Resultater NKK Rogaland 9.-10. september 2017

Resultater fra og årslister etter utstillingen NKK Rogaland 9.-10. september 2017 finner du her

Resultater fra og årslister etter utstillingen
Sted: Rogaland/Orre
Dato: 09.09.2017

Resultater per rase, samt kritikker, finner du her


BIS Plasseringer:

1BIS: Amerikansk Cocker Spaniel, INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12-16 KBHV-16 SEV-16 Statesman Miss Divine, Vibeke Paulsen, Støren
2BIS: Leonberger, N UCH Skjærgaardens Die Another Day 007, Irene Ueland, Bryne
3BIS: Irsk Ulvehund, Setanta O'marksbay, Knut Olav Wille, Hønefoss
4BIS: Toy Puddel, N UCH Aedan Talk Of The Devil, Christina Johansson, Hof
Best In Show dommer: Wilberg, Leif-Herman,

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Ahlman-Stockmari, Tanya, 1BIG: Pyreneisk Gjeterhund, N SE DK NORD UCH NORDV-08-10 WW-10 NV-08-09-10-11-12-13-14-16 SEV-14 EUW-15 NVV-15-16 SEVV-16 Hob-Nob's Quidam, Gro Mathiesen, Roa. 2BIG: Welsh Corgi Pembroke, AU GRCH N UCH Bojojamile Behind The News, Rita Tilley Wilberg, Sørumsand. 3BIG: Australian Kelpie, N DK UCH EUW-15 Bocopie's Belive, Gitlesen, Gro, Kvernaland. 4BIG: Schäferhund Normalhår, Babzy Av Quantos, Tor W Johansen, Lillesand.

Gruppe 2, Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Cronander, Åke, 1BIG: Se 2BIS. 2BIG: Newfoundlandshund, Mount Pearl's Kickstarter, Einar Paulsen, Danmark. 3BIG: Affenpinscher, N DK UCH NORDJV-14 Oceanwild All In, Mette Svendsen, Farsund. 4BIG: Riesenschnauzer Sort, DK N UCH NJV-13 DKV-14 NV-15 NORDV-14 Giantero's Troublemaker, Mette Solbakken, Maura.

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Kavcic, Marija, 1BIG: Jack Russell Terrier, Hunter Hawk Captain Haistings, Maria Huseby, Sandve. 2BIG: Fox Terrier Wire, NO IT DK SE UCH Fransin Minnie Mouse, Francesca Cassin, Italy. 3BIG: Skotsk Terrier, C.I.B. NORD UCH NORDV-14 DKV-14 NV-16 Raglan Rocket Science, Anne Karin Skår, Haugesund. 4BIG: Cairn Terrier, Cete's Invisible Sweethart, Geir Birkeland, Torvastad.

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Kavcic, Marija, 1BIG: American Akita, NJV-15 NV-15 FI JV-15 Estava Rain Looking For Action, Friedrich Birkmar, Skarnes. 2BIG: Siberian Husky, Libesol I Came To Believe, Wenche Ulleberg-Bøhmer, Nannestad. 3BIG: Chow Chow, Saint Nicholas Mon Ange, Mona K. Selbach, Drammen. 4BIG: Mittelspitz, Noordhgårdens Leah, Monika Halleraker, Sveio.

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Løvenkjær, Svend, 1BIG: Dalmatian, NJk Ljk Muta Baruka The Astonishing, A.J.M. Kok, Netherlands. 2BIG: Dachshund Strihåret, C.I.B NORD FI UCH DKJV-13 DKV-13 NJV-13 NV-13 SEJV-13 HEJV-13 EUW-15 NORDV-15 SEV-16 FIV-16 Absint Av Larhjelm, Lars Hjelmtvedt, Holmestrand. 3BIG: Dachshund Korthåret, Taglines Evening In The Garden, Anders Tunold-Hanssen, Oslo. 4BIG: Dvergdachshund Korthåret, NJV-16 SE JV-16 DKJV-16 Minstemann's Jeanne D`arc, Anita Solberg, Nordre Frogn.

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Ahlman-Stockmari, Tanya, 1BIG: Bracco Italiano, N DK UCH Inspirations Il Vino Fantastico, Hans-Ole Stenbro, Rakkestad. 2BIG: Weimaraner Korthåret, Mimmtrix Virginia Af Susan, Maria Huseby, Sandve. 3BIG: Vorstehhund Korthåret, Rugdelias Uaf Conventina, Marianne Lervik Sagstad, . 4BIG: Stabijhoun, N DK UCH NORD VCH AD Storm, Helga-Mari Tessem, Førde I Hordaland.

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Hägglund, Lena, 1BIG: Se 1BIS. 2BIG: Engelsk Springer Spaniel, N UCH NJV-13 Westaway Don't You Forget About Me, Stig Arne Kjellevold, Våle. 3BIG: Flat Coated Retriever, N UCH Rudskog's Stormy News, Eirin Bekkelien Stenbro, . 4BIG: Welsh Springer Spaniel, N UCH Westaway Up The Game, Stig Arne Kjellevold, Våle.

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Lysgaard, Rune Arvid, 1BIG: Se 4BIS. 2BIG: Tibetansk Spaniel, C.I.B.NORD UCH NJV-14 NV-14'15 SEJV-15 KBHV-15 NORDV-15 Sagaland's Julie, Sonja Dramstad, Dilling. 3BIG: Malteser, N UCH EUJW-15 Cinecitta' Remember Me, Laila Westeng, Gressvik. 4BIG: Stor Puddel, N SE DK FI UCH DKJV-16 DKV-16 EUJW-16 NORDJV-16 Dajmens Flying High And Low, Elisabeth Follo Tjelta, Sandnes.

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Foss, Bjørg, 1BIG: Se 3BIS. 2BIG: Azawakh, Japejukan Az' Amica, Kari-Anne Jacobsen, Stavanger. 3BIG: Italiensk Mynde, C.I.B N DK SE FI UCH DKV-14-16 KBHV-15 NV-15 NORDV-15-16 N DK FI LCCH Idefix Phoenix, Regine Jensen, Oslo. 4BIG: Whippet, N UCH Oscarberg Get Yo Groove On, Trine Schippers, Rykene.


Bamseliste etter denne utstillingen

1. N UCH Aedan Talk Of The Devil, Toy Puddel, Christina Johansson, Hof, (15-13-12-11-5) 56 p.
2. INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12-16 KBHV-16 SEV-16 Statesman Miss Divine, Amerikansk Cocker Spaniel, Vibeke Paulsen, Støren, (15-14-6-6-6) 47 p.
3. NJV-15 NV-15 FI JV-15 Estava Rain Looking For Action, American Akita, Friedrich Birkmar, Skarnes, (15-11-7-5) 38 p.
4. C.I.B NORD FI UCH DKJV-13 DKV-13 NJV-13 NV-13 SEJV-13 HEJV-13 EUW-15 NORDV-15 SEV-16 FIV-16 Absint Av Larhjelm, Dachshund Strihåret, Lars Hjelmtvedt, Holmestrand, (13-11-5-4-4) 37 p.
5. NORD UCH DKV-16 NORDV-16 Shyloch Statement, Kerry Blue Terrier, Helge Kvivesen, Halden, (15-15-5) 35 p.
6. NO IT DK SE UCH Fransin Minnie Mouse, Fox Terrier Wire, Francesca Cassin, Italy, (13-7-6-5-4) 35 p.
7. AU GRCH N UCH Bojojamile Behind The News, Welsh Corgi Pembroke, Mr.R.H.& Mrs.V.J. Hutton Hutton, Australia, (12-11-6-5) 34 p.
8. C.I.B N DK FI UCH SE U(U)CH NV-15-16 KBHV-16 DKV-16 NORDV-16 HEW-16 MEDITERRANEAN W-17 Aquafortis Eros, Portugisisk Vannhund, Ragnhild Bjørnstad, Oslo, (14-4-4) 22 p.
9. N DK UCH Inspirations Il Vino Fantastico, Bracco Italiano, Hans-Ole Stenbro, , (5-5-4-4-3) 21 p.
10. NORDV-14 NV-15 -16 Alotorius Old Glory Dynamic Beauty, Beagle, Faruk Mujanic, Hundvåg, (6-5-5-4) 20 p.
11. NV-14 NORDV-14 N SE DK UCH Courtborne Sagittarius, Whippet, Kristin Hoff, Tanem, (11-5-3) 19 p.
12. SE N UCH Skjærgaardens Die Another Day 007, Leonberger, Irene Ueland, Bryne, (13-5) 18 p.
13. C.I.E N EST UCH SE U(U)CH NV-14 KBHV-15 NORDV-15 TLNW-16 Altaflats Ain't I'm A Dog, Flat Coated Retriever, Ida Wiesener, Tromsø, (12-5) 17 p.
14. C.I.B N DK SE HR RO LT UCH RO HR GrCH EUW-15 NV-15'16 DKV-15 KBHV-16 BDSG-16 NORDV-16 El'mambee's Cold Play, Pekingeser, Brit Varhaug, Bryne, (8-8) 16 p.
15. C.I.B. DK N UCH NV-12 SEV-15 Okami's Just Talk About Alva, Siberian Husky, Helena Skoglund, Sverige, (15) 15 p.


Beste veteran:

Dag 1
1. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14-15-16 NVV-14-15-16 NORDVV-14-15-16 SEV-14-15 SEVV-14 DKVV-16 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Sonja Dramstad, Dilling, 6 p.
2. INT NORD DK UCH WW-10 NORDV-14'15 Tiny Jewels' Mad About Chanel, Pomeranian, Dag Løken, Askim, 5 p.
3. N SE DK NORD UCH NORDV-08-10 WW-10 NV-08-09-10-11-12-13-14-16 SEV-14 EUW-15 NVV-15-16 SEVV-16 Hob-Nob's Quidam, Pyreneisk Gjeterhund, Gro Mathiesen, Roa, 4 p.
4. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14- 16 NORDVV-14-15 NVV-16 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Birgitte Sperle, Steinberg, 3 p.

Dag 2
1. NORD UCH Aquafortis Arthur Pendragon, Portugisisk Vannhund, Anne Elizabeth Nordheim, , 5 p.
2. GB UCH NV-11-12-15-16 NVV-16 Soletrader Trick Or Treat, Petit Basset Griffon Vendeen, Anders Tunold-Hanssen, Oslo, 4 p.
3. INT NORD UCH NV-09-11-15 NORDJV-08 KBHV-10 DKV-10 EUVW-15-16 NVV-15-16 BEVW-16 Lapinlumon Hesperus, Lagotto Romagnolo, Siv Christine Bækken, Nittedal, 3 p.
4. C.I.E. N HR UCH SE U(U)CH PLW-12 NVV-15 AMSW-16 AMSVW-16 Almanza Such A Good Life, Flat Coated Retriever, Anne-Berith Waskaas, Sandefjord, 2 p.

Dommer: Wilberg, Leif-Herman


Årets beste veteran etter denne utstillingen

1. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14- 16 NORDVV-14-15 NVV-16 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Birgitte Sperle, Steinberg, (6-6-5-5-4) 26 p.
2. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14-15-16 NVV-14-15-16 NORDVV-14-15-16 SEV-14-15 SEVV-14 DKVV-16 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Sonja Dramstad, Dilling, (6-5-5-4-4) 24 p.
3. INT NORD DK UCH WW-10 NORDV-14'15 Tiny Jewels' Mad About Chanel, Pomeranian, Dag Løken, Askim, (6-6-5-3-3) 23 p.
4. INT NORD UCH NV-09-11-15 NORDJV-08 KBHV-10 DKV-10 EUVW-15-16 NVV-15-16 BEVW-16 Lapinlumon Hesperus, Lagotto Romagnolo, Siv Christine Bækken, Nittedal, (5-5-5-4-4) 23 p.
5. GB UCH NV-11-12-15-16 NVV-16 Soletrader Trick Or Treat, Petit Basset Griffon Vendeen, Anders Tunold-Hanssen, Oslo, (6-5-4-2) 17 p.
6. N UCH NORDV-11 DKV-11 NV-10-12-16 NVV-16 Kimura's Kunta Kinte, Rottweiler, Erik Marthinussen, Rådal, (6-3-3) 12 p.
7. JWW-08 N UCH EUVW-15 NVV-15 Rajumas Aurora, Samojedhund, Gro Moe-Gumø, Kongsberg, (4-4-4) 12 p.
8. N SE DK NORD UCH NORDV-08-10 WW-10 NV-08-09-10-11-12-13-14-16 SEV-14 EUW-15 NVV-15-16 SEVV-16 Hob-Nob's Quidam, Pyreneisk Gjeterhund, Gro Mathiesen, Roa, (5-4) 9 p.
9. C.I.E. N HR UCH SE U(U)CH PLW-12 NVV-15 AMSW-16 AMSVW-16 Almanza Such A Good Life, Flat Coated Retriever, Anne-Berith Waskaas, Sandefjord, (5-2-2) 9 p.
10. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Geir Tore Land, Østre Gausdal, (4-3) 7 p.
11. INT NORD HR SLO EE UCH EUV-10 NV-09-10 NORDVV-14 NVV-14-15-16 Wimi Chilita Av Lay-Ia, Chihuahua Korthåret, Mai Lis Anderssen, Kløfta, (6) 6 p.
12. INT FI N SE DK UCH Schæpomm's Gabbana, Pomeranian, Liv Unni Gunnes, Rennebu, (6) 6 p.
13. C.I.B. DK N UCH NV-12 SEV-15 Okami's Just Talk About Alva, Siberian Husky, Helena Skoglund, Sverige, (6) 6 p.
14. NORD UCH Aquafortis Arthur Pendragon, Portugisisk Vannhund, Anne Elizabeth Nordheim, , (5) 5 p.
15. N UCH NVV-16 Braveheart Pomclassic Av Vestvarden, Pomeranian, Stephen Mcquiston, , (5) 5 p.


Beste avlshund:

Dag 1
1. DK N UCH NORDV-12 KBHV-13 Idyllium's Cookies'n Cream,Chihuahua Langhåret, Marthe Dalen, Molde, 7 p.
2. INT NORD UCH DKV-13 Dungens Kosmic Love,Keeshond, Inge Kato Våland, Varhaug, 5 p.
3. N UCH Babybull's Østa,Fransk Bulldog, Bjørnsen, Kari, Sandnes, 4 p.

Dag 2
1. C.I.B.N UCH NV-15-16 Skipper's All Right, Newfoundlandshund, Ole Andreas Nygård, Sylling, 6 p.


Årets beste avlshund etter denne utstillingen

1. DK N UCH NORDV-12 KBHV-13 Idyllium's Cookies'n Cream, Chihuahua Langhåret, Marthe Dalen, Molde, (7-7-7-6-6) 33 p.
2. C.I.B.N UCH NV-15-16 Skipper's All Right, Newfoundlandshund, Ole Andreas Nygård, Sylling, (7-7-6-6-5) 31 p.
3. N SE UCH Av-Zan-Iaz Qikke Zaga, Flat Coated Retriever, Anita Iversen, Sandefjord, (7-5) 12 p.
4. INT NORD FIN UCH NV-09-10-11-12 SEV-11-12 DKV-10-12-13 NORDV-10 EUW-11 HEV-10 KBHV-12 Sagaland's B-August X I I, Tibetansk Spaniel, Sonja Dramstad, Dilling, (7-4) 11 p.
5. INT NORD UCH DKV-13 Dungens Kosmic Love, Keeshond, Inge Kato Våland, Varhaug, (5-5) 10 p.
6. C.I.B. NORD UCH NVV-16 Miljøsablo's Close To Pekka's Heart, Mexikansk Nakenhund Stor, Anne Karin Midtsand, Reipå, (8) 8 p.
7. C.I.B NORD EE FI CZ LT UCH EUJW-13 KBHV-13 SEV-13'15 NJV-13 DKV-13 NV-14 NORDV-14 SEV-15 HEV-15 LVV-17 LTV-17 EEV-17 Ukkonen Av Vintervidda, Finsk Lapphund, Christian Lauluten, Tinn Austbygd, (7) 7 p.
8. Saffron Sherhy Only 4 North Exotic, Shih Tzu, Kjersti Sollien Iversen, Hammerfest, (7) 7 p.
9. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Geir Tore Land, Østre Gausdal, (7) 7 p.
10. C.I.B. NORD UCH Kjennekrokens Hunters Boy, Jack Russell Terrier, Kari Anne S Lundberg, Bardu, (6) 6 p.
11. NORD UCH AD BH RLI RLII Kimura's Mary Poppins, Rottweiler, Kathrin Myhra, Kongsberg, (3-3) 6 p.
12. Winningmood With Dalstaff, Staffordshire Bull Terrier, Katrine Westerby, Fetsund, (5) 5 p.
13. Allfirdas Isheena Fial, Whippet, Elin Rødde, Heimdal, (5) 5 p.
14. N UCH Only-You Vom Sutumer-Grund, Hvit Gjeterhund, Tone Lise Djupesland, Finsland, (4) 4 p.
15. C.I.E.N DK UCH VV-12 NV-14 Torro V Rusticana, Boxer, Dag Olav Glemminge, Gressvik, (4) 4 p.
Beste oppdretter:

Dag 1
1. El'mambee's - Pekingeser, 6 p.
2. Sagaland - Tibetansk Spaniel, 4 p.
4. Magic Charm - Cavalier King Charles Spaniel, 2 p.

Dag 2
1. Bikkjehaugen - Newfoundlandshund, 5 p.
2. Larhjelm - Dachshund Strihåret, 3 p.
3. Chiwalis - Dvergschnauzer Sort/Silver, 2 p.
4. Skjærgaarden - Leonberger, 1 p.


Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen

1. Aquafortis - Portugisisk Vannhund, (6-6-6-4-3) 25 p.
2. Larhjelm - Dachshund Strihåret, (6-6-4-4-4) 24 p.
3. Bikkjehaugen - Newfoundlandshund, (5-4-3-3-1) 16 p.
4. Rajuma - Samojedhund, (6-6-4) 16 p.
5. Sagaland - Tibetansk Spaniel, (6-5-4) 15 p.
6. St.Kilda - Shetland Sheepdog, (5-3-2-2) 12 p.
7. Bikkjehaugen - Newfoundlandshund, (5-4-3-3-1) 16 p.
8. El'mambee's - Pekingeser, (6-4) 10 p.
9. Sjarmtrollet - Dvergpuddel, (6-2) 8 p.
10. Courtborne - Whippet, (7) 7 p.
11. Fab Four - Dvergpuddel, (6) 6 p.
12. Nobel Line - Dvergpinscher, (6) 6 p.
13. Rabben's - Airedale Terrier, (3-3) 6 p.
14. Wildfinn - Romagna Water Dog, (5) 5 p.
15. O'marksbay - Irsk Ulvehund, (5) 5 p.




Beste Norske Hund:

Dag 1
1. N UCH Dunderdalens Hedda, Norsk Lundehund, Anette Vabø-Andersen, Tvedestrand, 32 p.

Dag 2
1. C.I.B N UCH NORDV-15 Tirich-Mir's Milli, Hygenhund, Øystein Sjursen, Kjerrgarden, 3 p.


Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. C.I.B. N SE DK UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14-15-16 NORDV-14 DKV-14 EUW-15-16 BEV-16 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Kathrine Øksnevad Lindstrøm, Karmsund, (63-44) 107 p.
2. C.I.B NORD UCH Ålvisheim's Sol Livesdotter, Norsk Lundehund, Joakim Langenes, , (73-28) 101 p.
3. C.I.B. N UCH N J(B)CH Varjdalen's Tk Miro, Norsk Elghund Grå, Roald Normo, Mosjøen, (44-26) 70 p.
4. C.I.B. Karpaasin Kitty, Norsk Elghund Grå, Eirik Osborg Kvammen, Ørsta, (44-15) 59 p.
5. Hagheimen's Tara, Dunker, Per Helge Kjønnås Andersen, Støren, (58) 58 p.




Lydighet:

LP-I
1. High Working B C Free Light Jack, Border Collie, Cathrin Ovedal Landsvik, Sandnes, 185 p.
2. Napada's Monty, Flat Coated Retriever, Iris Meijer, Orre, 143 p.
3. N SE VCH LPI Leeland Milady, Shetland Sheepdog, Renate Lunde, Hakadal, 137,5 p.

LP-III
1. RLII N RL CH Heierås Nicki, Belgisk Fårehund, Tervueren, Cecilie Pettersen, Hammerfest, 208 p.
2. LPII Timmy, Border Collie, Lillian Bekkeheien, Bryne, 200 p.

LP-FCI3
1. NMLP-17 Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Hege Johnsen, Aurskog, 285,5 p.
2. N LCH Get Weiler's Go Jenta, Border Collie, Hege Lindahl, Rakkestad, 283,5 p.
3. Henry, Border Collie, Line Fatland Frøystad, Sandnes, 282,5 p.
4. Dixie, Border Collie, Marit Rasmussen Anfinsen, Sandnes, 276,5 p.
5. Chocomate's Harrys Cava, Border Collie, Silje Larsen, Bodø, 271 p.
6. Myrullen's Ludvig, Border Collie, Kjellaug Selsaas, Nedre Vats, 257 p.
7. Myrullen's Min Karma, Border Collie, Ann-Karin Isaksen, Løken, 256,5 p.
8. Chocomate's Harrys Chili, Border Collie, Monica Wickstrøm, Husøysund, 252 p.
9. Somollis Inez, Border Collie, Kristin Natås Hauger, Rasta, 243,5 p.
10. N LCH Målli, Border Collie, Monika Beate Kvernberg, Aureosen, 243 p.
11. LPI Myrullen's Min Lillebror, Border Collie, Hege Johnsen, Aurskog, 236,5 p.
12. Linnie, Border Collie, Else Kristin Svendsen, Hafrsfjord, 221,5 p.
13. Poecilia's Sparkling Champagne, Golden Retriever, Arnt Ove Holter, Randaberg, 216 p.
14. LPI LPII LPIII Izi, Border Collie, May Britt Stifoss, Evje, 215 p.
15. LPIII High Working B C Cayman, Border Collie, Irene Goa, Hafrsfjord, 208,5 p.
16. LPIII Get Weiler's Gromme Prinsesse, Border Collie, Ine Beate Reitan, Hafrsfjord, 207,5 p.
17. Thelook Explosive Ivo, Border Collie, Hilde Skjoldal, Skoppum, 0 p.





Agility:

Liten-1
1. AGI Ragnali's Evita Eternity Love, Shetland Sheepdog, Turid Trondal Nilsen, Saltrød
2. Diablo, Blandingshund, Miriam Wittenberg, Stavanger

Liten-2
1. AGI AGHI RLI AGII RLII Fame Von Hannevig, Bichon Frisé, Hilde Hannevig Årland,

Liten-3
1. N ACH N A(H)CH Coastcollie's Cute Allie, Shetland Sheepdog, Merethe Stenberg Mølholm, Olsvik
2. N A(H)CH N ACH AGII AGHII Sunland's Here Comes The Sun, Shetland Sheepdog, Turid Trondal Nilsen, Saltrød
3. N ACH N A(H)CH RLI Ewans Magiska Lillan, Dansk-Svensk Gårdshund, Bente Jonassen, Sandnes
4. Shathena's Dea Of Kiara, Shetland Sheepdog, Kristin Sivertsen Monsen, Tananger
5. N ACH N A(H)CH Krohnegården's Kick'n Run Arwen, Shetland Sheepdog, Elin Strand, Bjørndalstræ
6. N ACH N A(H)CH Shathena's Jewel Of Kiara, Shetland Sheepdog, Kristin Sivertsen Monsen, Tananger

Mellom-1
1. Shathena's Lady Poki Of Dea, Åsta Viksøy, Skogsvåg
2. Real Scoops Tjommi, Elin Fluør Soldal, Kongshavn
3. Jessagil Quick Trick, Anita Arvesen, Kragerø
4. N UCH X-Pected Dine Mites Will.I.Am., Marianne Kalvenes, Garnes
5. LPI Hunters Guilds Fabbri, Ida Anette Norheim, Aksdal

Mellom-2
1. N UCH Asti Martini, Tibetansk Terrier, Anne Dorte Halberg, Arendal
2. Red Garlic's Frappe Kaos, Cocker Spaniel, Nina Forus, Etne


Mellom-3
1. N A(H)CH N ACH Zanshins Calling Elvis, Shetland Sheepdog, Vigdis Johannessen, Erdal
2. N A(H)CH Real Scoops Big Spin, Pyreneisk Gjeterhund, Elin Fluør Soldal, Kongshavn

Stor-1
1. Shathena's Just Summer, Belgisk Fårehund, Groenendael, Anette Nesheim Hamre, Arendal
2. RLII LPII AGI Extraction Arya, Belgisk Fårehund, Malinois, Kari Lillesund, Stord


Stor-2
1. AGI AGII AGHII Streamside's Venture Bravo, Engelsk Springer Spaniel, Nina Forus, Etne
2. Adoreas Red Conrad, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Nina Johannessen,
3. Akita-Zita, Border Collie, Marit Bjelland, Stavanger


Stor-3
1. Charlie, Blandingshund, Liv Kristiansen, His
2. BH AD AGI AGII AGHII RLIII Aussie Gården's Unfinished Tale, Australian Shepherd, Hans-Kristian Halmrast, Kodal
3. N ACH N A(H)CH Kuling, Border Collie, Ingerid Margrete Klaveness, Barkåker
4. N ACH N A(H)CH Ulvemors V Zulu The Warrior (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Nina Hagenes Eek, Bjørøyhamn
5. N ACH N A(H)CH Jakantoh's Aylah, Belgisk Fårehund, Tervueren, Kristin Måna, Kleppe
6. N UCH AGHI AGI AGHII AGII Urtehagens M Brave Heart Ikaros, Schapendoes, Irene Rødelv,
7. Somollis Effie, Border Collie, Hans Strømsøyen, Hjellestad
8. N UCH AGI AGHII AGHIII AGII N A(H)CH Urtehagens K Lappacea Rover, Schapendoes, Kurt Inge Pedersen, Helle
9. Leah, Border Collie, Marit Dagmar Wang, Stavanger
10. Lykke, Blandingshund, Marit Mehammer, Os
11. N LCH Dream D'aspe Et D'ossau, Golden Retriever, Synnøve Solberg Matre, Sandeid

Hopp-Liten-1
1. Diablo, Blandingshund, Miriam Wittenberg, Stavanger
2. AGI Ragnali's Evita Eternity Love, Shetland Sheepdog, Turid Trondal Nilsen, Saltrød
3. Adira Prudence Of The Night, Mellompuddel, Marit Herheim, Stavanger


Hopp-Liten-2
1. Alucia Glee's Enchanted Midnight, Shetland Sheepdog, Guro Tjemsland,
2. AGI AGHI AGHII Colorcatcher Shine A Light, Amerikansk Cocker Spaniel, Kate Vidme, Bergen
3. Dj Junior, Blandingshund, Carina Solheim, Sandnes
4. AGI AGHI RLI AGII RLII Fame Von Hannevig, Bichon Frisé, Hilde Hannevig Årland,


Hopp-Liten-3
1. N ACH N A(H)CH Coastcollie's Cute Allie, Shetland Sheepdog, Merethe Stenberg Mølholm, Olsvik
2. N A(H)CH N ACH Toyamikis Princess Hey, Shetland Sheepdog, Vigdis Johannessen, Erdal
3. N ACH N A(H)CH RLI Ewans Magiska Lillan, Dansk-Svensk Gårdshund, Bente Jonassen, Sandnes
4. N ACH N A(H)CH Shathena's Jewel Of Kiara, Shetland Sheepdog, Kristin Sivertsen Monsen, Tananger
5. Shathena's Dea Of Kiara, Shetland Sheepdog, Kristin Sivertsen Monsen, Tananger


Hopp-Mellom-1
1. Bjelkes Bela Hold On Be Strong, Mellompuddel, Ingrid Vikestad, Bergen
2. Red Garlic's Frappe Kaos, Cocker Spaniel, Nina Forus, Etne
3. Jessagil Quick Trick, Shetland Sheepdog, Anita Arvesen, Kragerø
4. Real Scoops Tjommi, Pyreneisk Gjeterhund, Elin Fluør Soldal, Kongshavn


Hopp-Mellom-2
1. AGI AGHI Molineux Savannah, Mellompuddel, Marianne Dalaker Miljeteig, Ølen
2. N UCH X-Pected Dine Mites Will.I.Am., Manchester Terrier, Marianne Kalvenes, Garnes
3. N UCH Asti Martini, Tibetansk Terrier, Anne Dorte Halberg, Arendal

Hopp-Mellom-3
1. N A(H)CH N ACH Zanshins Calling Elvis, Shetland Sheepdog, Vigdis Johannessen, Erdal
2. N A(H)CH Real Scoops Big Spin, Pyreneisk Gjeterhund, Elin Fluør Soldal, Kongshavn

Hopp-Stor-1
1. Eager Eye's Addition, Border Collie, Vigdis Johannessen, Erdal
2. N UCH Lappehiets Kosegutten Odin, Finsk Lapphund, Karen Cecilie Haugsnes, Haugesund

Hopp-Stor-2
1. BH AD AGI AGII AGHII RLIII Aussie Gården's Unfinished Tale, Australian Shepherd, Hans-Kristian Halmrast, Kodal
2. AGHI AGI Smooth Yippi Yahoo Of Torrosly, Collie Korthåret, Anita Arvesen, Kragerø
3. Eryrin Ville, Border Collie, Ingerid Margrete Klaveness, Barkåker

Hopp-Stor-3
1. N ACH N A(H)CH Ulvemors V Zulu The Warrior (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Nina Hagenes Eek, Bjørøyhamn
2. N UCH AGI AGHII AGHIII AGII N A(H)CH Urtehagens K Lappacea Rover, Schapendoes, Kurt Inge Pedersen, Helle
3. N ACH N A(H)CH Jakantoh's Aylah, Belgisk Fårehund, Tervueren, Kristin Måna, Kleppe
4. N UCH Aijka, Lapsk Vallhund, Ingerid Margrete Klaveness, Barkåker
5. Charlie, Blandingshund, Liv Kristiansen, His
6. N UCH AGHI AGI AGHII AGII Urtehagens M Brave Heart Ikaros, Schapendoes, Irene Rødelv,
7. N ACH N A(H)CH Kuling, Border Collie, Ingerid Margrete Klaveness, Barkåker
8. N UCH N A(H)CH N RLCH AGI AGHI AGII AGHII AGIII AGHIII LPI Goalgetter No.4 Hope For The Future, Briard, Ellinor Grønfur, Etne
9. Leah, Border Collie, Marit Dagmar Wang, Stavanger

lag-Mellom
1. Halv-frustrerte, Marianne Dalaker Miljeteig, Ølen

lag-Stor
1. , Kurt Inge Pedersen, Helle
2. The Flying mixed, Jan Haukeland,




Junior handling:

Klasse 10-13 år, dag 1
1. Andreas Røstberg, Molde, Schäferhund Normalhår, Audhumbla Av Quantos
2. Janina Grøvslien, Halden, Chihuahua Korthåret, Rosalago Mm's Ypsilon
3. Sara Trasop Torgersen, , Chinese Crested, Zanevi's Funky Punky
4. Svein-Thore Ulleberg-Bøhmer, Son, Siberian Husky, Xatsus Showstopper At Barkas


Klasse 14-17 år, dag 1
1. , Hundvåg, Beagle, Fanta's Brand Manhatten Skyline
2. Helene Myhrer, Nannestad, Siberian Husky, Bedarra Kat Von D
3. Mathea Nilsen Refsnes, Bryne, Newfoundlandshund, Bikkjehaugen's Gorgeus Balder


Dag 2
1. , Stavanger, Rhodesian Ridgeback, Kangelani's Piece Of Art (l)
2. Andrea Larsen, , Boston Terrier, Bogerudmyra's Lenn
3. , Stavanger, Flat Coated Retriever, Hempth's Frodo
4. Tiril Kristensen, Søgne, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Adoreas Red Ibsen


Klasse 10-13 år, dag 2
1. Svein-Thore Ulleberg-Bøhmer, Son, Siberian Husky, Xatsus Showstopper At Barkas
2. Martin Trasop Torgersen, , Chinese Crested Powder Puff, Blendverk's Cracklin Rose
3. Sara Trasop Torgersen, , Chinese Crested, Zanevi's Funky Punky


Klasse 14-17 år, dag 2
1. , Stavanger, Rhodesian Ridgeback, Kangelani's Piece Of Art (l)
2. Andrea Larsen, , Boston Terrier, Bogerudmyra's Lenn
3. , Stavanger, Flat Coated Retriever, Hempth's Frodo
4. Tiril Kristensen, Søgne, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Adoreas Red Ibsen






FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere