Resultater NKK Drammen 4.-5. juni 2016

Resultater fra og årslister etter NKK Drammen 04.- 05. juni 2016 finner du her!

Resultater fra og årslister etter utstillingen
Sted: Drammen
Dato: 04.06.2016

Resultater og kritikker fra helgens utstilling finner du her.

BIS-plasseringer:

1BIS: Borzoi, SE UCH, FI UCH, DK UCH Borscana Eurocub, Sellin, Rickard, Sverige
2BIS: Leonberger, Rua Soleil Michelle Ma Belle, Romanova, Natalia, Russland
3BIS: Amerikansk Cocker Spaniel, INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12 Statesman Miss Divine, Paulsen, Vibeke, Støren
4BIS: Dachshund Strihåret, INT NORD DK UCH NJV-12 SEV-13 HEV-13 NV-14-15 FIV-15 X I Av Larhjelm, Muri, Liv, Hernes
Best In Show dommer: Andersen, Per Kristian,

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Lawless, Jeane, 1BIG: Old English Sheepdog, Dkv-2015 Azedagi's Qualified For Adventure, Johansen, Lene, Sverige. 2BIG: Welsh Corgi Pembroke, INT N SE UCH NORDV-10 Siggen's Hazel, Brandvik, Julie Wilberg, Sørumsand. 3BIG: Belgisk Fårehund, Groenendael, N UCH NJV-13 EUW-15 NV-15 Hi Heartbreaker Alias Dakota, Rønning, Aina, Raufoss. 4BIG: Schäferhund Normalhår, Romi's Qwelle, Høve, Marit, Bosberg.

Gruppe 2, Schnauzer/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Persson, Moa, , 1BIG: Se 2BIS. 2BIG: Dvergschnauzer Salt/Pepper, EUJW-15 SeJW-15 HeW-15 La Leia's Fabulous Fixa, Tjernberg, Frida, Sverige. 3BIG: Rottweiler, N UCH NORDV-11 NV-10 DKV-11 NV-12 Kimura's Kunta Kinte, Marthinussen, Erik, Rådal. 4BIG: Bullmastiff, C.I.B.FI SE N UCH NV-15 Rambull's Quarterflash, Heli, Mary, Gjølme.

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Kelly, Anthony, 1BIG: Irsk Terrier, EUJW-15 Merrymac You Are The Winner, Hagström, G&t, Sverige. 2BIG: Staffordshire Bull Terrier, Ckstaff's Adventure Made Sunshine, Madsen, Kim Andre, Røyken. 3BIG: Airedale Terrier, N SE DK UCH NJV-14 NORDJV-14 DKJV-14 SEJV-14 NV-15 Rabben's Quarterback, Sigfridstad, Halvor, Arneberg. 4BIG: Kerry Blue Terrier, Shyloch Surprise, Dyrnes, Jette Laudan, Torød.

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Blaha, Monika, , 1BIG: American Akita, DKUCH SEUCH Sandfelds Now You See It, Ibrahim, Shafik, Danmark. 2BIG: Keeshond, INT NORD FI GI EE LT UCH JWW-12 NORDV-12 NV-12 FIV-13 DKV-15 LTV-16 Infinity's Perfect Match, Skalstad, Kjetil Andre Holmen, Åmot. 3BIG: Pomeranian, NORD FI UCH SEV-15 NV-15 HEV-15 Tiny Jewels' Neverending Fame, Løken, Dag, Askim. 4BIG: Shiba, Tetsuya Go Koshiwasou, Schyttelvik, Hilde, Åros.

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Omdal, Lars, , 1BIG: Se 4BIS. 2BIG: Rhodesian Ridgeback, INT NORD SE VDH DE UCH HEV-13 KBHV-11-14-15 DKV-11-14 SV-12 FIV-13 Kangelani's Impressive Ino By Ascot, Lund Alexander Og Hjartøy Marit, Råde. 2BIG: Dvergdachshund Korthåret, Minstemann's Jeanne D`arc, Solberg, Anita, Nordre Frogn. 3BIG: Blodhund, Vascia Rosso, Brekke, Ellen, Skiptvet. 4BIG: Dachshund Korthåret, N UCH NJV-14 NORDJV-14 NV-15 Valera's Bingo, Øvergård, Marita, Tromsdalen.

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Giesecke, Stephanie, , 1BIG: Pointer, Høytjønna's Berthe, Jørgensen, Randi Dahl, Filtvet. 2BIG: Engelsk Setter, NJV-14 Halvartun's Flørt, Schøyen, Fredrik, Jar. 3BIG: Vorstehhund Korthåret, J SE NO UCH Birkhahn Nimrod, Ohlson, Rita, Sverige. 4BIG: Kleiner Münsterländer, INT NORD UCH S JCH SEV-10 NV-14-15 NORDV-14 EUW-15 NORDV-15 Lokkeberget's Igor, Thoresen, Pål, Ytre Enebakk.

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Whyte, Frank H., 1BIG: Se 3BIS. 2BIG: Flat Coated Retriever, SE V-14-15 EUW-15 SE N UCH Caci's Look N'cute, Jernberg, Lina, Sverige. 3BIG: Welsh Springer Spaniel, Sällebäcks Una Torta Per Dons, Högström, Annica, Sverige. 4BIG: Golden Retriever, DKCH(U) Boss In Motion De Ria Vela, Ager, Laila, Danmark.

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Van Den Berg, Hans, , 1BIG: Stor Puddel, C.I.B. NORD UCH NV-14-15 NORDV-14-15 DKV-14 Da Maya Huffish X Factor, Thorvaldsen, Arild, Heggedal. 2BIG: Petit Brabancon, Cayafa's Nemorino, Lybekk, Ole Josef, Fosser. 3BIG: Papillon, Se Uch Fi Uch Silenzio's Love Story Boss, Lundkvist, Martina, Sverige. 4BIG: Mops, JWW-14 Tangetoppen's Niceguys Get T' Girls, Meijboom, Oegelien, Belgia.

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Veiga, Maria Gabriela, , 1BIG: Se 1BIS. 2BIG: Greyhound, N SE US UCH Jet's Man In The Moon, Horakova, Stepanka, Ytre Enebakk. 3BIG: Whippet, N DK SE HR UCH KBHV-14 Linrow's Hall Of Fame To Play Mec, Landsverk, Kirsten J, Aurskog. 4BIG: Afghansk Mynde, RUS NORD BALT BY CZ HU CH SLO CH Amal Salang Coeur D'coeurs, Shirokov, Denis, Russland.

Bamseliste etter denne utstillingen

1.N SE US UCH Jet's Man In The Moon, Greyhound, Horakova, Stepanka, Ytre Enebakk, (14-12-6-4) 36 p.
2.INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12 Statesman Miss Divine, Amerikansk Cocker Spaniel, Paulsen, Vibeke, Støren, (14-12-6) 32 p.
3. C.I.B N DK UCH SE U(U)CH NV-15 Aquafortis Eros, Portugisisk Vannhund, Bjørnstad, Ragnhild, Oslo, (14-11-5) 30 p.
4. C.I.B. NORD UCH NV-14-15 NORDV-14-15 DKV-14 Da Maya Huffish X Factor, Stor Puddel, Thorvaldsen, Arild, Heggedal, (11-8-6) 25 p.
5. NJV-15 Wervest's Ty, Dvergdachshund Strihåret, Vestby, Vera, Nordre Frogn, (12-6-3) 21 p.
6.NORDV-14 NV-15 Wiseweilers Back In Black, Rottweiler, Stavdal, Ann Wiseman, Hernes, (10-7) 17 p.
7. NORD UCH NORDJV-12 DKJV-12 Chic Choix Six Sigma, Lhasa Apso, Ørebæk, Rita Annie, Rolvsøy, (15) 15 p.
7. SE UCH, FI UCH, DK UCH Borscana Eurocub, Borzoi, Sellin, Rickard, Sverige, (15) 15 p.
7. Play Mec The Snow Man, Whippet, Landsverk, Kirsten J, Aurskog, (15) 15 p.
10.C.I.B N DK SE FI UCH DKV-14 KBHV-15 NV-15 NORDV-15 Idefix Phoenix, Italiensk Mynde, Jensen, Regine, Oslo, (12-2) 14 p.
11. NL UCH NV-14 NORDV-14 EUW-15 Kanix Irene, Pointer, Sonberg, Christine, Hønefoss, (10-4) 14 p.
12. C.I.B N FI DK UCH NJV-14 NORDJV-14 SEV-14'15 SEJV-14 DKV-15 NV-15 Cabaka's Crazy About Mary, Samojedhund, Lauritzen, Kristin Lundin, Sperrebotn, (13) 13 p.
12. CH RUS, FIN, BALT, BEL, CW Rua Soleil Michelle Ma Belle, Leonberger, Romanova, Natalia, Russland, (13) 13 p.
12. Idyllium's Showstar, Chihuahua Langhåret, Dalen, Marthe, Molde, (13) 13 p.
15. KBHJV-15 DKJV-15 Paxy Av Quantos, Schäferhund Normalhår, Johansen, Tor W, Lillesand, (12) 12 p.
15. Winright Winnipeg, Engelsk Springer Spaniel, Hagberg, Lina, Sverige, (12) 12 p.

Beste veteran:

Dag 1
1. C.I. B NORD EST UCH SEV-13 DK Forsis Salte Ordet Fritt, Dvergschnauzer Salt/Pepper, Brodal, Caroline, Sverige, 6 p.
2. N SE DK UCH Ta Bozi's Linda, Pomeranian, Røstberg, Kjell Rune, Molde, 5 p.
3. C.I.B. DK N UCH NV-12 SEV-15 Okami's Just Talk About Alva, Siberian Husky, Skoglund Lidberg, Helena, Sverige, 4 p.
4. INT NORD HR FI SLO ROGr UCH WW-08 NV-07-08-09-11-13-14-15 NORDV-08-14 DKV09-10 NVV-14-15 NORDVV-14 EUVW-15 Wervest's Winn, Dvergdachshund Strihåret, Vestby, Vera, Nordre Frogn, 3 p.

Dag 2
1. N SE DK NORD UCH NORDV-08-10 WW-10 NV-08-09-10-11-12-13-14 SEV-14 EUW-15 NVV-15 Hob-Nob's Quidam, Pyreneisk Gjeterhund, Mathiesen Gro/Romstad Per Tore, Roa, 6 p.

3. SE(U) N UCH Rainstorm's Breaking News, Cocker Spaniel, Ullebø Marianne Og Ørjan, Vestskogen, 4 p.
4. C.I.E. N DK UCH NV-15 Woodshine's Mr.Big, Belgisk Fårehund, Tervueren, Greaker, Merete, Kråkstad, 3 p.

Dommer: Andersen, Per Kristian

Årets beste veteran etter denne utstillingen

1. N SE DK NORD UCH NORDV-08-10 WW-10 NV-08-09-10-11-12-13-14 SEV-14 EUW-15 NVV-15 Hob-Nob's Quidam, Pyreneisk Gjeterhund, Mathiesen Gro/Romstad Per Tore, Roa, (6-5) 11 p.
2. N SE DK UCH Ta Bozi's Linda, Pomeranian, Røstberg, Kjell Rune, Molde, (5-4-2) 11 p.
3. INT NORD UCH NV-09-11-15 NORDJV-08 KBHV-10 DKV-10 EUVW-15 NVV-15 Lapinlumon Hesperus, Lagotto Romagnolo, Bækken, Siv Christine, Nittedal, (5-5) 10 p.
4. N SE UCH NV-12-13-14 EUW-15 Dreamer De La Vallee De L'hogmiau, Sankt Bernhardshund Langhåret, Andersen, Katarina Elin Helland, Hauglandshella, (5-4) 9 p.
5. INT NORD HR SLO EE UCH EUV-10 NV-09-10 NVV-14 NORDVV-14 NVV-15 Wimi Chilita Av Lay-Ia, Chihuahua Korthåret, Anderssen, Mai Lis, Kløfta, (5-3) 8 p.
6. INT NORD HR FI SLO ROGr UCH WW-08 NV-07-08-09-11-13-14-15 NORDV-08-14 DKV09-10 NVV-14-15 NORDVV-14 EUVW-15 Wervest's Winn, Dvergdachshund Strihåret, Vestby, Vera, Nordre Frogn, (5-3) 8 p.
7. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14-15 NVV-14 NORDVV-14-15 SEV-14-15 SEVV-14 NVV-15 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Dramstad, Sonja, Dilling, (4-4) 8 p.
8. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14 NORDVV-14-15 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, (4-3) 7 p.
9. INT NORD DK UCH Scarlet Beautys Xmas Mary, Pomeranian, Bjerkan, Kine Coucheron, Viggja, (6) 6 p.
10. C.I. B NORD EST UCH SEV-13 DK Forsis Salte Ordet Fritt, Dvergschnauzer Salt/Pepper, Brodal, Caroline, Sverige, (6) 6 p.
11. N UCH Chititsias Theo Picasso, Chihuahua Langhåret, Raknes, Marianne Og Jostein, Frekhaug, (6) 6 p.
12. C.I.B.NORD RO DK UCH FIV-13 EUVW-15 DKVV-15 KBHVV-15 NVV-15 NORDVV-15 Jofro-Bulls Mylady, Engelsk Bulldog, Rosander, Jorunn, Åsgårdstrand, (5) 5 p.

14. INT NORD GB UCH NORDV-10 NVV-15 Ankaru's Crack The Code, Stor Puddel, Helleberg, Anne-Karin, Rasta, (5) 5 p.
15. INT NORD SE UCH NORDV-09-11 SE DK FI HE V-11 WW-10-11 KBHV-10 NVV-14 EUVW-15 NVV-15 NV-15 Japaro Eye Of The Storm, Shetland Sheepdog, Olsen Finn H/Nixon, Mr. J Og Mrs. M, Sandnes, (4) 4 p.

Beste avlshund:

Dag 1
1. C.I.B. NORD UCH NJV-12 AD Clefell's Rosebud,Pinscher, Arnetvedt, Monica B, Espeland, 8 p.
2. Saintbull's Clark Kent,Staffordshire Bull Terrier, Sanner, Kim Rosendahl, Lørenskog, 6 p.

Dag 2
1. INT DK N SLO SE UCH EUV-10 NVV-15 NV-15 Fun Tan's Bohem Willy The Kronk, Shih Tzu, Rædergård, Jim, Holter, 8 p.
2. INT FI SE DK N LUX UCH EUJV-10 NORDV-10-11 NORDJV-10 CWW-11 CEW-11 KBHV-11 NV-11-12-13 HEW-11-12 Freetain's Kickizana Theana, Phalène, Lyngstad, Anne Grethe, Inderøy, 6 p.

Årets beste avlshund etter denne utstillingen

1. INT DK N SLO SE UCH EUV-10 NVV-15 NV-15 Fun Tan's Bohem Willy The Kronk, Shih Tzu, Rædergård, Jim, Holter, (8-7-6) 21 p.
2. INT FI SE DK N LUX UCH EUJV-10 NORDV-10-11 NORDJV-10 CWW-11 CEW-11 KBHV-11 NV-11-12-13 HEW-11-12 Freetain's Kickizana Theana, Phalène, Lyngstad, Anne Grethe, Inderøy, (6-6-3-3) 18 p.
3.C.I.B. NORD UCH NJV-12 AD Clefell's Rosebud, Pinscher, Arnetvedt, Monica B, Espeland, (8-4) 12 p.
4. N EE UCH Saintbull's Clark Kent, Staffordshire Bull Terrier, Sanner, Kim Rosendahl, Lørenskog, (6-4) 10 p.
5. N UCH Vinatta's Alma, Dalmatiner, Bårdsen Cecilie Og Næss Karine Y, Kjerrgarden, (6) 6 p.
6.C.I.B N SE FI DK UCH NJV-12 Lancar Dream Dazzling Flash, Whippet, Juliussen, Randi, Meråker, (5) 5 p.
7. C.I.B NORD UCH NV-15 Kingwanas Jitterbug, Basenji, Lie, Liv Irene N, Grua, (4) 4 p.
8. N UCH Store Linde's Pinot De Domaine, Fransk Bulldog, Stensund, Kirsten, Nesttun, (2) 2 p.

Beste oppdretter:

Dag 1
1. Nobel Line - Dvergpinscher, 7 p.
2. Av Larhjelm - Dachshund Strihåret, 5 p.
3. Tiny Jewels' - Pomeranian, 4 p.
4. Angel Pollentia - Irish Softcoated Wheaten Terrier, 3 p.

Dag 2
1. Aquafortis - Portugisisk Vannhund, 7 p.
2. Esbelto's - Afghansk Mynde, 5 p.
3. Box-Fantastic`s - Shih Tzu, 4 p.
4. Sagaland - Tibetansk Spaniel, 3 p.

Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen

1. Aquafortis - Portugisisk Vannhund, (7-5-5-3) 20 p.
2. Nobel Line - Dvergpinscher, (7-5) 12 p.
3. Sagaland - Tibetansk Spaniel, (3-3-3) 9 p.
4. T-Bob - Bearded Collie, (5-2) 7 p.
4. Esbelto's - Afghansk Mynde, (2-5) 7 p.
6. Quantos - Schäferhund Normalhår, (6) 6 p.
7. Angel Pollentia - Irish Softcoated Wheaten Terrier, (3-3) 6 p.
8. Courtborne - Whippet, (5) 5 p.
9. North Sheltie - Shetland Sheepdog, (5) 5 p.
10. Av Larhjelm - Dachshund Strihåret, (5) 5 p.
11. Tangetoppen - Mops, (4) 4 p.
12. Allert - Cocker Spaniel, (4) 4 p.
13. Box-Fantastic`s - Shih Tzu, (4) 4 p.
14. Tiny Jewels' - Pomeranian, (4) 4 p


Beste Norske Hund:

Dag 1
1. Kimura's Uno, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, 55 p.
2. N UCH N J(B)CH NORDV-15 Holingen's Kaja, Norsk Elghund Sort, Guttorm, Asbjørn, Karasjok, 42 p.
3. Ringo, Dunker, Sognelien, Arne, Tyristrand, 37 p.
4. N UCH NV-14 NORDV-14 Værøy- Drotten Av Vollakloa, Norsk Lundehund, Melum, Solvor, Trondheim, 30 p.

Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. N UCH NV-14 NORDV-14 Værøy- Drotten Av Vollakloa, Norsk Lundehund, Melum, Solvor, Trondheim, (34-30) 64 p.
2. N UCH A.F.Elgkronas Birk, Norsk Elghund Grå, Nomme, Jon Vidar, Kodal, (58) 58 p.
3. Kimura's Uno, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (55) 55 p.
4. N UCH SE UCH DK UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14-15 NORDV-14 DKV-14 EUW-15 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (45) 45 p.
5. N UCH N J(B)CH NORDV-15 Holingen's Kaja, Norsk Elghund Sort, Guttorm, Asbjørn, Karasjok, (42) 42 p.

Lydighet:

LP-I
1. Jet, Border Collie, Kristiansen, Anette, Dølemo, 187,5 p.
2. Zequita Av Perlegården, Schäferhund Normalhår, Gustavsen, Inger Helene, Drammen, 181 p.
3. Marklivet Jr Hurricane Haze, Jack Russell Terrier, Naadland, Solveig Charlotte Ekran, Våler I Østfold, 176,5 p.
4. BH Annza's Bessie, Hvit Gjeterhund, Guttulsrud, Silje, Drammen, 176 p.
5. Molineux Sparkling Angel, Stor Puddel, Samuelsen, Cathrine Kirkebø, Svelvik, 173 p.
6. Eagermind Night Knight, Australian Shepherd, Nilsson, Therese, Nannestad, 166,5 p.
7. Nero, Blandingshund, Lindvik, Tøri Krohn, Slemmestad, 151 p.
8. Laban, Blandingshund, Hansen, Nina, Vinterbro, 150 p.
9. Åsmund, Golden Retriever, Teigen, Trond Morten, Stathelle, 149,5 p.
10. Minipina's Fury Whip, Staffordshire Bull Terrier, Andresen, Hilde, Hvittingfoss, 129,5 p.
11. Landinarnas R-Trygve, Vorstehhund Strihåret, Mong, Vidar, Kvernaland, 89 p.
12. Dijontoma's Amarula, Pinscher, Brattestå, Nina, Hof, 55 p.
13. Nittini's Bacche Per Voi, Lagotto Romagnolo, Fauchald, Alexander Brede, Oslo, 28 p.
14. Deepeyes Complete Waste Of Time V I, Australian Kelpie, Hatteberg, Jeanette, Mogreina, 0 p.
14. Alsvinna-Flicka, Vorstehhund Strihåret, Engdahl, Lene, Færvik, 0 p.

LP-II
1. Revelry Up Yer Game, Staffordshire Bull Terrier, Sem, Monika, Hagan, 173 p.
2. Solsvingens Glamour, Golden Retriever, Baumann, Isabell Nykmark, Hurdal, 169,5 p.
3. AGH1 LP1 Izgara's Fidji, Belgisk Fårehund, Tervueren, Johannessen, Synøve, Drammen, 167 p.
4. N UCH Redqliff's Gaia Go Steady, Australian Kelpie, Iversen, Christian Grabo, Oslo, 156,5 p.
5. C.I.E N DK UCH NV-14 DKV-15 Redqliff's Heavy Competition, Australian Kelpie, Berntsen, Arild, Nannestad, 147,5 p.
6. LPI Hunters Guilds Fabbri, Cocker Spaniel, Norheim, Ida Anette, Karmsund, 109 p.
7. Bontiac's Arriscado Roxo, Portugisisk Vannhund, Hjellnes, Silje Mangen, Hyggen, 103 p.
8. Arcanorums Lovely Bazinga, Rottweiler, Fossem, Beate, Bodø, 85 p.
9. Belgerulvens Burning Phoenix, Belgisk Fårehund, Malinois, Willems, Eloïse, Hafrsfjord, 0 p.

LP-III
1. LPI Søss, Border Collie, Olsen, Dagfinn, Enebakkneset, 285 p.
2. LPII Jo, Border Collie, Grøvdal, Cecilie Aspen, Spydeberg, 277,5 p.
3. LPI LPII Tingeling, Border Collie, Røykaas, Trine, Årnes, 266 p.
4. Keep Working Action Humla, Border Collie, Isaksen, Elisabeth, Tobøl, 224 p.
5. N SE UCH NV-13 NORDV-14 Beatrice Gaviro, Chodsky Pes, Kristiansen, Inger Lise, Vestfossen, 156 p.
6. Cafridas Rhythmic Ragtime Reggae, Berner Sennenhund, Amundsen, Mari-Ann H, Vestfossen, 0 p.
6. Keen Billy, Golden Retriever, Heimdal, Ingrid, Vollen, 0 p.


Gerapokalen etter denne utstillingen

1. Chocomate's Harrys Chili, Border Collie, Wickstrøm, Monica, Husøysund, (273,5-245) 518,5 p.
2. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, (278,5-233,5) 512 p.
3. N LCH Get Weiler's Go Jenta, Border Collie, Lindahl, Hege, Rakkestad, (263-241,5) 504,5 p.
4. Somollis Inez, Border Collie, Hauger, Kristin Natås, Rasta, (271,5-230) 501,5 p.
5. Thelook Explosive Ivo, Border Collie, Skjoldal, Hilde, Skoppum, (239,5-229) 468,5 p.
6. N LCH Målli, Border Collie, Kvernberg, Monica Beate, Aureosen, (234-229,5) 463,5 p.
7. N LCH Joy, Border Collie, Mc Dowell, Liv, Tolvsrød, (229,5-215,5) 445 p.
8. LPIII Get Weiler's Inari, Border Collie, Lanes-Grundvig, Antonio, Kråkerøy, (238,5-196,5) 435 p.
9. Vassruggens Ålga Mildir, Golden Retriever, Lund, Renate, Solbergelva, (226,5-204,5) 431 p.
10. LPI LPII LPIII Nemi, Border Collie, Stifoss, May Britt, Evje, (205-205) 410 p.

Agility:

Liten-3
1. NORD UCH NV-12 N ACH N A(H)CH Narjana's Baronesse Galena, Engelsk Toy Terrier, Hveding-Gabrielsen, Tarjei Bratt, Våler I Østfold
2. N ACH N A(H)CH Lundecock's Hold On, Shetland Sheepdog, Sæther, Wenche, Trysil
3. N UCH N ACH AGHIII AGIII Candy Kokos Av Ronbalt, Mittelspitz, Kjørnæs, Benedicte, Høvik
4. NORD UCH SV-12 N A(H)CH N ACH Isamelin Dance With Narjana, Engelsk Toy Terrier, Hveding-Gabrielsen, Robert Bratt, Våler I Østfold
5. Revefotens Amélie, Parson Russell Terrier, Stensrud Linda Og Kjempengren Lena, Mjøndalen
6. N SE ACH N A(H)CH Marstens Caisa Who Can, Fox Terrier Ruhåret, Stillum, Grete Funderud Og Erik, Drammen
7. N A(H)CH AGIII Marble Cocktails Lupinbukett, Parson Russell Terrier, Almestad, Kristina, Oppaker
8. N ACH N A(H)CH Ewans Magiska Lillan, Dansk-Svensk Gårdshund, Jonassen, Bente, Sandnes
9. N ACH N A(H)CH Shathena's Jewel Of Kiara, Shetland Sheepdog, Monsen, Kristin, Rune Og Henriette, Tananger
10. Kimberbells Noah, Papillon, Huhtala, Anne, Geilo
11. AGII AGHIII Elleville Maia, Shetland Sheepdog, Bøyesen, Ida Wam, Lunde
12. Eugenios Cinderella, Chinese Crested, Røysheim, Hilde, Oslo
13. Hellebäckens Starlight, Cairn Terrier, Nesje, Unni, Spikkestad
14. N SE A(H)CH N SE ACH AGHIII AGHI La-Min-So's Tango In Black, Shetland Sheepdog, Johansen, Silje, Oslo
15. RL1 N A(H)CH N ACH Linnea, Jack Russell Terrier, Egelandsdal, Kristine, Hafrsfjord
16. Charmtassen's Take A Bow, Shetland Sheepdog, Haakensen, Stine, Strømmen
17. N ACH AGHIII Sarkins Champion Caramello, Mittelspitz, Johnsrud, Trine, Kjeller
18. Miss Arin's Lill Wayne, Shetland Sheepdog, Larsen, Veslemøy, Kjeller
19. AGHIII Leeland Zenith Of Fame, Shetland Sheepdog, Wollbraaten, Sofie Vega, Drøbak
20. Storfoten's Lyn, Welsh Corgi Pembroke, Eriksen, Yvonne Langerud, Svelvik
21. Eagermind Saeta Gleymmerei, Shetland Sheepdog, Jakobsen, Solveig K., Skien
22. N ACH Krohnegården's Solitaire May, Shetland Sheepdog, Vange, Elisabeth, Fana
23. Coastcollie's Cute Allie, Shetland Sheepdog, Wilhelmsen, Jannicke, Fjell
24. Amazing Angel, Mittelspitz, Samuelsen, Cathrine, Tromsdalen
25. Team Jappes Black Super Dizzy, Shetland Sheepdog, Janssen, Siri Evju, Råholt
26. Black Norone's Coco Chanel, Dvergpuddel, Eriksen, Marit Bjørstad, Degernes
27. AGHI AGI RLII AGII AGHII Tiakaro's Oreo Dream, Shetland Sheepdog, Heggen, Irene Rogstad, Bjørkelangen
28. Krohnegården's Kick'n Run Arwen, Shetland Sheepdog, Strand, Elin, Bjørndalstræ
29. Zena, Dvergschnauzer Sort, Norstrøm, Tove, Bergen
30. Zeppelin, Jack Russell Terrier, Jansen, Anita Linn, Sola
31. N UCH NJV-13 RLII AGII AGHII Blåsippebackens Gerda, Dansk-Svensk Gårdshund, Nylund, Kristine Skogen, Hundvåg

mellom-3
1. N A(H)CH AGIII N ACH Foxlike Fred Flintstone, Shetland Sheepdog, Stenseth, Vibecke Vendelbo, Sande I Vestfold
2. N ACH N A(H)CH Rockhound's Cosalite, Shetland Sheepdog, Mathisen, Mina Mathilde Engh, Våle
3. Caravan Crying In The Rain, Shetland Sheepdog, Bruntland, Yngve/Vermedal, Beate, Hauglandshella
4. Artigtitten Tutta Teis Tara, Shetland Sheepdog, Wilhelmsen, Elizabeth, Lillestrøm
5. Nordbrennas Karen Kan Kose, Dansk-Svensk Gårdshund, Westersund, Mari, Grimstad
6. N A(H)CH N ACH Amacing Joy's Bright Star Niquita, Manchester Terrier, Kalvenes, Marianne, Garnes
7. N UCH AGHIII Askur Av Alvedans, Islandsk Fårehund, Bergan, Hans Thollef, Andebu
8. Sunborne Yrsin Yrban, Shetland Sheepdog, Aamodt, Hege, Bøn
9. Nemi, Blandingshund, Knudsen, Camilla, Krokstadelva
10. AGIII AGHIII Eagermind Saeta Curuvar, Shetland Sheepdog, Olsen Hanne Gro/Torp Ole E., Ås
11. N SE A(H)CH N ACH Toyamikis Prince Spiff, Shetland Sheepdog, Fosser Anne/ Holm Ørnulf, Råholt
12. N SE A(H)CH N SE ACH Personlighetens Tommy C, Shetland Sheepdog, Himle, Ina, Oslo
13. N ACH Meryl Roller-Coaster, Cocker Spaniel, Eimhjellen, Kine, Bergen
14. N S UCH N A(H)CH N ACH CEW-11 RLIII Enden's Møyfrid Bjarkadatter, Dansk-Svensk Gårdshund, Nylund Kristine S/Jan Henrik, Hundvåg
15. AGHII AGIII AGHIII Fambia Black Vibration, Amerikansk Cocker Spaniel, Liberg, Bente, Oslo
16. La-Min-So's Golden Aqua, Shetland Sheepdog, Kosinski, Christina, Skjetten
17. Poker King, Shetland Sheepdog, Leschbrandt, Kate Amilie, Ræge
18. N A(H)CH N ACH AGIII Sunborne Ya La Creo Singha, Shetland Sheepdog, Bakken, Hilde, Hakadal
19. INT NORD FI LU VDH DE UCH N ACH AGHIII AGIII DKV-11 NV-13 HEV-13 Loppekassa Well All Right, Border Terrier, Torvik, Ellen Panadi, Oslo

Stor-3
1. Jamjam Von Der Brach, Belgisk Fårehund, Tervueren, Faltner, Christine, Disenå
2. N SE ACH My Trusted Friend Blu Bizznizz, Border Collie, Fosser, Anne, Råholt
3. Bris, Border Collie, Berglund, Hilde, Aurskog
4. Milo, Blandingshund, Talseth, Sissel, Stabekk
5. Skogstrollet's 12 To Wicahpi, Australian Shepherd, Norbeck, Mette, Blaker
6. Solvannets Sirius-Aldebaran, Portugisisk Vannhund, Urholm Svanhild Og Helge Rene, Fredrikstad
7. AGI Jerry, Border Collie, Olsen, Line M Skarpnes, Røyse
8. AGHI AGI Tess, Border Collie, Velta, Marit, Geilo
9. N A(H)CH AGHIII AGIII Troll, Border Collie, Stensrud, Jane, Blaker
10. N ACH Kuling, Border Collie, Klaveness, Ingerid Margrete, Barkåker
11. N ACH Jakantoh's Aylah, Belgisk Fårehund, Tervueren, Måna, Kristin, Kleppe
12. N A(H)CH N ACH Viätt's Kick Ass, Border Collie, Thiesen, Thomas, Langhus
13. N ACH Toppborders Sita, Border Collie, Grønvold, Inger Maiken, Lommedalen
14. Ask, Blandingshund, Solvang, Richard, Narvik
15. N ACH N A(H)CH Astra Mystique, Border Collie, Bjerke, Hilde, Sofiemyr
16. Akersborg Baileys, Border Collie, Berg, Ingrid, Trondheim
17. Trixi, Blandingshund, Rønshaugen, Anne Lene, Fjerdingby
18. N ACH Brains Leap La Nina, Border Collie, Eike, Merethe, Oslo
19. N A(H)CH Aussie Gården's Just A Flirt, Australian Shepherd, Grini, Tor, Rådal
20. Kizz, Border Collie, Berglund, Hilde, Aurskog
21. N RL CH N A(H)CH N ACH AGHIII Kronvallaren Quizz, Border Collie, Heggen, Irene, Bjørkelangen
22. AGHII AGII Tira, Border Collie, Karlsen, Grete, Svinndal
23. Joyful Spirit, Stor Puddel, Brenne Stein Og Anne Christine, Kolsås
24. Panda, Blandingshund, Andersen, Hege Mostad, Røyneberg
25. N UCH AD AGHII AGII AGHIII Dalnews Ekkora Eddy, Dalmatiner, Van Megen, Wibeke, Sarpsborg
26. Kronvallaren Toffi, Border Collie, Olsen, Ann Karin Jacobsen, Auli
27. AGHII AGIII Miss Beatric, Border Collie, Johansen, Silje, Oslo
28. Fak's Carat, Labrador Retriever, Johannessen, Hilde, Tromsø
29. Wow-Wow's Quinta Quartz, Schnauzer Salt/Pepper, Bøhmer, Martin, Oslo
30. N UCH NVV-13 A Trick For Life, Collie Langhåret, Johansen, Linda, Vesterøy
31. Cuidado Versatile Vezeto, Pumi, Bratlie, Liv Høyem, Gjøvik
32. N SE ACH N A(H)CH Elleville Isa, Border Collie, Lundkvist, Aina Britt, Oslo
33. High On Speed, Border Collie, Bergsbakken, Gøril Bøe, Drammen
34. SE N ACH Bea, Border Collie, Rynning, Janniche, Melhus
35. N A(H)CH N ACH AGIII Turbo, Border Collie, Brandtzæg, Trygve, Kopervik
36. Leah, Border Collie, Wang, Marit D./Haukeland, Jan, Stavanger
37. N UCH N A(H)CH Shathena's Black Pearl, Belgisk Fårehund, Groenendael, Monsen, Kristin Og Rune, Tananger
38. Urskauen's Azzi Arinda (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Granaas, Tone Iren, Gjerdrum
39. Marvin, Border Collie, Gudmundseth, Kjersti, Heimdal
40. Birk, Blandingshund, Andreassen, Heidi, Hagan
41. Milla, Blandingshund, Høyem, Kristin Skauge, Trondheim
42. Ben, Blandingshund, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

Hopp-Liten-3
1. Rockhound's Digenite, Shetland Sheepdog, Johansen, Tonje Sollied, Tromsø
2. La-Min-So's Harlequin In Blue, Shetland Sheepdog, Yrstad, Irene, Slattum
3. N ACH N A(H)CH Nappulavaaran Aamu Aurinko, Shetland Sheepdog, Lehtinen, Jenni, Oppaker
4. N ACH N A(H)CH Lönnerbergas Sea-Goddess, Shetland Sheepdog, Sæther, Eli Beate, Trysil
5. Amazing Angel, Mittelspitz, Samuelsen, Cathrine, Tromsdalen
6. N SE A(H)CH N SE ACH AGHIII AGHI La-Min-So's Tango In Black, Shetland Sheepdog, Johansen, Silje, Oslo
7. N A(H)CH N ACH Shathena's Enya Of Mist, Shetland Sheepdog, Olsen, Tove, Strømmen
8. Revefotens Awilda, Parson Russell Terrier, Waldenstrøm, Malin, Jar
9. NORD INT ACH N A(H)CH Sunborne Jazzy Vaya, Shetland Sheepdog, Bakken, Hilde, Hakadal
10. N ACH N A(H)CH Lundecock's Hold On, Shetland Sheepdog, Sæther, Wenche, Trysil
11. N SE ACH N A(H)CH Marstens Caisa Who Can, Fox Terrier Ruhåret, Stillum, Grete Funderud Og Erik, Drammen
12. N ACH N A(H)CH Ewans Magiska Lillan, Dansk-Svensk Gårdshund, Jonassen, Bente, Sandnes
13. RL1 N A(H)CH N ACH Linnea, Jack Russell Terrier, Egelandsdal, Kristine, Hafrsfjord
14. N UCH N SE ACH N A(H)CH AGIII AGHIII Orreknuppen's Unbreakable Spirit, Shetland Sheepdog, Dybvig, Carina, Dal
15. Eugenios Cinderella, Chinese Crested, Røysheim, Hilde, Oslo
16. Black Norone's Coco Chanel, Dvergpuddel, Eriksen, Marit Bjørstad, Degernes
17. N A(H)CH AGIII Marble Cocktails Lupinbukett, Parson Russell Terrier, Almestad, Kristina, Oppaker
18. AGII AGHIII Elleville Maia, Shetland Sheepdog, Bøyesen, Ida Wam, Lunde
19. N ACH AGHIII Sarkins Champion Caramello, Mittelspitz, Johnsrud, Trine, Kjeller
20. Krokhaug's Yanki, Cavalier King Charles Spaniel, Dalsaune, Kari Olasveengen, Lismarka
21. NORD UCH NV-12 N ACH N A(H)CH Narjana's Baronesse Galena, Engelsk Toy Terrier, Hveding-Gabrielsen, Tarjei Bratt, Våler I Østfold
22. N A(H)CH N ACH Mirenzo's Petit Astoria, Dvergpinscher, Pettersen, Helene Norstrøm, Drøbak
23. Spin Dizzy Endless Love, Dvergpinscher, Fauske, Else Berit, Bryne
24. Amcockgarden's Janeiro Jade, Chinese Crested Powder Puff, Mathisen, Gunnar Schjeldrup, Våle
25. N ACH N A(H)CH AGHI AGHIII Smedhaugens Dea Darling, Shetland Sheepdog, Dahle, Laila Og Reidar, Os
26. AGII Toyamikis Princess La Luna, Shetland Sheepdog, Almestad, Kristina, Oppaker
27. Tiffani, Shetland Sheepdog, Johannessen, Amalie, Brårud
28. Krohnegården's Kick'n Run Arwen, Shetland Sheepdog, Strand, Elin, Bjørndalstræ
29. Kerenza's Pop Art Princess, Shetland Sheepdog, Asbjørnslett, Isa/Wollbraaten, S., Vestby
30. Coastcollie's Cute Allie, Shetland Sheepdog, Wilhelmsen, Jannicke, Fjell
31. N ACH N A(H)CH AGIII AGHIII Taspitir's Incredible Beauty, Papillon, Hansen, Nina, Sem
32. Shathena's Dea Of Kiara, Shetland Sheepdog, Monsen, Kristin Sivertsen, Tananger
33. Nelson, Blandingshund, Kvisler, Dorthea Vestli, Oslo

Hopp-mellom-3
1. N SE ACH N DK SE A(H)CH Toyamikis Prince Lukas, Shetland Sheepdog, Yrstad, Irene, Slattum
2. Sunborne Yrsin Yrban, Shetland Sheepdog, Aamodt, Hege, Bøn
3. Pinocchio's Eomer, Mellompuddel, Scharffscher, Annelise, Trondheim
4. N A(H)CH N ACH Flinthaug Mikko In Black, Shetland Sheepdog, Mosveen, Nina S, Hvalstad
5. N ACH N A(H)CH Rockhound's Cosalite, Shetland Sheepdog, Mathisen, Mina Mathilde Engh, Våle
6. N A(H)CH N ACH Zanshins Calling Elvis, Shetland Sheepdog, Johannessen, Vigdis Og Nils, Erdal
7. N A(H)CH N ACH Amacing Joy's Bright Star Niquita, Manchester Terrier, Kalvenes, Marianne, Garnes
8. N A(H)CH N ACH AGIII Sunborne Ya La Creo Singha, Shetland Sheepdog, Bakken, Hilde, Hakadal
9. Gaia, Blandingshund, Stokmo, Kristine Langen, Steinberg
10. Milla, Blandingshund, Westersund, Mari, Grimstad
11. N ACH Meryl Roller-Coaster, Cocker Spaniel, Eimhjellen, Kine, Bergen
12. AGI AGHI Kerenza's Prince Panache, Shetland Sheepdog, Thomstad, Elin, Drøbak
13. La-Min-So's Golden Aqua, Shetland Sheepdog, Kosinski, Christina, Skjetten
14. Nala, Shetland Sheepdog, Bunæs, Martine, Nesbru
15. N A(H)CH NJV-11 Bissibingens Elenk Bojti Csde, Pumi, Bratlie, Liv Høyem, Gjøvik
16. N A(A) A(H)CH N UCH NV-09 Demi Vom Aubrig, Kromfohrländer, Harms, Beate Ingeborg, Rakkestad
17. Steamwater's Harlem Jazz Boy, Staffordshire Bull Terrier, Grønli, Anita Ødegård, Mjøndalen
18. N S UCH N A(H)CH N ACH CEW-11 RLIII Enden's Møyfrid Bjarkadatter, Dansk-Svensk Gårdshund, Nylund Kristine S/Jan Henrik, Hundvåg
19. AGHII Redrivals Vinx Gamechaser, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Risan, Gøril, Trondheim
20. Krohnegården's Montana J4 Joy, Shetland Sheepdog, Johannessen, Tone, Brårud
21. AGHII AGIII AGHIII Fambia Black Vibration, Amerikansk Cocker Spaniel, Liberg, Bente, Oslo
22. Coastcollie's Candy Crush, Shetland Sheepdog, Vange, Elisabeth, Fana
23. BH Mabel Joy's Breath Of Heaven, Shetland Sheepdog, Arnesen, Synnøve, Sandefjord
24. Nemi, Blandingshund, Nielsen, Karoline, Haukeland
25. Spanielplassens Hope, Engelsk Springer Spaniel, Hagavei, Vanya Lind, Vestby
26. Nemi, Blandingshund, Knudsen, Camilla, Krokstadelva
27. N SE A(H)CH N SE ACH Personlighetens Tommy C, Shetland Sheepdog, Himle, Ina, Oslo
28. N UCH AGHIII Askur Av Alvedans, Islandsk Fårehund, Bergan, Hans Thollef, Andebu
29. AGIII AGHIII Eagermind Saeta Curuvar, Shetland Sheepdog, Olsen Hanne Gro/Torp Ole E., Ås
30. Coastcollie's Fantasy Pinky, Shetland Sheepdog, Wilhelmsen, Jannicke, Fjell

Hopp-Stor-3
1. For The Win Mist, Border Collie, Elvevold, Mari, Lørenskog
2. Gosh, Border Collie, Hansen, Lise-Irene, Gressvik
3. Akersborg Tiini, Border Collie, Græsmann, Unn Kristin, Trondheim
4. N ACH Kuling, Border Collie, Klaveness, Ingerid Margrete, Barkåker
5. Panda, Blandingshund, Andersen, Hege Mostad, Røyneberg
6. Tinka, Border Collie, Nordli, Inger Bakkeby, Kløfta
7. Flinthaug Dark Chocolate In Black, Shetland Sheepdog, Martinsen, Berit, Oslo
8. Kronvallaren Toffi, Border Collie, Olsen, Ann Karin Jacobsen, Auli
9. Kizz, Border Collie, Berglund, Hilde, Aurskog
10. Trixi, Blandingshund, Rønshaugen, Anne Lene, Fjerdingby
11. BH N RL CH N ACH AGIII AGHIII Tollerstemmen's Jessie, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Henriksen, Elin, Kodal
12. AGHII AGII Tira, Border Collie, Karlsen, Grete, Svinndal
13. AGHII AGIII Miss Beatric, Border Collie, Johansen, Silje, Oslo
14. Jamjam Von Der Brach, Belgisk Fårehund, Tervueren, Faltner, Christine, Disenå
15. N SE ACH My Trusted Friend Blu Bizznizz, Border Collie, Fosser, Anne, Råholt
16. Messi, Blandingshund, Haaland, Elisabeth Vae, Etne
17. N A(H)CH N ACH Red Amigo's Hc Angelius Chianti (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Måna, Kristin, Kleppe
18. N ACH Toppborders Sita, Border Collie, Grønvold, Inger Maiken, Lommedalen
19. Toberoi Montana, Border Collie, Vinnikka, Maija, Narvik
20. N UCH Lauvstuas Tico Winterfox, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Evensen, Merete, Loddefjord
21. N A(H)CH Aussie Gården's Just A Flirt, Australian Shepherd, Grini, Tor, Rådal
22. Leah, Border Collie, Wang, Marit D./Haukeland, Jan, Stavanger
23. Vokterens Chilli Hot And Black, Australian Shepherd, Hoff, Ann-Cathrin, Eiksmarka
24. Ben, Blandingshund, Bøyesen, Ida Wam, Lunde
25. Made-To-Measure Katla Karjane, Hvit Gjeterhund, Jensen, Lili Frahm, Stavanger
26. Lykke, Blandingshund, Mehammer, Marit, Fevik
27. N A(H)CH N ACH Viätt's Kick Ass, Border Collie, Thiesen, Thomas, Langhus
28. Nice Of You To Come Byexzeriousxzir, Border Collie, Hansen, Lise-Irene, Gressvik
29. N A(H)CH Lizz, Border Collie, Toft-Larsen, Cecilie, Bergen
30. Marvin, Border Collie, Gudmundseth, Kjersti, Heimdal
31. AGI AGHII Adoreas Red Camille, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Thorsen, Sven Arne, Skien
32. AGII Spinnrockens Rain Of Fire, Australian Shepherd, Hallre, Tine, Skien
33. N ACH Jakantoh's Aylah, Belgisk Fårehund, Tervueren, Måna, Kristin, Kleppe
34. N RL CH N A(H)CH N ACH AGHIII Kronvallaren Quizz, Border Collie, Heggen, Irene, Bjørkelangen
35. Mira, Border Collie, Steinset, Kurt-Ove, Tomter
36. For The Win Bolt, Border Collie, Wiik, Bodil Mehl, Seim

lag-Liten
1. Knøttene, Kvisler, Dorthea Vestli, Oslo
2. Team Toy, Hveding-Gabrielsen, Tarjei Bratt, Våler I Østfold
3. SpiderPigs, Mørkhagen, Tonje, Drøbak
0. Lillelaget, Johannessen, Nina Elisabeth, Stavanger
0. Trysil AgilityStar, Sæther, Wenche, Trysil
0. Rabiatene, Røysheim, Hilde, Oslo
0. Smått e godt, Jonassen, Bente, Sandnes
0. Mini Flyers, Jakobsen, Solveig K., Skien
0. Racerne, Strand, Elin, Bjørndalstræ
0. THK's Korte Labber I, Robertsen, Sandra Bjørnemo, Tønsberg
0. Disk og Dusk, Strand, Elin, Bjørndalstræ
0. Micro Partners LL34, Stillum, Grete Funderud Og Erik, Drammen
0. , Larsen, Veslemøy, Kjeller
0. SpiderPigs 2, Mørkhagen, Tonje, Drøbak

lag-mellom
1. Hot Dogs, Bråten, Liv Ingunn, Dal
2. The medium flyers, Leschbrandt, Kate Amilie, Ræge
3. MellomSmurfene, Johnsrud, Trine, Kjeller
0. Fast and Furry-ous, Harms, Beate Ingeborg, Rakkestad
0. Bergensiania, Kalvenes, Marianne, Garnes
0. , Bergan, Hans Thollef, Andebu
0. Bergensekspressen, Kalvenes, Marianne, Garnes
0. Krapylene, Henning, Venke, Oslo
0. Bergens Beffen, Kalvenes Marianne Og Aardal Egil, Garnes
0. X-Files, Bråten, Liv Ingunn, Dal

lag-Stor
1. Nidaros Råskinn, Iversen, Bård Ivar, Trondheim
2. Best i test, Wang, Marit D./Haukeland, Jan, Stavanger
3. ARUN4FUN, Olsen, Ann Karin Jacobsen, Auli
4. Frustrerte Fruer, Matre, Synnøve Solberg, Sandeid
5. , Stensrud, Jane, Blaker
6. , Pedersen, Kurt Inge, Helle
7. Follo Brukshundklubb, Thiesen, Thomas, Langhus
8. Underdogs, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

KALA TROFEET ETTER DENNE UTSTILLINGEN

Liten 3

Mellom 3
1. N UCH AGHIII Askur Av Alvedans, Islandsk Fårehund, Bergan, Hans Thollef, Andebu, ((0,65-2)-(3,85-7)-(21,83-4)) 39,33 p.

Stor 3


Junior handling:

Klasse 10-13 år, dag 1
1. Mariann Omholt Nikolaisen, Vikersund, Shiba, Ølenskjold's Just Move On
2.Carmen Dønheim Hoseth, Ålesund, Mops, Quality Is Provocative Av Pugling
3. Thea Lund Sjølstad, Bjørkelangen, Grand Danois, Smalltall's Feel Good
4. Lina Marie Lüdtke, Ulefoss, Chinese Crested Powder Puff, Angels O' Check Poema

Klasse 14-17 år, dag 1
1.Julia Sofie Sørum Bjørklund, Oteren, Samojedhund, Vitkind's Zimbad Af Magne
2. Susann Omholt Nikolaisen, Drammen, Faraohund, Antefa's Umbrah
3. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
4.Selma Hanssen, Røyken, Lagotto Romagnolo, Gleska Miss Behaving

Klasse 10-13 år, dag 2
1. Andreas M Røstberg, Molde, Schäferhund Normalhår, Andrimne Av Quantos
2. Mariann Omholt Nikolaisen, Vikersund, Shiba, Ølenskjold's Just Move On
3.Malin Landmark, Trøgstad, Dvergdachshund Langhåret, Amarita's Lee Hi' Lady
4. Carmen Dønheim Hoseth, Ålesund, Whippet, Antheartica's One And Only


Klasse 14-17 år, dag 2
1. Hafdis Porarinsdottir, Oslo, Flat Coated Retriever, Simon Says Rule Britannia
2.Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
3. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Oteren, Samojedhund, Vitkind's Zimbad Af Magne
4. Astrid K. Bjørnarå, Drammen, Stor Puddel, Funny Feeling's Eye Catching

FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere