Resultater NKK Harstad 01.- 02. oktober 2016

Resultater fra og årslister etter NKK Harstad 01.- 02. oktober 2016 finner du her!

Resultater fra og årslister etter utstillingen
Sted: Harstad
Dato: 01.10.2016

Alle resultater og link til kritikker fra utstillingen finner du her.

BIS-plasseringer:

1BIS: Greyhound, N SE DK US UCH Jet's Man In The Moon, Horakova, Stepanka, Ytre Enebakk
2BIS: Chinese Crested, Zanevi's Hot Lips, Folcke, Lola Marie, Talvik
3BIS: Amerikansk Cocker Spaniel, INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12 Statesman Miss Divine, Paulsen, Vibeke, Støren
4BIS: Beagle, Fanta`s Brand Manhatan Skyline, Krylova, Anastasia, Russland

Best In Show dommer: Marit Sunde

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Skalin, Natalja, 1BIG: Bearded Collie, SE UCH FI UCH Cool Heart´s A Kind Of Magic, Erlingsson, Veronica, Sverige. 2BIG: Schapendoes, N UCH Chappers Daddys Guy, Simonsson, Liselott, Sverige. 3BIG: Hvit Gjeterhund, FI CH EE CH LT CH LV CH SE CH BALT Lempiän Ainoa Lumikki, Holopainen, Anu, Finland. 4BIG: Pumi, N FI UCH NORDJV-15 LT LV EE JCH Mariell De Marque Lothus Av Fylgia, Metsävainio, Eila, Finland.

Gruppe 2, Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Nekrosiene, Natalja, 1BIG: Sankt Bernhardshund Langhåret, C.I.B NORD CH King-Baronen's Vive La Paix, Pallari, Mika, Finland. 2BIG: Schnauzer Salt/Pepper, CIB NORD NO SE FI UCH Gabriel Artax's Angels, Pehkonen, Mikko, Finland. 3BIG: Tibetansk Mastiff, EUJV-15 DKJV-15 DKV-15 HeJW-15 PMJV Drakyi Khulan, Varpula, Matti, Finland. 4BIG: Leonberger, Curemidas Beautiful Diamond, Gade, Liv, Sandefjord.

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Borchorst, Ingrid, 1BIG: Kerry Blue Terrier, Bonus Sudden Amadey Argentum Blue, Akhabardieva, Mariya, Russland. 2BIG: Parson Russell Terrier, Cavalli Fox Factor Effi, Olaisen, Unni, Narvik. 3BIG: Australsk Terrier, Armirelli Spitting Image, Ahola, Marjo, Finland. 4BIG: Silky Terrier, SE Ch. RUS CH Biley's Urulu Namarrgon, Tatiana, Fesunenko, Russland.

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Törnlöv, Nils-Arne, 1BIG: Samojedhund, RLD N RLD F RLD A PDP Aatelinas Aces Mokey, Wanhatalo, Elina, Sverige. 2BIG: Jämthund, NJV-14 NORDJV-14 NORDV-14 Usteryds Indy, Solheim, Arne Einar, Vangsvik. 3BIG: Keeshond, Rymiska Snow Queen, Rinnekangas, Sanna, Finland. 4BIG: Shiba, N UCH Yamazakura's Narnia, Walle, Paul J, Narvik.

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Normannseth, Elin, 1BIG: Se 4BIS. 2BIG: Rhodesian Ridgeback, C.I.B FI MVA SE MVA EE MVA LV MVA L Kizimbi Tikiti, Limnell, Ursula, Finland. 3BIG: Kanindachshund Strihåret, Pavlina Vom Schwarenberg, Furnesvik, Sigrun, Sørvik. 4BIG: Dachshund Langhåret, FI SE EE LT LV BALT RU CH Badamtam's Visages Janus, Muuri, Elina, Finland.

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Wallin, Bo, 1BIG: Engelsk Setter, Giddes K Ferry, Gidlund, Anders, Sverige. 2BIG: Irsk Setter, Starmix G.W, Sjödin, Monica, Sverige. 3BIG: Breton, NORDJV-15 NORDV-15 Gribskoven's Sleipner, Mäkitalo, Åsa, Sverige. 4BIG: Vorstehhund Korthåret, SE N UCH SEJV-14 SEV-14 Sinisaivos Eira, Rönnebro, Marielle, Sverige.

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Slettedal, Sven, 1BIG: Se 3BIS. 2BIG: Engelsk Springer Spaniel, RLDN RLDF High Score Made Of Honey, Magnusson, Maria, Sverige. 3BIG: Flat Coated Retriever, RLD N Calebri's Five Seconds Of Summer, Mallfors, Britt-Marie, Sverige. 4BIG: Labrador Retriever, N UCH Pashkira's Jojo Apporter, Lund, Berit, Skarnes.

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Seymour, Steven, 1BIG: Se 2BIS. 2BIG: Malteser, INT NORD FI UCH SEV-11-13 NORDJV-10 KBHV-12-13 NV-12-13 EUW-13 DKV-13 NORDV-13 FIV-13 HEV-13 Straight Fire Push The Luck, Westeng, Laila, Gressvik. 3BIG: Mops, SE FI N UCH Cuty Pie's Dolce & Gabbana, Vikström, Matilda, Sverige. 4BIG: Chihuahua Langhåret, Chidelia Feeling Of Success, Iversen, Kjerstin Sylvia, Harstad.

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Mello, José Homem De, 1BIG: Se 1BIS. 2BIG: Afghansk Mynde, Esbelto's Norwegian Design, Karlsen, Lisbeth Berge, Støren. 3BIG: Saluki, INT NORD DK RU BALT BLR UCH NV-10 KBHV-11 WW-14 Al Wathba Bahram Al Nadir, Fareth, Cathrine, Tromsø. 4BIG: Whippet, DK SE N FI UCH EUW-15 FIV-15 Shottii, Riberg, Mona, Levanger.

Bamseliste etter denne utstillingen:

1. N SE DK US UCH Jet's Man In The Moon, Greyhound, Horakova, Stepanka, Ytre Enebakk, (14-14-14-13-12) 67 p.
2. INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12 Statesman Miss Divine, Amerikansk Cocker Spaniel, Paulsen, Vibeke, Støren, (14-12-12-11-6) 55 p.
3. C.I.B N DK UCH SE U(U)CH NV-15 KBHV-16 Aquafortis Eros, Portugisisk Vannhund, Bjørnstad, Ragnhild, Oslo, (14-11-7-6-6) 44 p.
4. NORD FI UCH SEV-15 NV-15 HEV-15 Tiny Jewels' Neverending Fame, Pomeranian, Løken, Dag, Askim, (12-11-8-6-6) 43 p.
5. NORDV-14 NV-15 Wiseweilers Back In Black, Rottweiler, Stavdal, Ann Wiseman, Hernes, (10-7-7-7-5) 36 p.
6. N SE UCH Kadelly's Bring On The Night, Cairn Terrier, Grønstad, Veslemøy, Moss, (11-11-3) 25 p.
7. C.I.B. NORD UCH NV-14-15 NORDV-14-15 DKV-14 Da Maya Huffish X Factor, Stor Puddel, Thorvaldsen, Arild, Heggedal, (11-8-6) 25 p.
8. BH Romi's Qwelle, Schäferhund Normalhår, Høve, Marit, Bosberg, (15-5-4) 24 p.
9. NORD UCH NORDJV-12 DKJV-12 Chic Choix Six Sigma, Lhasa Apso, Ørebæk, Rita Annie, Rolvsøy, (15-7) 22 p.
10. N DK SE UCH NJV-15 DKJV-15 Wervest's Ty, Dvergdachshund Strihåret, Vestby, Vera, Nordre Frogn, (12-6-3) 21 p.
11. BG BGGr UCH Siggen's Xtraordinary, Welsh Corgi Pembroke, Wesenberg, Ingrid, Stavern, (5-5-5-5) 20 p.
12. N FI UCH Mariell De Marque Lothus Av Fylgia, Pumi, Metsävainio, Eila, Finland, (14-3) 17 p.
13. NL FI NORD UCH JWW-14 Tangetoppen's Niceguys Get T' Girls, Mops, Meijboom, Oegelien, Nederland, (12-5) 17 p.
14. GB UCH NV-11-12 NV-15 Soletrader Trick Or Treat, Petit Basset Griffon Vendeen, Tunold-Hanssen, Anders, Oslo, (7-5-5) 17 p.
15. NORD UCH NJV-14 NORDJV-14 DKJV-14 SEJV-14 NV-15 Rabben's Quarterback, Airedale Terrier, Sigfridstad, Halvor, Arneberg, (7-5-4) 16 p.

Beste veteran:

Dag 1:

1. SEU(u)CH FINUCH Flatham's För Eij Nävafojl Dållar, Flat Coated Retriever, Fahlén Jakobsson, Linda, Sverige, 5 p.
2. INT NORD UCH NV-09-11-15 NORDJV-08 KBHV-10 DKV-10 EUVW-15 NVV-15 Lapinlumon Hesperus, Lagotto Romagnolo, Bækken, Siv Christine, Nittedal, 4 p.
3. INT NORD HR SLO EE UCH EUV-10 NV-09-10 NVV-14 NORDVV-14 NVV-15 Wimi Chilita Av Lay-Ia, Chihuahua Korthåret, Anderssen, Mai Lis, Kløfta, 3 p.
4. INT NORD UCH N VCH FI JV-08 FIVW-15 Winton Moondance, Engelsk Springer Spaniel, Sagmyr Hege Og Vidar, Heimdal, 2 p.

Dag 2:

1. INT NORD DK RU BALT BLR UCH NV-10 KBHV-11 WW-14 Al Wathba Bahram Al Nadir, Saluki, Fareth, Cathrine, Tromsø, 4 p.
2. INT NORD UCH NORDVV-14 Perfektibel's Born To Be Happy, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Hvalryg, Torill/Monsen, Rolf-Gunnar, Tomasjord, 3 p.
3. C.I.B NORD CH King-Baronen's Vive La Paix, Sankt Bernhardshund Langhåret, Pallari, Mika, Finland, 2 p.
4. Ginstean Heavenly Body, Staffordshire Bull Terrier, Heian, Linda Anette, Bodø, 1 p.

Dommer: Sunde, Marit

Årets beste veteran etter denne utstillingen:

1. INT NORD HR SLO EE UCH EUV-10 NV-09-10 NVV-14 NORDVV-14 NVV-15 Wimi Chilita Av Lay-Ia, Chihuahua Korthåret, Anderssen, Mai Lis, Kløfta, (6-5-4-3-3) 21 p.
2. INT NORD UCH NV-09-11-15 NORDJV-08 KBHV-10 DKV-10 EUVW-15 NVV-15 Lapinlumon Hesperus, Lagotto Romagnolo, Bækken, Siv Christine, Nittedal, (5-5-4-4-3) 21 p.
3. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14-15 NVV-14 NORDVV-14-15 SEV-14-15 SEVV-14 NVV-15 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Dramstad, Sonja, Dilling, (6-4-4-3-2) 19 p.
4. N SE DK UCH Ta Bozi's Linda, Pomeranian, Røstberg, Kjell Rune, Molde, (6-5-4-2) 17 p.
5. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14 NORDVV-14-15 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, (5-4-3) 12 p.
6. N SE DK NORD UCH NORDV-08-10 WW-10 NV-08-09-10-11-12-13-14 SEV-14 EUW-15 NVV-15 Hob-Nob's Quidam, Pyreneisk Gjeterhund, Mathiesen Gro/Romstad Per Tore, Roa, (6-5) 11 p.
7. N SE UCH NV-12-13-14 EUW-15 Dreamer De La Vallee De L'hogmiau, Sankt Bernhardshund Langhåret, Andersen, Katarina Elin Helland, Hauglandshella, (5-4) 9 p.
8. C.I.E. N HR UCH SE U(U)CH PLW-12 NVV-15 Almanza Such A Good Life, Flat Coated Retriever, Waskaas, Anne-Berith, Sandefjord, (5-4) 9 p.
9. N UCH NVV-15 Fraser Tartan Wimsey Going West, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Hammond, Cecilie, Sofiemyr, (5-3) 8 p.
10. INT NORD HR FI SLO ROGr UCH WW-08 NV-07-08-09-11-13-14-15 NORDV-08-14 DKV09-10-15 NVV-14-15 NORDVV-14 EUVW-15 KBV-16 KBVV-16 Wervest's Winn, Dvergdachshund Strihåret, Vestby, Vera, Nordre Frogn, (5-3) 8 p.
11. N UCH Suanho's Plenty Coups, Chinese Crested Powder Puff, Mougios, Adriane Andersen, Oslo, (4-3) 7 p.
12. INT NORD DK UCH Scarlet Beautys Xmas Mary, Pomeranian, Bjerkan, Kine Coucheron, Viggja, (6) 6 p.
13. N UCH Chititsias Theo Picasso, Chihuahua Langhåret, Raknes, Marianne Og Jostein, Frekhaug, (6) 6 p.
14. N UCH Noidens Born To Be A Queen, Japansk Spisshund, Aaldstedt, Suzette/ Bjørnewall, T, Ler, (6) 6 p.
15. N UCH SE U(u)CH Iseldan's Calypto, Flat Coated Retriever, Lilleng, Else, Bardu, (6) 6 p.

Beste avlshund:

Dag 1:

1. N UCH SE U(U)CH NJV-12 Carillo Clay Clue,Cocker Spaniel, Olsen, Kristin, Bardu, 6 p.
2. INT FI SE DK N LUX UCH EUJV-10 NORDV-10-11 NORDJV-10 CWW-11 CEW-11 KBHV-11 NV-11-12-13 HEW-11-12 Freetain's Kickizana Theana, Phalène, Lyngstad, Anne Grethe, Inderøy, 4 p.

Dag 2:

1. Kawamos Blazing Blue Galatea, Jack Russell Terrier, Lundberg, Kari Anne S, Bardu, 6 p.
2. NORD UCH Miljøsablo's Close To Pekka's Heart, Mexikansk Nakenhund Stor, Midtsand, Anne Karin, Reipå, 4 p.
Årets beste avlshund etter denne utstillingen:
1. INT DK N SLO SE UCH EUV-10 NVV-15 NV-15 Fun Tan's Bohem Willy The Kronk, Shih Tzu, Rædergård, Jim, Holter, (8-7-6-5-4) 30 p.
2. INT FI SE DK N LUX UCH EUJV-10 NORDV-10-11 NORDJV-10 CWW-11 CEW-11 KBHV-11 NV-11-12-13 HEW-11-12 Freetain's Kickizana Theana, Phalène, Lyngstad, Anne Grethe, Inderøy, (6-6-6-5-4) 27 p.
3. C.I.B. NORD UCH NJV-12 AD Clefell's Rosebud, Pinscher, Arnetvedt, Monica B, Espeland, (8-4-4) 16 p.
4. N SE UCH Av-Zan-Iaz Qikke Zaga, Flat Coated Retriever, Iversen Annita/ Gulliksen Kjell, Sandefjord, (7-6) 13 p.
5. NORD EE UCH Saintbull's Clark Kent, Staffordshire Bull Terrier, Sanner, Kim Rosendahl, Lørenskog, (6-4) 10 p.
6. C.I.B. NORD UCH Miljøsablo's Close To Pekka's Heart, Mexikansk Nakenhund Stor, Midtsand, Anne Karin, Reipå, (5-4) 9 p.
7. INT NORD DK HR UCH NV-07-11 NVV-14 NORDVV-14 Toot's Bobadilla Light, Dalmatiner, Jakobsen Aase/Åsa Fagerlund, Krokelvdalen, (8) 8 p.
8. N UCH Amasoneland's Shahdi Jala, Saluki, Heimdal, Tonje, Gjøvik, (7) 7 p.
9. NORD UCH Emeldas Magic Dragon, Chihuahua Langhåret, Grønvold, Fritz, Hov, (7) 7 p.
10. N UCH Vinatta's Alma, Dalmatiner, Bårdsen Cecilie Og Næss Karine Y, Kjerrgarden, (6) 6 p.
11. Kawamos Blazing Blue Galatea, Jack Russell Terrier, Lundberg, Kari Anne S, Bardu, (6) 6 p.
12. N UCH SE U(U)CH N SE VCH NJV-12 Carillo Clay Clue, Cocker Spaniel, Olsen, Kristin, Bardu, (6) 6 p.
13. NV-11 N UCH Joy Of Royal Diamond, Fransk Bulldog, Haugsgjerd, Astrid Gard, Nærbø, (6) 6 p.
14. C.I.B N SE FI DK UCH NJV-12 Lancar Dream Dazzling Flash, Whippet, Juliussen, Randi, Meråker, (5) 5 p.
15. C.I.B. N DK FI UCH NV-14 Griffmakers Bachelores Dream, Petit Brabancon, Lybekk Torild Og Ole J, Fosser, (4) 4 p.

Beste oppdretter:

Dag 1

  • 1. Winton - Engelsk Springer Spaniel, 5 p.
  • 2. Zanevi - Chinese Crested, 3 p.
  • 3. Freetains - Phalène, 2 p.
  • 4. Lay-Ia - Chihuahua Korthåret, 1 p.

Dag 2

1. Courtbourne - Whippet, 5 p.
2. Miljøsablo - Mexikansk Nakenhund Stor, 3 p.
3. Esbelto - Afghansk Mynde, 2 p.
4. Kawamo - Jack Russell Terrier, 1 p.

Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen:

1. Aquafortis - Portugisisk Vannhund, (7-7-6-5-5) 30 p.
2. Nobel Line - Dvergpinscher, (7-5-5-3) 20 p.
3. Sagaland - Tibetansk Spaniel, (4-3-3-3-3) 16 p.
4. Av Lay-Ia - Chihuahua Korthåret, (6-6-1) 13 p.
5. Esbelto - Afghansk Mynde, (5-4-2) 11 p.
6. T-Bob - Bearded Collie, (5-2-1) 8 p.
7. Lac-Me's - Shih Tzu, (7) 7 p.
8. Quantos - Schäferhund Normalhår, (6) 6 p.
9. Donåsen - Japansk Spisshund, (6) 6 p.
10. Angel Pollentia - Irish Softcoated Wheaten Terrier, (3-3) 6 p.
11. Toots - Dalmatiner, (3-3) 6 p.
12. Miljøsablo - Dobermann, (5) 5 p.
13. Larhjelm - Dachshund Strihåret, (5) 5 p.
14. Esbelto's - Afghansk Mynde, (5) 5 p.

Beste norske hund:

Dag 2

1. Ravn Vildensky, Norsk Lundehund, Kristiansen, Lena, Bleik, 22 p.
2. N FI UCH N J(B)CH Sisotindens Hero, Norsk Elghund Sort, Karlsen, Jan Mikal, Sørreisa, 14 p.

Årets beste norske hund etter denne utstillingen:

1. N UCH SE UCH DK UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14-15 NORDV-14 DKV-14 EUW-15 BEV-16 EUV-16 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (69-45-41) 155 p.
2. N UCH NV-14 NORDV-14 Værøy- Drotten Av Vollakloa, Norsk Lundehund, Melum, Solvor, Trondheim, (34-30) 64 p.
3. C.I.B N SE J(B)CH N SE UCH Tjelderåsen's Vv-Heidi, Norsk Elghund Grå, Torjul, Noralf, Torjulvågen, (63) 63 p.
4. N UCH A.F.Elgkronas Birk, Norsk Elghund Grå, Nomme, Jon Vidar, Kodal, (58) 58 p.
5. N UCH Kimura's Uno, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (55) 55 p.

Lydighet:

LP-I

1. My A-Mayzee-N Bc It's Tempo, Border Collie, Nilssen, Hilde, Bø I Vesterålen, 153 p.
2. Klokkeråsen's Sugar Design, Flat Coated Retriever, Berg, Bente, Bø I Vesterålen, 138,5 p.
3. Jamboni's Amazing Ability, Labrador Retriever, Brøndbo-Johansen, Monica, Gravdal, 118 p.

LP-II

1. Piggtindens E-Luca, Golden Retriever, Berg Mette/ Finvåg Jørn, Straumsjøen, 104 p.
2. Skogsjentas Bobby Brown, Australian Shepherd, Schumann-Svendsen, Kristin, Ankenes, 40 p.

LP-III

1. Viätt's Vilja, Border Collie, Brun, Inger, Reipå, 213 p.
2. Vårvindens Jörsalir Elde, Golden Retriever, Aandal, Eva-Liz, Brøstadbotn, 201 p.
3. Kronvallaren Nacho, Border Collie, Olsen, Miriam, Harstad, 177 p.
4. NORD UCH Eclat Blue De La Vie Pastorale, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Schumann-Svendsen, Aasta Elise, Ankenes, 153,5 p.

LP-FCI3

1. NORD LCH N RL CH Minipina's Damn Goodn Ready, Staffordshire Bull Terrier, Haukeland, Tommy, Vik I Sogn, 252 p.
2. BH N SE LCH Khemosabi Mj's Smooth Criminal, Golden Retriever, Aandal, Eva-Liz, Brøstadbotn, 241,5 p.
3. High Working B C Mexico, Border Collie, Roarsen, Solgunn, Kløfta, 240 p.
4. N UCH RLIII Aysablues Blue Berry, Australian Shepherd, Nilsen, Mette Annie, Rypefjord, 189 p.
5. Luna, Border Collie, Roarsen, Benedikte, Bø I Vesterålen, 174,5 p.
6. BH Soltrollets Breakout Ike, Golden Retriever, Mathiassen, Oddvar, Stonglandseidet, 145,5 p.
7. RLII Heierås Nicki, Belgisk Fårehund, Tervueren, Pettersen, Cecilie, Hammerfest, 139 p.

Gerapokalen etter denne utstillingen:

1. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, (291,5-278,5-277,5) 847,5 p.
2. Chocomate's Harrys Chili, Border Collie, Wickstrøm, Monica, Husøysund, (290,5-273,5-271) 835 p.
3. Somollis Inez, Border Collie, Hauger, Kristin Natås, Rasta, (280,5-271,5-269) 821 p.
4. N LCH Målli, Border Collie, Kvernberg, Monica Beate, Aureosen, (275-272-258,5) 805,5 p.
5. N LCH Get Weiler's Go Jenta, Border Collie, Lindahl, Hege, Rakkestad, (278-263-262,5) 803,5 p.
6. Kronvallaren Pondus, Border Collie, Ytreberg, Anne Lise, Oslo, (275,5-270-238,5) 784 p.
7. Thelook Explosive Ivo, Border Collie, Skjoldal, Hilde, Skoppum, (279-256,5-239,5) 775 p.
8. Vassruggens Ålga Mildir, Golden Retriever, Lund, Renate, Solbergelva, (291-233-226,5) 750,5 p.
9. N LCH Tending Knockout, Border Collie, Nordve, Gørill, Aurskog, (268,5-251-227,5) 747 p.
10. High Working B C Mexico, Border Collie, Roarsen, Solgunn, Kløfta, (247-240-234) 721 p.

Agility:

KALA TROFEET ETTER DENNE UTSTILLINGEN

Liten 3: 1. Shathena's Enya Of Mist, Shetland Sheepdog, Tove Olsen, (2-0), (5-0), (1-0), (7-0), 15 poeng

Mellom 3: 1. Rockhound's Cosalite, Shetland Sheepdog, Mina M E Mathisen,  (2-5), (2-0), (3-0), (3-0), 15 poeng

Stor 3: 1. Tinka, Border Collie, Inger Bakkeby (3-5), (3-0), (1-0), (2-0), 14 poeng

Juniorhandling:

Klasse 10-13 år, dag 1

1. Irja Sofie Nyheim, Tromsø, Saluki, Atlantis Av Min Tera
2. Andreas M Røstberg, Bardu, Schäferhund Normalhår, Audhumbla Av Quantos
3. Ingrid Larsen, Leknes, Cavalier King Charles Spaniel, Aimabel's Uffe
4. Nathalie Munkvold, Narvik, Australsk Terrier, Chakrats Anahata Aravinda

Klasse 14-17 år, dag 1

1. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Kongsvik, Borzoi, Velikij Pusjkin
2. Helene Myhrer, Borkenes, Hvit Gjeterhund, Exita Av White Rewyr
3. Vilde Normann, Tverlandet, Spansk Vannhund, Marikharon Fantastico Fanny

Klasse 10-13 år, dag 2

1. Irja Sofie Nyheim, Tromsø, Cavalier King Charles Spaniel, Aicha Shamiras Little Angel
2. Ingrid Larsen, Kvaløya, Alaskan Malamute, Astrix Av Pyrenéer Gården
3. Andreas M Røstberg, Bardu, Schäferhund Normalhår, Audhumbla Av Quantos
4. Miriam Pallokat, Jonsvatnet, Mellompuddel, Asa's Up All Night

Klasse 14-17 år, dag 2

1. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Storslett, Dalmatiner, Toot's Here She Comes
2. Helene Myhrer, Borkenes, Hvit Gjeterhund, Exita Av White Rewyr

 

FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere