Resultater NKK Bø 20.-21. februar 2016

Resultater fra og årslister etter utstillingen NKK Bø 20.-21. februar 2016 finner du her

Resultater fra og årslister etter utstillingen

Resultater per rase, samt kritikker, finner du HER.

Sted: Bø - Telemarkshallen
Dato: 20.02.2016

BIS Plasseringer:

1BIS: Lhasa Apso, NORD UCH NORDJV-12 DKJV-12 Chic Choix Six Sigma, Ørebæk, Rita Annie, Rolvsøy
2BIS: Samojedhund, N FI DK UCH NJV-14 NORDJV-14 SEV-14'15 SEJV-14 DKV-15 NV-15 Cabaka's Crazy About Mary, Lauritzen, Kristin Lundin, Sperrebotn
3BIS: Schäferhund Normalhår, KBHJV-15 DKJV-15 Paxy Av Quantos, Johansen, Tor W, Lillesand
4BIS: Portugisisk Vannhund, N DK UCH SE U(U)CH NV-15 Aquafortis Eros, Bjørnstad, Ragnhild, Oslo
Best In Show dommer: Delmar, Sean

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Vermeire, Myriam, 1BIG: Se 3BIS. 2BIG: Schapendoes, WW14 CIB DK F VDH A PL CZ SK Feeling Du Jardin Des Lucioles, Bourgeois, Nathalie, Frankrike. 3BIG: Bouvier Des Flandres, C.I.E N DK UCH NV-13-15 NJV-13 NORDV-14 EUW-15 Galiano's Entertaining Lady, Tufte, Fredrik Mathisen, Oslo. 4BIG: Shetland Sheepdog, Lundecock's Sandbagger, Andersson, Johnny, Sverige.

Gruppe 2, Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Zsolt, Lokodi, 1BIG: Leonberger, Khaimas' Here Comes The Sun, Andersen, Gudrun, Ålgård. 2BIG: Newfoundlandshund, SE N UCH NJV-11 Ohoi's Jolly Good Fellow, Nordtveit Sølvi Og Ståle, Skjold. 3BIG: Riesenschnauzer Sort, N DK UCH NJV-14 NORDJV-14 NV-14 DKJV-14 SEV-15 KBHV-15 Riesen Monamis Rock Solid, Andersen, Stine, Fetsund. 4BIG: Pyreneerhund, NV-11 NORD UCH Alta Colinas Jumm-Jumm, Konstad Beate Og Berit, Skotselv.

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Tarján, Annamaria, 1BIG: Staffordshire Bull Terrier, Tyrara's Snowflake's Huge Grizzly, Bakstad, Aina, Bødalen. 2BIG: Cairn Terrier, N DK UCH NJV-14 Kadelly's C'mon Talk, Grønstad, Veslemøy, Moss. 3BIG: Airedale Terrier, baltjv-15 Katherina's Land Union Jack, Midtsund, May-Turid, Barkåker. 4BIG: Border Terrier, JWW-15 DKJV-15 Bordysk's Thor, Smee, Heidi, Oslo.

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Indergaard, Anne, 1BIG: Se 2BIS. 2BIG: Pomeranian, NORD FI UCH SEV-15 NV-15 HEV-15 Tiny Jewels' Neverending Fame, Løken, Dag, Askim. 3BIG: Faraohund, C.I.B N DK SE FI UCH FIV-14 ECCW-15 NV-15 DKV-15 HEV-15 Bazinga A Storm Of Swords, Hansen, Simon Tien, Blystadlia. 4BIG: Shiba, C.I.B NORD UCH NORDV-14 Iwahibiki Ichiokasow Av Enerhaugen, Steen, Elisabeth, Tomter.

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Heikkinen-Lehkonen, Paula, 1BIG: Dvergdachshund Strihåret, NJV-15 Wervest's Ty, Vestby, Vera, Nordre Frogn. 2BIG: Basset Hound, INT N SE DK RO UCH NJV-11 NORDJV-11 AMSV-13 DKV-14 NORDV-14 KBHV-15 NV-15 Gucci Gloomy Clown, Rygge, Ann-Kristin Bratsberg, Svelvik. 3BIG: Dachshund Langhåret, N DK SE UCH N SE VCH Sørils Lb-Brusco, Mogen, Anette, Skotselv. 4BIG: Dvergdachshund Langhåret, INT N SE DK UCH N VCH NVV-14 NORDVV-14 NVV-15 Back In Business, Teigen, Jannicke, Lier.

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Nymark, Vigdis, 1BIG: Pointer, Vestfjorddalens Red Devil, Kittilsen, Sven Tore, Skien. 2BIG: Vorstehhund Strihåret, EUJW-15 NJV-15 NV-15 Beechillawn Loud And Proud, Sjølstad, Roger, Bjørkelangen. 3BIG: Stabyhoun, NV-15 Chapeaux Noirs Birk Wobbe, Auganes-Haugen, Vidar, Horten. 4BIG: Engelsk Setter, Prinsesse Vil-Ikke Av Trollætt, Hennum, Marit, Kana.

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Oliveira, Rui, 1BIG: Se 4BIS. 2BIG: Flat Coated Retriever, C.I.E N SE UCH N CH NJV-11 Fab Four's Feel The Wind, Bøhler Anne Lise/Sletthaug Anne M, Sandefjord. 3BIG: Amerikansk Cocker Spaniel, N UCH SE U(u)CH Galaksi Angel Dust, Myrlund, Grete K E, Tanem. 4BIG: Welsh Springer Spaniel, N UCH Westaway Up The Game, Kjellevold, Stig Arne, Våle.

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Tarján, Annamaria, 1BIG: Se 1BIS. 2BIG: Tibetansk Spaniel, N UCH Wildside's Super U.P, Larsen, Monica Ruud, Mandal. 3BIG: Griffon Bruxellois, N SE GB UCH NJV-13 NORDV-14 Jet's Smart, Single 'n Stunning, Engh, Espen, Lier. 4BIG: Boston Terrier, N UCH NJV-12 NV-12 -14 EUW-15 Skin-Deep's Jackman, Sonberg, Christine, Hønefoss.

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Heikkinen-Lehkonen, Paula,1BIG: Borzoi, SE DK DE DE-VDH CH, GW-14 Velikij Pravda, Häggström, Cecilia, Sverige. 2BIG: Saluki, Sinaxs Damir, Land, Jorunn, Elverum. 3BIG: Greyhound, US CH Jet's Man In The Moon, Horakova, Stepanka, Ytre Enebakk. 4BIG: Whippet, DK SE N UCH EUW-15 Shottii, Riberg, Mona, Levanger.

Bamseliste etter denne utstillingen

1. NORD UCH NORDJV-12 DKJV-12 Chic Choix Six Sigma, Lhasa Apso, Ørebæk, Rita Annie, Rolvsøy, (15) 15 p.
2. N FI DK UCH NJV-14 NORDJV-14 SEV-14'15 SEJV-14 DKV-15 NV-15 Cabaka's Crazy About Mary, Samojedhund, Lauritzen, Kristin Lundin, Sperrebotn, (13) 13 p.
3. KBHJV-15 DKJV-15 Paxy Av Quantos, Schäferhund Normalhår, Johansen, Tor W, Lillesand, (12) 12 p.
4. C.I.B N DK UCH SE U(U)CH NV-15 Aquafortis Eros, Portugisisk Vannhund, Bjørnstad, Ragnhild, Oslo, (11) 11 p.
5. Tyrara's Snowflake's Huge Grizzly, Staffordshire Bull Terrier, Bakstad, Aina, Bødalen, (7) 7 p.
5. N UCH Wildside's Super U.P, Tibetansk Spaniel, Larsen, Monica Ruud, Mandal, (7) 7 p.
5. Khaimas' Here Comes The Sun, Leonberger, Andersen, Gudrun, Ålgård, (7) 7 p.
8. NORD FI UCH SEV-15 NV-15 HEV-15 Tiny Jewels' Neverending Fame, Pomeranian, Løken, Dag, Askim, (6) 6 p.
8. N SE GB UCH NJV-13 NORDV-14 Jet's Smart, Single 'n Stunning, Griffon Bruxellois, Engh, Espen, Lier, (6) 6 p.
8. C.I.E N SE DK UCH N CH NJV-11 Fab Four's Feel The Wind, Flat Coated Retriever, Bøhler Anne Lise/Sletthaug Anne M, Sandefjord, (6) 6 p.
8. NJV-15 Wervest's Ty, Dvergdachshund Strihåret, Vestby, Vera, Nordre Frogn, (6) 6 p.
8. N DK UCH NJV-14 Kadelly's C'mon Talk, Cairn Terrier, Grønstad, Veslemøy, Moss, (6) 6 p.
8. SE N UCH NJV-11 Ohoi's Jolly Good Fellow, Newfoundlandshund, Nordtveit Sølvi Og Ståle, Skjold, (6) 6 p.
8. WW14 CIB DK F VDH A PL CZ SK Feeling Du Jardin Des Lucioles, Schapendoes, Bourgeois, Nathalie, Frankrike, (6) 6 p.
8. SE DK DE DE-VDH CH, GW-14 Velikij Pravda, Borzoi, Häggström, Cecilia, Sverige, (6) 6 p.

Beste Veteran:

Dag 1
1. INT NORD DK UCH Scarlet Beautys Xmas Mary, Pomeranian, Bjerkan, Kine Coucheron, Viggja, 6 p.
2. INT NORD GB UCH NORDV-10 NVV-15 Ankaru's Crack The Code, Stor Puddel, Helleberg, Anne-Karin, Rasta, 5 p.
3. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14 NORDVV-14-15 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, 4 p.
4. INT N S UCH NVV-15 Bilanciato's Different Desire, Pekingeser, Karlsen, Steinar, Gan, 3 p.

Dag 2
1. INT NORD UCH NV-09-11-15 NORDJV-08 KBHV-10 DKV-10 EUVW-15 NVV-15 Lapinlumon Hesperus, Lagotto Romagnolo, Bækken, Siv Christine, Nittedal, 5 p.
2. N SE UCH NV-12-13-14 EUW-15 Dreamer De La Vallee De L'hogmiau, Sankt Bernhardshund Langhåret, Andersen, Katarina Elin Helland, Hauglandshella, 4 p.
3. INT N SE DK UCH N VCH NVV-14 NORDVV-14 NVV-15 Back In Business, Dvergdachshund Langhåret, Teigen, Jannicke, Lier, 3 p.
4. INT NORD FIN UCH NV-08-09-11 KBHV-09-15 NORDV-10 NV-12-14 NVV-14 NORDVV-14 EUVW-15 NVV-15 KBHVV-15 Zivotny's Jitka Nadherna, Cesky Terrier, Maaby Berit Og Øyjordet Bente E, Spydeberg, 2 p.

Dommer: Delmar, Sean

Årets beste veteran etter denne utstillingen

1. INT NORD DK UCH Scarlet Beautys Xmas Mary, Pomeranian, Bjerkan, Kine Coucheron, Viggja, (6) 6 p.
2. INT NORD UCH NV-09-11-15 NORDJV-08 KBHV-10 DKV-10 EUVW-15 NVV-15 Lapinlumon Hesperus, Lagotto Romagnolo, Bækken, Siv Christine, Nittedal, (5) 5 p.
3. INT NORD GB UCH NORDV-10 NVV-15 Ankaru's Crack The Code, Stor Puddel, Helleberg, Anne-Karin, Rasta, (5) 5 p.
4. N SE UCH NV-12-13-14 EUW-15 Dreamer De La Vallee De L'hogmiau, Sankt Bernhardshund Langhåret, Andersen, Katarina Elin Helland, Hauglandshella, (4) 4 p.
5. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14 NORDVV-14-15 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, (4) 4 p.
6. INT N SE DK UCH N VCH NVV-14 NORDVV-14 NVV-15 Back In Business, Dvergdachshund Langhåret, Teigen, Jannicke, Lier, (3) 3 p.
7. INT N S UCH NVV-15 Bilanciato's Different Desire, Pekingeser, Karlsen, Steinar, Gan, (3) 3 p.
8. INT NORD FIN UCH NV-08-09-11 KBHV-09-15 NORDV-10 NV-12-14 NVV-14 NORDVV-14 EUVW-15 NVV-15 KBHVV-15 Zivotny's Jitka Nadherna, Cesky Terrier, Maaby Berit Og Øyjordet Bente E, Spydeberg, (2) 2 p.

Beste avlshund:

Dag 1
1. INT DK N SLO SE UCH EUV-10 NVV-15 NV-15 Fun Tan's Bohem Willy The Kronk, Shih Tzu, Rædergård, Jim, Holter, 7 p.
2. C.I.B N SE FI DK UCH NJV-12 Lancar Dream Dazzling Flash, Whippet, Juliussen, Randi, Meråker, 5 p.
3. C.I.B SE N DK UCH NV-15 Kingwanas Jitterbug,Basenji, Lie, Liv Irene N, Grua, 4 p.
4. INT FI SE DK N UCH EUJV-10 NORDV-10-11 NORDJV-10 CWW-11 CEW-11 KBHV-11 NV-11-12-13 Freetain's Kickizana Theana,Phalène, Lyngstad, Anne Grethe, Inderøy, 3 p.

Årets beste avlshund etter denne utstillingen

1. INT DK N SLO SE UCH EUV-10 NVV-15 NV-15 Fun Tan's Bohem Willy The Kronk, Shih Tzu, Rædergård, Jim, Holter, (7) 7 p.
2. C.I.B N SE FI DK UCH NJV-12 Lancar Dream Dazzling Flash, Whippet, Juliussen, Randi, Meråker, (5) 5 p.
3. C.I.B NORD UCH NV-15 Kingwanas Jitterbug, Basenji, Lie, Liv Irene N, Grua, (4) 4 p.
4. INT FI SE DK N LUX UCH EUJV-10 NORDV-10-11 NORDJV-10 CWW-11 CEW-11 KBHV-11 NV-11-12-13 HEW-11-12 Freetain's Kickizana Theana, Phalène, Lyngstad, Anne Grethe, Inderøy, (3) 3 p.

Beste oppdretter:

Dag 1
1. Quantos - Schäferhund Normalhår, 6 p.
2. Tangetoppen - Mops, 4 p.
3. Hunky-Dory - Bolognese, 3 p.
4. Box-Fantastic's, 2 p.

Dag 2
1. Aquafortis- Portugisisk Vannhund, 6 p.
2. Allert - Cocker Spaniel, 4 p.
3. Toots - Dalmatiner, 3 p.
4. Nobel Line, 2 p.

Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen

1. Aquafortis- Portugisisk Vannhund, (6) 6 p.
2. Quantos - Schäferhund Normalhår, (6) 6 p.
3. Allert - Cocker Spaniel, (4) 4 p.
4. Tangetoppen - Mops, (4) 4 p.
5. Toots - Dalmatiner, (3) 3 p.
6. Hunky-Dory - Bolognese, (3) 3 p.
7. Nobel Line, (2) 2 p.
8. Box-Fantastic's, (2) 2 p.

Beste Norske Hund:

Dag 1
1. A.F.Elgkronas Birk, Norsk Elghund Grå, Nomme, Jon Vidar, Kodal, 58 p.
2. Børvelia's Lexi, Norsk Elghund Sort, Ringhus, Aslak, Rauland, 35 p.
3. Oppas Regulus Smilla, Norsk Buhund, Bjørnstad, Kari Aasne, Drangedal, 24 p.
4. Alfa, Norsk Lundehund, Langenes, Gerd, Søgne, 12 p.

Dag 2
1. DK UCH DKV-14 SV-13-14 SEJV-13 JWW-14 NORDV-14 Direktør'n Av Kampenhaug, Dunker, Jensen, Ann Jeanette Stenhaug, Ise, 3 p.

Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. A.F.Elgkronas Birk, Norsk Elghund Grå, Nomme, Jon Vidar, Kodal, (58) 58 p.
2. Børvelia's Lexi, Norsk Elghund Sort, Ringhus, Aslak, Rauland, (35) 35 p.
3. Oppas Regulus Smilla, Norsk Buhund, Bjørnstad, Kari Aasne, Drangedal, (24) 24 p.
4. Alfa, Norsk Lundehund, Langenes, Gerd, Søgne, (12) 12 p.
5. DK UCH DKV-14 SV-13-14 SEJV-13 JWW-14 NORDV-14 Direktør'n Av Kampenhaug, Dunker, Jensen, Ann Jeanette Stenhaug, Ise, (3) 3 p.

Lydighet:

LP-I
1. Vatnebygda's Astrid, Norsk Buhund, Hanedalen, Anne Marthe Fæhn, Ulefoss, 177 p.
2. Zequita Av Perlegården, Schäferhund Normalhår, Gustavsen, Inger Helene, Drammen, 170,8 p.
3. Solsvingens Glamour, Golden Retriever, Baumann, Isabell Nykmark, Hurdal, 169,5 p.
4. Molineux Sparkling Angel, Stor Puddel, Samuelsen, Cathrine Kirkebø, Svelvik, 165,8 p.
5. BH Annza's Bessie, Hvit Gjeterhund, Guttulsrud, Silje, Drammen, 165 p.
6. Akersborg Tobben, Border Collie, Gundersen, Petter, Drammen, 164 p.
7. N SE UCH Bondekonens Does Livlige Askepott, Schapendoes, Gjerstad, Heidi, Kodal, 159,5 p.
8. Kurt, Border Collie, Hagen, Eli, Notodden, 155,8 p.
9. N RL CH RLIII AGHII AGII AGHIII Yxsjöstugans Tia, Welsh Springer Spaniel, Andersen, Linn Therese, Sandvika, 154,5 p.
10. N VCH A Bark In The Dark Gjkennel's, Australian Shepherd, Bråten, Annie E, Gjøvik, 154 p.
11. AGHII Travis Face Up, Cocker Spaniel, Mørkhagen, Tonje, Drøbak, 149,5 p.
12. AGI AGHI AGHII Flat Garden's Mille-Marie X X V, Flat Coated Retriever, Lorentzen, Vigdis, Oslo, 142,3 p.
13. N UCH RLII Afland's Bushira Shalita, Rhodesian Ridgeback, Menkerud, Anita, Lillehammer, 140,5 p.
14. Åsmund, Golden Retriever, Teigen, Trond Morten, Stathelle, 133,8 p.
15. Urban Legend's Hooked On A Feeling, Boxer, Sterud, Hege C., Fetsund, 131 p.
16. N UCH AGHI Stolta Ebbas Ingebrikt Ivalde, Dansk-Svensk Gårdshund, Arnesen, Camilla Eklund, Oslo, 122 p.
17. NJV-15 Masco Tyson Av Exram, Schäferhund Normalhår, Melhus, Geir Joar, Lommedalen, 104 p.
18. NV-13 Kattaviks Boleyn, Vorstehhund Strihåret, Engdahl, Lene, Færvik, 101,5 p

LP-II
1. N UCH NORDV-14 LPI Splash Indiana Jones, Mellompuddel, Evertsen, Janne, Bryne, 174 p.
2. LPI Spanielplassens Dacota-Tinka, Engelsk Springer Spaniel, Lohre, Lene M, Eidsvoll, 153 p.
2. Revelry Up Yer Game, Staffordshire Bull Terrier, Sem, Monika, Hagan, 153,5 p.
3. LPI Hunters Guilds Fabbri, Cocker Spaniel, Norheim, Ida Anette, Karmsund, 151 p.

LP-III
1. LPIII Get Weiler's Jubel, Border Collie, Strømdal, Mona Caspersen, Gullaug, 289 p.
1. Børves Bingo's Struttende Rutta, Border Collie, Stenehjem, Judith Beate S, Hovland, 289 p.
2. LPII Jo, Border Collie, Grøvdal, Cecilie Aspen, Spydeberg, 287,5 p.
3. Børves Bingo's Super Ice, Border Collie, Sandven, Birgitta, Odda, 279,5 p.
4. Sweet Candy, Blandingshund, Karlsen, Hege, Hurdal, 278,5 p.
5. N SE UCH NV-13 NORDV-14 Beatrice Gaviro, Chodsky Pes, Kristiansen, Inger Lise, Vestfossen, 256 p.
6. Vassruggens Bork Digre, Golden Retriever, Lyngaas, Bente, Drammen, 235 p.
7. Shamvic's Ulrikke, Golden Retriever, Solli, Liv Marit, Stange, 0 p.

LP-Elite
1. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, 278,5 p.
2. Somollis Inez, Border Collie, Hauger, Kristin Natås, Rasta, 271,5 p.
3. Chocomate's Harrys Chili, Border Collie, Wickstrøm, Monica, Husøysund, 245 p.
4. N LCH Get Weiler's Go Jenta, Border Collie, Lindahl, Hege, Rakkestad, 241,5 p.
5. N LCH Målli, Border Collie, Kvernberg, Monica Beate, Aureosen, 234 p.
6. N LCH Joy, Border Collie, Mc Dowell, Liv, Tolvsrød, 229,5 p.
7. Thelook Explosive Ivo, Border Collie, Skjoldal, Hilde, Skoppum, 229 p.
8. Vassruggens Ålga Mildir, Golden Retriever, Lund, Renate, Solbergelva, 226,5 p.
9. LPI LPII LPIII Nemi, Border Collie, Stifoss, May Britt, Evje, 205 p.
10. LPIII Get Weiler's Inari, Border Collie, Lanes-Grundvig, Antonio, Kråkerøy, 196,5 p.
11. Poecilia's Imperial Fantasy, Jack Russell Terrier, Strømdal, Mona C, Gullaug, 196 p.
12. N LCH N UCH Izgara's Eikki, Belgisk Fårehund, Tervueren, Brandtzæg, Geir, Kongsberg, 167 p.
13. Utterlyan's Zero, Border Collie, Vilbo, Beth Helen, Ski, 166 p.
14. Mr Bojangles, Border Collie, Hovig, Titti, Holmestrand, 163,5 p.

Gerapokalen etter denne utstillingen:

1. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, (278,5) 278,5 p.
2. Somollis Inez, Border Collie, Hauger, Kristin Natås, Rasta, (271,5) 271,5 p.
3. Chocomate's Harrys Chili, Border Collie, Wickstrøm, Monica, Husøysund, (245) 245 p.
4. N LCH Get Weiler's Go Jenta, Border Collie, Lindahl, Hege, Rakkestad, (241,5) 241,5 p.
5. N LCH Målli, Border Collie, Kvernberg, Monica Beate, Aureosen, (234) 234 p.
6. N LCH Joy, Border Collie, Mc Dowell, Liv, Tolvsrød, (229,5) 229,5 p.
7. Thelook Explosive Ivo, Border Collie, Skjoldal, Hilde, Skoppum, (229) 229 p.
8. Vassruggens Ålga Mildir, Golden Retriever, Lund, Renate, Solbergelva, (226,5) 226,5 p.
9. LPI LPII LPIII Nemi, Border Collie, Stifoss, May Britt, Evje, (205) 205 p.
10. LPIII Get Weiler's Inari, Border Collie, Lanes-Grundvig, Antonio, Kråkerøy, (196,5) 196,5 p.



Agility:

Liten-1
1. Malle, Jack Russell Terrier, Sjøsåsen, Linn Myhre, Lunde
2. Russell Tuvans Lando Clarissian, Jack Russell Terrier, Moen, Anne Linn J, Grimstad
3. SE UCH EE UCH Äventyrs Marquis Kahn, Kleinspitz, Rosendahl, Martina, Sverige
4. Fame Von Hannevig, Bichon Frisé, Årland, Hilde Hannevig, Stord
5. Emmy, Dansk-Svensk Gårdshund, Undhjem, Trine, Bjorbekk
6. Spin Dizzy Fashion Show, Dvergpinscher, Kåsa, May Linn, Bø I Telemark
0. N VCH Calixo's Chiquita, Jack Russell Terrier, Skålvik, Barbro, Elverum
0. Narjana's Fleur De Mirage, Engelsk Toy Terrier, Kalvenes, Ann Kathrin Fjørtoft, Åsgårdstrand
0. Papihearts Doris Day, Papillon, Bagdasarova, Marina, Moss

Liten-2
0. N UCH NJV-11 Vadbakken's Easy Rider, Parson Russell Terrier, Jenssen, Harald Sigfred, Arendal
0. N SE UCH AGHI AGI AGHII AGII Braslight's Felizia, Brasiliansk Terrier, Mørk, Tone, Vestfossen
0. Eagermind Saeta Gleymmerei, Shetland Sheepdog, Jakobsen, Solveig K., Skien
0. AGI AGHI AGHII Fuzzyheimen's Christmas Angel, Cavalier King Charles Spaniel, Bråthen, Katarina, Skien

Liten-3
1. La-Min-So's Harlequin In Blue, Shetland Sheepdog, Yrstad, Irene, Slattum
2. Revefotens Amélie, Parson Russell Terrier, Stensrud Linda Og Kjempengren Lena, Mjøndalen
3. C.I.B NORD UCH NORD VCH NV-12 Krösaskogens Teodor, Västgøtaspets, Johansson, Marie-Anne Och Rolf, Sverige
4. AGHIII Leeland Zenith Of Fame, Shetland Sheepdog, Wollbraaten, Sofie Vega, Drøbak
5. Amcockgarden's Janeiro Jade, Chinese Crested Powder Puff, Mathisen, Gunnar Schjeldrup, Våle
6. N UCH AGHIII AGIII Candy Kokos Av Ronbalt, Mittelspitz, Kjørnæs, Benedicte, Høvik
7. AGHII Travis Face Up, Cocker Spaniel, Mørkhagen, Tonje, Drøbak
0. N UCH SE N VCH NJV-12 Krösaskogens Vilfred, Västgøtaspets, Johansson, Marie-Anne Och Rolf, Sverige

Mellom-1
1. Tina Turner Grasant, Mørk, Tone, Vestfossen
2. Gloslibråten Bella, Mørkhagen, Tonje, Drøbak
3. N UCH AGHI Stolta Ebbas Ingebrikt Ivalde, Arnesen, Camilla Eklund, Oslo
4. C-S Black Indi, Ovrid, Cathrine, Rånåsfoss
5. Shibbina's Soft And Silky, Håkonsrud, Bente Karoline, Berger
6. Asti Martini, Halberg, Anne Dorte, Arendal
7. Gloslibråten Elly, Mørkhagen, Tonje, Drøbak
8. Shelteam Mootsie Tootsie Cake, Kjørnæs, Benedicte, Høvik
9. Tellus, Kværnstuen, Gunn Toril, Sande I Vestfold
0. Shelteam Ice Beer, Pettersson, Hege, Nannestad
0. NORDJV-14 Evros Watch This Pearl, Wollbraaten, Sofie Vega, Drøbak
0. Gottabe Bells Of Paris, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

Mellom-2
1. Poil Long's Amourette De Saissac, Pyreneisk Gjeterhund, Kværnstuen, Gunn-Toril, Sande I Vestfold
2. AGI AGHI Hob-Nob's Ici, Pyreneisk Gjeterhund, Kilde, Marianne, Oslo
3. Ah-Tib's Sandon, Cocker Spaniel, Hillesdal, Marte, Valevåg
4. Jaffadays Diamant Jubilee, Shetland Sheepdog, Jonassen, Asbjørg, Lier
5. AGHI AGI Staurin's Felitas Vivaldi, Lagotto Romagnolo, Andersen, Vibeke, Porsgrunn
0. N SE UCH AGI AGHI NORDJV-14 KBHJV-14 KBHV-14 Brie Streetsmart Extreme Braveheart, Pyreneisk Gjeterhund, Almroth, Siw, Skedsmokorset
0. AGII AGI AGHI AGHII Shari Pat's Teddy Boy, Shetland Sheepdog, Skjelbred, Karen Marie, Skien

Mellom-3
1. AGHII AGIII AGHIII Fambia Black Vibration, Amerikansk Cocker Spaniel, Liberg, Bente, Oslo
2. N UCH Askur Av Alvedans, Islandsk Fårehund, Bergan, Hans Thollef, Andebu
3. N ACH N A(H)CH Toyamikis Prince Lukas, Shetland Sheepdog, Yrstad, Irene, Slattum
4. N UCH N SE A(H)CH N ACH NV-13 NORDV-10 Light My Fire Taquine, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Arnesen, Elin Holmstad, Skui
0. BH Mabel Joy's Breath Of Heaven, Shetland Sheepdog, Arnesen, Synnøve, Sandefjord
0. N ACH N A(H)CH Rockhound's Cosalite, Shetland Sheepdog, Mathisen, Mina Mathilde Engh, Våle
0. N A(H)CH AGIII N ACH Foxlike Fred Flintstone, Shetland Sheepdog, Stenseth, Vibecke Vendelbo, Sande I Vestfold

Stor-1
1. Lautgjeterens Obi, Border Collie, Moen, Victoria, Drammen
2. Izgara's Fidji, Belgisk Fårehund, Tervueren, Johannessen, Synøve, Drammen
3. Ars Nova's Fidelis Pixie, Stor Puddel, Tveit, Elin Jensen, Eydehavn
4. RLII My Trusted Friend Kane's Glen, Border Collie, Krogstad, May Sofie, Melsomvik
5. NORD FI LCCH Mjohundr Annt Bølle, Whippet, Lund, Magnus André, Moelv
6. SE N DK UCH KBHV-15 Megamagee Legato Lungo, Pinscher, Stikbakke, Martin, Oslo
0. Pippi, Border Collie, Undhjem, Trine, Bjorbekk
0. Huldervangåsens Jahva, Riesenschnauzer Sort, Haarberg, Hanna Karoline, Sandefjord
0. Urtehagens M Brave Heart Ikaros, Schapendoes, Rødelv, Irene, Helle
0. Tico, Blandingshund, Berntzen, Cecilie, Drammen
0. Xara Del Corazoncito, Spansk Vannhund, Gåsland, Eivind, Bremnes
0. N UCH Vixir's Bauta Baldersson, Norsk Buhund, Halleraker, Gunnar E, Sveio
0. Bliss, Border Collie, Bøyesen, Ida Wam, Lunde
0. BH Aussie Gården's Unbelivable Cindy, Australian Shepherd, Mathisen, Margareth, Sandefjord
0. Courtborne Penny, Whippet, Svingen, Siv, Flå
0. SE DK LCCH Mjohundr Angan, Whippet, Lund, Magnus André, Moelv

Stor-2
1. N RL CH RLIII AGHII AGII AGHIII Yxsjöstugans Tia, Welsh Springer Spaniel, Andersen, Linn Therese, Sandvika
2. Buffy, Blandingshund, Stensrud, Anne Tone Langeland, Ulefoss
3. Elvis, Blandingshund, Amundsen, Pia, Larvik
4. N DK UCH AGI AGHI Surtsey's H-Hermina, Islandsk Fårehund, Bergan, Hans Thollef, Andebu
5. AGI AGHII Adoreas Red Camille, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Thorsen, Sven Arne, Skien
6. AGII Spinnrockens Rain Of Fire, Australian Shepherd, Hallre, Tine, Skien
7. AGHI AGI Almighty Theo, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Ovrid, Cathrine, Rånåsfoss
8. AGI AGHII N UCH Urtehagens K Lappacea Rover, Schapendoes, Pedersen, Kurt Inge, Helle
0. BH AD AGI AGII AGHII Aussie Gården's Unfinished Tale, Australian Shepherd, Halmrast, Hans-Kristian, Kodal
0. AGI AGHI AGHII Flat Garden's Mille-Marie X X V, Flat Coated Retriever, Lorentzen, Vigdis, Oslo
0. Bianca, Blandingshund, Mathisen, Margareth, Sandefjord
0. Darius, Border Collie, Olsen, Ann Karin Jacobsen, Auli

Stor-3
1. N ACH Kuling, Border Collie, Klaveness, Ingerid Margrete, Barkåker
2. N UCH Aijka, Lapsk Vallhund, Klaveness, Ingerid Margrete, Barkåker
3. Tinka, Border Collie, Nordli, Inger Bakkeby, Kløfta
4. AGII AGHII Logrekroken's Fixi Cevita, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Evju, Cecilie Eldrup, Drammen
5. Ben, Blandingshund, Bøyesen, Ida Wam, Lunde
6. Nox, Blandingshund, Stokmo, Kristine Langen, Steinberg
0. Myrullen's Mamma Mia, Border Collie, Gundersen, Signe K, Nannestad
0. N A(H)CH N ACH AGIII Turbo, Border Collie, Brandtzæg, Trygve, Kopervik
0. BH N RL CH AGIII AGHIII N ACH Tollerstemmen's Jessie, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Henriksen, Elin, Kodal
0. AGHIII AGIII Troll, Border Collie, Stensrud, Jane, Blaker
0. Kronvallaren Toffi, Border Collie, Olsen, Ann Karin Jacobsen, Auli
0. Kronvallaren No Limit, Border Collie, Olsen, Ann Karin Jacobsen, Auli

Hopp-Liten-1
1. N VCH Calixo's Chiquita, Jack Russell Terrier, Skålvik, Barbro, Elverum
2. Russell Tuvans Lando Clarissian, Jack Russell Terrier, Moen, Anne Linn J, Grimstad
3. Spin Dizzy Fashion Show, Dvergpinscher, Kåsa, May Linn, Bø I Telemark
4. Fame Von Hannevig, Bichon Frisé, Årland, Hilde Hannevig, Stord
0. SE UCH EE UCH Äventyrs Marquis Kahn, Kleinspitz, Rosendahl, Martina, Sverige
0. Emmy, Dansk-Svensk Gårdshund, Undhjem, Trine, Bjorbekk
0. Red Chillis Melis, Jack Russell Terrier, Skålvik, Barbro, Elverum
0. Personlighetens Juliet, Shetland Sheepdog, Solberg, Lena, Stathelle
0. Papihearts Doris Day, Papillon, Bagdasarova, Marina, Moss
0. Narjana's Fleur De Mirage, Engelsk Toy Terrier, Kalvenes, Ann Kathrin Fjørtoft, Åsgårdstrand

Hopp-Liten-2
1. N SE UCH AGHI AGI AGHII AGII Braslight's Felizia, Brasiliansk Terrier, Mørk, Tone, Vestfossen
2. AGI AGHI AGHII Fuzzyheimen's Christmas Angel, Cavalier King Charles Spaniel, Bråthen, Katarina, Skien
0. N UCH NJV-11 Vadbakken's Easy Rider, Parson Russell Terrier, Jenssen, Harald Sigfred, Arendal
0. Malle, Jack Russell Terrier, Sjøsåsen, Linn Myhre, Lunde

Hopp-Liten-3
1. Eagermind Saeta Gleymmerei, Shetland Sheepdog, Jakobsen, Solveig K., Skien
2. AGHIII Leeland Zenith Of Fame, Shetland Sheepdog, Wollbraaten, Sofie Vega, Drøbak
3. C.I.B NORD UCH NORD VCH NV-12 Krösaskogens Teodor, Västgøtaspets, Johansson, Marie-Anne Och Rolf, Sverige
4. Amcockgarden's Janeiro Jade, Chinese Crested Powder Puff, Mathisen, Gunnar Schjeldrup, Våle
5. N UCH SE N VCH NJV-12 Krösaskogens Vilfred, Västgøtaspets, Johansson, Marie-Anne Och Rolf, Sverige
0. Revefotens Amélie, Parson Russell Terrier, Stensrud Linda Og Kjempengren Lena, Mjøndalen
0. Gregorius Flirt With Dancimera, Dvergschnauzer Sort/Silver, Haarberg Hanna K Og Vidar, Sandefjord
0. N UCH AGHIII AGIII Candy Kokos Av Ronbalt, Mittelspitz, Kjørnæs, Benedicte, Høvik
0. La-Min-So's Harlequin In Blue, Shetland Sheepdog, Yrstad, Irene, Slattum
0. AGHII Travis Face Up, Cocker Spaniel, Mørkhagen, Tonje, Drøbak

Hopp-mellom-1
1. Shelteam Mootsie Tootsie Cake, Shetland Sheepdog, Kjørnæs, Benedicte, Høvik
2. Gloslibråten Bella, Cocker Spaniel, Mørkhagen, Tonje, Drøbak
3. Asti Martini, Tibetansk Terrier, Halberg, Anne Dorte, Arendal
4. Tellus, Blandingshund, Kværnstuen, Gunn Toril, Sande I Vestfold
5. Tina Turner Grasant, Dvergschnauzer Sort, Mørk, Tone, Vestfossen
6. Shibbina's Soft And Silky, Amerikansk Cocker Spaniel, Håkonsrud, Bente Karoline, Berger
7. Gloslibråten Elly, Cocker Spaniel, Mørkhagen, Tonje, Drøbak
0. Gottabe Bells Of Paris, Shetland Sheepdog, Bøyesen, Ida Wam, Lunde
0. C-S Black Indi, Cocker Spaniel, Ovrid, Cathrine, Rånåsfoss
0. Shelteam Ice Beer, Shetland Sheepdog, Pettersson, Hege, Nannestad

Hopp-mellom-2
1. AGI AGHI Hob-Nob's Ici, Pyreneisk Gjeterhund, Kilde, Marianne, Oslo
2. Ah-Tib's Sandon, Cocker Spaniel, Hillesdal, Marte, Valevåg
3. Poil Long's Amourette De Saissac, Pyreneisk Gjeterhund, Kværnstuen, Gunn-Toril, Sande I Vestfold
4. Jaffadays Diamant Jubilee, Shetland Sheepdog, Jonassen, Asbjørg, Lier
5. NORDJV-14 Evros Watch This Pearl, Shetland Sheepdog, Wollbraaten, Sofie Vega, Drøbak
0. N UCH AGHI Stolta Ebbas Ingebrikt Ivalde, Dansk-Svensk Gårdshund, Arnesen, Camilla Eklund, Oslo
0. AGHI AGI Staurin's Felitas Vivaldi, Lagotto Romagnolo, Andersen, Vibeke, Porsgrunn
0. AGII AGI AGHI AGHII Shari Pat's Teddy Boy, Shetland Sheepdog, Skjelbred, Karen Marie, Skien
0. N SE UCH AGI AGHI NORDJV-14 KBHJV-14 KBHV-14 Brie Streetsmart Extreme Braveheart, Pyreneisk Gjeterhund, Almroth, Siw, Skedsmokorset

Hopp-mellom-3
1. N A(H)CH AGIII N ACH Foxlike Fred Flintstone, Shetland Sheepdog, Stenseth, Vibecke Vendelbo, Sande I Vestfold
2. N ACH N A(H)CH Toyamikis Prince Lukas, Shetland Sheepdog, Yrstad, Irene, Slattum
3. N ACH N A(H)CH Rockhound's Cosalite, Shetland Sheepdog, Mathisen, Mina Mathilde Engh, Våle
4. AGHII AGIII AGHIII Fambia Black Vibration, Amerikansk Cocker Spaniel, Liberg, Bente, Oslo
5. N UCH Askur Av Alvedans, Islandsk Fårehund, Bergan, Hans Thollef, Andebu
0. N UCH N SE A(H)CH N ACH NV-13 NORDV-10 Light My Fire Taquine, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Arnesen, Elin Holmstad, Skui
0. BH Mabel Joy's Breath Of Heaven, Shetland Sheepdog, Arnesen, Synnøve, Sandefjord

Hopp-Stor-1
1. NORD FI LCCH Mjohundr Annt Bølle, Whippet, Lund, Magnus André, Moelv
2. Izgara's Fidji, Belgisk Fårehund, Tervueren, Johannessen, Synøve, Drammen
3. Courtborne Penny, Whippet, Svingen, Siv, Flå
4. BH Aussie Gården's Unbelivable Cindy, Australian Shepherd, Mathisen, Margareth, Sandefjord
5. Courtborne Little-Ellena, Whippet, Lund, Andre Og Anette, Moelv
6. SE N DK UCH KBHV-15 Megamagee Legato Lungo, Pinscher, Stikbakke, Martin, Oslo
7. Huldervangåsens Jahva, Riesenschnauzer Sort, Haarberg, Hanna Karoline, Sandefjord
0. Pippi, Border Collie, Undhjem, Trine, Bjorbekk
0. Aki, Belgisk Fårehund, Malinois, Kåsa, May Linn, Bø I Telemark
0. Lautgjeterens Obi, Border Collie, Moen, Victoria, Drammen
0. RLII My Trusted Friend Kane's Glen, Border Collie, Krogstad, May Sofie, Melsomvik
0. Xara Del Corazoncito, Spansk Vannhund, Gåsland, Eivind, Bremnes
0. Bliss, Border Collie, Bøyesen, Ida Wam, Lunde
0. N UCH Vixir's Bauta Baldersson, Norsk Buhund, Halleraker, Gunnar E, Sveio

Hopp-Stor-2
1. Myrullen's Mamma Mia, Border Collie, Gundersen, Signe K, Nannestad
2. Elvis, Blandingshund, Amundsen, Pia, Larvik
3. BH AD AGI AGII AGHII Aussie Gården's Unfinished Tale, Australian Shepherd, Halmrast, Hans-Kristian, Kodal
4. AGHI AGI Almighty Theo, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Ovrid, Cathrine, Rånåsfoss
5. Ars Nova's Fidelis Pixie, Stor Puddel, Tveit, Elin Jensen, Eydehavn
6. Urtehagens M Brave Heart Ikaros, Schapendoes, Rødelv, Irene, Helle
7. Bianca, Blandingshund, Mathisen, Margareth, Sandefjord
8. AGI AGHI AGHII Flat Garden's Mille-Marie X X V, Flat Coated Retriever, Lorentzen, Vigdis, Oslo
0. N DK UCH AGI AGHI Surtsey's H-Hermina, Islandsk Fårehund, Bergan, Hans Thollef, Andebu
0. Tico, Blandingshund, Berntzen, Cecilie, Drammen
0. Darius, Border Collie, Olsen, Ann Karin Jacobsen, Auli

Hopp-Stor-3
1. Tinka, Border Collie, Nordli, Inger Bakkeby, Kløfta
2. BH N RL CH AGIII AGHIII N ACH Tollerstemmen's Jessie, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Henriksen, Elin, Kodal
3. Ben, Blandingshund, Bøyesen, Ida Wam, Lunde
4. N UCH Aijka, Lapsk Vallhund, Klaveness, Ingerid Margrete, Barkåker
5. N RL CH RLIII AGHII AGII AGHIII Yxsjöstugans Tia, Welsh Springer Spaniel, Andersen, Linn Therese, Sandvika
6. N ACH Kuling, Border Collie, Klaveness, Ingerid Margrete, Barkåker
7. AGII Spinnrockens Rain Of Fire, Australian Shepherd, Hallre, Tine, Skien
8. Buffy, Blandingshund, Stensrud, Anne Tone Langeland, Ulefoss
9. Nox, Blandingshund, Stokmo, Kristine Langen, Steinberg
10. AGII AGHII Logrekroken's Fixi Cevita, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Evju, Cecilie Eldrup, Drammen
0. Kronvallaren No Limit, Border Collie, Olsen, Ann Karin Jacobsen, Auli
0. AGI AGHII N UCH Urtehagens K Lappacea Rover, Schapendoes, Pedersen, Kurt Inge, Helle
0. Cichlas Killi, Belgisk Fårehund, Groenendael, Jespersen, Cassandra Grundtvig, Stord
0. N A(H)CH N ACH AGIII Turbo, Border Collie, Brandtzæg, Trygve, Kopervik
0. Kronvallaren Toffi, Border Collie, Olsen, Ann Karin Jacobsen, Auli
0. AGI AGHII Adoreas Red Camille, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Thorsen, Sven Arne, Skien
0. AGHIII AGIII Troll, Border Collie, Stensrud, Jane, Blaker

Lag-Liten
0. Mini Flyers, Jakobsen, Solveig K., Skien

Lag-mellom
1. DBHK Pels og Poter, Stenseth, Vibecke Vendelbo, Sande I Vestfold

Lag-Stor
0. Underdogs, Klaveness, Ingerid Margrete, Barkåker

Juniorhandling:

Klasse 10-13 år, dag 1
1. Andreas Myklebust Røstberg, Åmot, Keeshond, Elzwiks Princess Lexie
2. Janina Grøvslien, Halden, Chihuahua Korthåret, Rosalago Mm's Ypsilon
3. Svein-Thore Ulleberg-Bøhmer, Nannestad, Siberian Husky, Libesol I Came To Believe
4. Nathalie Munkvold, Ankenes, Chihuahua Langhåret, Lykkeboden's Another Tico

Klasse 14-17 år, dag 1
1. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Kvaløysletta, Miniature Bull Terrier, Newground Adrenaline Kick
2. Selma Hanssen, Røyken, Lagotto Romagnolo, Gleska Miss Behaving
3. Andrea Larsen, Ålgård, Boston Terrier, Bogerudmyra's Lenn
4. Astrid K. Bjørnarå, Mjøndalen, Fransk Bulldog, Zecudas X'press Train

Klasse 10-13 år, dag 2
1. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
2. Nathalie Munkvold, Ankenes, Chihuahua Langhåret, Lykkeboden's Another Tico
3. Svein-Thore Ulleberg-Bøhmer, Nannestad, Siberian Husky, Libesol I Came To Believe
4. Tea Lund Sjølstad, Bjørkelangen, Grand Danois, Smalltall's Feel Good

Klasse 14-17 år, dag 2
1. Susann Omholt Nikolaisen, Skollenborg, Portugisisk Vannhund, Sea Omega Clarity Of Achilles
2. Andrea Larsen, Ålgård, Boston Terrier, Bogerudmyra's Lenn
3. Sigrid Svingen, Belgia, Boston Terrier, Bogerudmyra's Lita
4. Astrid K. Bjørnarå, Mjøndalen, Fransk Bulldog, Zecudas X'press Train








FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere