Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014

Resultater og bilder fra NKK Trondheim 5.- 6. juli finner du her!

Best In Show - dommer: Schill, Roberto

1BIS: Pomeranian, N UCH Tiny Fellow's Got To Be Marvellous, Kristoffersen, Camilla, Trondheim

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad

2BIS: Amerikansk Cocker Spaniel, INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12 Statesman Miss Divine, Paulsen, Vibeke, Støren

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad

3BIS: Greyhound, Jet's Take A Bow, Isaac, Denise R, Storbritannia

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad

4BIS: Shetland Sheepdog, INT NORD SE UCH NORDV-09-11 SE DK FI HE V-11 WW-10-11 KBHV-10 Japaro Eye Of The Storm, Olsen Finn H/Nixon, Mr. J Og Mrs. M, Sandnes

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad

 

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Lawless, Jean
1BIG: Se 4BIS.
2BIG: Belgisk Fårehund, Groenendael, N DK UCH Eternity's Calvin (g), Kjærstad, Susanne, Leirfjord.
3BIG: Collie Langhåret, JV-12 Hovihaukun Dream Of Pink, Kukkohovi, Aila, Finland.
4BIG: Belgisk Fårehund, Tervueren, N UCH Flirt De La Tyvell, Hulsund Tanja/Hulsund Torild, Ranheim.

Gruppe 2, Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Sinko, Stefan
1BIG: Grand Danois, DKJV-13 Aludi's Geronimo, Elgesem, Wenche, Kvelde.

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad


2BIG: Rottweiler, Wiseweilers Back In Black, Stavdal, Ann Wiseman, Hernes.
3BIG: Dvergpinscher, INT NORD FIN HR UCH JWW-12 KBHV-13 NV-13 Tangetoppen's Jedi Luke Skywalker, Inderhaug, Marte, Langhus.
4BIG: Uruguayan Cimarron, JVV 2012 EuV 2013 CZCH SECH NOCH Perro Caracteristico Cruz De Piedra, M-Håkansson, Helena, Sverige.

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Garach Domech, Angel
1BIG: Silky Terrier, Dali's Camembert, Meidell, Ine, Spongdal.

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad


2BIG: Miniature Bull Terrier, Tiny Amigo's I Am Legend, Lampe, Robin Johnsen, Krøderen.
3BIG: Cairn Terrier, Shakristo's Pocahontas, Lurud, Annette, Frogner.
4BIG: Jack Russell Terrier, N UCH WW-13 NJV-12 NV-13 Knøtteliten's Norwegian Vybz, Steen, Anne Christine, Gjerdrum.

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Ericsson, Dan
1BIG: Se 1BIS.
2BIG: Eurasier, N SE BALT UCH LTV-14 Hanna Av Geehrbacch, Rønningsbakk, Anne-G/ Husom, Kent, Fannrem.
3BIG: Japansk Spisshund, NJV-13 Donsåsen's Socrates D'la Helix, Skauby, Monica, Selbu.
4BIG: Faraohund, Bazinga A Storm Of Swords, Hansen, Simon Tien, Blystadlia.

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Lahtovaara, Riitta
1BIG: Petit Basset Griffon Vendeen, Bøjentan's Raya, Sterk-Hansen, Merete, Bø I Telemark.

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad


2BIG: Beagle, Alotorius Old Glory Dynamic Beauty, Szwalek, Jakub, Polen.
3BIG: Dachshund Strihåret, NORD UCH NJV-12 SEV-13 HEV-13 X I Av Larhjelm, Ramsjø, Liv Muri, Hernes.
4BIG: Bayersk Viltsporhund, Stall Mjösjös Jossan, Björnson, Anita, Sverige.

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Rautala, Eeva
1BIG: Vorstehhund Korthåret, Nyenget's Vesle-Thomas Lillebror, Sørum, Trine Og Kjell, Trondheim.

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad


2BIG: Kleiner Münsterländer, Rogstabergets Birk, Øieplass, Bodil-Nina, Rennebu.
3BIG: Bracco Italiano, SE JV-13 Olympos La Mia Maschera A Carnevale, Krogstad, Irene, Børsa.
4BIG: Pointer, NV-13 Røynåsen's Bare Bieber, Gill, Robert, Drammen.

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Hjorth, Leif Ragnar
1BIG: Se 2BIS.
2BIG: Labrador Retriever, N UCH SE U(U)CH Mementos Wilona, Sørbye, Torunn, Nordkisa.
3BIG: Engelsk Springer Spaniel, INT NORD FIN UCH JVV-06 SE FIN-08 N VCH Barecho Fly Me To The Moon, Sliwa, Vanja/ Hassel, Dag, Støren.
4BIG: Flat Coated Retriever, N SE UCH Av-Zan-Iaz Qikke Zaga, Iversen Annita/ Gulliksen Kjell, Sandefjord.

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Aaltonen, Pirjo
1BIG: Stor Puddel, N SE UCH SEJV-12 Catwalk Supermodel, Knudtzen, Wenche, Røyken.

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad


2BIG: Fransk Bulldog, Zecudas Touchdown, Gjersrud, Merethe, Tomter.
3BIG: Mops, Pugbully Mistletoe And Wine, Olsen, Camilla, Hegra.
4BIG: Papillon, N S UCH NVV-13 Sneff's Heftige Helmer, Dybvik, Tove Katrin, Fiskarstrand.

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Aaltonen, Pirjo
1BIG: Se 3BIS.
2BIG: Whippet, Courtborne Sagittarius, Hoff, Kristin, Tanem.
3BIG: Afghansk Mynde, N SE DK FI UCH Alphaville's Frost Yourself, Nilsen, Hans-Johnny Schjelderup, Trondheim.
4BIG: Skotsk Hjortehund, N SE UCH NV-13 Troon The Millennium Star, Svendsen, Eva, Singsås.


Bamselisten etter denne utstillingen

1. NJV-13 SEJV-13 Analog Ci Nobodys Business, Mops, Sonberg, Christine/Løken, Bjørn Erling, Belgia, (13-11-11-7-6) 48 p.

2. N UCH WW-13 NJV-12 NV-13 Knøtteliten's Norwegian Vybz, Jack Russell Terrier, Steen, Anne Christine, Gjerdrum, (12-11-6-5-5) 39 p.

3. INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12 Statesman Miss Divine, Amerikansk Cocker Spaniel, Paulsen, Vibeke, Støren, (13-10-10) 33 p.

4. NORD FI UCH DKJV-13 Aludi's Geronimo, Grand Danois, Elgesem, Wenche, Kvelde, (8-7-7-6-5) 33 p.

5. INT N US SE FIN UCH CW-11 NORDV-11-12 NV-12-13 SV-12 EUVW-13 NVV-13 Robelalexanderthegreataquatass, Portugisisk Vannhund, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss, (15-12) 27 p.

6. NORD UCH NORDV-12 NV-13 Shyloch Nonstop, Kerry Blue Terrier, Dyrnes, Jette Laudan, Torød, (12-10-3) 25 p.

7. Bazinga A Storm Of Swords, Faraohund, Hansen, Simon Tien, Blystadlia, (7-6-4-3) 20 p.

8. NJV-13 SEJV-13 SEV-13 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (14-4) 18 p.

9. SE N UCH NORDV13 FINV13 Sweeping There Must Be An Angel, Border Terrier, Winberg, Erica, Sverige, (15) 15 p.

9. N DK UCH DKV-12 DKJV-12 Tiny Fellow's Got To Be Marvellous, Pomeranian, Kristoffersen, Camilla, Trondheim, (15) 15 p.

11. N DK UCH EUJW-13 KBHV-13 SEV-13 NJV-13 DKV-13 Ukkonen Av Vintervidda, Finsk Lapphund, Lauluten, Christian, Tinn Austbygd, (7-4-4) 15 p.

12. N DK UCH Siggen's Queen Of Diamonds, Welsh Corgi Pembroke, Wilberg, Rita Tilley, Sørumsand, (5-5-5) 15 p.

13. INT NORD UCH NJV-11 Auroranewf's Antares, Newfoundlandshund, Hansen, Gunn, Ramfjordbotn, (14) 14 p.

13. INT N SE DK FI UCH WW-12 NORDV-11 NV-11 NORDJV-10 NV-12-13 Game Keeper's Reprint In Fawn Ink, Bullmastiff, Hegle, Trude, Askim, (14) 14 p.

13. INT DK SE LYX LT N UCH NV-13 Bubbleton Feel The Spirit, Puli, Vonge, Steen, Danmark, (14) 14 p.


Beste Veteran, dommer: Schill, Roberto

Dag 1

1. INT MONT BH LIT R NORD UCH NV-05 SV-08-13 LITV-08 NVV-12-13 NORDVV-13 FIVV-13 Hin Chen's Jay-Walker, Shih Tzu, Finnanger Hege Mari Og Ole Morten, Oppaker, 6 p.

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad

2. S N UCH Windrift's Aurora Fund, Keeshond, Höglund, Christina, Sverige, 5 p.

3. Isumi's Shiro Fuse Sho Kara Asagi, Japansk Spisshund, Nykkelmo, Silje Og Grethe Malvik, Selbu, 4 p.

4. N SE UCH NVV-13 Furumoen's Illumination, Mellompuddel, Morken Monica F/Utness Ingeborg, Hommelvik, 3 p.

Dag 2

1. SE N DK EE FI LV UCH C.I.B NOR Stavregårdens Yorker Atomic Swing, Yorkshire Terrier, Davidsson, Marianne, Sverige, 5 p.

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014

2. NORD INT UCH Courtborne Jazz-Frodo, Whippet, Dillan, Linda H Og Hoff Kristin, Verdal, 4 p.

3. INT NORD UCH FIN UCH FINV-09 NVV-13 Caci's Carolina Klyft, Amerikansk Cocker Spaniel, Winbladh, Karin, Andebu, 3 p.

4. INT NORD UCH NVV-13 Sætra's Bella, Pyreneerhund, Guldahl Reidun Og Morten, Røros, 2 p.

 

Årets beste veteran etter denne utstillingen

1. INT NORD FI UCH NVV-13 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, (6-5-4) 15 p.

2. INT NORD UCH NORDV-12 NORDVV-12 DKVV-12'13 Breaksea Bounty, Bearded Collie, Lindberg, Susanne, Oslo, (6-5) 11 p.

3. INT MONT BH LIT R NORD UCH NV-05 SV-08-13 LITV-08 NVV-12-13 NORDVV-13 FIVV-13 Hin Chen's Jay-Walker, Shih Tzu, Finnanger Hege Mari Og Ole Morten, Oppaker, (6-4) 10 p.

4. N UCH NVV-13 Covenstead Catch The Point, Flat Coated Retriever, Nesse, Svein Og Harriet, Sveio, (5-3-2) 10 p.

5. INT N US SE FIN UCH CW-11 NORDV-11-12 NV-12-13 SV-12 EUVW-13 NVV-13 Robelalexanderthegreataquatass, Portugisisk Vannhund, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss, (5-5) 10 p.

6. INT NORD VDH UCH DKV-12 DKVV-12-13 NORD VV-12 NVV-12 VWW-13 HeVW-13 VV-13 Cafridas Frolic Friendly Fannie, Berner Sennenhund, Løken Vigdis Og Ole Einar, Bøn, (4-4) 8 p.

7. N UCH Vinterhavens Bachelorette, Tibetansk Spaniel, Andreassen, Rakel Elise, Kvaløya, (6) 6 p.

8. INT NORD UCH FIN UCH Tapre Trultemor Av Hiselfoss, Berner Sennenhund, Solberg, Gro, Rakkestad, (6) 6 p.

9. N UCH NV-09 Zivotny's Ikar Detstvi Sen, Cesky Terrier, Andersen, Katarina Elin Helland, Hauglandshella, (4-2) 6 p.

10. INT NORD UCH NV-08 DKV-10 NVV-13 Krohnhaugen's Cherry, Keeshond, Neathey, Katrina Margaret Jonassen, Vesterøy, (3-3) 6 p.

11. N UCH NV-12 Rudängens Exact A Ruby, Collie Langhåret, Nilsson, Peter Og Malena, Sverige, (5) 5 p.

12. SE N DK EE FI LV UCH C.I.B NOR Stavregårdens Yorker Atomic Swing, Yorkshire Terrier, Davidsson, Marianne, Sverige, (5) 5 p.

13. INT NORD S EE UCH SV09-10 VV10 NV-08-09-10-11 SV-10 KBHV-09-11 WW-10 CW-11 Emred War Dance, Bull Terrier, Corneliussen, Anja Gylder, Våler I Østfold, (5) 5 p.

14. Se V-10 SE uch NO UCH DK UCH F Windrift's Aurora Fund, Keeshond, Höglund, Christina, Sverige, (5) 5 p.

15. N S UCH Rubari's Brad Baileys Pitt, Pomeranian, Amundsen, Jorunn Lise Sjåfjell, Krokelvdalen, (5) 5 p.

 

Beste avlshund:

Dag 1

1. INT NORD EE UCH NORDV-12 NV-12 KBHV-13 Annabelle Grace,Chinese Crested, Olsen, Camilla, Hegra, 7 p.

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad



Dag 2

1. SE(U) N UCH Rainstorm's Breaking News, Cocker Spaniel, Ullebø Marianne Og Ørjan, Vestskogen, 7 p.

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad

 

Årets beste avlshund etter denne utstillingen

1. INT N SE UCH NORDV-10 Siggen's Hazel, Welsh Corgi Pembroke, Brandvik, Julie Wilberg, Sørumsand, (7-6) 13 p.

2. INT NORD VDH UCH DKV-12 DKVV-12-13 NORD VV-12 NVV-12 VWW-13 HeVW-13 VV-13 Cafridas Frolic Friendly Fannie, Berner Sennenhund, Løken Vigdis Og Ole Einar, Bøn, (7-6) 13 p.

3. N UCH Gamla Herrgården Mozart, Tibetansk Spaniel, Söderstam, Krister, Sverige, (8) 8 p.

4. INT NORD EE UCH NORDV-12 NV-12 KBHV-13 Annabelle Grace, Chinese Crested, Olsen, Camilla, Hegra, (7) 7 p.

5. SE(U) N UCH Rainstorm's Breaking News, Cocker Spaniel, Ullebø Marianne Og Ørjan, Vestskogen, (7) 7 p.

6. N UCH Sunlit Tifa Emmastars, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Holte, Anne-Lise, Kristiansand S, (6) 6 p.

7. Lumiturpa Tytön Tyllerö, Finsk Lapphund, Lauluten, Christian, Tinn Austbygd, (6) 6 p.

8. INT N DK UCH WW-12 NORDV-12 DKV-12 FINW-11 NV-11 HELJW-11 NJV-11 EUJW-11 FINJW-11 Misty Meadow's O Sole Mio-Pc, Chihuahua Korthåret, Kalleklev, Lene Nordås, Frekhaug, (5) 5 p.

9. Bellini Sorbet Only Salsa, Chinese Crested, Undheim Cornelia S Og Karin S, Hokksund, (5) 5 p.

10. JWW-08 N UCH Rajumas Aurora, Samojedhund, Fåne, Øyvind/Moe-Gumø, Gro, Notodden, (4) 4 p.

11. N UCH Nøklebyåsen's X'it, Berner Sennenhund, Blakkisrud, Wenche Helene, Hønefoss, (4) 4 p.

12. N UCH Cardigarden's Done For Diamonds, Welsh Corgi Cardigan, Momrak, Heidi Engen, Fyresdal, (3) 3 p.

 

Beste oppdretter:

Dag 1

1. Larhjelm-Dachshund Strihåret, 6 p.

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad

2. Carnac - Schapendoes, 4 p.

3. Valera - Dachshund Korthåret, 3 p.

4. Arctic Kees, 2 p.

 
Dag 2

1. Winton - Engelsk Springer Spaniel, 6 p.

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad

2. Rainstorm - Cocker Spaniel, 4 p.

3. Esbelto - Afghansk Mynde, 3 p.

4. Bikkjehaugen's - Newfoundlandshund, 2 p.

 

Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen

1. El'mambee's - Pekingeser, (7-6-5-5-5) 28 p.

2. Winton - Engelsk Springer Spaniel, (6-5-4) 15 p.

3. Larhjelm-Dachshund Strihåret, (6-3-3-2) 14 p.

4. Aquafortis- Portugisisk Vannhund, (5-3-3-2) 13 p.

5. Quantos- Schäferhund Normalhår, (5-3-3) 11 p.

6. Shellrick - Shetland Sheepdog, (7) 7 p.

7. Nobel Line - Dvergpinscher, (5-2) 7 p.

8. Caci's - Amerikansk Cocker Spaniel, (4-3) 7 p.

9. Hannemor's - Flat Coated Retriever, (6) 6 p.

10. Shavano-Rhodesian Ridgeback, (6) 6 p.

11. Rainstorm - Cocker Spaniel, (4-2) 6 p.

12. North Sheltie, (5) 5 p.

13. Sagaland - Tibetansk Spaniel, (3-2) 5 p.

14. Carnac - Schapendoes, (4) 4 p.

15. Blendverks - Chinese Crested, (4) 4 p.

 

Beste Norske Hund:

Dag 1

1. N UCH Dl-Rossi, Norsk Elghund Grå, Skogstad, Kjetil, Verdal, 77 p.

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad

2. N UCH NV-13 Beyla Arnadottir Av Vollakloa, Norsk Lundehund, Mæhlen, Dagrunn, Lensvik, 50 p.

3. Streif Av Harafjell, Dunker, Rao, Sheila, Trofors, 26 p.

4. N J(D)CH Tyra, Hygenhund, Bilstad, Guttorm, Steinkjer, 19 p.

 

Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. N UCH Lasseruds Loke, Norsk Elghund Sort, Repshus, Camilla Hartz, Rena, (65-25) 90 p.

2. Varg Av Kvernenget, Norsk Elghund Grå, Gjernes, Ove B., Søndeled, (54-36) 90 p.

3. NJV-13 SEJV-13 SEV-13 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (42-39) 81 p.

4. N UCH Dl-Rossi, Norsk Elghund Grå, Skogstad, Kjetil, Verdal, (77) 77 p.

5. Streif Av Harafjell, Dunker, Rao, Sheila, Trofors, (42-26-7) 75 p.

 

Lydighet:

LP-I

1. Izgara's Eikki, Belgisk Fårehund, Tervueren, Brandtzæg, Geir, Kongsberg, 169,5 p.

2. C.I.B. NORD DK S (u) N UCH NV-13 Brown Clown Sune Safir, Irsk Vannspaniel, Hemmingsen, Eva, Trondheim, 152,5 p.

2. N UCH N VCH Höglandos Heikke, Hvit Gjeterhund, Krogstad, Kari, Selbu, 152,5 p.

4. Årdalen's Astra, Vorstehhund Korthåret, Dekker, Leon, Oslo, 146,5 p.

5. Alveseters Vårlys Ifra Cora, Portugisisk Vannhund, Skarsbø, Marie, Ålesund, 97,5 p.

 

LP-II

1. Marvin, Border Collie, Gudmundseth, Kjersti, Heimdal, 165,5 p.

2. Benzelias Heartbreaking Henny, Dansk-Svensk Gårdshund, Brandsgård, Liv-Anine, Kirkenær, 133 p.

3. Indragårdens Kalas, Golden Retriever, Sorgendal, Ingrid, Trondheim, 108 p.

 

LP-III

1. Camp Alpha's Baronesse Beatrice, Border Collie, Trasti, Eva, Oslo, 274 p.

2. Get Weiler's Haico, Border Collie, Wang, Marit, Inderøy, 266 p.

3. Solsvingens Bon Ami, Golden Retriever, Båtnes, Emma, Trondheim, 256 p.

4. Promotion Aprilia Tuono, Australian Kelpie, Dahl, Eirin, Lundamo, 249,5 p.

5. Vasegaard Pip's Cilla, Labrador Retriever, Abildsnes, Anne Kvisle, Levanger, 248,5 p.

 

LP-Elite

1. Kronvallaren Malte, Border Collie, Wickstrøm, Monica, Tolvsrød, 285 p.

2. Vassruggens Ålga Mildir, Golden Retriever, Lund, Renate, Solbergelva, 278 p.

3. BH Spar Ess, Border Collie, Isaksen, Ann-Karin, Enebakkneset, 275 p.

4. NORD LCH Sindregardens Nicky R, Border Collie, Eide, Anne Cecilie, Ålesund, 267,5 p.

5. NORD LCH Lord, Border Collie, Trasti, Eva, Oslo, 267 p.

6. NORD LCH BH Tending Jynx, Border Collie, Brenden, Lillian, Lillestrøm, 265 p.

7. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, 254,5 p.

8. Tending Starlike, Border Collie, Brenden, Lillian, Lillestrøm, 233 p.

9. N VCH N UCH Heierås Killer (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Garberg, Line, Selbu, 206,5 p.

10. Joy, Border Collie, Mc Dowell, Liv, Tolvsrød, 191 p.

11. Akersborg Pixie, Border Collie, Gåsterud, Hege, Leinstrand, 182,5 p.

 

Gerapokalen etter denne utstillingen

1. Kronvallaren Malte, Border Collie, Wickstrøm, Monica, Tolvsrød, (303-285-284) 872 p.

2. Kylie, Border Collie, Røine, Aina Fatland, Stavanger, (299,5-298-266,5) 864 p.

3. NORD LCH BH Tending Jynx, Border Collie, Brenden, Lillian, Lillestrøm, (302,5-282-266,5) 851 p.

4. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, (297-281,5-254,5) 833 p.

5. Kronvallaren Pondus, Border Collie, Ytreberg, Anne Lise, Oslo, (285-274-266,5) 825,5 p.

6. N SE LCH Happy-Flip, Border Collie, Kristiansen, Anette, Dølemo, (282-280,5-255,5) 818 p.

7. Vassruggens Ålga Mildir, Golden Retriever, Lund, Renate, Solbergelva, (282,5-278-251) 811,5 p.

8. NORD LCH Lord, Border Collie, Trasti, Eva, Oslo, (276,5-267,5-267) 811 p.

9. Doubleuse Cloudberry, Golden Retriever, Brustad, Trond, Oslo, (287-266-256) 809 p.

10. BH N LCH N BCH Ytrelia's Yatzy, Border Collie, Bakke, Hege Schea, Ytre Enebakk, (293,5-275,5-224,5) 793,5 p.


Agility:

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad
Liten-1

1. Kjennekrokens Master Design, Jack Russell Terrier, Nørholm Marianne Og Skaar Kirsti, Klæbu

2. Nordåstoppens Ruben, Cavalier King Charles Spaniel, Dalsaune, Kari Olasveengen, Lismarka

3. N S UCH NV-08 Leinstadhågens Mille Lernæs, Norsk Lundehund, Selbekk, May Elisabeth Lernæs, Fannrem

0. NORD EST UCH NVV-12-13 Lundekloens Vinga, Norsk Lundehund, Ormset, Gunn Tove, Fannrem

0. Sveduddens Tove, Jack Russell Terrier, Berre, Maren K., Trondheim

0. N SE UCH NV-11 Vingheias Saga, Norsk Lundehund, Ormset, Gunn Tove, Fannrem

0. Taspitir's Glamurous Gisele, Papillon, Ryen, Bente Elisabeth, Leinstrand

0. Fabienne's Ficus Pumila, Cairn Terrier, Storvestre Steivor Og Skar Line, Klæbu

0. Snow'n Ice's Silver Rocking Rose, Toy Puddel, Sletnes, Kine Malene, Torvikbukt

 

Liten-2

1. Statesman Come And Get It, Amerikansk Cocker Spaniel, Sand, Bente Kristin, Ranheim

0. Shathena's Enya Of Mist, Shetland Sheepdog, Olsen, Tove, Strømmen


Liten-3

1. Sjarmtrollet's Råtøff, Dvergpuddel, Huseby, Rune Og Gro, Sandefjord

2. N UCH Gerseme's Coquette Caramia, Podengo Portugues Liten Strihåret, Gundersen, Anniken, Tiller

3. Krokhaug's Yanki, Cavalier King Charles Spaniel, Dalsaune, Kari Olasveengen, Lismarka

0. Blenmerrow Astra Bleu, Shetland Sheepdog, Segalstad, Siri H, Sør-Fron

0. C.I.B, FI WCH & WCH-H & AG-CH Repoketun Fireball, Parson Russell Terrier, Tahvanainen, Tiina, Finland

 

Mellom-1

1. Shathena's Fast & Felix Of Kiara, Odlolien, John, Strømmen

2. N SE FI UCH Fjarhundi's Abba, Myki, Marianne, Løten

0. Tollerricc Rioz Bel-Air, Kojedal, Geir, Trondheim

0. Loppekassa Neon Tiger, Torvik, Ellen Panadi, Oslo

0. Promotion Aprilia Tuono, Dahl, Eirin, Lundamo

0. NORD UCH NV-10 NORDV-10 Winterblue's Aladdin, Zahl, Kjersti, Selbu

0. N UCH Mabri's Tayla Theadatter, Sylte, Lisbeth, Saupstad

0. Isstjernas G-Snotra, Nicolaysen, Vibeke, Mesnali


Mellom-2

1. Sunborne Presious Pearl, Shetland Sheepdog, Iversen, Jorun Margrethe, Brøttum

2. N UCH Meester Ridge Freja, Islandsk Fårehund, Nicolaysen, Vibeke, Mesnali

3. Pågus Dajm, Cocker Spaniel, Haaker, Maja Caroline, Trondheim

 

Mellom-3

1. Pinocchio's Eomer, Mellompuddel, Scharffscher, Annelise, Trondheim

0. INT NORD FI UCH DKV-11 NV-13 HEV-13 Loppekassa Well All Right, Border Terrier, Torvik, Ellen Panadi, Oslo

0. FI&SE AG-CH, FI&SE W-CH Ring Tail Elton, Parson Russell Terrier, Tahvanainen, Tiina, Finland

 

Stor-1

1. Milla, Blandingshund, Høyem, Kristin Skauge, Trondheim

2. Goalgetter No.4 Hope For The Future, Briard, Grønfur, Ellinor, Etne

3. Lystlunds Yessi, Vorstehhund Korthåret, Ryen, Bente Elisabeth, Leinstrand

4. Frodo, Blandingshund, Ågård, Kari Helene, Filtvet

0. Skogstrollet's 12 Wanagi Akayake, Australian Shepherd, Sætervang, Linda Beate, Trondheim

0. Munin Av Vangsbu, Engelsk Setter, Schei, Christine, Trondheim

0. Woodshine's Nixi, Belgisk Fårehund, Groenendael, Uddu, Kathrine, Buvika

0. Tikkabi's Xanti (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Fredriksen, Vidar, Stord

0. N SE UCH Revhibakken's Rock On, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Græsmann, Heidi, Trondheim

0. Aysablues Blue Berry, Australian Shepherd, Nilsen, Mette Annie, Rypefjord

0. C.I.B. NORD DK S (u) N UCH NV-13 Brown Clown Sune Safir, Irsk Vannspaniel, Hemmingsen, Eva, Trondheim

0. N VCH Vildandens Cache Af Pixboot, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Blaafjell, Katrine, Mosjøen

0. Sunlit Dennis Tillisaaks, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Varpe, Connie, Sandefjord

0. Thia Andrea, Border Collie, Huseby, Rune Andre, Sandefjord

0. Aysablues Black Bella, Australian Shepherd, Norum, Tone Pernille, Inderøy

0. Wezenhof's Bree, Belgisk Fårehund, Malinois, Røstberg, Kjell Rune, Molde

0. My Trusted Friend Dee Dee, Border Collie, Espås, Kari, Trondheim

0. Stay Behind's No Wonder, Bearded Collie, Hanssen, Synnøve, Rørvik

0. N UCH NJV-12 Cichlas Karras, Belgisk Fårehund, Groenendael, Fredriksen, Vidar, Stord

0. Supra Andrea, Border Collie, Huseby, Rune Andre, Sandefjord

 

Stor-2

1. Tessa, Blandingshund, Ågård, Kari Helene, Filtvet

2. Chadinas Fjord Terne, Flat Coated Retriever, Sætervang, Linda Beate, Trondheim

3. Marvin, Border Collie, Gudmundseth, Kjersti, Heimdal

0. Kira, Blandingshund, Graneggen, Marit, Saupstad

0. Lauvstuas Tico Winterfox, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Evensen, Merete, Loddefjord

0. Lucas, Blandingshund, Reitan, Karoline Mosand, Strømmen

 

Stor-3

1. N RL CH Kronvallaren Quizz, Border Collie, Heggen, Irene, Aurskog

2. Heierås Langila (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Mjøen, Anette, Saupstad

3. Tara, Border Collie, Huseby, Rune Andre, Sandefjord

0. Arko, Blandingshund, Sandbakken, Mette Elin, Hamar

0. N UCH Merkelige Aua Av Revehiet (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Strøm, Julie Stormo, Tiller

0. Macho Amigo Av Revehiet (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Strøm, Helge, Tiller

0. Kita, Blandingshund, Eidstumo, Tove, Kvål

0. Sindregardens Kate L, Border Collie, Jensen, Hans V Og Annbjørg G, Sandnes

0. N RL CH Webley's Cotopaxi, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Blaafjell, Katrine, Mosjøen

0. Akersborg Tiini, Border Collie, Græsmann, Unn Kristin, Trondheim

0. Akersborg Baileys, Border Collie, Berg, Ingrid, Trondheim

 

Hopp-Liten-1

1. Fabienne's Ficus Pumila, Cairn Terrier, Storvestre Steivor Og Skar Line, Klæbu

2. Nordåstoppens Ruben, Cavalier King Charles Spaniel, Dalsaune, Kari Olasveengen, Lismarka

3. Kjennekrokens Master Design, Jack Russell Terrier, Nørholm Marianne Og Skaar Kirsti, Klæbu

0. N S UCH NV-08 Leinstadhågens Mille Lernæs, Norsk Lundehund, Selbekk, May Elisabeth Lernæs, Fannrem

0. Sveduddens Tove, Jack Russell Terrier, Berre, Maren K., Trondheim

0. Snow'n Ice's Silver Rocking Rose, Toy Puddel, Sletnes, Kine Malene, Torvikbukt

0. NORD EST UCH NVV-12-13 Lundekloens Vinga, Norsk Lundehund, Ormset, Gunn Tove, Fannrem

0. N SE UCH NV-11 Vingheias Saga, Norsk Lundehund, Ormset, Gunn Tove, Fannrem

0. Shandor's Jumping Jolly, Chinese Crested Powder Puff, Skarsbø, Marie, Ålesund

0. Taspitir's Glamurous Gisele, Papillon, Ryen, Bente Elisabeth, Leinstrand

 

Hopp-Liten-2

1. Shathena's Enya Of Mist, Shetland Sheepdog, Olsen, Tove, Strømmen

0. Statesman Come And Get It, Amerikansk Cocker Spaniel, Sand, Bente Kristin, Ranheim

 

Hopp-Liten-3

1. N UCH Gerseme's Coquette Caramia, Podengo Portugues Liten Strihåret, Gundersen, Anniken, Tiller

2. Blenmerrow Astra Bleu, Shetland Sheepdog, Segalstad, Siri H, Sør-Fron

3. Krokhaug's Yanki, Cavalier King Charles Spaniel, Dalsaune, Kari Olasveengen, Lismarka

0. C.I.B, FI WCH & WCH-H & AG-CH Repoketun Fireball, Parson Russell Terrier, Tahvanainen, Tiina, Finland

0. Sjarmtrollet's Råtøff, Dvergpuddel, Huseby, Rune Og Gro, Sandefjord

0. INT NORD LU UCH CEW-11 NV-11 SEV-12 DKV-12-13 Norwinstars Jedi Anakin Skywalker, Dvergpinscher, Thorsen, Vivi Gogstad, Sandefjord

 

Hopp-mellom-1

1. Shathena's Fast & Felix Of Kiara, Shetland Sheepdog, Odlolien, John, Strømmen

2. NORD UCH NV-10 NORDV-10 Winterblue's Aladdin, Kromfohrländer, Zahl, Kjersti, Selbu

3. Promotion Aprilia Tuono, Australian Kelpie, Dahl, Eirin, Lundamo

4. Loppekassa Neon Tiger, Border Terrier, Torvik, Ellen Panadi, Oslo

5. Pågus Dajm, Cocker Spaniel, Haaker, Maja Caroline, Trondheim

6. N UCH Mabri's Tayla Theadatter, Kooikerhund, Sylte, Lisbeth, Saupstad

7. Isstjernas G-Snotra, Islandsk Fårehund, Nicolaysen, Vibeke, Mesnali

0. Perro Rivaltas Caceres, Spansk Vannhund, Nyjordet, Gerd, Trondheim

0. N SE FI UCH Fjarhundi's Abba, Islandsk Fårehund, Myki, Marianne, Løten

 

Hopp-mellom-2

1. N UCH Meester Ridge Freja, Islandsk Fårehund, Nicolaysen, Vibeke, Mesnali

 

Hopp-mellom-3

1. Pinocchio's Eomer, Mellompuddel, Scharffscher, Annelise, Trondheim

2. INT NORD FI UCH DKV-11 NV-13 HEV-13 Loppekassa Well All Right, Border Terrier, Torvik, Ellen Panadi, Oslo

3. Sunborne Presious Pearl, Shetland Sheepdog, Iversen, Jorun Margrethe, Brøttum

0. FI&SE AG-CH, FI&SE W-CH Ring Tail Elton, Parson Russell Terrier, Tahvanainen, Tiina, Finland

 

Hopp-Stor-1

1. Skogstrollet's 12 Wanagi Akayake, Australian Shepherd, Sætervang, Linda Beate, Trondheim

2. Munin Av Vangsbu, Engelsk Setter, Schei, Christine, Trondheim

3. Milla, Blandingshund, Høyem, Kristin Skauge, Trondheim

4. Tessa, Blandingshund, Ågård, Kari Helene, Filtvet

5. C.I.B. NORD DK S (u) N UCH NV-13 Brown Clown Sune Safir, Irsk Vannspaniel, Hemmingsen, Eva, Trondheim

6. Lystlunds Yessi, Vorstehhund Korthåret, Ryen, Bente Elisabeth, Leinstrand

7. Aysablues Blue Berry, Australian Shepherd, Nilsen, Mette Annie, Rypefjord

8. Aysablues Black Bella, Australian Shepherd, Norum, Tone Pernille, Inderøy

9. Goalgetter No.4 Hope For The Future, Briard, Grønfur, Ellinor, Etne

10. Wezenhof's Bree, Belgisk Fårehund, Malinois, Røstberg, Kjell Rune, Molde

11. Frodo, Blandingshund, Ågård, Kari Helene, Filtvet

0. Woodshine's Nixi, Belgisk Fårehund, Groenendael, Uddu, Kathrine, Buvika

0. Tikkabi's Xanti (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Fredriksen, Vidar, Stord

0. Stay Behind's No Wonder, Bearded Collie, Hanssen, Synnøve, Rørvik

0. N UCH NJV-12 Cichlas Karras, Belgisk Fårehund, Groenendael, Fredriksen, Vidar, Stord

0. Supra Andrea, Border Collie, Huseby, Rune Andre, Sandefjord

0. Thia Andrea, Border Collie, Huseby, Rune Andre, Sandefjord

0. N VCH Vildandens Cache Af Pixboot, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Blaafjell, Katrine, Mosjøen

0. No Monkey Business, Border Collie, Gudmundseth, Kjersti, Heimdal

0. Sunlit Dennis Tillisaaks, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Varpe, Connie, Sandefjord

0. N SE UCH Revhibakken's Rock On, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Græsmann, Heidi, Trondheim

0. My Trusted Friend Dee Dee, Border Collie, Espås, Kari, Trondheim

 

Hopp-Stor-2

1. Akersborg Baileys, Border Collie, Berg, Ingrid, Trondheim

2. Lauvstuas Tico Winterfox, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Evensen, Merete, Loddefjord

3. Lucas, Blandingshund, Reitan, Karoline Mosand, Strømmen

0. Kira, Blandingshund, Graneggen, Marit, Saupstad

 

Hopp-Stor-3

1. Macho Amigo Av Revehiet (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Strøm, Helge, Tiller

2. Tara, Border Collie, Huseby, Rune Andre, Sandefjord

3. Arko, Blandingshund, Sandbakken, Mette Elin, Hamar

0. Kita, Blandingshund, Eidstumo, Tove, Kvål

0. Heierås Langila (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Mjøen, Anette, Saupstad

0. N UCH Merkelige Aua Av Revehiet (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Strøm, Julie Stormo, Tiller

0. Sindregardens Kate L, Border Collie, Jensen, Hans V Og Annbjørg G, Sandnes

0. Marvin, Border Collie, Gudmundseth, Kjersti, Heimdal

0. N RL CH Webley's Cotopaxi, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Blaafjell, Katrine, Mosjøen

0. Akersborg Tiini, Border Collie, Græsmann, Unn Kristin, Trondheim

0. N RL CH Kronvallaren Quizz, Border Collie, Heggen, Irene, Aurskog

 

Lag-Stor

0. bad things, Huseby, Rune Andre, Sandefjord

0. Nidaros Råskinn, Askim, Ingrid, Trondheim

 

KALA TROFEET ETTER DENNE UTSTILLINGEN

Liten 3

1. Sjarmtrollet's Råtøff, Dvergpuddel, Huseby, Rune Og Gro, Sandefjord, ((0,92-1)-(5-5)-(5-19)) 35,92 p.

2. N UCH SV-12 N A(H)CH Isamelin Dance With Narjana, Engelsk Toy Terrier, Hveding-Gabrielsen, Robert Bratt, Kråkerøy, ((0-2)-(10-4)-(5,37-25)) 46,37 p.

3. Ewans Magiska Lillan, Dansk-Svensk Gårdshund, Jonassen, Bente, Sandnes, ((5-3)-(10-7)-(15-37)) 77 p.

 

Mellom 3

1. N S UCH CEW-11 Enden's Møyfrid Bjarkadatter, Dansk-Svensk Gårdshund, Nylund Kristine S/Jan Henrik, Hundvåg, ((0-2)-(5-3)-(26,95-21)) 57,95 p.

 

Stor 3

Ingen

 

Junior handling:

Klasse 10-13 år, dag 1

1. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line, Superfinale vinner

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad

2. Malin Nagel, Brumunddal, Lagotto Romagnolo, Iris Av Nybakken

3. Selma Hjerpetjønn Hanssen, Oslo, Chinese Crested Powder Puff, Sun-Hee's Circus Dancer

4. Julia S. S. Bjøruklund, Trondheim, Borzoi, Kazar Usalka

 

Klasse 14-17 år, dag 1

1. Hedda Hjerpetjønn Hanssen, Røyken, Lagotto Romagnolo, Willa Lavollen's Nostro Salto X

2. Kathleen Maria Geicke, Asker, Afghansk Mynde, Esbelto's I'm Born To Run

3. Sigrid Svingen, Flå, Whippet, Courtborne Penny

4. , Sverige, Bearded Collie, Farmarens Good Girl

 

Dag 2

1. Hedda Hjerpetjønn Hanssen, Drammen, Faraohund, Antefa's Umbrah

2. Sigrid Svingen, Flå, Whippet, Courtborne Penny

4. Anna Moe, Brevik, Clumber Spaniel, Don's Blogspot

 

Klasse 10-13 år, dag 2

1. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line

2. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Skiptvet, Basenji, Chagmas Pirate Princess Red Ruby

3. Selma Hjerpetjønn Hanssen, Oslo, Chinese Crested Powder Puff, Sun-Hee's Circus Dancer

4. Malin. Nagel, Brøttum, Silky Terrier, Enga's Grace

 

Klasse 14-17 år, dag 2

1. Hedda Hjerpetjønn Hanssen, Drammen, Faraohund, Antefa's Umbrah, Superfinale vinner

Resultater Trondheim 5.- 6. juli 2014
Roger Sjølstad

2. Sigrid Svingen, Flå, Whippet, Courtborne Penny

3.

4. Anna Moe, Brevik, Clumber Spaniel, Don's Blogspot

 

FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere