Resultater NKK Ålesund 13.-14. mai 2017

Resultater fra og årslister etter utstillingen NKK Ålesund 13.-14. mai 2017 finner du her

Resultater fra og årslister etter utstillingen
Sted: Ålesund
Dato: 13.05.2017

Resultater per rase, samt kritikker, finner du her 

BIS Plasseringer:

1BIS: Amerikansk Cocker Spaniel, INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12-16 KBHV-16 SEV-16 Statesman Miss Divine, Vibeke Paulsen, Støren
2BIS: Toy Puddel, N UCH Aedan Talk Of The Devil, Christina Johansson, Hof
3BIS: Finsk Lapphund, C.I.B NORD FI CZ LT UCH EUJW-13 KBHV-13 SEV-13'15 NJV-13 DKV-13 NV-14 NORDV-14 SEV-15 HEV-15 LTV-17 Ukkonen Av Vintervidda, Christian Lauluten, Tinn Austbygd
4BIS: Riesenschnauzer Sort, C.I.E.N DK UCH NJV-14 NORDJV-14 NV-14 DKJV-14 SEV-15 KBHV-15 DKV-16 NORDV-16 Riesen Monamis Rock Solid, Stine Andersen, Fetsund
Best In Show dommer: Engh, Espen

GRUPPEPLASSERINGER:
Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Asnaghi, Ferdinando, 1BIG: Schapendoes, N UCH Carnac's Magnificent Miranda, Ellen Stene Bakke, Hjørungavåg. 2BIG: Shetland Sheepdog, N UCH Orreknuppen's Very Special, Inger Krogstad, Svatsum. 3BIG: Hvit Gjeterhund, N UCH AD Lisel Witte Duivels Domein, Anne Skei, Stjørdal. 4BIG: Briard, N UCH Accalon Peace Of Cake, Bjørg Frøland, Trondheim.

Gruppe 2, Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Tevalin, Kirsi, 1BIG: Se 4BIS. 2BIG: Bullmastiff, C.I.B.FI SE N UCH NV-15 Rambull's Quarterflash, Mary Heli, Gjølme. 3BIG: Newfoundlandshund, Bikkjehaugen's Firestone, Ole Andreas Nygård, Sylling. 4BIG: Shar Pei, NJV-16 NV-16 Precious Hug Vata Style, Arne Foss.

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Steen, Petter, 1BIG: Airedale Terrier, C.I.B. NORD SE UCH NJV-14 NORDJV-14 DKJV-14 SEJV-14 NV-15-16 Rabben's Quarterback, Halvor Sigfridstad, Arneberg. 2BIG: Silky Terrier, NORD UCH NJV-13 NV-16 Curiosity Gallant Game, Astrid Irene Halseth, Trondheim. 3BIG: Kerry Blue Terrier, N SE UCH NORDV-14 EUW-15 NV-15 Shyloch Qayenne, Janne Nervik, Svorkmo. 4BIG: Cairn Terrier, N DK SE UCH NJV-14 NV-16 Kadelly's C'mon Talk, Veslemøy Grønstad, .

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Fiszdon, Katarzyna, 1BIG: Se 3BIS. 2BIG: Shiba, Kenshin Go Sagara Oonakasou, Christen Lang, Bergen. 3BIG: American Akita, NJV-15 NV-15 FI JV-15 Estava Rain Looking For Action, Friedrich Birkmar, Skarnes. 4BIG: Faraohund, Bazinga Behold The Dragon's Inferno, Simon Tien Hansen, Sørum.

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Nymark, Per-Harald, 1BIG: Dunker, C.I.B S N FI UCH N SE J(D)CH RR NJV-14 NORDJV-14 NV-15 -16 Streif Av Harafjell, Sheila Rao, Trofors. 2BIG: Dachshund Strihåret, C.I.B NORD FI UCH DKJV-13 DKV-13 NJV-13 NV-13 SEJV-13 HEJV-13 EUW-15 NORDV-15 SEV-16 FIV-16 Absint Av Larhjelm, Lars Hjelmtvedt, Holmestrand. 3BIG: Dvergdachshund Strihåret, NORD UCH NJV-15 DKJV-15 NV-16 Wervest's Ty, Vera Vestby, Nordre Frogn. 4BIG: Rhodesian Ridgeback, C.I.B N DK SE EE UCH SEV-16 Shavano's One And Only Barrak, Hanne Neergaard, Kløfta.

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Nymark, Per-Harald, 1BIG: Engelsk Setter, Giddes J Tarra, Brynjar Holmli, Verdal. 2BIG: Kleiner Münsterländer, NJV-14 NV-14 EUW-15 Ronja, Jorunn Lid, Ålesund. 3BIG: Weimaraner Korthåret, Mimmtrix Virginia Af Susan, Maria Huseby, Sandve. 4BIG: Gammel Dansk Hønsehund, N UCH NV-16 RLI Pilegrimsledens Zara, Anja Karoline Fjellvang, Davik.

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Siil, Inga, 1BIG: Se 1BIS. 2BIG: Portuguese Water Dog, C.I.B, FI, SE, EE, LV,LT,BALT,RU,BY Tajmadoran India, Heini Käpynen, Finland. 3BIG: Labrador Retriever, DKV-16 SEV-16 Lemonys Jaffa, Kari Henie, Løken. 4BIG: Engelsk Springer Spaniel, N UCH NJV-13 Westaway Don't You Forget About Me, Stig Arne Kjellevold, Våle.

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Jevne, Frode, 1BIG: Se 2BIS. 2BIG: Malteser, INT NORD FI UCH SEV-11-13 NORDJV-10 KBHV-12-13 NV-12-13-16 EUW-13 DKV-13 NORDV-13-16 FIV-13 HEV-13 Straight Fire Push The Luck, Laila Westeng, Gressvik. 3BIG: Chihuahua Langhåret, NJV-16 NORDJV-16 Idyllium's Showstopper, Marthe Dalen, Molde. 4BIG: Stor Puddel, NV-16 Catwalk Fairplay, Annette Holmseth, .

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Siil, Inga, 1BIG: Polsk Mynde, C.I.B PLCH SECH DKCH NOCH FINCH NORDCH NJV-14 NORDJV-14 FIJV-14 HEJV- SEV-14 SEJV-14 NV-15 DKV-16 SEV-16 Stoneville Who's Better Who's Best, Helena M Håkansson, Sverige. 2BIG: Italiensk Mynde, C.I.B N DK SE FI UCH DKV-14-16 KBHV-15 NV-15 NORDV-15-16 N DK FI LCCH Idefix Phoenix, Regine Jensen, Oslo. 3BIG: Whippet, NV-14 NORDV-14 N SE DK UCH Courtborne Sagittarius, Kristin Hoff, Tanem. 4BIG: Saluki, N SE DK UCH Sinaxs Damir, Jorunn Land, Elverum.


Bamseliste etter denne utstillingen

1. NORD UCH DKV-16 NORDV-16 Shyloch Statement, Kerry Blue Terrier, Helge Kvivesen, Halden, (15-15-5) 35 p.
2. AU GRCH N UCH Bojojamile Behind The News, Welsh Corgi Pembroke, Rita Tilley Wilberg, Sørumsand, (12-11-5) 28 p.
3. INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12-16 KBHV-16 SEV-16 Statesman Miss Divine, Amerikansk Cocker Spaniel, Vibeke Paulsen, Støren, (14-6-6) 26 p.
4. N UCH Aedan Talk Of The Devil, Toy Puddel, Christina Johansson, Hof, (13-12) 25 p.
5. C.I.B N DK FI UCH SE U(U)CH NV-15-16 KBHV-16 DKV-16 NORDV-16 HEW-16 Aquafortis Eros, Portugisisk Vannhund, Ragnhild Bjørnstad, Oslo, (14-4) 18 p.
6. C.I.B NORD FI UCH DKJV-13 DKV-13 NJV-13 NV-13 SEJV-13 HEJV-13 EUW-15 NORDV-15 SEV-16 FIV-16 Absint Av Larhjelm, Dachshund Strihåret, Lars Hjelmtvedt, Holmestrand, (13-4) 17 p.
7. NJV-15 NV-15 FI JV-15 Estava Rain Looking For Action, American Akita, Friedrich Birkmar, Skarnes, (11-5) 16 p.
8. SE UCH NJV-12 Nch ThaiCh Sv16 Whisborne Touch Me, Lhasa Apso, Ulltveit -Mo Annika, Sverige, (8-6) 14 p.
9. N GB UCH NJV-14 NORDJV-14 Fieldvalley's Carmen Sofie, Labrador Retriever, Sven Slettedal, Vennesla, (7-6) 13 p.
9. INT NORD FI UCH SEV-11-13 NORDJV-10 KBHV-12-13 NV-12-13-16 EUW-13 DKV-13 NORDV-13-16 FIV-13 HEV-13 Straight Fire Push The Luck, Malteser, Laila Westeng, Gressvik, (7-6) 13 p.
11. GB UCH NV-11-12-15-16 NVV-16 Soletrader Trick Or Treat, Petit Basset Griffon Vendeen, Anders Tunold-Hanssen, Oslo, (6-4-3) 13 p.
12. NORD LT DK SI CZ EE UCH Beanie Baby Boy Freuhartang, Chinese Crested Powder Puff, Monica Moen, Sjetnemarka, (12) 12 p.
12. C.I.B N FI DK UCH NJV-14 NORDJV-14 SEV-14'15 SEJV-14 DKV-15 NV-15 Cabaka's Crazy About Mary, Samojedhund, Kristin Lundin Lauritzen, Sperrebotn, (12) 12 p.
14. INT NORD UCH NORDV-12 SEV-12 KBHV-12 NV-16 Joyland's Magic Ambition, Shetland Sheepdog, Finn Helge Olsen, Sandnes, (4-4-4) 12 p.
15. C.I.B NORD FI CZ LT UCH EUJW-13 KBHV-13 SEV-13'15 NJV-13 DKV-13 NV-14 NORDV-14 SEV-15 HEV-15 LTV-17 Ukkonen Av Vintervidda, Finsk Lapphund, Christian Lauluten, Tinn Austbygd, (11) 11 p.
15. N SE DK UCH SV-14 Alistair's Teach Me Tiger, Bearded Collie, Johan Andersson, Sverige, (11) 11 p.

Beste veteran:
Dag 1
1. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14- 16 NORDVV-14-15 NVV-16 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Birgitte Sperle, Steinberg, 5 p.
2. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14-15-16 NVV-14-15-16 NORDVV-14-15-16 SEV-14-15 SEVV-14 DKVV-16 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Sonja Dramstad, Dilling, 4 p.
3. INT NORD DK UCH WW-10 NORDV-14'15 Tiny Jewels' Mad About Chanel, Pomeranian, Dag Løken, Askim, 3 p.
4. GB UCH NV-11-12-15-16 NVV-16 Soletrader Trick Or Treat, Petit Basset Griffon Vendeen, Anders Tunold-Hanssen, Oslo, 2 p.

Dag 2
1. INT NORD UCH NV-09-11-15 NORDJV-08 KBHV-10 DKV-10 EUVW-15-16 NVV-15-16 BEVW-16 Lapinlumon Hesperus, Lagotto Romagnolo, Siv Christine Bækken, Nittedal, 4 p.
2. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Geir Tore Land, Østre Gausdal, 3 p.
3. C.I.E. N HR UCH SE U(U)CH PLW-12 NVV-15 AMSW-16 AMSVW-16 Almanza Such A Good Life, Flat Coated Retriever, Anne-Berith Waskaas, Sandefjord, 2 p.
4. NORD UCH Nimblewhit Winter Affair, Engelsk Springer Spaniel, Wenche Søreide, Søreidgrend, 1 p.

Dommer: Engh, Espen


Årets beste veteran etter denne utstillingen

1. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14- 16 NORDVV-14-15 NVV-16 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Birgitte Sperle, Steinberg, (6-5-5-2) 18 p.
2. INT NORD UCH NV-09-11-15 NORDJV-08 KBHV-10 DKV-10 EUVW-15-16 NVV-15-16 BEVW-16 Lapinlumon Hesperus, Lagotto Romagnolo, Siv Christine Bækken, Nittedal, (5-5-4) 14 p.
3. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14-15-16 NVV-14-15-16 NORDVV-14-15-16 SEV-14-15 SEVV-14 DKVV-16 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Sonja Dramstad, Dilling, (5-4-4) 13 p.
4. GB UCH NV-11-12-15-16 NVV-16 Soletrader Trick Or Treat, Petit Basset Griffon Vendeen, Anders Tunold-Hanssen, Oslo, (5-2) 7 p.
5. N UCH NORDV-11 DKV-11 NV-10-12-16 NVV-16 Kimura's Kunta Kinte, Rottweiler, Erik Marthinussen, Rådal, (3-3) 6 p.
6. N UCH NVV-16 Braveheart Pomclassic Av Vestvarden, Pomeranian, Stephen Mcquiston, , (5) 5 p.
7. INT NORD FIN UCH KBHV-09-15 NORDV-10-16 NV-08-09-11-12-14-16 NVV-14-15-16 NORDVV-14-16 EUVW-15 KBHVV-15 DKVV-16 SEVV-16 Zivotny's Jitka Nadherna, Cesky Terrier, Berit Maaby, Spydeberg, (3-2) 5 p.
8. N GI UCH NV-13-14 NV-15 Elzwiks Princess Lexie, Keeshond, Kjetil Andre Holmen Skalstad, Åmot, (4) 4 p.
9. INT N SE FI DK UCH HEV-10 FIV-14 KBHVV-15 DKV-16 DKVV-16 NVV-16 Arctic Roses Fashionably Dressed, Shih Tzu, Anne Britt Mailund, , (4) 4 p.
10. C.I.E. NORD UCH NVV-16 Art-Wave´s Tempo Di Pace, Engelsk Springer Spaniel, Ann Lundin, Sverige, (4) 4 p.
11. JWW-08 N UCH EUVW-15 NVV-15 Rajumas Aurora, Samojedhund, Gro Moe-Gumø, Kongsberg, (4) 4 p.
12. C.I.E NORD UCH NORDJV-09 Flat Garden's Sverre X V I I I, Flat Coated Retriever, Kjersti Jensen, Nordfjordeid, (4) 4 p.
13. N UCH West Side Story's Time Will Tell, Cocker Spaniel, Siren Beate Svendsen, Frekhaug, (3) 3 p.
14. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Geir Tore Land, Østre Gausdal, (3) 3 p.
15. INT NORD UCH SLO CH CW-11 WW-10 SEVV-16 NORDVV-16 Tangetoppen's Wild Card, Mops, Hege Seim, Nordkisa, (3) 3 p.


Beste avlshund:

Dag 1
1. DK N UCH NORDV-12 KBHV-13 Idyllium's Cookies'n Cream,Chihuahua Langhåret, Marthe Dalen, Molde, 6 p.

Dag 2
1. C.I.B.N UCH NV-15-16 Skipper's All Right, Newfoundlandshund, Ole Andreas Nygård, Sylling, 6 p.


Årets beste avlshund etter denne utstillingen

1. DK N UCH NORDV-12 KBHV-13 Idyllium's Cookies'n Cream, Chihuahua Langhåret, Marthe Dalen, Molde, (7-6-6-5) 24 p.
2. C.I.B.N UCH NV-15-16 Skipper's All Right, Newfoundlandshund, Ole Andreas Nygård, Sylling, (7-7-6) 20 p.
3. INT NORD FIN UCH NV-09-10-11-12 SEV-11-12 DKV-10-12-13 NORDV-10 EUW-11 HEV-10 KBHV-12 Sagaland's B-August X I I, Tibetansk Spaniel, Sonja Dramstad, Dilling, (7-4) 11 p.
4. N SE UCH Av-Zan-Iaz Qikke Zaga, Flat Coated Retriever, Anita Iversen, Sandefjord, (5) 5 p.
5. Winningmood With Dalstaff, Staffordshire Bull Terrier, Katrine Westerby, Fetsund, (5) 5 p.
6. INT NORD UCH DKV-13 Dungens Kosmic Love, Keeshond, Inge Kato Våland, Varhaug, (5) 5 p.
7. N UCH Shih-Bi-Chow's Exclusive Design, Shih Tzu, Signy Karin Elvesveen, Fluberg, (4) 4 p.
8. N UCH Only-You Vom Sutumer-Grund, Hvit Gjeterhund, Tone Lise Djupesland, Finsland, (4) 4 p.
9. C.I.E.N DK UCH VV-12 NV-14 Torro V Rusticana, Boxer, Dag Olav Glemminge, Gressvik, (4) 4 p.
10. NORD UCH AD BH RLI RLII Kimura's Mary Poppins, Rottweiler, Kathrin Myhra, Kongsberg, (3) 3 p.


Beste oppdretter:

Dag 1
1. Sagaland - Tibetansk Spaniel, 5 p.
2. North Sheltie - Shetland Sheepdog, 3 p.
3. Idyllium - Chihuahua Langhåret, 2 p.
4. Polarhiet - Samojedhund, 1 p.

Dag 2
1. Kvasneset - Flat Coated Retriever, 5 p.
2. Bikkjehaugen - Newfoundlandshund, 3 p.
3. Aquafortis - Portugisisk Vannhund, 2 p.
4. Rabben - Airedale Terrier, 1 p.


Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen

1. Larhjelm - Dachshund Strihåret, (6-4-3) 13 p.
2. Aquafortis - Portugisisk Vannhund, (4-3-3-2) 12 p.
3. Sagaland - Tibetansk Spaniel, (6-5) 11 p.
4. Rajuma - Samojedhund, (6-4) 10 p.
5. St.Kilda - Shetland Sheepdog, (5-2) 7 p.
6. Bikkjehaugen - Newfoundlandshund, (3-3-1) 7 p.
7. Nobel Line - Dvergpinscher, (6) 6 p.
8. O'marksbay - Irsk Ulvehund, (5) 5 p.
9. Kvasneset - Flat Coated Retriever, (5) 5 p.
10. Idyllium - Chihuahua Langhåret, (3-2) 5 p.
11. El'mambee's - Pekingeser, (4) 4 p.
12. North Sheltie - Shetland Sheepdog, (3) 3 p.
13. Tangetoppen - Mops, (3) 3 p.
14. Vintervidda - Finsk Lapphund, (2) 2 p.
15. Wervest - Dvergdachshund Strihåret, (2) 2 p.




Beste Norske Hund:

Dag 1
1. C.I.B S N FI UCH N SE J(D)CH RR NJV-14 NORDJV-14 NV-15 -16 Streif Av Harafjell, Dunker, Sheila Rao, Trofors, 48 p.
2. Karpaasin Kitty, Norsk Elghund Grå, Eirik Osborg Kvammen, Ørsta, 44 p.
3. NJV-16 Rønninglia's Ask, Norsk Elghund Sort, Knut Olav Mellemsæter, Oppdal, 27 p.
4. Midnattsol Min, Norsk Lundehund, Christen Lang, Bergen, 17 p.


Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. C.I.B. N SE DK UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14-15-16 NORDV-14 DKV-14 EUW-15-16 BEV-16 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Kathrine Øksnevad Lindstrøm, Karmsund, (63-44) 107 p.
2. Karpaasin Kitty, Norsk Elghund Grå, Eirik Osborg Kvammen, Ørsta, (44-15) 59 p.
3. Tahoe, Norsk Elghund Grå, Vidar Klokseth, Flesberg, (54) 54 p.
4. C.I.B S N FI UCH N SE J(D)CH RR NJV-14 NORDJV-14 NV-15 -16 Streif Av Harafjell, Dunker, Sheila Rao, Trofors, (48) 48 p.
5. C.I.E DK UCH NJV-13 DKV-15 NORDV-16 Luna, Norsk Elghund Grå, Ellen Rusvik, Moss, (39) 39 p.

Lydighet:

LP-I
1. N UCH NJV-15 AD RLI RLII Hotspark's Behind Those Hazel Eyes, Staffordshire Bull Terrier, Anette Nilsen Vatn, , 172 p.
2. Chocomate's Ayla, Australian Kelpie, Nina Beate Voll, Aureosen, 162 p.
3. AGHII N A(H)CH Redrivals Vinx Gamechaser, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Gøril Risan, Trondheim, 158,5 p.
4. Overcross Aria, Australian Kelpie, Mona Stavnesli Eltvik, Aureosen, 158 p.
5. N UCH Kriegerhof Glamour, Dobermann, Siri Bersås, Sunndalsøra, 152,5 p.
6. N UCH NV-16 RLI Pilegrimsledens Zara, Gammel Dansk Hønsehund, Anja Karoline Fjellvang, Davik, 146,5 p.
7. Adorable Tiana, Whippet, Monica Olsby Rogne, Raufoss, 126,5 p.
8. Brombasken Olea, Broholmer, Anja Karoline Fjellvang, Davik, 126 p.

LP-II
1. Chocomate's Nelly, Australian Kelpie, Camilla Beate Kvernberg, Molde, 183 p.
2. RLII N VCH BH RLIII Zelfas Ariel, Engelsk Springer Spaniel, Laila Irene Røneid, Årdalstangen, 138,5 p.
3. N SE VCH BH RLII RLIII Desperados Zelda, Engelsk Springer Spaniel, Laila Irene Røneid, Årdalstangen, 95 p.

LP-III
1. N UCH NJV-13 BH Aussie Action's Black Quick-Step, Australian Kelpie, Hege Ertvåg, Hjelset, 287 p.
2. Vassruggens Arja Skaldtorva, Golden Retriever, Linda H Lund, Molde, 246,5 p.
3. Chocomate's Cappuccino, Australian Kelpie, Gro Haugen Talberg, Oslo, 204,5 p.
4. C.I.E N DK UCH NV-14 DKV-15 Redqliff's Heavy Competition, Australian Kelpie, Arild Berntsen, Nannestad, 93 p.
5. Bindjigården's Iri, Stabijhoun, Berit Gjørven, Ellingsøy, 0 p.

LP-FCI3
1. N LCH Målli, Border Collie, Monika Beate Kvernberg, Aureosen, 286,5 p.
2. LPI Myrullen's Min Lillebror, Border Collie, Hege Johnsen, Aurskog, 285,5 p.
2. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Hege Johnsen, Aurskog, 285,5 p.
4. NORD LCH N RL CH Minipina's Damn Goodn Ready, Staffordshire Bull Terrier, Tommy Haukeland, Vik I Sogn, 269 p.


Gerapokalen etter denne utstillingen

1. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Hege Johnsen, Aurskog, (285,5-284-282) 851,5 p.
2. Chocomate's Harrys Chili, Border Collie, Monica Wickstrøm, Husøysund, (287,5-287,5) 575 p.
3. LPI Myrullen's Min Lillebror, Border Collie, Hege Johnsen, Aurskog, (285,5-284) 569,5 p.
4. Harry-Pepper, Border Collie, Line Fatland Frøystad, Sandnes, (283,5-281) 564,5 p.
5. Myrullen's Ludvig, Border Collie, Selsaas, Kjellaug, Nedre Vats, (289,5-269,5) 559 p.
6. N LCH Målli, Border Collie, Monika Beate Kvernberg, Aureosen, (286,5-267) 553,5 p.
7. NORD LCH Get Weiler's Flic Flac, Border Collie, Jannicke Mestad, Kristiansand S, (275,5-267) 542,5 p.
8. BH Despina Galdr, Border Collie, Hege Schea Bakke, Ytre Enebakk, (264-261,5) 525,5 p.
9. Henry, Border Collie, Line Fatland Frøystad, Sandnes, (274-250) 524 p.
10. Myrullen's Min Karma, Border Collie, Kjellaug Selsaas, , (274-250) 524 p.



Agility:

Liten-1
1. Geramia's Arcelina, Podengo Portugues Liten Strihåret, Anniken Gundersen, Tiller
0. Shelteam Miranda Dream Line, Shetland Sheepdog, Kjersti Vesterheim, Oslo
0. Deacon's Charming Charlie, Shetland Sheepdog, Marit Ryste,
0. Narjana's Grev Hendrix, Engelsk Toy Terrier, Trude Reppe, Jakobsli
0. N SE UCH NV-12-13-14 NORDV-14 AGHI Coalacre Tommy Tucker, Podengo Portugues Liten Strihåret, Tone Bjørnes,
0. N UCH DKJV-15 Prixmos Red Deer Huntress, Jack Russell Terrier, Dorthe Remme, Isdalstø

Liten-2
1. AGHI AGI Jennyrose's Louise Odier, Toy Puddel, Ann Kristin Steinslien, Øyer
2. RLI AGI AGHI RLII Mabri's Flying Sky Of Cheriss, Kooikerhund, May-Britt Eriksson, Singsås
0. AGHI AGI Gelitus Simply The Best, Cairn Terrier, Ann Leni Haugstad, Lena
0. Arcoline's Ariel Nina, Schipperke, Mona Breivik, Ålesund

Liten-3
1. Infocus Jenny`s Wild Rose, Toy Puddel, Ann Kristin Steinslien, Øyer
2. RLI N SE UCH N SE A(H)CH N ACH N LCCH Gerseme's Coquette Caramia, Podengo Portugues Liten Strihåret, Anniken Gundersen, Tiller
0. N SE A(H)CH N ACH Shathena's Enya Of Mist, Shetland Sheepdog, Tove Olsen,

Mellom-1
1. Laukskarets Aro, Veslemøy Hovden, Norge
0. RLI Carménère Charmante Petit Norvégien, Anita Wist, Tiller
0. Zitara Star's Zo Just Wait`n See, Synnøve Elisabeth Bjørge, Ellingsøy

Mellom-2
1. AGI AGHI Tika, Dvergschnauzer Sort/Silver, Christina Sætre Nygård, Elnesvågen
0. Shathena's Fast & Felix Of Kiara, Shetland Sheepdog, John Odlolien, Sander
0. Real Scoops Kisen, Pyreneisk Gjeterhund, Annelise Scharffscher, Trondheim

Mellom-3
1. N A(H)CH NJV-11 Bissibingens Elenk Bojti Csde, Pumi, Liv Høyem Bratlie, Gjøvik
0. N UCH RLI RLII Baschko's Jeanne Darc, Kooikerhund, May-Britt Eriksson, Singsås
0. Pinocchio's Eomer, Mellompuddel, Annelise Scharffscher, Trondheim
0. AGHII N A(H)CH Redrivals Vinx Gamechaser, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Gøril Risan, Trondheim
0. N A(H)CH RLII AGIII Sunborne Summer Sound, Shetland Sheepdog, Rebekka Debess Tomren, Valderøya

Stor-1
1. Dit, Border Collie, Venke Eggøy, Ågotnes
2. AGHI AGI Dis, Border Collie, Trine Malmo, Trondheim
3. Eira, Blandingshund, Karianne Myklebust Einang, Ålesund
4. The Black Pearl, Border Collie, Julie Berg, Trondheim
5. Alveseters Vårlys Ifra Cora, Portugisisk Vannhund, Marie Skarsbø, Hustad
0. Buddy, Blandingshund, Mina Nilsen, Ålesund

Stor-2
1. AGHI AGI Cameron Rocky Road, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Heidi Græsmann, Trondheim
0. Ortaks Mlk Leahnor, Border Collie, Julie Stormo Strøm, Leinstrand

Stor-3
1. N A(H)CH N ACH My Trusted Friend Dee Dee, Border Collie, Kari Espås, Trondheim
2. Cuidado Versatile Vezeto, Pumi, Liv Høyem Bratlie, Gjøvik
0. Akersborg Baileys, Border Collie, Ingrid Berg, Trondheim
0. Zappa, Border Collie, Bård Ivar Iversen, Trondheim
0. N ACH N A(H)CH Akersborg Tiini, Border Collie, Unn Kristin Græsmann, Trondheim

Hopp-Liten-1
1. N SE UCH NV-12-13-14 NORDV-14 AGHI Coalacre Tommy Tucker, Podengo Portugues Liten Strihåret, Tone Bjørnes,
2. N UCH DKJV-15 Prixmos Red Deer Huntress, Jack Russell Terrier, Dorthe Remme, Isdalstø
3. Shelteam Miranda Dream Line, Shetland Sheepdog, Kjersti Vesterheim, Oslo
0. Geramia's Arcelina, Podengo Portugues Liten Strihåret, Anniken Gundersen, Tiller
0. Flor De Canelas Under Attack, Petit Brabancon, Kristine Braaten Steinhovden, Trondheim
0. Narjana's Grev Hendrix, Engelsk Toy Terrier, Trude Reppe, Jakobsli

Hopp-Liten-2
1. RLI AGI AGHI RLII Mabri's Flying Sky Of Cheriss, Kooikerhund, May-Britt Eriksson, Singsås
2. AGHI AGI Gelitus Simply The Best, Cairn Terrier, Ann Leni Haugstad, Lena
0. Deacon's Charming Charlie, Shetland Sheepdog, Marit Ryste,
0. Arcoline's Ariel Nina, Schipperke, Mona Breivik, Ålesund

Hopp-Liten-3
1. RLI N SE UCH N SE A(H)CH N ACH N LCCH Gerseme's Coquette Caramia, Podengo Portugues Liten Strihåret, Anniken Gundersen, Tiller
2. AGHI AGI Jennyrose's Louise Odier, Toy Puddel, Ann Kristin Steinslien, Øyer
0. Infocus Jenny`s Wild Rose, Toy Puddel, Ann Kristin Steinslien, Øyer
0. N SE A(H)CH N ACH Shathena's Enya Of Mist, Shetland Sheepdog, Tove Olsen,

Hopp-Mellom-1
1. Laukskarets Aro, Norrbottenspets, Veslemøy Hovden, Norge
0. RLI Carménère Charmante Petit Norvégien, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Anita Wist, Tiller
0. Zitara Star's Zo Just Wait`n See, Shetland Sheepdog, Synnøve Elisabeth Bjørge, Ellingsøy
0. Captivas Another Love, Shetland Sheepdog, Amalie Bonsaksen, Langevåg
0. Personlighetens Corelli Of Team2, Shetland Sheepdog, Liv Høyem Bratlie, Gjøvik

Hopp-Mellom-2
1. AGI AGHI Tika, Dvergschnauzer Sort/Silver, Christina Sætre Nygård, Elnesvågen

Hopp-Mellom-3
1. N UCH RLI RLII Baschko's Jeanne Darc, Kooikerhund, May-Britt Eriksson, Singsås
0. Shathena's Fast & Felix Of Kiara, Shetland Sheepdog, John Odlolien, Sander
0. Real Scoops Kisen, Pyreneisk Gjeterhund, Annelise Scharffscher, Trondheim
0. Pinocchio's Eomer, Mellompuddel, Annelise Scharffscher, Trondheim
0. N A(H)CH RLII AGIII Sunborne Summer Sound, Shetland Sheepdog, Rebekka Debess Tomren, Valderøya
0. AGHII N A(H)CH Redrivals Vinx Gamechaser, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Gøril Risan, Trondheim
0. N A(H)CH NJV-11 Bissibingens Elenk Bojti Csde, Pumi, Liv Høyem Bratlie, Gjøvik

Hopp-Stor-1
1. Shirkus Silvered Princess Leia, Stor Puddel, Chalin Cirkeline Borgund, Vesterøy
2. AGHI AGI Dis, Border Collie, Trine Malmo, Trondheim
3. The Black Pearl, Border Collie, Julie Berg, Trondheim
4. Alveseters Vårlys Ifra Cora, Portugisisk Vannhund, Marie Skarsbø, Hustad
0. Eira, Blandingshund, Karianne Myklebust Einang, Ålesund
0. Dit, Border Collie, Venke Eggøy, Ågotnes
0. Buddy, Blandingshund, Mina Nilsen, Ålesund

Hopp-Stor-2
1. Ortaks Mlk Leahnor, Border Collie, Julie Stormo Strøm, Leinstrand
0. AGHI AGI Cameron Rocky Road, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Heidi Græsmann, Trondheim

Hopp-Stor-3
1. N ACH N A(H)CH Akersborg Tiini, Border Collie, Unn Kristin Græsmann, Trondheim
2. N A(H)CH N ACH My Trusted Friend Dee Dee, Border Collie, Kari Espås, Trondheim
0. Cuidado Versatile Vezeto, Pumi, Liv Høyem Bratlie, Gjøvik
0. Zappa, Border Collie, Bård Ivar Iversen, Trondheim
0. Akersborg Baileys, Border Collie, Ingrid Berg, Trondheim

lag-Mellom
0. GHK Flyvende sirkus, Gøril Risan, Trondheim

lag-Stor
1. Nidaros Råskinn, Bård Ivar Iversen, Trondheim


Junior handling:

Klasse 10-13 år, dag 1
1. Carmen Dønheim Hoseth, Ålesund, Whippet, Antheartica's One And Only
2. Svein-Thore Ulleberg-Bøhmer, Nannestad, Siberian Husky, Libesol I Came To Believe
3. Emma Hagren, , Chinese Crested, Zanevi's Just Glory
4. Silje Skindlo, , Fransk Bulldog, Maserati Riviera For Heimdall Fort


Klasse 14-17 år, dag 1
1. Susann Omholt Nikolaisen, , Faraohund, Antefa's Umbrah
2. Andrea Bakke Dalseth, , Australian Shepherd, Illumineer Wonderful Me
3. Mariann Omholt Nikolaisen, Drammen, Chinese Crested Powder Puff, I'm Your Heybett Jemalle
4. Rikke Gunnes, Støren, Engelsk Springer Spaniel, Mr Bond


Dag 2
1. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
2. Susann Omholt Nikolaisen, , Faraohund, Antefa's Umbrah
3. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Oteren, Samojedhund, Snødehulens Vakre Tundra
4. Andrea Bakke Dalseth, , Australian Shepherd, Leadpoint Tricks Of The Trade


Klasse 10-13 år, dag 2
1. Andreas M Røstberg, Molde, Schäferhund Normalhår, Audhumbla Av Quantos
2. Carmen Dønheim Hoseth, Ålesund, Mops, Quality Is Provocative Av Pugling
3. Emma Hagren, , Chinese Crested, Zanevi's Just Glory
4. Silje Skindlo, , Fransk Bulldog, Maserati Riviera For Heimdall Fort


Klasse 14-17 år, dag 2
1. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
2. Susann Omholt Nikolaisen, , Faraohund, Antefa's Umbrah
3. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Oteren, Samojedhund, Snødehulens Vakre Tundra
4. Andrea Bakke Dalseth, , Australian Shepherd, Leadpoint Tricks Of The Trade






FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere