kato Våland, Varhaug, (5) 5 p.
14. N UCH Only-You Vom Sutumer-Grund, Hvit Gjeterhund, Tone Lise Djupesland, Finsland, (4) 4 p.
15. N UCH Shih-Bi-Chow's Exclusive Design, Shih Tzu, Signy Karin Elvesveen, Fluberg, (4) 4 p


Beste oppdretter:

Dag 1
1. Aquafortis - Portugisisk Vannhund, 6 p.
2. Sagaland - Tibetansk Spaniel, 4 p.
3. St.Kilda - Shetland Sheepdog, 3 p.
4. Idyllium - Chihuahua Langhåret, 2 p.

Dag 2
1. Rajuma - Samojedhund, 6 p.
2. Larhjelm - Dachshund Strihåret, 4 p.
3. Rabben's - Airedale Terrier, 3 p.
4. Wervest - Dvergdachshund Strihåret, 2 p.


Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen

1. Aquafortis - Portugisisk Vannhund, (6-6-6-4-3) 25 p.
2. Larhjelm - Dachshund Strihåret, (6-6-4-4-4) 24 p.
3. Rajuma - Samojedhund, (6-6-4) 16 p.
4. Sagaland - Tibetansk Spaniel, (6-5-4) 15 p.
5. St.Kilda - Shetland Sheepdog, (5-3-2-2) 12 p.
6. Idyllium - Chihuahua Langhåret, (4-3-2-2) 11 p.
7. Bikkjehaugen - Newfoundlandshund, (4-3-3-1) 11 p.
8. Sjarmtrollet - Dvergpuddel, (6-2) 8 p.
9. Courtborne - Whippet, (7) 7 p.
10. Nobel Line - Dvergpinscher, (6) 6 p.
11. Fab Four - Dvergpuddel, (6) 6 p.
12. Rabben's - Airedale Terrier, (3-3) 6 p.
13. O'marksbay - Irsk Ulvehund, (5) 5 p.
14. Kvasneset - Flat Coated Retriever, (5) 5 p.
15. Wildfinn - Romagna Water Dog, (5) 5 p.




Beste Norske Hund:

Dag 2
1. C.I.B NORD UCH Ålvisheim's Sol Livesdotter, Norsk Lundehund, Joakim Langenes, , 73 p.
2. C.I.B. N UCH N J(B)CH Varjdalen's Tk Miro, Norsk Elghund Grå, Roald Normo, Mosjøen, 44 p.
3. Vaalebjønn's Vs Mikkel, Norsk Buhund, Sverre Ims, Nykirke, 21 p.
4. N UCH Sivesindhøgdas D Flora, Dunker, Per Harald Sivesind, Bøverbru, 12 p.


Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. C.I.B. N SE DK UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14-15-16 NORDV-14 DKV-14 EUW-15-16 BEV-16 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Kathrine Øksnevad Lindstrøm, Karmsund, (63-44) 107 p.
2. C.I.B NORD UCH Ålvisheim's Sol Livesdotter, Norsk Lundehund, Joakim Langenes, , (73-28) 101 p.
3. C.I.B. N UCH N J(B)CH Varjdalen's Tk Miro, Norsk Elghund Grå, Roald Normo, Mosjøen, (44-26) 70 p.
4. C.I.B. Karpaasin Kitty, Norsk Elghund Grå, Eirik Osborg Kvammen, Ørsta, (44-15) 59 p.
5. Hagheimen's Tara, Dunker, Per Helge Kjønnås Andersen, Støren, (58) 58 p.




Lydighet:

LP-I
1. Soltrollets 7up-Prima, Golden Retriever, Anette Karlsen, Furnes, 166 p.
2. Sweety, Golden Retriever, Ingunn Holmen, Tangen, 165 p.
3. Tollergrenda's Welcome To Tampa, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Ole-Morten Smith, , 151 p.
4. Imbriani's Akira, Belgisk Fårehund, Tervueren, Linda Kristin Bolstad, Askim, 150 p.
5. Jack, Border Collie, Wenche Tarud, Svingvoll, 42 p.
6. RLI RLII RLIII Hennagardens Gara Gemma, Dansk-Svensk Gårdshund, Hanne Cathrine Worup, Lillehammer, 0 p.
6. Explosive Angel Diablo, Rottweiler, Sturla Kvalvik, Kristiansund N, 0 p.
6. Konglegrend's Brilliant Energi, Hvit Gjeterhund, John Arne Pettersen, Våler I Østfold, 0 p.
6. BH Konglegrend's Brilliant Heaven, Hvit Gjeterhund, John Arne Pettersen, Våler I Østfold, 0 p.

LP-II
1. Easy-Peasy, Border Collie, Line Bu Nilsen, Oslo, 179,5 p.
2. Ivri, Border Collie, Hilde Skjoldal, Skoppum, 156 p.
3. RLI Get Weiler's Artige Balder, Border Collie, Hilde Slorafoss, Hemnes, 142,5 p.
4. Tiana Bess, Border Collie, Bente Lisbeth Karlsen, Hønefoss, 140,75 p.
5. N UCH Walimba's Bolt, Chodsky Pes, Randi Angen Krokan, Lillehammer, 132 p.
6. Golden Edition's Windjammer Race, Golden Retriever, John Egil Fiksdal, Ålesund, 117,5 p.
7. BH N UCH LPI Handy Handsome, Rottweiler, Sturla Kvalvik, Kristiansund N, 116 p.
8. N RL CH N VCH RLIII LPI N ACH AGII AGIII AGHII AGHIII Yxsjöstugans Tia, Welsh Springer Spaniel, Linn Therese Andersen, Sandvika, 114,5 p.
9. N UCH NJV-15 AD RLI RLII LPI Hotspark's Behind Those Hazel Eyes, Staffordshire Bull Terrier, Cesilie Melhus Ovesen, Vikhammer, 95,25 p.
10. Vassruggens Freja Augabragdi, Golden Retriever, Bente Lyngaas, Drammen, 88 p.
11. RLI Overcross Aria, Australian Kelpie, Mona Stavnesli Eltvik, Aureosen, 76,25 p.
12. BH Star Du Nord Lux, Beauceron, Anne-Liv Sollesnes, Løten, 0 p.
12. N UCH NORDJV-14 LPI Izgara's Frost, Belgisk Fårehund, Tervueren, Linda Kristin Bolstad, Askim, 0 p.

LP-III
1. LPI LPII Akersborg Tobben, Border Collie, Petter Gundersen, Drammen, 255,5 p.
2. LPI Stella Polaris, Border Collie, Mona Helen B Tollefsen, Drammen, 223,5 p.
3. LPII LPIII Jo, Border Collie, Cecilie Aspen Grøvdal, Fall, 220 p.
4. Pride N' Joy, Border Collie, Lise Storelid, Skoppum, 180,5 p.
5. N UCH NJV-13 BH Aussie Action's Black Quick-Step, Australian Kelpie, Hege Ertvåg, Hjelset, 174 p.
6. LPII RLII BH Adorable Bella, Border Collie, Dagfinn Lunde, Hemnes, 0 p.
6. C.I.B. NORD UCH BH AD Brukshoffets Baronesse Blixen, Hovawart, Margrethe Thømt, Nesodden, 0 p.
6. BH LPIII Pasofino's Oopsi Daisy, Schäferhund Normalhår, John Arne Pettersen, Våler I Østfold, 0 p.
6. N RL CH N A(H)CH N ACH AGHIII Kronvallaren Quizz, Border Collie, Irene Rogstad Heggen, Bjørkelangen, 0 p.

LP-FCI3
1. Myrullen's Ludvig, Border Collie, Kjellaug Selsaas, Nedre Vats, 295 p.
2. BH NORD LCH NMLP-16 Myrullen's Lazy Haste, Border Collie, Kristin Gudem, Heggedal, 281,5 p.
3. Chocomate's Harrys Chili, Border Collie, Monica Wickstrøm, Husøysund, 271 p.
3. N LCH Målli, Border Collie, Monika Beate Kvernberg, Aureosen, 271 p.
5. N LCH Get Weiler's Go Jenta, Border Collie, Hege Lindahl, Rakkestad, 266 p.
6. LPII High Working B C Cash, Border Collie, Morten Krogstad, Aurskog, 262 p.
7. Vassruggens Ålga Mildir, Golden Retriever, Renate Lund, Solbergelva, 255,5 p.
8. Myrullen's Min Karma, Border Collie, Ann-Karin Isaksen, Løken, 253 p.
9. N LCH Joy, Border Collie, Liv Mc Dowell, Tolvsrød, 235,5 p.
9. Somollis Inez, Border Collie, Kristin Natås Hauger, Rasta, 235,5 p.
11. NORD LCH BH High Working B C Keighley, Border Collie, Jannike Hansen, Aurskog, 195,5 p.
12. N LCH LPIII Get Weiler's Jubel, Border Collie, Mona Caspersen Strømdal, Gullaug, 185,5 p.
13. Tarik, Blandingshund, Ann-Helen Ulriksen, Jevnaker, 174,5 p.
14. High Working B C Mexico, Border Collie, Solgunn Roarsen, Kløfta, 0 p.
14. N SE LCH Milas Hepp, Border Collie, Vivi Ann Sneve, Kløfta, 0 p.
14. N SE LCH N UCH Izgara's Eikki, Belgisk Fårehund, Tervueren, Geir Brandtzæg, Kongsberg, 0 p.


Gerapokalen etter denne utstillingen

1. BH Chocomate's Harrys Chili, Border Collie, Monica Wickstrøm, Husøysund, (287,5-287,5-282,5) 857,5 p.
2. Myrullen's Ludvig, Border Collie, Kjellaug Selsaas, Nedre Vats, (295-289,5-269,5) 854 p.
3. NMLP-17 Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Hege Johnsen, Aurskog, (285,5-284-282) 851,5 p.
4. Somollis Inez, Border Collie, Kristin Natås Hauger, Rasta, (279,5-278-267,5) 825 p.
5. N LCH Målli, Border Collie, Monika Beate Kvernberg, Aureosen, (286,5-271-267) 824,5 p.
6. N LCH Get Weiler's Go Jenta, Border Collie, Hege Lindahl, Rakkestad, (269-266-245,5) 780,5 p.
7. Myrullen's Min Karma, Border Collie, Kjellaug Selsaas, , (274-253-252,5) 779,5 p.
8. N LCH Joy, Border Collie, Liv Mc Dowell, Tolvsrød, (259-259-245) 763 p.
9. N SE LCH N UCH Izgara's Eikki, Belgisk Fårehund, Tervueren, Geir Brandtzæg, Kongsberg, (234-214-202) 650 p.
10. LPI Myrullen's Min Lillebror, Border Collie, Hege Johnsen, Aurskog, (285,5-284) 569,5 p.




Agility:

Liten-1
1. Eivika's Always In The Starlight, Dvergschnauzer Sort/Silver, Marte Line Amundsen, Gjøvik
2. House Of Fun's Jewel From The Stars, Chinese Crested Powder Puff, Stig Pettersen, Elverum


Liten-2
1. AGHI AGI AGHII Gelitus Simply The Best, Cairn Terrier, Ann Leni Haugstad, Lena
2. House Of Fun's Baroness Dilva, Chinese Crested Powder Puff, Stig Pettersen, Elverum

Liten-3
1. AGHII AGI AGII AGHI Jennyrose's Black Diamond Effect, Dvergpuddel, Merethe Blomberg, Tretten
2. AGI AGII AGIII AGHI AGHIII Personlighetens Omega, Shetland Sheepdog, Kari Olasveengen Dalsaune, Biri
3. AGI AGII AGHII Infocus Jenny`s Wild Rose, Toy Puddel, Ann Kristin Steinslien, Øyer
4. AGHI AGI AGII AGHII Jennyrose's Louise Odier, Toy Puddel, Ann Kristin Steinslien, Øyer
5. C.I.B NORD UCH NORD VCH NV-12 Krösaskogens Teodor, Västgøtaspets, Rolf Johansson, Sverige
6. AGHI AGI AGHII AGII AGHIII Revefotens Marcie, Parson Russell Terrier, Linda Haugvik, Ottestad
7. Roikie's Billy The Kid, Shetland Sheepdog, Tone Johannessen,
8. AGHI AGI AGHIII AGHII AGII Freetain's Thornado Jothero, Papillon, Ellen H. Tangen, Fåberg
9. AGHII AGIII LPI AGHIII Travis Face Up, Cocker Spaniel, Tonje Mørkhagen, Drøbak


Mellom-1
1. RLI Ewina's Orlando Bloom, Veronika Nordgård, Brandbu
2. Emma, Kari Mette Bergendahl, Brøttum

Mellom-2
1. Tina, Blandingshund, Birgit Leirvik, Hamar
2. C.I.B NORD UCH AGI AGHI AGII AGHII Sisterhood Tu'eres Mi Diosa, Fox Terrier Ruhåret, Liv Ingunn Bråten, Dal
3. Lumikki Aragon Alit, Finsk Lapphund, Trine Skjellerudsveen, Lillehammer


Mellom-3
1. Sunborne Yrsin Yrban, Shetland Sheepdog, Hege Aamodt, Bøn
2. N A(H)CH NJV-11 Bissibingens Elenk Bojti Csde, Pumi, Liv Høyem Bratlie, Gjøvik
3. AGHI AGI AGHII AGII Gloslibråten Benita, Cocker Spaniel, Tonje Mørkhagen, Drøbak
4. AGHI AGI AGII N VCH Gloslibråten Elly, Cocker Spaniel, Tonje Mørkhagen, Drøbak
5. AGI AGHI Kerenza's Prince Panache, Shetland Sheepdog, Elin Thomstad,


Stor-1
1. DKV-14 RLI AGI Majabissenes Charlie Tinde, Østerriksk Pinscher, Ingrid Moberget, Ilseng
2. Jacko, Blandingshund, Sølvi Blomberg, Tretten
3. Atlantic Canada, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Hallvard Erlandsen, Orkanger
4. AGHI Courtborne Little-Ellena, Whippet, Magnus André Lund, Moelv
5. AGHI AGI Mjohundr Beinahruga Streken, Whippet, Magnus André Lund, Moelv
6. NORD FI LCCH AGHI Mjohundr Annt Bølle, Whippet, Magnus André Lund, Moelv
7. Fant, Border Collie, Ann Kristin Floor, Stange
8. Pristine Amazing Astor, Border Collie, Even Bergendahl,
9. Taabernakkelin Qultavaltaus, Chodsky Pes, Sølvi Blomberg, Tretten

Stor-2
1. Fyhr's Prins Ivo, Border Collie, Jane Stensrud, Blaker
2. Baby Lux, Border Collie, Martin Bøhmer, Oslo
3. My Trusted Friend O'tasso, Border Collie, Heidi Bøhler-Iversen, Ilseng
4. Jack, Blandingshund, Kari Mette Bergendahl, Brøttum
5. Inka, Blandingshund, Anja Lena Nygård, Fåberg
6. Springmist's Diamonds And Pearls, Collie Langhåret, Ivar Grøtterud, Geithus
7. My Trusted Friend Is Cody, Border Collie, Elisabeth Harsem, Elverum
8. AGHI AGHII AGI AGHD1 Henessy Z Vilete Bohemia, Bearded Collie, Birgitte Dahlen, Tolvsrød

Stor-3
1. N ACH N A(H)CH AGIII Myrullen's Mamma Mia, Border Collie, Signe K Gundersen, Nannestad
2. N A(H)CH AGHIII AGIII N ACH Troll, Border Collie, Jane Stensrud, Blaker
3. N SE A(H)CH N SE ACH N RLCH RLI RLII RLIII Kronvallaren Tamzin, Border Collie, Hilde Bjerke, Sofiemyr
4. AGIII Wow-Wow's Quinta Quartz, Schnauzer Salt/Pepper, Martin Bøhmer, Oslo
5. Cuidado Versatile Vezeto, Pumi, Liv Høyem Bratlie, Gjøvik

Hopp-Liten-1
1. House Of Fun's Jewel From The Stars, Chinese Crested Powder Puff, Stig Pettersen, Elverum

Hopp-Liten-2
1. AGI AGII AGHI AGHII Ankaru's Like It Or Notd, Dvergpuddel, Anne Karin Larsen Johansen, Råholt
2. AGHI AGI AGHII Gelitus Simply The Best, Cairn Terrier, Ann Leni Haugstad, Lena
3. House Of Fun's Baroness Dilva, Chinese Crested Powder Puff, Stig Pettersen, Elverum
4. Eivika's Always In The Starlight, Dvergschnauzer Sort/Silver, Marte Line Amundsen, Gjøvik


Hopp-Liten-3
1. AGHI AGHII AGII AGI Jennyrose's Eternal Easy To Love, Dvergpuddel, Ann Kristin Steinslien, Øyer
2. Tiffani, Shetland Sheepdog, Amalie Johannessen, Brårud
3. AGI AGII AGHII Infocus Jenny`s Wild Rose, Toy Puddel, Ann Kristin Steinslien, Øyer
4. AGHI AGI AGII AGHII Jennyrose's Louise Odier, Toy Puddel, Ann Kristin Steinslien, Øyer
5. AGHII AGI AGII AGHI Jennyrose's Black Diamond Effect, Dvergpuddel, Merethe Blomberg, Tretten
6. AGHI AGI AGHII AGII AGHIII Revefotens Marcie, Parson Russell Terrier, Linda Haugvik, Ottestad
7. AGHIII AGIII N ACH Krokhaug's Yanki, Cavalier King Charles Spaniel, Kari Olasveengen Dalsaune, Biri
8. C.I.B NORD UCH NORD VCH NV-12 Krösaskogens Teodor, Västgøtaspets, Rolf Johansson, Sverige
9. AGHII AGIII LPI AGHIII Travis Face Up, Cocker Spaniel, Tonje Mørkhagen, Drøbak

Hopp-Mellom-1
1. RLI Ewina's Orlando Bloom, Dvergpinscher, Veronika Nordgård, Brandbu
2. Emma, Blandingshund, Kari Mette Bergendahl, Brøttum
3. Skye, Blandingshund, Inger-Lise Eriksen,
4. N SE UCH NJV-13 SV JV-13 AG1 NV-16 Fondador Xena X-Tas, Kromfohrländer, Rita Löveid Nilssen, Sverige

Hopp-Mellom-2
1. C.I.B NORD UCH AGI AGHI AGII AGHII Sisterhood Tu'eres Mi Diosa, Fox Terrier Ruhåret, Liv Ingunn Bråten, Dal
2. AGHI AGI AGII N VCH Gloslibråten Elly, Cocker Spaniel, Tonje Mørkhagen, Drøbak
3. N UCH AGI AGHI AGHII Ea Evana, Kooikerhund, Chanette Skjønberg, Oslo
4. Lumikki Aragon Alit, Finsk Lapphund, Trine Skjellerudsveen, Lillehammer
5. Tina, Blandingshund, Birgit Leirvik, Hamar
6. AGHI AGHII AGII AGI Gloslibråten Bella, Cocker Spaniel, Tonje Mørkhagen, Drøbak


Hopp-Mellom-3
1. Sunborne Yrsin Yrban, Shetland Sheepdog, Hege Aamodt, Bøn
2. N A(H)CH NJV-11 Bissibingens Elenk Bojti Csde, Pumi, Liv Høyem Bratlie, Gjøvik
3. AGI AGHI Kerenza's Prince Panache, Shetland Sheepdog, Elin Thomstad,
4. Sunborne Balda Batalla, Shetland Sheepdog, Hege Aamodt, Bøn
5. AGHI AGI AGHII AGII Gloslibråten Benita, Cocker Spaniel, Tonje Mørkhagen, Drøbak


Hopp-Stor-1
1. My Trusted Friend Is Cody, Border Collie, Elisabeth Harsem, Elverum
2. Skogsröjets Monster, Chodsky Pes, Kjersti Jørgensen, Løten
3. Eira, Blandingshund, Karianne Myklebust Einang, Ålesund
4. Good Graciouss Break On Through, Border Collie, Frøydis Anita Edvardsen, Våler I Solør
5. NORD FI LCCH AGHI Mjohundr Annt Bølle, Whippet, Magnus André Lund, Moelv
6. Atlantic Canada, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Hallvard Erlandsen, Orkanger
7. Fant, Border Collie, Ann Kristin Floor, Stange
8. NORD UCH NJV-15 DKJV-15 DKV-15 AGHI Grizzly Dream Complicated Heart, Old English Sheepdog, Karethe Magdalene Jakobsen, Aurskog

Hopp-Stor-2
1. Jack, Blandingshund, Kari Mette Bergendahl, Brøttum
2. AGHI AGI Mjohundr Beinahruga Streken, Whippet, Magnus André Lund, Moelv
3. Spinny, Border Collie, Inger Bakkeby, Kløfta
4. Fyhr's Prins Ivo, Border Collie, Jane Stensrud, Blaker
5. AGHI Courtborne Little-Ellena, Whippet, Magnus André Lund, Moelv
6. Jacko, Blandingshund, Sølvi Blomberg, Tretten
7. AGI AGHI Alma, Working Kelpie, Anne K Ingvoldstad, Vang På Hedmarken
8. AGHI AGHII AGI AGHD1 Henessy Z Vilete Bohemia, Bearded Collie, Birgitte Dahlen, Tolvsrød


Hopp-Stor-3
1. N ACH N A(H)CH AGIII Myrullen's Mamma Mia, Border Collie, Signe K Gundersen, Nannestad
2. N A(H)CH AGHIII AGIII N ACH Troll, Border Collie, Jane Stensrud, Blaker
3. Cuidado Versatile Vezeto, Pumi, Liv Høyem Bratlie, Gjøvik
4. N ACH N A(H)CH Tinka, Border Collie, Inger Bakkeby, Kløfta
5. Baby Lux, Border Collie, Martin Bøhmer, Oslo

lag-Liten
1. Lag lurveleven, Ann Leni Haugstad, Lena

lag-Mellom
Ingen

lag-Stor
1. Stovn Glade Vannvidd, Aina Britt Lundkvist, Oslo


KALA TROFEET ETTER DENNE UTSTILLINGEN

Liten 3
1. AGI AGII AGHII AGHIII N A(H)CH Infocus Jenny`s Wild Rose, Toy Puddel, Ann Kristin Steinslien, Øyer, ((5-1)-(5-3)-(5-4)) 23 p.
2. N A(H)CH AGHI AGI AGHIII AGIII AGHII AGII Freetain's Thornado Jothero, Papillon, Ellen H. Tangen, Fåberg, ((0-2)-(5-5)-(17,93-8)) 37,93 p.
3. N RL CH AGHI AGHII AGHIII AGI AGII Revefotens Marcie, Parson Russell Terrier, Linda Haugvik, Ottestad, ((0-11)-(5-6)-(11,64-6)) 39,64 p.
4. RLI N SE UCH N SE A(H)CH N ACH N LCCH Gerseme's Coquette Caramia, Podengo Portugues Liten Strihåret, Anniken Gundersen, Tiller, ((5-3)-(10-2)-(12,16-32)) 64,16 p.

Mellom 3
1. N A(H)CH NJV-11 Bissibingens Elenk Bojti Csde, Pumi, Liv Høyem Bratlie, Gjøvik, ((5-2)-(0-8)-(10-1)) 26 p.

Stor 3
1. Cuidado Versatile Vezeto, Pumi, Liv Høyem Bratlie, Gjøvik, ((15-2)-(5-15)-(15-5)) 57 p.




Junior handling:

Klasse 10-13 år, dag 1
1. Andreas Myklebust Røstberg, Molde, Schäferhund Normalhår, Audhumbla Av Quantos
2. Emma Marie Olsen Hagren, , Chinese Crested, Zanevi's Just Glory
3. Nikolai Smith, , Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Tussatolleren's F- Santos Av Besco
4. Malin Landmark, Trøgstad, Dvergdachshund Langhåret, Amarita's Lee Hi' Lady


Klasse 14-17 år, dag 1
1. Helene Myhrer, , Flat Coated Retriever, Simon Says Rule Britannia
2. , Fetsund, Boxer, Urban Legend's Hooked On A Feeling
3. , Vuku, Engelsk Springer Spaniel, Cocoline Catching Fire
4. Selma Hjerpetjønn Hanssen, , Lagotto Romagnolo, Gleska Miss Behaving


Dag 2
1. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
2. , Tennevoll, Ungarsk Mynde, Hajnali Hös Huba
3. Selma Hjerpetjønn Hanssen, , Lagotto Romagnolo, Gleska Miss Behaving
4. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Vingrom, Norsk Elghund Grå, Veikulåsens P-N Troya


Klasse 10-13 år, dag 2
1. Svein-Thore Ulleberg-Bøhmer, , Siberian Husky, Xatsus Showstopper At Barkas
2. Andreas Myklebust Røstberg, Molde, Schäferhund Normalhår, Audhumbla Av Quantos
3. Emma Marie Olsen Hagren, , Chinese Crested, Zanevi's Just Glory
4. Malin Landmark, Trøgstad, Dvergdachshund Langhåret, Amarita's Lee Hi' Lady


Klasse 14-17 år, dag 2
1. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
2. , Tennevoll, Ungarsk Mynde, Hajnali Hös Huba
3. Selma Hjerpetjønn Hanssen, , Lagotto Romagnolo, Gleska Miss Behaving
4. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Vingrom, Norsk Elghund Grå, Veikulåsens P-N Troya





FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere