Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014

Resultater og bilder fra NKK Harstad finner du her

Resultater fra og årslister etter utstillingen i Krafthallen, Harstad
Dato: 04.-05.10.2014

Øvrige resultater finner du her


BIS Plasseringer:

1BIS: Malteser, N UCH Cinecitta Magnifica Presenza, Westeng, Laila, Gressvik

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014
Lars Blomberg

2BIS: Flat Coated Retriever, N UCH Altaflats Ain't I'm A Dog, Wiesener, Ida, Tromsø

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014

3BIS: Australsk Terrier, FI CH SE CH EE CH LV CH Bluepepper's Don Squirrel, Ahola, Marjo, Finland

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014


4BIS: Newfoundlandshund, INT NORD UCH NJV-11 Auroranewf's Antares, Hansen, Gunn, Ramfjordbotn

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014
Lars Blomberg


Best In Show dommer: Engh, Espen,

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Miklos, Dr. Levente, 1BIG: Schipperke, FI CH EE CH LV CH Willow Creek Rooney, Väistö, Päivi, Finland.

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014

2BIG: Schäferhund Normalhår, BH IPO1 N UCH Kiiraa Av Quantos, Johansen Tor W/Jensen Inger Lise, Lillesand. 3BIG: Welsh Corgi Pembroke, Welincha's Lucky Luke, Liland, Ingrid, Kvalsund. 4BIG: Schapendoes, Chappers Daddys Guy, Simonsson, Lotta, Sverige.

Gruppe 2, Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Helgesen, Svein Bjarne, 1BIG: Se 4BIS. 2BIG: Grand Danois, FI UCH Edendane's Lily Of The Valley, Vainionpää, Sari, Finland. 3BIG: Berner Sennenhund, FI UCH SE UCH Goldbear´s Val Kilmer, Palojärvi, Sanna, Finland. 4BIG: Schnauzer Salt/Pepper, C.I.B NORD NO SE FI UCH Gabriel Artax's Angels, Pehkonen, Mikko, Finland.

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Jensen, Hanne Laine, 1BIG: Se 3BIS. 2BIG: Skotsk Terrier, Filisite Brash Tattoo By Spirit, Kiryanova, Anna, Russland. 3BIG: Jack Russell Terrier, N UCH WW-13 NJV-12 NV-13 Knøtteliten's Norwegian Vybz, Steen, Anne Christine, Gjerdrum. 4BIG: Miniature Bull Terrier, NORD UCH Corvette, Nymark, Siv Elisabeth, Kvaløysletta.

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Helgesen, Svein Bjarne, 1BIG: Etnahund, C.I.B C.I.E FI LCCH FI CH EE CH LV Marisla´s Amantea, Raak, Pasi, Finland.

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014

2BIG: Samojedhund, Cabaka's Crazy About Mary, Lauritzen, Kristin Lundin, Sperrebotn. 3BIG: Shiba, Soldoggen's Chisa Nanako, Walle, Paul J, Narvik. 4BIG: Faraohund, Bazinga A Storm Of Swords, Hansen, Simon Tien, Blystadlia.

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Buvik, Anne Livø, 1BIG: Dvergdachshund Korthåret, Minstemann's X-Man, Solberg, Anita, Nordre Frogn. 

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014

2BIG: Dvergdachshund Strihåret, Wervest's Hope, Vestby, Vera, Nordre Frogn. 3BIG: Rhodesian Ridgeback, Masithela's So Special Luna, Håkonsen, Jens Ole, Bardu. 4BIG: Dachshund Korthåret, N UCH NV-13 Valera's Last Man Standing, Pedersen, Marianne, Moen.

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Nymark, Per-Harald, 1BIG: Braque Du Bourbonnais, Freckle Du Rocher Des Jastres, Rasinpää, Minna, Finland. 

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014
Lars Blomberg

2BIG: Pointer, Barentsvidda's D Wind Cries Mary, Larssen, Geir Birger, Harstad. 3BIG: Bracco Italiano, SE JV-13 Olympos La Mia Maschera A Carnevale, Krogstad, Irene, Børsa. 4BIG: Vorstehhund Langhåret, Ask, Mäkitalo, Åsa, Sverige.

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Espeland, Børge, 1BIG: Se 2BIS. 2BIG: Portugisisk Vannhund, FI CH Aquafortis Fabergè, Kurkela, Katja, Finland. 3BIG: Engelsk Springer Spaniel, Adamant's Touch My Heart, Hovila, Tarja, Finland. 4BIG: Labrador Retriever, SU(u)CH Mallorn's Ring My Bell, Honkapirtti, Anu, Sverige.

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Jensen, Hanne Laine, 1BIG: Se 1BIS. 2BIG: Mops, WW-14 NJV-13 SEJV-13 Analog Ci Nobodys Business, Løken, Bjørn Erling, Hønefoss. 3BIG: Boston Terrier, N UCH Sannyasin Pink Magic, Kielland, Shantam Ragnhild, Oslo. 4BIG: Chinese Crested, N SE UCH Artic Flyer's Born To Play, Folcke, Lola Marie, Talvik.

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Miklos, Dr. Levente, 1BIG: Saluki, Desierto Belleza Hyperborea Divina, Kuusikko, Heli, Finland.

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014
Lars Blomberg

2BIG: Whippet, Bring It On, Hansen, Stina, Melbu. 3BIG: Italiensk Mynde, Idefix Phoenix, Jensen, Regine, Oslo. 4BIG: Ungarsk Mynde, NJV-13, FCI ESH JW-13, NUCH-14 Hajnali Hös Huba, Emaus, Eirin, Ungarn.


Bamseliste etter denne utstillingen

1. WW-14 NJV-13 SEJV-13 Analog Ci Nobodys Business, Mops, Sonberg, Christine, Belgia, (13-11-11-11-7) 53 p.
2. N UCH WW-13 NJV-12 NV-13 Knøtteliten's Norwegian Vybz, Jack Russell Terrier, Steen, Anne Christine, Gjerdrum, (13-12-11-6-5) 47 p.
3. INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12 Statesman Miss Divine, Amerikansk Cocker Spaniel, Paulsen, Vibeke, Støren, (13-10-10-6) 39 p.
4. NORD FI UCH DKJV-13 Aludi's Geronimo, Grand Danois, Elgesem, Wenche, Kvelde, (8-7-7-6-5) 33 p.
5. INT N US SE FIN UCH CW-11 NORDV-11-12 NV-12-13 SV-12 EUVW-13 NVV-13 Robelalexanderthegreataquatass, Portugisisk Vannhund, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss, (15-12-5) 32 p.
6. NORD UCH NORDV-12 NV-13 Shyloch Nonstop, Kerry Blue Terrier, Dyrnes, Jette Laudan, Torød, (12-10-4-3) 29 p.
7. Bazinga A Storm Of Swords, Faraohund, Hansen, Simon Tien, Blystadlia, (7-7-6-4-4) 28 p.
8. INT NORD DK UCH NJV-11 Auroranewf's Antares, Newfoundlandshund, Hansen, Gunn, Ramfjordbotn, (14-10) 24 p.
9. N SE DK UCH EUJW-13 KBHV-13 SEV-13 NJV-13 DKV-13 Ukkonen Av Vintervidda, Finsk Lapphund, Lauluten, Christian, Tinn Austbygd, (7-5-4-4) 20 p.
10. NORD FI UCH HEV-13 NORDJV-12 DKV-12 NJV-12 DKJV-12 SEV-13 Minstemann's Online, Kanindachshund Korthåret, Solberg, Anita, Nordre Frogn, (14-5) 19 p.
11. N UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (14-4) 18 p.
12. N UCH SE U(U)CH HeJW-12 Waterline's Sasso, Labrador Retriever, Sauge, Jan Roger, Vestmarka, (12-6) 18 p.
13. SE VCH N UCH Da Gullet Kom Hem Av Walaquento, Rottweiler, Hansen, Jeanette Kristin, Lødingen, (12-5) 17 p.
14. Vanity Pauline, Breton, Bergh, Hallgeir, Skiptvet, (5-4-4-3) 16 p.
15. JWW-14 NORDJV-13 SEJV-13 FIJV-13 Estava Rain Only Style Remains, American Akita, Birkmar, Friedrich, Skarnes, (15) 15 p.
15. N DK UCH DKV-12 DKJV-12 Tiny Fellow's Got To Be Marvellous, Pomeranian, Kristoffersen, Camilla, Trondheim, (15) 15 p.
15. SE N UCH NORDV13 FINV13 Sweeping There Must Be An Angel, Border Terrier, Winberg, Erica, Sverige, (15) 15 p.



Beste Veteran:

Dag 1
1. INT NORD EE LET LIT SLO H UCH FIN UCH NV-06-07-08-09-11-13 KBHV-06-07-09-13 SV07-08-09-10 ESTV-07 BALTV-07 LITV-08 WW-08 EUV-08 NORDV-08 DK-09 NORDV-10-11-12 NVV-12-13 DKVV-12 HELVV-13 HELV-13 FINV-13 FINVV-13 NORDV-13 NORDVV-13 Straight Fire Grand Prix, Malteser, Westeng Terje Og Laila, Gressvik, 4 p.

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014
Lars Blomberg

2. INT NORD FI UCH NVV-13 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, 3 p.
3. C.I.B FI SE EE LV LT BALT CH Fridkullas Ultra Bra, Berner Sennenhund, Reunanen, Kirsi, Finland, 2 p.
4. N S UCH Dexther Av Sytti Gr.Nord, Bichon Frisé, Pettersen Inger-Grethe Og Roald, Tomasjord, 1 p.

Dag 2
1. INT NORD UCH Perfektibel's Born To Be Happy, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Hvalryg, Torill/Monsen, Rolf-Gunnar, Tomasjord, 5 p.

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014
Lars Blomberg

2. N UCH NVV-13 Covenstead Catch The Point, Flat Coated Retriever, Nesse, Svein Og Harriet, Sveio, 4 p.
3. CAN US SE N LI UCH Ha-Dar Newsworthy, Shetland Sheepdog, Gullvik, Ingrid/Lauritsen, Laila, Sortland, 3 p.
4. FIN S UCH FIN N VCH Fanwans Amaze Me, Welsh Springer Spaniel, Janné, Nina, Finland, 2 p.

Dommer: Engh, Espen


Årets beste veteran etter denne utstillingen

1. INT NORD FI UCH NVV-13 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, (6-6-5-5-4) 26 p.
2. N UCH NVV-13 Covenstead Catch The Point, Flat Coated Retriever, Nesse, Svein Og Harriet, Sveio, (5-5-4-3-2) 19 p.
3. INT NORD UCH NORDV-12 NORDVV-12 DKVV-12'13 Breaksea Bounty, Bearded Collie, Lindberg, Susanne, Oslo, (6-5) 11 p.
4. INT MONT BH LIT R NORD UCH WW-14 NV-05 SV-08-13 LITV-08 NVV-12-13 NORDVV-13 FIVV-13 Hin Chen's Jay-Walker, Shih Tzu, Finnanger Hege Mari Og Ole Morten, Oppaker, (6-4) 10 p.
5. INT N US SE FIN UCH CW-11 NORDV-11-12 NV-12-13 SV-12 EUVW-13 NVV-13 Robelalexanderthegreataquatass, Portugisisk Vannhund, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss, (5-5) 10 p.
6. INT NORD EE LET LIT SLO H UCH FIN UCH NV-06-07-08-09-11-13 KBHV-06-07-09-13 SV07-08-09-10 ESTV-07 BALTV-07 LITV-08 WW-08 EUV-08 NORDV-08 DK-09 NORDV-10-11-12 NVV-12-13 DKVV-12 HELVV-13 HELV-13 FINV-13 FINVV-13 NORDV-13 NORDVV-13 Straight Fire Grand Prix, Malteser, Westeng Terje Og Laila, Gressvik, (5-4) 9 p.
7. INT NORD VDH UCH DKV-12 DKVV-12-13 NORD VV-12 NVV-12 VWW-13 HeVW-13 VV-13 Cafridas Frolic Friendly Fannie, Berner Sennenhund, Løken Vigdis Og Ole Einar, Bøn, (4-4) 8 p.
8. INT N UCH Lovinda's Fridtjof, Dalmatiner, Christoffersen Kai/Nyhammer A K, Bjorbekk, (4-4) 8 p.
9. N UCH NORDJV-06 Angel Pollentia's Amy Angelic, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Skauge, Gunn Kari, Lindås, (3-3-2) 8 p.
10. INT NORD UCH FIN UCH FINV-09 NVV-13 Caci's Carolina Klyft, Amerikansk Cocker Spaniel, Winbladh, Karin, Andebu, (3-3-1) 7 p.
11. INT NORD UCH FIN UCH Tapre Trultemor Av Hiselfoss, Berner Sennenhund, Solberg, Gro, Rakkestad, (6) 6 p.
12. N UCH Vinterhavens Bachelorette, Tibetansk Spaniel, Andreassen, Rakel Elise, Kvaløya, (6) 6 p.
13. INT NORD FIN UCH JVV-06 SE FIN-08 N VCH Barecho Fly Me To The Moon, Engelsk Springer Spaniel, Sliwa, Vanja/ Hassel, Dag, Støren, (6) 6 p.
14. N UCH NV-09 Zivotny's Ikar Detstvi Sen, Cesky Terrier, Andersen, Katarina Elin Helland, Hauglandshella, (4-2) 6 p.
15. CAN US SE N LI UCH Ha-Dar Newsworthy, Shetland Sheepdog, Gullvik, Ingrid/Lauritsen, Laila, Sortland, (3-3) 6 p.



Beste avlshund:

Dag 1
1. INT NORD VDH UCH DKV-12 DKVV-12-13 NORD VV-12 NVV-12 VWW-13 HeVW-13 VV-13 Cafridas Frolic Friendly Fannie,Berner Sennenhund, Løken Vigdis Og Ole Einar, Bøn, 6 p.

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014
Lars Blomberg


2. Travel Chiricahua Tinto Star,Chihuahua Langhåret, Lindrupsen, Kjellaug Marie, Tromsø, 4 p.

Dag 2
1. Lumiturpa Tytön Tyllerö, Finsk Lapphund, Lauluten, Christian, Tinn Austbygd, 6 p.

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014
Lars Blomberg




Årets beste avlshund etter denne utstillingen

1. Lumiturpa Tytön Tyllerö, Finsk Lapphund, Lauluten, Christian, Tinn Austbygd, (7-6-6-6) 25 p.
2. INT NORD VDH UCH DKV-12 DKVV-12-13 NORD VV-12 NVV-12 VWW-13 HeVW-13 VV-13 Cafridas Frolic Friendly Fannie, Berner Sennenhund, Løken Vigdis Og Ole Einar, Bøn, (7-6-6-4) 23 p.
3. SE(U) N UCH Rainstorm's Breaking News, Cocker Spaniel, Ullebø Marianne Og Ørjan, Vestskogen, (7-7-6) 20 p.
4. INT N SE UCH NORDV-10 Siggen's Hazel, Welsh Corgi Pembroke, Brandvik, Julie Wilberg, Sørumsand, (7-6) 13 p.
5. INT NORD UCH NV-07-10 Stings Zammy Junior, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, (8) 8 p.
6. N UCH Gamla Herrgården Mozart, Tibetansk Spaniel, Söderstam, Krister, Sverige, (8) 8 p.
7. INT NORD EE UCH NORDV-12 NV-12 KBHV-13 Annabelle Grace, Chinese Crested, Olsen, Camilla, Hegra, (7) 7 p.
8. N UCH Sunlit Tifa Emmastars, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Holte, Anne-Lise, Kristiansand S, (6) 6 p.
9. INT N DK UCH WW-12 NORDV-12 DKV-12 FINW-11 NV-11 HELJW-11 NJV-11 EUJW-11 FINJW-11 Misty Meadow's O Sole Mio-Pc, Chihuahua Korthåret, Kalleklev, Lene Nordås, Frekhaug, (5) 5 p.
10. Bellini Sorbet Only Salsa, Chinese Crested, Undheim Cornelia S Og Karin S, Hokksund, (5) 5 p.
11. DK N UCH Marbijo's I Belive I Can Fly, Papillon, Lundegaard Margrethe/ Holgersson B, Sandnes, (5) 5 p.
12. INT NORD LU UCH CEW-11 NV-11 SEV-12 DKV-12-13 Norwinstars Jedi Anakin Skywalker, Dvergpinscher, Thorsen, Vivi Gogstad, Sandefjord, (5) 5 p.
13. INT N S DK FIN UCH NORDV-10 Caci's Cohen, Amerikansk Cocker Spaniel, Lyshaug, Jan Erik/ Nordby Tor, Skiptvet, (4) 4 p.
14. Travel Chiricahua Tinto Star, Chihuahua Langhåret, Lindrupsen, Kjellaug Marie, Tromsø, (4) 4 p.
15. N UCH Babybull's Østa, Fransk Bulldog, Bjørnsen, Kari, Sandnes, (4) 4 p.



Beste oppdretter:

Dag 1
1. Lac-Me's - Shih Tzu, 5 p.

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014
Lars Blomberg

2. Toots - Dalmatiner, 3 p.
3. Cafrida's - Berner Sennenhund, 2 p.
4. Mango' Tibetansk Spaniel, 1 p.

Dag 2
1. Soldoggen - Shiba, 5 p.

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014

2. North Sheltie, 3 p.
3. Aatelinas, 2 p.
4. Quantos - Schäferhund, 1 p.


Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen

1. El'mambee's - Pekingeser, (7-6-5-5-5) 28 p.
2. Larhjelm-Dachshund Strihåret, (6-6-3-3-2) 20 p.
3. Aquafortis- Portugisisk Vannhund, (6-5-3-3-2) 19 p.
4. Winton - Engelsk Springer Spaniel, (6-5-4-3) 18 p.
5. Rainstorm - Cocker Spaniel, (5-4-2) 11 p.
6. Quantos- Schäferhund Normalhår, (5-3-3) 11 p.
7. Sagaland - Tibetansk Spaniel, (4-3-2) 9 p.
8. North Sheltie, (5-3) 8 p.
9. Shellrick - Shetland Sheepdog, (7) 7 p.
10. Minstemann - Dvergdachshund Korthår, (7) 7 p.
11. Nobel Line - Dvergpinscher, (5-2) 7 p.
12. Caci's - Amerikansk Cocker Spaniel, (4-3) 7 p.
13. Toots - Dalmatiner, (4-3) 7 p.
14. Shavano-Rhodesian Ridgeback, (6) 6 p.
15. Hannemor's - Flat Coated Retriever, (6) 6 p.



Beste Norske Hund:

Dag 1
1. Streif Av Harafjell, Dunker, Rao, Sheila, Trofors, 1 p.

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014
Lars Blomberg



Dag 2
1. Losnabakken's S-B Bamse, Norsk Elghund Grå, Jakobsen, Jan Ivar, Drag, 15 p.

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014
Lars Blomberg

2. N SE UCH NORDV-10 NORDJV-10 NV-12 SEV-12 Lyrypa's Topsy, Norsk Lundehund, Storli, Iren, Unni Og Inger Marie, Steinkjer, 11 p.
3. Vossasvarten's C`tundra, Norsk Elghund Sort, Jakobsen, Helge, Sørreisa, 4 p.


Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. N UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (42-40-39) 121 p.
2. N UCH Lasseruds Loke, Norsk Elghund Sort, Repshus, Camilla Hartz, Rena, (65-25) 90 p.
3. Varg Av Kvernenget, Norsk Elghund Grå, Gjernes, Ove B., Søndeled, (54-36) 90 p.
4. N UCH Dl-Rossi, Norsk Elghund Grå, Skogstad, Kjetil, Verdal, (77) 77 p.
5. Streif Av Harafjell, Dunker, Rao, Sheila, Trofors, (42-26-7-1) 76 p.


Lydighet:

LP-I
1. SEHTMCH HTMIII LP1 RLDA RLDM Promotion Buell Cyclone, Australian Kelpie, Åström, Sabine, Sverige, 190 p.
2. Oahpalas Eakti, Svensk Lapphund, Gullholm, Jonny Bernhard, Harstad, 148,5 p.
3. Alvvalas Rittu Raiku, Lapsk Vallhund, Thoresen, Marita, Kirkenes, 141 p.
4. N FI UCH Alddagas Bielle Biddu, Lapsk Vallhund, Thoresen, Marita, Kirkenes, 110,5 p.

LP-II
1. N S VCH BH Desperados Tingeling, Engelsk Springer Spaniel, Gjerde, Elin Anita, Leikanger, 129,5 p.
2. Blacktorn's Pennsylvania, Australian Shepherd, Fredriksen, Hege T. Kristiansen, Ankenes, 98,5 p.

LP-III
1. Aysablues Blue Berry, Australian Shepherd, Nilsen, Mette Annie, Rypefjord, 219,5 p.
2. N UCH BH Ansochristo's Extravaganza, Dobermann, Mikalsen, Kirsti Irene, Rypefjord, 168 p.
3. Arminzeras Troika, Flat Coated Retriever, Thoresen, Marita, Kirkenes, 160,5 p.

LP-Elite
1. Fi & Se obe ch Kutinan Nestori, Belgisk Fårehund, Malinois, Maksimainen, Susanna, Finland, 196 p.
2. FI obe Ch, Fi agi Ch, FI&EE&SE Ch Bagheera De La Patonniere, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Utriainen, Heidi, Finland, 188,5 p.
3. Sandbytösens Gurin, Golden Retriever, Aandal, Eva-Liz, Brøstadbotn, 163 p.
4. Xena, Blandingshund, Fredriksen, Hege T. Kristiansen, Ankenes, 111 p.


Gerapokalen etter denne utstillingen

1. Kronvallaren Malte, Border Collie, Wickstrøm, Monica, Tolvsrød, (303-286-285) 874 p.
2. N LCH Flips Ben, Border Collie, Rekstadvik, Anniken, Hornnes, (297-295-278,5) 870,5 p.
3. Kylie, Border Collie, Røine, Aina Fatland, Stavanger, (299,5-298-266,5) 864 p.
4. BH N LCH N BCH Ytrelia's Yatzy, Border Collie, Bakke, Hege Schea, Ytre Enebakk, (294-293,5-275,5) 863 p.
5. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, (297-282-281,5) 860,5 p.
6. NORD LCH BH Tending Jynx, Border Collie, Brenden, Lillian, Lillestrøm, (302,5-282-266,5) 851 p.
7. Kronvallaren Pondus, Border Collie, Ytreberg, Anne Lise, Oslo, (287,5-285-278) 850,5 p.
8. Vassruggens Ålga Mildir, Golden Retriever, Lund, Renate, Solbergelva, (284,5-282,5-278) 845 p.
9. NORD LCH Lord, Border Collie, Trasti, Eva, Oslo, (284,5-284-276,5) 845 p.
10. Harry-Pepper, Border Collie, Frøystad, Line Fatland, Sandnes, (308-266,5-253,5) 828 p.




Agility: Ikke agility på denne utstilling.


KALA TROFEET ETTER DENNE UTSTILLINGEN

Liten 3
1. N ACH Ewans Magiska Lillan, Dansk-Svensk Gårdshund, Jonassen, Bente, Sandnes, ((0-1)-(5-3)-(10-7)) 26 p.
2. NORD DK CH UCH N SE ACH NORD A(H)CH Lossinrannan Miss Milly, Parson Russell Terrier, Olaisen Unni Og Johnsen Jan Eirik, Narvik, ((0-3)-(5-4)-(5-18)) 35 p.
3. Sjarmtrollet's Råtøff, Dvergpuddel, Huseby, Rune Og Gro, Sandefjord, ((0,92-1)-(5-5)-(5-19)) 35,92 p.
4. NORD UCH NV-12 N ACH N A(H)CH Narjana's Baronesse Galena, Engelsk Toy Terrier, Hveding-Gabrielsen, Tarjei Bratt, Kråkerøy, ((0-1)-(10-6)-(15-5)) 37 p.
5. NORD UCH SV-12 N A(H)CH Isamelin Dance With Narjana, Engelsk Toy Terrier, Hveding-Gabrielsen, Robert Bratt, Kråkerøy, ((0-2)-(10-4)-(5,37-25)) 46,37 p.
6. Escada Cheer Up, Dvergpuddel, Eriksen, Marit Bjørstad, Degernes, ((2,91-4)-(3,12-14)-(20,34-9)) 53,37 p.

Mellom 3
1. N ACH N A(H)CH Rockhound's Cosalite, Shetland Sheepdog, Mathisen, Mina Mathilde Engh, Våle, ((0-1)-(0-1)-(0-2)) 4 p.
2. N ACH Ebra's K-K Lucky Jojo, Kooikerhund, Løken, Frøydis, Kongsberg, ((0-2)-(0-3)-(0,87-8)) 13,87 p.
3. INT NORD FI UCH DKV-11 NV-13 HEV-13 Loppekassa Well All Right, Border Terrier, Torvik, Ellen Panadi, Oslo, ((0-2)-(0-7)-(5-6)) 20 p.
4. N S UCH N A(H)CH CEW-11 Enden's Møyfrid Bjarkadatter, Dansk-Svensk Gårdshund, Nylund Kristine S/Jan Henrik, Hundvåg, ((0-2)-(5-3)-(5-7)) 22 p.

Stor 3
1. BH Tollerstemmen's Jessie, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Henriksen, Elin, Kodal, ((5-4)-(10-1)-(10-21)) 51 p.
2. N A(H)CH Shathena's Black Pearl, Belgisk Fårehund, Groenendael, Monsen, Kristin Og Rune, Tananger, ((5-1)-(15-6)-(20-25)) 72 p.



Junior handling:

Klasse 10-13 år, dag 1
1. Irja Sofie Nyheim, Tromsø, Dalmatiner, Toot's Just What I Do
2. Aryo Andre Løvlid, Bardufoss, Chihuahua Korthåret, Mopsegårdens Deilige Icha
3. Eirun Renhult Skaug, Sjetnemarka, Dachshund Korthåret, Skovard's Kismet
4. Ingrid Larsen, Krokelvdalen, Dalmatiner, Toot's Just A Little Teardrop


Klasse 14-17 år, dag 1
1. , Hundvåg, Beagle, Got To B Sun Of Glory, Superfinale vinner

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014

2. Lovisa Wanhatalo, Sverige, Samojedhund, Aatelinas Tuutikki-Tiro
3. , Oslo, Boston Terrier, Sannyasin Pink Magic
4. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Narvik, Stor Puddel, Remaro's White Fashion Princess


Dag 2

Klasse 10-13 år, dag 2
1. Eirun Renhult Skaug, Sjetnemarka, Dachshund Korthåret, Skovard's Kismet
2. Irja Sofie Nyheim, Tromsø, Cavalier King Charles Spaniel, Aicha Shamiras Little Angel
3. Ingrid Larsen, Krokelvdalen, Dalmatiner, Toot's Just A Little Teardrop
4. Emma Herseth Gundersen, Mo I Rana, Bichon Havanais, Toy-Fozzie's Cuban Delicious Emma


Klasse 14-17 år, dag 2
1. Lovisa Wanhatalo, Sverige, Samojedhund, Aatelinas Tuutikki-Tiro, Superfinale vinner

Resultater og bilder fra NKK Harstad 04.10.2014

2. Anna Moe, Talvik, Chinese Crested, Artic Flyer's Born To Play
3. Susann Omholt Nikolaisen, Drammen, Flat Coated Retriever, Av-Zan-Iaz Ypperlige Zippo
4. Julia Sørum Bjørklund, Kongsvik, Borzoi, Deljnuj Radyznuj Av Adelrose

FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere