Resultater NKK Rogaland 13.-14. september 2014

Resultater og bilder fra NKK Rogaland 13.-14. september finner du her!

Resultater og Årslister etter utstillingen i Rogaland 13.-14. september 2014.

Øvrige resultater finner du her

Best in Show:

1BIS: Kanindachshund Korthåret, NORD FI UCH HEV-13 NORDJV-12 DKV-12 NJV-12 DKJV-12 SEV-13 Minstemann's Online, Solberg, Anita, Nordre Frogn

Resultater NKK Rogaland 13.-14. september 2014

 

2BIS: Labrador Retriever, N UCH SE U(U)CH HeJW-12 Waterline's Sasso, Sauge, Jan Roger, Vestmarka

Resultater NKK Rogaland 13.-14. september 2014

 

3BIS: Skotsk Terrier, Perhaps Sex On The Edge, Van Der Steen, Peter, Sverige

Resultater NKK Rogaland 13.-14. september 2014

 

4BIS: Welsh Corgi Pembroke, NORD AU UCH SEV-12 NV-13 Antudor Accidentally In Love, Sonberg, Christine, Belgia.


Resultater NKK Rogaland 13.-14. september 2014

Dommer: Butkiene, Jurate

 

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Pylvänäinen-Suorsa, Marjatta

1BIG: Se 4BIS.
2BIG: Australian Shepherd, Eagermind Rumour Has It, Mauseth, Caroline Elisabeth, Larvik.
3BIG: Collie Korthåret, INT N DK SE FI EE UCH BDSG-13 Timonan Yasmina Yardeen, Klungervik, Therese/Bardalen, Lars, Horten. 4BIG: Schäferhund Normalhår, BH IPO1 N UCH Kiiraa Av Quantos, Johansen Tor W/Jensen Inger Lise, Lillesand.

 

Gruppe 2, Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Klindrup, Freddie

1BIG: Affenpinscher, NJV-13 Oceanwild Hugo Boss, Hove, Rita, Voll.
2BIG: Rottweiler, N UCH NORDV-11 NV-10 DKV-11 NV-12 Kimura's Kunta Kinte, Marthinussen, Erik, Rådal.
3BIG: Newfoundlandshund, N UCH Bikkjehaugen's Trude, Nygård, Ole Andreas, Sylling.
4BIG: Sankt Bernhardshund Langhåret, N SE UCH NV-12-13 Dreamer De La Vallee De L'hogmiau, Andersen, Katarina Elin Helland, Hauglandshella.

 

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Hagström, Gertrud

1BIG: Se 3BIS.
2BIG: Jack Russell Terrier, FI, SE, EE & LT CH BALT JCH Jackobean La Scuola De´ Gelosi, Koutuaniemi, Jenni, Finland. 3BIG: Kerry Blue Terrier, NORD UCH NORDV-12 NV-13 Shyloch Nonstop, Dyrnes, Jette Laudan, Torød. 4BIG: Skye Terrier, NORD UCH EUJW-12 NJV-12 Latroonis Claudius, Rygge, Ann-Kristin Bratsberg, Svelvik.

 

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Klindrup, Freddie

1BIG: Keeshond, N UCH DKV-13 Dungens Never Ending Dream, Våland, Inge Kato, Varhaug.

Resultater NKK Rogaland 13.-14. september 2014

2BIG: Finsk Lapphund, N SE DK UCH EUJW-13 KBHV-13 SEV-13 NJV-13 DKV-13 Ukkonen Av Vintervidda, Lauluten, Christian, Tinn Austbygd.
3BIG: Norsk Elghund Grå, Nordigarden's Vega, Frostad, Rolf, Lier.
4BIG: Samojedhund, Polarhiet's Komodia Of Happiness, Foldøy, Marius, Tananger.

 

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Nilsson, Kurt

1BIG: Se 1BIS.
2BIG: Petit Basset Griffon Vendeen, Bøjentan's Raya, Sterk-Hansen, Merete, Bø I Telemark.
3BIG: Beagle, Got To B Sun Of Glory, Mujanic, Faruk, Hundvåg.
4BIG: Rhodesian Ridgeback, INT NORD FIN UCH DKV-10 DKV-11 WW-12 Kangelani's Gentle Malaika Clay(l), Lund, Ole Alexander Og Marianne, Råde.

 

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Foss, Arne

1BIG: Irsk Setter, NJV-11 East Meadows Keep The Tm Going On, Persson, Malin, Sverige.
2BIG: Engelsk Setter, Princess Pride Diamond Ring, Dudas, Krisztina, Ungarn.
3BIG: Bracco Italiano, SE JV-13 Olympos La Mia Maschera A Carnevale, Krogstad, Irene, Børsa.
4BIG: Weimaraner Korthåret, Kan Trace He`s The Man, Sonberg, Christine, Belgia.

 

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Foss, Arne

1BIG: Se 2BIS.
2BIG: Amerikansk Cocker Spaniel, INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12 Statesman Miss Divine, Paulsen, Vibeke, Støren.
3BIG: Portugisisk Vannhund, INT N US SE FIN UCH CW-11 NORDV-11-12 NV-12-13 SV-12 EUVW-13 NVV-13 Robelalexanderthegreataquatass, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss.
4BIG: Field Spaniel, INT N UCH NJV-11 SE U(u)CH Winterbourne Special Design, Duckett, Bente Aase, Hommersåk.

 

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Mills, Linda

1BIG: Stor Puddel, N UCH Da Maya Huffish X Factor, Thorvaldsen, Arild, Heggedal.

Resultater NKK Rogaland 13.-14. september 2014


2BIG: Cavalier King Charles Spaniel, N DK FI UCH Miletree Melchoir, Olsen, Unni Lima, Sandnes.
3BIG: Boston Terrier, N UCH Sannyasin Pink Magic, Kielland, Shantam Ragnhild, Oslo.
4BIG: Mops, WW-14 NJV-13 SEJV-13 Analog Ci Nobodys Business, Løken, Bjørn Erling/Sonberg, Christine, Belgia

 

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Pylvänäinen-Suorsa, Marjatta

1BIG: Whippet, Courtborne Sheldon, Hoff, Kristin, Tanem.

Resultater NKK Rogaland 13.-14. september 2014


2BIG: Greyhound, N UCH Jet's Take It Serious, Waldum, Britt Helen, Revetal.
3BIG: Irsk Ulvehund, NORD UCH NV-12 NORD UCH Chill Giant's As Good As She Gets, Eliassen, Monica Fornebo, Fredrikstad.
4BIG: Afghansk Mynde, DKJV-13 Esbelto's Not Your Bff, Karlsen, Lisbeth Berge, Støren.

 

Bamseliste etter denne utstillingen

1. WW-14 NJV-13 SEJV-13 Analog Ci Nobodys Business, Mops, Løken, Bjørn Erling og Sonberg, Christine, Belgia, (13-11-11-11-7) 53 p.

2. N UCH WW-13 NJV-12 NV-13 Knøtteliten's Norwegian Vybz, Jack Russell Terrier, Steen, Anne Christine, Gjerdrum, (13-12-11-6-5) 47 p.

3. INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12 Statesman Miss Divine, Amerikansk Cocker Spaniel, Paulsen, Vibeke, Støren, (13-10-10-6) 39 p.

4. NORD FI UCH DKJV-13 Aludi's Geronimo, Grand Danois, Elgesem, Wenche, Kvelde, (8-7-7-6-5) 33 p.

5. INT N US SE FIN UCH CW-11 NORDV-11-12 NV-12-13 SV-12 EUVW-13 NVV-13 Robelalexanderthegreataquatass, Portugisisk Vannhund, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss, (15-12-5) 32 p.

6. NORD UCH NORDV-12 NV-13 Shyloch Nonstop, Kerry Blue Terrier, Dyrnes, Jette Laudan, Torød, (12-10-4-3) 29 p.

7. Bazinga A Storm Of Swords, Faraohund, Hansen, Simon Tien, Blystadlia, (7-7-6-4-3) 27 p.

8. N SE DK UCH EUJW-13 KBHV-13 SEV-13 NJV-13 DKV-13 Ukkonen Av Vintervidda, Finsk Lapphund, Lauluten, Christian, Tinn Austbygd, (7-5-4-4) 20 p.

9. NORD FI UCH HEV-13 NORDJV-12 DKV-12 NJV-12 DKJV-12 SEV-13 Minstemann's Online, Kanindachshund Korthåret, Solberg, Anita, Nordre Frogn, (14-5) 19 p.

10. NJV-13 SEJV-13 SEV-13 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (14-4) 18 p.

11. N UCH SE U(U)CH HeJW-12 Waterline's Sasso, Labrador Retriever, Sauge, Jan Roger, Vestmarka, (12-6) 18 p.

12. SE VCH N UCH Da Gullet Kom Hem Av Walaquento, Rottweiler, Hansen, Jeanette Kristin, Lødingen, (12-5) 17 p.

13. Vanity Pauline, Breton, Bergh, Hallgeir, Skiptvet, (5-4-4-3) 16 p.

14. JWW-14 NORDJV-13 SEJV-13 FIJV-13 Estava Rain Only Style Remains, American Akita, Birkmar, Friedrich, Skarnes, (15) 15 p.

14. N DK UCH DKV-12 DKJV-12 Tiny Fellow's Got To Be Marvellous, Pomeranian, Kristoffersen, Camilla, Trondheim, (15) 15 p.

14. SE N UCH NORDV13 FINV13 Sweeping There Must Be An Angel, Border Terrier, Winberg, Erica, Sverige, (15) 15 p.

 

Beste Veteran, dag 1:

1. NORDJV-06 N UCH SE U(u)CH Mambrinos Fly The Flag, Labrador Retriever, Sauge, Jan Roger, Vestmarka, 5 p.

2. N DK UCH NORD VCH HEVV-13 HEV-13 NORDVV-13 FIVV-13 Næssgården's Always Action Ahead, Stabyhoun, Tessem, Helga-Mari, Førde I Hordaland, 4 p.

3. N UCH NORDJV-06 Angel Pollentia's Amy Angelic, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Skauge, Gunn Kari, Lindås, 3 p.

4. NORD UCH Nimblewhit Winter Affair, Engelsk Springer Spaniel, Søreide, Wenche, Søreidgrend, 2 p.

 

Beste veteran, dag 2:

1. INT NORD FI UCH NVV-13 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, 5 p.

2. INT N UCH Lovinda's Fridtjof, Dalmatiner, Christoffersen Kai/Nyhammer A K, Bjorbekk, 4 p.

3. CIE N DK UCH NV-08-09 DKV-11 NORDV-12 Monami Pour Toujours Gidget, Briard, Økland, Bodil, Torvastad, 3 p.

4. N UCH NVV-11 Slettvola's Bascko, Keeshond, Karlsen, Esther Marie, His, 2 p.

 

Årets beste veteran etter denne utstillingen

1. INT NORD FI UCH NVV-13 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, (6-6-5-5-4) 26 p.

2. N UCH NVV-13 Covenstead Catch The Point, Flat Coated Retriever, Nesse, Svein Og Harriet, Sveio, (5-5-3-2) 15 p.

3. INT NORD UCH NORDV-12 NORDVV-12 DKVV-12'13 Breaksea Bounty, Bearded Collie, Lindberg, Susanne, Oslo, (6-5) 11 p.

4. INT MONT BH LIT R NORD UCH WW-14 NV-05 SV-08-13 LITV-08 NVV-12-13 NORDVV-13 FIVV-13 Hin Chen's Jay-Walker, Shih Tzu, Finnanger Hege Mari Og Ole Morten, Oppaker, (6-4) 10 p.

5. INT N US SE FIN UCH CW-11 NORDV-11-12 NV-12-13 SV-12 EUVW-13 NVV-13 Robelalexanderthegreataquatass, Portugisisk Vannhund, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss, (5-5) 10 p.

6. INT NORD VDH UCH DKV-12 DKVV-12-13 NORD VV-12 NVV-12 VWW-13 HeVW-13 VV-13 Cafridas Frolic Friendly Fannie, Berner Sennenhund, Løken Vigdis Og Ole Einar, Bøn, (4-4) 8 p.

7. INT N UCH Lovinda's Fridtjof, Dalmatiner, Christoffersen Kai/Nyhammer A K, Bjorbekk, (4-4) 8 p.

8. N UCH NORDJV-06 Angel Pollentia's Amy Angelic, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Skauge, Gunn Kari, Lindås, (3-3-2) 8 p.

9. INT NORD UCH FIN UCH FINV-09 NVV-13 Caci's Carolina Klyft, Amerikansk Cocker Spaniel, Winbladh, Karin, Andebu, (3-3-1) 7 p.

10. INT NORD FIN UCH JVV-06 SE FIN-08 N VCH Barecho Fly Me To The Moon, Engelsk Springer Spaniel, Sliwa, Vanja/ Hassel, Dag, Støren, (6) 6 p.

11. INT NORD UCH FIN UCH Tapre Trultemor Av Hiselfoss, Berner Sennenhund, Solberg, Gro, Rakkestad, (6) 6 p.

12. N UCH Vinterhavens Bachelorette, Tibetansk Spaniel, Andreassen, Rakel Elise, Kvaløya, (6) 6 p.

13. N UCH NV-09 Zivotny's Ikar Detstvi Sen, Cesky Terrier, Andersen, Katarina Elin Helland, Hauglandshella, (4-2) 6 p.

14. INT NORD UCH NV-08 DKV-10 NVV-13 Krohnhaugen's Cherry, Keeshond, Neathey, Katrina Margaret Jonassen, Vesterøy, (3-3) 6 p.

15. N UCH NV-12 Rudängens Exact A Ruby, Collie Langhåret, Nilsson, Peter Og Malena, Sverige, (5) 5 p.

 

Beste avlshund, dag 1

1. SE(U) N UCH Rainstorm's Breaking News,Cocker Spaniel, Ullebø Marianne Og Ørjan, Vestskogen, 6 p.



2. INT NORD VDH UCH DKV-12 DKVV-12-13 NORD VV-12 NVV-12 VWW-13 HeVW-13 VV-13 Cafridas Frolic Friendly Fannie,Berner Sennenhund, Løken Vigdis Og Ole Einar, Bøn, 4 p.

 

Beste avlshund, dag 2

1. Lumiturpa Tytön Tyllerö, Finsk Lapphund, Lauluten, Christian, Tinn Austbygd, 7 p.

Resultater NKK Rogaland 13.-14. september 2014

2. DK N UCH Marbijo's I Belive I Can Fly, Papillon, Lundegaard Margrethe/ Holgersson B, Sandnes, 5 p.

3. N UCH Babybull's Østa, Fransk Bulldog, Bjørnsen, Kari, Sandnes, 4 p.

 

Årets beste avlshund etter denne utstillingen

1. SE(U) N UCH Rainstorm's Breaking News, Cocker Spaniel, Ullebø Marianne Og Ørjan, Vestskogen, (7-7-6) 20 p.

2. Lumiturpa Tytön Tyllerö, Finsk Lapphund, Lauluten, Christian, Tinn Austbygd, (7-6-6) 19 p.

3. INT NORD VDH UCH DKV-12 DKVV-12-13 NORD VV-12 NVV-12 VWW-13 HeVW-13 VV-13 Cafridas Frolic Friendly Fannie, Berner Sennenhund, Løken Vigdis Og Ole Einar, Bøn, (7-6-4) 17 p.

4. INT N SE UCH NORDV-10 Siggen's Hazel, Welsh Corgi Pembroke, Brandvik, Julie Wilberg, Sørumsand, (7-6) 13 p.

5. INT NORD UCH NV-07-10 Stings Zammy Junior, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, (8) 8 p.

6. N UCH Gamla Herrgården Mozart, Tibetansk Spaniel, Söderstam, Krister, Sverige, (8) 8 p.

7. INT NORD EE UCH NORDV-12 NV-12 KBHV-13 Annabelle Grace, Chinese Crested, Olsen, Camilla, Hegra, (7) 7 p.

8. N UCH Sunlit Tifa Emmastars, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Holte, Anne-Lise, Kristiansand S, (6) 6 p.

9. INT N DK UCH WW-12 NORDV-12 DKV-12 FINW-11 NV-11 HELJW-11 NJV-11 EUJW-11 FINJW-11 Misty Meadow's O Sole Mio-Pc, Chihuahua Korthåret, Kalleklev, Lene Nordås, Frekhaug, (5) 5 p.

10. Bellini Sorbet Only Salsa, Chinese Crested, Undheim Cornelia S Og Karin S, Hokksund, (5) 5 p.

11. DK N UCH Marbijo's I Belive I Can Fly, Papillon, Lundegaard Margrethe/ Holgersson B, Sandnes, (5) 5 p.

12. INT NORD LU UCH CEW-11 NV-11 SEV-12 DKV-12-13 Norwinstars Jedi Anakin Skywalker, Dvergpinscher, Thorsen, Vivi Gogstad, Sandefjord, (5) 5 p.

13. JWW-08 N UCH Rajumas Aurora, Samojedhund, Fåne, Øyvind/Moe-Gumø, Gro, Notodden, (4) 4 p.

14. INT N S DK FIN UCH NORDV-10 Caci's Cohen, Amerikansk Cocker Spaniel, Lyshaug, Jan Erik/ Nordby Tor, Skiptvet, (4) 4 p.

15. N UCH Babybull's Østa, Fransk Bulldog, Bjørnsen, Kari, Sandnes, (4) 4 p.

 

Beste oppdretter, dag 1:

1. Rainstorm - Cocker Spaniel, 5 p.

2. Courtborne - Whippet, 3 p.

3. Oceanwild - Affenpinscher, 2 p.

4. Hempth's - Flat Coated Retriever, 1 p.

 

Beste oppdretter, dag 2:

1. Larhjelm-Dachshund Strihåret, 6 p.

2. Lhamidwa - Lhasa Apso, 4 p.

3. Vintervidda - Finsk Lapphund, 3 p.

4. Quantos - Schäferhund Normalhår, 2 p.

 

Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen

1. El'mambee's - Pekingeser, (7-6-5-5-5) 28 p.

2. Larhjelm-Dachshund Strihåret, (6-6-3-3-2) 20 p.

3. Aquafortis- Portugisisk Vannhund, (6-5-3-3-2) 19 p.

4. Winton - Engelsk Springer Spaniel, (6-5-4-3) 18 p.

5. Rainstorm - Cocker Spaniel, (5-4-2) 11 p.

6. Quantos- Schäferhund Normalhår, (5-3-3) 11 p.

7. Sagaland - Tibetansk Spaniel, (4-3-2) 9 p.

8. Minstemann - Dvergdachshund Korthår, (7) 7 p.

9. Shellrick - Shetland Sheepdog, (7) 7 p.

10. Nobel Line - Dvergpinscher, (5-2) 7 p.

11. Caci's - Amerikansk Cocker Spaniel, (4-3) 7 p.

12. Shavano-Rhodesian Ridgeback, (6) 6 p.

13. Hannemor's - Flat Coated Retriever, (6) 6 p.

14. Bikkjehaugen's - Newfoundlandshund, (2-2-2) 6 p.

15. La-Faja - Bearded Collie, (5) 5 p.

 

Beste norske hund, dag 2

1. NJV-13 SEJV-13 SEV-13 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, 40 p.

2. Nordigarden's Vega, Norsk Elghund Grå, Frostad, Rolf, Lier, 30 p.

3. N UCH Ålvisheim's Sol Livesdotter, Norsk Lundehund, Langenes, Joakim, Søgne, 18 p.

4. Loke, Dunker, Skjæveland, Åge, Sandnes, 9 p.

 

Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. NJV-13 SEJV-13 SEV-13 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (42-40-39) 121 p.

2. N UCH Lasseruds Loke, Norsk Elghund Sort, Repshus, Camilla Hartz, Rena, (65-25) 90 p.

3. Varg Av Kvernenget, Norsk Elghund Grå, Gjernes, Ove B., Søndeled, (54-36) 90 p.

4. N UCH Dl-Rossi, Norsk Elghund Grå, Skogstad, Kjetil, Verdal, (77) 77 p.

5. Streif Av Harafjell, Dunker, Rao, Sheila, Trofors, (42-26-7) 75 p.

 

Lydighet:

LP-I
1. Bianca Goddess Av Quantos, Schäferhund Normalhår, Haugland, Tom Christian B, Sandnes, 166 p.
2. Poecilia's Sparkling Champagne, Golden Retriever, Holter, Arnt Ove, Randaberg, 159 p.
3. N UCH Redqliff's Heavy Competition, Australian Kelpie, Berntsen, Arild, Nannestad, 136 p.
4. Jack Mack's Inich Is Iochd, Collie Korthåret, Karlsen, Inger-Astrid, Birkeland, 122,5 p.

LP-II
1. Vassruggens Bork Digre, Golden Retriever, Lyngaas, Bente, Drammen, 181,5 p.
2. Get Weiler's Jubel, Border Collie, Strømdal, Mona Caspersen, Gullaug, 169 p.
3. High Working B C Cayman, Border Collie, Goa, Irene, Hafrsfjord, 158 p.
4. Searover Pax Theoden, Labrador Retriever, Landsvik, Cathrine Ovedal, Sandnes, 154 p.
5. Get Weiler's Gromme Prinsesse, Border Collie, Reitan, Ine Beate, Hafrsfjord, 135,5 p.
6. Cafridas Rhythmic Ragtime Reggae, Berner Sennenhund, Amundsen, Mari-Ann H, Vestfossen, 111 p.

LP-Elite
1. Harry-Pepper, Border Collie, Frøystad, Line Fatland, Sandnes, 308 p.
2. N LCH Flips Ben, Border Collie, Rekstadvik, Anniken, Hornnes, 297 p.
3. N LCH Tending Knockout, Border Collie, Nordve, Gørill, Aurskog, 296 p.
4. Henry, Border Collie, Frøystad, Line Fatland, Sandnes, 289,5 p.
5. Kronvallaren Pondus, Border Collie, Ytreberg, Anne Lise, Oslo, 287,5 p.
6. NORD LCH Lord, Border Collie, Trasti, Eva, Oslo, 284,5 p.
6. Kronvallaren Malte, Border Collie, Wickstrøm, Monica, Tolvsrød, 286 p.
7. Vassruggens Ålga Mildir, Golden Retriever, Lund, Renate, Solbergelva, 284,5 p.
9. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, 281 p.
10. Dixie, Border Collie, Anfinsen, Marit Rasmussen, Sandnes, 278 p.
11. BH Despina Galdr, Border Collie, Frøystad, Line Fatland, Sandnes, 271 p.
12. BH Brukshundens Fame Caramell, Border Collie, Heireng, Anne-Berit, Skotbu, 269 p.
13. Somollis Inez, Border Collie, Hauger, Kristin Natås, Rasta, 264 p.
14. Linnie, Border Collie, Svendsen, Else Kristin, Hafrsfjord, 246,5 p.
15. BH Spar Ess, Border Collie, Isaksen, Ann-Karin, Enebakkneset, 240,5 p.
16. Peik, Blandingshund, Nåmdal, Synne Meling, Stavanger, 238 p.
17. Kiæråsens Zelda, Border Collie, Karlsen, Linda, Fredrikstad, 227,5 p.
18. Despina Gorr, Border Collie, Budsberg, Line, Bryne, 216 p.
19. Camp Alpha's Baronesse Beatrice, Border Collie, Trasti, Eva, Oslo, 209,5 p.
20. N LCH Dream D'aspe Et D'ossau, Golden Retriever, Matre, Synnøve Solberg, Sandeid, 181,5 p.


Gerapokalen etter denne utstillingen

1. Kronvallaren Malte, Border Collie, Wickstrøm, Monica, Tolvsrød, (303-286-285) 874 p.
2. N LCH Flips Ben, Border Collie, Rekstadvik, Anniken, Hornnes, (297-295-278,5) 870,5 p.
3. Kylie, Border Collie, Røine, Aina Fatland, Stavanger, (299,5-298-266,5) 864 p.
4. BH N LCH N BCH Ytrelia's Yatzy, Border Collie, Bakke, Hege Schea, Ytre Enebakk, (294-293,5-275,5) 863 p.
5. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, (297-282-281,5) 860,5 p.
6. NORD LCH BH Tending Jynx, Border Collie, Brenden, Lillian, Lillestrøm, (302,5-282-266,5) 851 p.
7. Kronvallaren Pondus, Border Collie, Ytreberg, Anne Lise, Oslo, (287,5-285-278) 850,5 p.
8. Vassruggens Ålga Mildir, Golden Retriever, Lund, Renate, Solbergelva, (284,5-282,5-278) 845 p.
9. NORD LCH Lord, Border Collie, Trasti, Eva, Oslo, (284,5-284-276,5) 845 p.
10. Harry-Pepper, Border Collie, Frøystad, Line Fatland, Sandnes, (308-266,5-253,5) 828 p.


Agility:

Liten-1
1. Max, Papillon, Ryssdal, Martine, Stavanger
2. Krohnegården's Kick'n Run Arwen, Shetland Sheepdog, Strand, Elin, Bjørndalstræ
3. N UCH Øvinne, Tysk Jaktterrier, Trengereid, Helene, Haugesund
4. Zack Zorian Avrina, Chinese Crested Powder Puff, Haaland, Elisabeth Vae, Etne
0. Bomballerina's Elvis, Yorkshire Terrier, Smelvær, Margrethe, Vedavågen
0. Lazaras Jaqueline, Boston Terrier, Lundø, Linda Helene, Haugesund
0. N UCH NJV-11 Vadbakken's Easy Rider, Parson Russell Terrier, Jenssen, Harald Sigfred, Skien
0. Taspitir's Delightful Diamanthina, Papillon, Lundø, Linda, Haugesund

Liten-2
1. NJV-13 Blåsippebackens Gerda, Dansk-Svensk Gårdshund, Nylund, Kristine Skogen, Hundvåg
0. Krohnegården's Solitaire May, Shetland Sheepdog, Vange, Elisabeth, Fana
0. Catoma's Kiss Me Quick, Shetland Sheepdog, Leschbrandt, Kate Amilie, Ræge
0. Dennis, Blandingshund, Skarpodde, Marian, Mandal
0. Sunland's Here Comes The Sun, Shetland Sheepdog, Nilsen, Turid Trondal, Saltrød

Liten-3
1. Ewans Magiska Lillan, Dansk-Svensk Gårdshund, Jonassen, Bente, Sandnes
2. N A(H)CH N ACH Linnea, Jack Russell Terrier, Egelandsdal, Kristine, Stavanger
3. Kanychri's Flying Wilma, Cavalier King Charles Spaniel, Nyborg-Christensen, Katja, Ulset
4. Kanychri's Elleville Kiwi, Cavalier King Charles Spaniel, Nyborg-Christensen, Katja, Ulset
5. Shathena's Nemi Of Kiara, Shetland Sheepdog, Viksøy, Åsta, Skogsvåg
6. N UCH N ACH N A(H)CH Orreknuppen's Unbreakable Spirit, Shetland Sheepdog, Dybvig, Carina, Dal
7. Zena, Dvergschnauzer Sort, Norstrøm, Tove, Bergen
0. Shathena's Enya Of Mist, Shetland Sheepdog, Olsen, Tove, Strømmen
0. N UCH Coros Miracle, Schipperke, Johansen, Tommy, Hafrsfjord
0. Toyamikis Princess Hey, Shetland Sheepdog, Johannessen, Vigdis Og Nils, Erdal
0. N A(H)CH Casa Del Caboom's Desperado, Chinese Crested Powder Puff, Skjold, Monica, Kleppestø
0. N ACH Shathena's Jewel Of Kiara, Shetland Sheepdog, Monsen, Kristin, Rune Og Henriette, Tananger

mellom-1
1. Belle Helene Of Kemaja's Forest, Vollset, Birte, Isdalstø
2. Loppekassa Neon Tiger, Torvik, Ellen Panadi, Oslo
3. Shathena's Aslan Of Kiara, Kvamme, Sissel Og Audun Haldor, Seim
0. Coastcollie's Miracle Girl, Skjold, Monica, Kleppestø
0. Shathena's Fast & Felix Of Kiara, Odlolien, John, Strømmen
0. N UCH Sisterhood Tu'eres Mi Diosa, Bråten, Liv Ingunn, Dal
0. Diva Cameron Diaz Of Desert Meadow, Jensen, Ingvar Frahm, Ålgård
0. Shathena's Fast & Furious Of Kiara, Kvamme, Audun Haldor, Seim
0. Bruno, Hovda, Heidi, Kolnes
0. N UCH Light My Fire Ulva, Justnes, Else R Og Hans Inge, Mandal
0. Coastcollie's Fantasy Pinky, Wilhelmsen, Jannicke, Fjell

mellom-2
0. Røyslitunets Kiss Me, Shetland Sheepdog, Egeland, Cecilie, Snartemo
0. N UCH NORDJV-12 NJV-12 All My Love Pepsi, Pumi, Torvik, Åse Kristin, Oslo
0. Poker King, Shetland Sheepdog, Leschbrandt, Kate Amilie, Ræge
0. Real Scoops Big Spin, Pyreneisk Gjeterhund, Soldal, Elin Fluør, Færvik

mellom-3
1. N A(H)CH Zanshins Calling Elvis, Shetland Sheepdog, Johannessen, Vigdis Og Nils, Erdal
2. Meryl Roller-Coaster, Cocker Spaniel, Eimhjellen, Kine, Bergen
3. Shathena's Daisy Of Kiara, Shetland Sheepdog, Johansen, Maren, Tananger
4. Krohnegården's Workin' Abby, Shetland Sheepdog, Strand, Elin, Bjørndalstræ
5. N A(H)CH Amacing Joy's Bright Star Niquita, Manchester Terrier, Kalvenes, Marianne, Garnes
6. INT NORD FI UCH DKV-11 NV-13 HEV-13 Loppekassa Well All Right, Border Terrier, Torvik, Ellen Panadi, Oslo
7. N S UCH CEW-11 Enden's Møyfrid Bjarkadatter, Dansk-Svensk Gårdshund, Nylund Kristine S/Jan Henrik, Hundvåg
0. N A(H)CH Shathena's Kila Of Kiara, Shetland Sheepdog, Nilsen, Merethe/Aas, S. M. Og J., Sandnes
0. Krohnegården's Vill-Li-Jippi, Shetland Sheepdog, Krohnegården, Trude Seim, Ask
0. N VCH Leeland Milady, Shetland Sheepdog, Lunde, Renate, Lørenskog

Stor-1
0. Hind Paw's Isy, Border Collie, Nilsen, Merethe, Sandnes
0. Fendris, Blandingshund, Liknes, May Kristin, Åkrehamn
0. Messi, Blandingshund, Haaland, Elisabeth Vae, Etne
0. Tessi, Border Collie, Egeland, Cecilie, Snartemo
0. Doffen, Border Collie, Knudsen, Trine/Solem, Endre, Laksevåg
0. Urtehagens K Lappacea Rover, Schapendoes, Pedersen, Kurt Inge, Helle
0. Shathena's Ginny Made In Greece, Belgisk Fårehund, Groenendael, Hamre, Gaute Nesheim, Arendal
0. Eager Eye's Addition, Border Collie, Johannessen, Vigdis, Erdal
0. Emenems Nola Karelica, Border Collie, Linnerud, Siri, Røyneberg
0. Kronvallaren Kry, Border Collie, Willems, Marianne Eloïse, Stavanger
0. Goalgetter No.4 Hope For The Future, Briard, Grønfur, Ellinor, Etne

Stor-2
1. Lauvstuas Tico Winterfox, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Evensen, Merete, Loddefjord
2. Sita, Border Collie, Håland, Johnny, Vigrestad
3. Ørjagarden's Kia, Working Kelpie, Kristiansen Grete/Skjæveland Sturla, Mogreina
0. Redqliff's First Companien, Australian Kelpie, Thorkildsen, Trine M., Bjorbekk
0. Svassas Go For Glory, Bearded Collie, Hamre, Anette Nesheim, Arendal
0. Savi, Border Collie, Haukeland, Jan, Stavanger
0. Somollis Effie, Border Collie, Strømsøyen, Hans, Hjellestad
0. Wild Divine's Beautiful Red, Australian Shepherd, Skjæveland, Sturle Charles, Mogreina
0. Xena, Border Collie, Forberg, Liv, Hjellestad

Stor-3
1. N A(H)CH Shathena's Black Pearl, Belgisk Fårehund, Groenendael, Monsen, Kristin Og Rune, Tananger
2. N ACH N A(H)CH Bm Nebula Av Nangijala, Belgisk Fårehund, Groenendael, Nilsen Merethe/Aas Johnny, Sandnes
3. N LCH Dream D'aspe Et D'ossau, Golden Retriever, Matre, Synnøve Solberg, Sandeid
4. Charlie, Blandingshund, Kristiansen, Liv, His
0. N ACH N VCH Sandcourt Dragonfly, Collie Langhåret, Vesterheim, Kjersti, Oslo
0. Win, Border Collie, Wang Marit D/Haukland Jan, Stavanger
0. Macho Amigo Av Revehiet (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Strøm, Helge, Tiller
0. Minus, Border Collie, Wilhelmsen, Lene Kristin, Røyneberg
0. Hnossa Des Terres Bergeres, Belgisk Fårehund, Tervueren, Eliassen, Ronny Og Linda/Ryland L., Tertnes
0. Red Amigo's Hc Angelius Chianti (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Måna, Kristin, Kleppe
0. Jakantoh's Aylah, Belgisk Fårehund, Tervueren, Måna, Kristin, Kleppe
0. Leah, Border Collie, Wang, Marit D./Haukeland, Jan, Stavanger

Hopp-Liten-1
1. Krohnegården's Kick'n Run Arwen, Shetland Sheepdog, Strand, Elin, Bjørndalstræ
2. Lazaras Jaqueline, Boston Terrier, Lundø, Linda Helene, Haugesund
3. Taspitir's Delightful Diamanthina, Papillon, Lundø, Linda, Haugesund
4. Zack Zorian Avrina, Chinese Crested Powder Puff, Haaland, Elisabeth Vae, Etne
0. N UCH Øvinne, Tysk Jaktterrier, Trengereid, Helene, Haugesund
0. Bomballerina's Elvis, Yorkshire Terrier, Smelvær, Margrethe, Vedavågen

Hopp-Liten-2
1. NJV-13 Blåsippebackens Gerda, Dansk-Svensk Gårdshund, Nylund, Kristine Skogen, Hundvåg
2. Dennis, Blandingshund, Skarpodde, Marian, Mandal
0. Krohnegården's Solitaire May, Shetland Sheepdog, Vange, Elisabeth, Fana
0. Max, Papillon, Ryssdal, Martine, Stavanger
0. Sunland's Here Comes The Sun, Shetland Sheepdog, Nilsen, Turid Trondal, Saltrød
0. Catoma's Kiss Me Quick, Shetland Sheepdog, Leschbrandt, Kate Amilie, Ræge
0. N UCH NJV-11 Vadbakken's Easy Rider, Parson Russell Terrier, Jenssen, Harald Sigfred, Skien

Hopp-Liten-3
1. Toyamikis Princess Hey, Shetland Sheepdog, Johannessen, Vigdis Og Nils, Erdal
2. N A(H)CH Casa Del Caboom's Desperado, Chinese Crested Powder Puff, Skjold, Monica, Kleppestø
3. N A(H)CH N ACH Linnea, Jack Russell Terrier, Egelandsdal, Kristine, Stavanger
4. N A(H)CH Aridgeocrat's Dina, Dansk-Svensk Gårdshund, Jonassen, Bente, Sandnes
5. N UCH N ACH N A(H)CH Orreknuppen's Unbreakable Spirit, Shetland Sheepdog, Dybvig, Carina, Dal
6. Shathena's Enya Of Mist, Shetland Sheepdog, Olsen, Tove, Strømmen
7. Shathena's Nemi Of Kiara, Shetland Sheepdog, Viksøy, Åsta, Skogsvåg
8. Ewans Magiska Lillan, Dansk-Svensk Gårdshund, Jonassen, Bente, Sandnes
9. Zena, Dvergschnauzer Sort, Norstrøm, Tove, Bergen
10. Kanychri's Elleville Kiwi, Cavalier King Charles Spaniel, Nyborg-Christensen, Katja, Ulset
11. Kanychri's Flying Wilma, Cavalier King Charles Spaniel, Nyborg-Christensen, Katja, Ulset
0. N ACH Shathena's Jewel Of Kiara, Shetland Sheepdog, Monsen, Kristin, Rune Og Henriette, Tananger
0. N UCH Coros Miracle, Schipperke, Johansen, Tommy, Hafrsfjord

Hopp-mellom-1
1. N UCH Light My Fire Ulva, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Justnes, Else R Og Hans Inge, Mandal
2. Coastcollie's Fantasy Pinky, Shetland Sheepdog, Wilhelmsen, Jannicke, Fjell
3. N UCH Sisterhood Tu'eres Mi Diosa, Fox Terrier Ruhåret, Bråten, Liv Ingunn, Dal
0. Coastcollie's Miracle Girl, Shetland Sheepdog, Skjold, Monica, Kleppestø
0. Lundecock's Dry Humour, Shetland Sheepdog, Dybvig, Carina, Dal
0. Loppekassa Neon Tiger, Border Terrier, Torvik, Ellen Panadi, Oslo
0. Bruno, Blandingshund, Hovda, Heidi, Kolnes

Hopp-mellom-2
1. Shathena's Fast & Felix Of Kiara, Shetland Sheepdog, Odlolien, John, Strømmen
2. Shathena's Fast & Furious Of Kiara, Shetland Sheepdog, Kvamme, Audun Haldor, Seim
3. Røyslitunets Kiss Me, Shetland Sheepdog, Egeland, Cecilie, Snartemo
0. Belle Helene Of Kemaja's Forest, Shetland Sheepdog, Vollset, Birte, Isdalstø
0. Shathena's Aslan Of Kiara, Shetland Sheepdog, Kvamme, Sissel Og Audun Haldor, Seim
0. Poker King, Shetland Sheepdog, Leschbrandt, Kate Amilie, Ræge
0. Diva Cameron Diaz Of Desert Meadow, Shetland Sheepdog, Jensen, Ingvar Frahm, Ålgård

Hopp-mellom-3
1. N VCH Leeland Milady, Shetland Sheepdog, Lunde, Renate, Lørenskog
2. INT NORD FI UCH DKV-11 NV-13 HEV-13 Loppekassa Well All Right, Border Terrier, Torvik, Ellen Panadi, Oslo
3. Krohnegården's Workin' Abby, Shetland Sheepdog, Strand, Elin, Bjørndalstræ
4. N S UCH CEW-11 Enden's Møyfrid Bjarkadatter, Dansk-Svensk Gårdshund, Nylund Kristine S/Jan Henrik, Hundvåg
0. N A(H)CH Shathena's Kila Of Kiara, Shetland Sheepdog, Nilsen, Merethe/Aas, S. M. Og J., Sandnes
0. Shathena's Daisy Of Kiara, Shetland Sheepdog, Johansen, Maren, Tananger
0. N A(H)CH Zanshins Calling Elvis, Shetland Sheepdog, Johannessen, Vigdis Og Nils, Erdal
0. N UCH NORDJV-12 NJV-12 All My Love Pepsi, Pumi, Torvik, Åse Kristin, Oslo
0. N A(H)CH Amacing Joy's Bright Star Niquita, Manchester Terrier, Kalvenes, Marianne, Garnes
0. Real Scoops Big Spin, Pyreneisk Gjeterhund, Soldal, Elin Fluør, Færvik
0. Meryl Roller-Coaster, Cocker Spaniel, Eimhjellen, Kine, Bergen
0. Krohnegården's Vill-Li-Jippi, Shetland Sheepdog, Krohnegården, Trude Seim, Ask

Hopp-Stor-1
1. Messi, Blandingshund, Haaland, Elisabeth Vae, Etne
2. Urtehagens K Lappacea Rover, Schapendoes, Pedersen, Kurt Inge, Helle
3. Xena, Border Collie, Forberg, Liv, Hjellestad
4. Goalgetter No.4 Hope For The Future, Briard, Grønfur, Ellinor, Etne
5. Kiara, Blandingshund, Håland, Helene, Vigrestad
6. Tessi, Border Collie, Egeland, Cecilie, Snartemo
0. Emenems Nola Karelica, Border Collie, Linnerud, Siri, Røyneberg
0. Kronvallaren Kry, Border Collie, Willems, Marianne Eloïse, Stavanger
0. Savi, Border Collie, Haukeland, Jan, Stavanger
0. Shathena's Ginny Made In Greece, Belgisk Fårehund, Groenendael, Hamre, Gaute Nesheim, Arendal
0. Fendris, Blandingshund, Liknes, May Kristin, Åkrehamn
0. Eager Eye's Addition, Border Collie, Johannessen, Vigdis, Erdal
0. Hind Paw's Isy, Border Collie, Nilsen, Merethe, Sandnes
0. Doffen, Border Collie, Knudsen, Trine/Solem, Endre, Laksevåg

Hopp-Stor-2
1. Wild Divine's Beautiful Red, Australian Shepherd, Skjæveland, Sturle Charles, Mogreina
2. N LCH Dream D'aspe Et D'ossau, Golden Retriever, Matre, Synnøve Solberg, Sandeid
3. Sita, Border Collie, Håland, Johnny, Vigrestad
0. Svassas Go For Glory, Bearded Collie, Hamre, Anette Nesheim, Arendal
0. Redqliff's First Companien, Australian Kelpie, Thorkildsen, Trine M., Bjorbekk
0. Charlie, Blandingshund, Kristiansen, Liv, His
0. Ørjagarden's Kia, Working Kelpie, Kristiansen Grete/Skjæveland Sturla, Mogreina

Hopp-Stor-3
1. Leah, Border Collie, Wang, Marit D./Haukeland, Jan, Stavanger
2. Red Amigo's Hc Angelius Chianti (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Måna, Kristin, Kleppe
3. N ACH N VCH Sandcourt Dragonfly, Collie Langhåret, Vesterheim, Kjersti, Oslo
4. Macho Amigo Av Revehiet (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Strøm, Helge, Tiller
5. Lauvstuas Tico Winterfox, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Evensen, Merete, Loddefjord
6. Minus, Border Collie, Wilhelmsen, Lene Kristin, Røyneberg
0. N ACH N A(H)CH Bm Nebula Av Nangijala, Belgisk Fårehund, Groenendael, Nilsen Merethe/Aas Johnny, Sandnes
0. Win, Border Collie, Wang Marit D/Haukland Jan, Stavanger
0. Somollis Effie, Border Collie, Strømsøyen, Hans, Hjellestad
0. N A(H)CH Shathena's Black Pearl, Belgisk Fårehund, Groenendael, Monsen, Kristin Og Rune, Tananger
0. Jakantoh's Aylah, Belgisk Fårehund, Tervueren, Måna, Kristin, Kleppe
0. Hnossa Des Terres Bergeres, Belgisk Fårehund, Tervueren, Eliassen, Ronny Og Linda/Ryland L., Tertnes

lag-Liten
0. Racerne, Norstrøm, Tove, Bergen

lag-mellom
1. Bergens Ekspressen, Strand, Elin, Bjørndalstræ
0. Working Vims, Kalvenes, Marianne, Garnes

lag-Stor
0. AOHs Store Poter, Thorkildsen, Trine M., Bjorbekk


KALATROFEET ETTER DENNE UTSTILLINGEN

Liten 3
1. Ewans Magiska Lillan, Dansk-Svensk Gårdshund, Jonassen, Bente, Sandnes, ((0-1)-(5-3)-(10-7)) 26 p.
2. NORD DK CH UCH N SE ACH NORD A(H)CH Lossinrannan Miss Milly, Parson Russell Terrier, Olaisen Unni Og Johnsen Jan Eirik, Narvik, ((0-3)-(5-4)-(5-18)) 35 p.
3. Sjarmtrollet's Råtøff, Dvergpuddel, Huseby, Rune Og Gro, Sandefjord, ((0,92-1)-(5-5)-(5-19)) 35,92 p.
4. NORD UCH NV-12 N ACH N A(H)CH Narjana's Baronesse Galena, Engelsk Toy Terrier, Hveding-Gabrielsen, Tarjei Bratt, Kråkerøy, ((0-1)-(10-6)-(15-5)) 37 p.
5. NORD UCH SV-12 N A(H)CH Isamelin Dance With Narjana, Engelsk Toy Terrier, Hveding-Gabrielsen, Robert Bratt, Kråkerøy, ((0-2)-(10-4)-(5,37-25)) 46,37 p.
6. Escada Cheer Up, Dvergpuddel, Eriksen, Marit Bjørstad, Degernes, ((2,91-4)-(3,12-14)-(20,34-9)) 53,37 p.

Mellom 3
1. N ACH N A(H)CH Rockhound's Cosalite, Shetland Sheepdog, Mathisen, Mina Mathilde Engh, Våle, ((0-1)-(0-1)-(0-2)) 4 p.
2. N ACH Ebra's K-K Lucky Jojo, Kooikerhund, Løken, Frøydis, Kongsberg, ((0-2)-(0-3)-(0,87-8)) 13,87 p.
3. INT NORD FI UCH DKV-11 NV-13 HEV-13 Loppekassa Well All Right, Border Terrier, Torvik, Ellen Panadi, Oslo, ((0-2)-(0-7)-(5-6)) 20 p.
4. N S UCH N A(H)CH CEW-11 Enden's Møyfrid Bjarkadatter, Dansk-Svensk Gårdshund, Nylund Kristine S/Jan Henrik, Hundvåg, ((0-2)-(5-3)-(5-7)) 22 p.

Stor 3
1. BH Tollerstemmen's Jessie, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Henriksen, Elin, Kodal, ((5-4)-(10-1)-(10-21)) 51 p.
2. N A(H)CH Shathena's Black Pearl, Belgisk Fårehund, Groenendael, Monsen, Kristin Og Rune, Tananger, ((5-1)-(15-6)-(20-25)) 72 p.

 

Junior handling:

Klasse 10-13 år, dag 1

1. Nanette Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line, Superfinale vinner

2. , Ålgård, Boston Terrier, Bogerudmyra's Lenn

3. Julia Sofie Bjørklund, Skiptvet, Basenji, Chagmas Pirate Princess Red Ruby

4. Mariann Omholt Nikolaisen, Drammen, Portugisisk Vannhund, Betty Beat Av Tri De Coleur

 

Klasse 14-17 år, dag 1

1. Anna Moe, Talvik, Chinese Crested, Artic Flyer's Born To Play

2. Astrid K. Bjørnarå, Drammen, Shetland Sheepdog, Gullerina's Royal Raider

3. Synne Brunes, Svinndal, Afghansk Mynde, Al-Dahna's Zarazitha Sunshineflower

4. Susann Omholt Nikolaisen, Drammen, Flat Coated Retriever, Av-Zan-Iaz Ypperlige Zippo

 

Dag 2

1. Anna Moe, Hundvåg, Beagle, Got To B Sun Of Glory

2. Synne Brunes, Svinndal, Afghansk Mynde, Al-Dahna's Zarazitha Sunshineflower

3. Sigrid Svingen, Flå, Whippet, Courtborne Penny

4. Astrid K. Bjørnarå, Drammen, Shetland Sheepdog, Gullerina's Royal Raider

 

Klasse 10-13 år, dag 2

1. Nanette Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line, Superfinale vinner

2. Andrea Larsen, Egersund, Basenji, Kingwanas Foxy Femme Fatale

3. Mariann Omholt Nikolaisen, Kristiansand S, Dvergschnauzer Sort/Silver, Qla Av Tasermiut

4. , Tomasjord, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Perfektibel's Dancing In The Sun

 

Klasse 14-17 år, dag 2

1. Anna Moe, Hundvåg, Beagle, Got To B Sun Of Glory

2. Synne Brunes, Svinndal, Afghansk Mynde, Al-Dahna's Zarazitha Sunshineflower

3. Sigrid Svingen, Flå, Whippet, Courtborne Penny

4. Astrid K. Bjørnarå, Drammen, Shetland Sheepdog, Gullerina's Royal Raider

 

FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere