Resultater NKK Harstad 7.-8. oktober 2017

Resultater fra og årslister etter utstillingen NKK Harstad 7.-8. oktober 2017 finner du her

Resultater fra og årslister etter utstillingen
Sted: Harstad
Dato: 07.10.2017


Resultater per rase, samt kritikker, finner du her

BIS Plasseringer:

1BIS: Bullmastiff, C.I.B.FI SE N UCH NV-15 Rambull's Quarterflash, Mary Heli, Gjølme
2BIS: Whippet, N SE FI UCH Lissvik's Adras, Finn Arne Haugli, Dalsgrenda
3BIS: Amerikansk Cocker Spaniel, INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12-16 KBHV-16 SEV-16 Statesman Miss Divine, Vibeke Paulsen, Støren
4BIS: Bouvier Des Flandres, Bouvpilot Sweet Revenge, Mette E M Tufte, Oslo
Best In Show dommer: Talvitie, Marja,

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Rohlin, Tomas, 1BIG: Se 4BIS. 2BIG: Shetland Sheepdog, INT NORD UCH NORDV-12 SEV-12 KBHV-12 NV-16 Joyland's Magic Ambition, Finn Helge Olsen, Sandnes. 3BIG: Collie Korthåret, Perfect Image Devil May Care, Maria Bakkland, Ramsund. 4BIG: Schäferhund Normalhår, Babzy Av Quantos, Tor W Johansen, Lillesand.

Gruppe 2, Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Whitmarsh, Anita, 1BIG: Se 1BIS. 2BIG: Schnauzer, Pepper And Salt, C.I.B FI SE EE LV LT BALT CH HEJW-15 BALTW-16-17 HEW-16 Bonzen Cecilia, Päivi Takkinen, Finland. 3BIG: Affenpinscher, EURJW-17 BALT SMR BY HR JCH UKR JCH Dreamberry Harry Potter, Kirsi Kinnunen, Finland. 4BIG: Dansk-Svensk Gårdshund, NORD UCH SEJV-13 FIV-13-15 FIJV-13 HeW-15 SEV-15 JWW-14 EUW-15 NV-15 Megarden's Beyla Bernice, Sissel Øyås, Melhus.

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Wellens, Wim, 1BIG: Fox Terrier Wire, NO IT DK SE UCH Fransin Minnie Mouse, Francesca Cassin, Italy. 2BIG: Silky Terrier, NORD EE LV LT BALT BY CH Amaqueen's Caesar, Kaisa Kuivasmäki, Finland. 3BIG: Irish Softcoated Wheaten Terrier, N UCH Bigger Boobs Than Dolly, Lill Hege Løvli, Tromsø. 4BIG: Cairn Terrier, Tribuns Famous Grouse, Elisabeth Lind, Sverige.

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Rohlin, Tomas, 1BIG: Samojedhund, C.I.B N FI DK VDH UCH NJV-14 NORDJV-14 SEV-14'15 SEJV-14 DKV-15 NV-15 Cabaka's Crazy About Mary, Kristin Lundin Lauritzen, Sperrebotn. 2BIG: Norsk Elghund Grå, C.I.B. N UCH N J(B)CH Varjdalen's Tk Miro, Roald Normo, Mosjøen. 3BIG: Pomeranian, Tiny Jewels' All About Chanel, Nadine B. Johansen, Spikkestad. 4BIG: Mexikansk Nakenhund Stor, NORD UCH NJV-15 DKJV-15 DKV-15 NV-16 Local Hero's King Of Hart`s Avatar, Mona Friberg, .

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Jonsson, Mats, 1BIG: Beagle, NORDV-14 NV-15 -16 Alotorius Old Glory Dynamic Beauty, Faruk Mujanic, Hundvåg. 2BIG: Dvergdachshund Strihåret, SE UCH SE VCH FI UCH EE CH CYCH Sweetax Xenia Xtravaganca, Lars Widén, Sverige. 3BIG: Dalmatiner, NORD UCH Toot's Ice Ice Baby, Åsa Fagerlund, . 4BIG: Miniature Dachshund, Smooth-Haired, Saturannan Wiinimarja, Anne Koski, Finland.

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Jonsson, Mats, 1BIG: Kleiner Münsterländer, HEJW-15 FIJV-15 Järpmyren`s Nelson, Annika Sköld, Sverige. 2BIG: Irsk Setter, C.I.E Coxokhol Mackiggian Tattetetter, Tomas Wiklund, Sverige. 3BIG: Breton, Vanille Brevillaqua, Oskar R B Johnsen, Sortland. 4BIG: German Short- Haired Pointing Dog, C.I.B. FI SE BALT LV EE LT MVA JWW-14 JW-14 HEJW-14 BALTW-17 Charleswood Rhonda, Riikka Heikkilä, Finland.

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Wellens, Wim, 1BIG: Se 3BIS. 2BIG: Flat Coated Retriever, C.I.B. C.I.E. FI SE LV EECH HEJW-11 FIJW-11 LVV-16 Almanza Barbour Goodiebag, Sirpa Saastamoinen, Finland. 3BIG: Engelsk Springer Spaniel, N UCH SE U(U)CH Melverly Bang Tidy, Carlsson, Lena Lindh, Sverige. 4BIG: Portuguese Water Dog, BALTJW-17, LT JCH Aquastar's Nikke Sweet And Amazing, Mia Kontkanen, Finland.

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Seloy, Birgit, 1BIG: Malteser, INT NORD FI UCH SEV-11-13 NORDJV-10 KBHV-12-13 NV-12-13-16 EUW-13 DKV-13 NORDV-13-16 FIV-13 HEV-13 Straight Fire Push The Luck, Laila Westeng, Gressvik. 2BIG: Toy Puddel, N UCH Aedan Talk Of The Devil, Christina Johansson, Hof. 3BIG: Shih Tzu, N FI SE UCH North Exotic The Only 1 Made 4 Fame, Kjersti Sollien Iversen, Hammerfest. 4BIG: Mops, N SE UCH Pugbully Mr Flash, Anne Karin Revdal, Klæbu.

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Liljeqvist, Liz-Beth C, 1BIG: Se 2BIS. 2BIG: Borzoi, SE UCH SE V-16 Velikij Qalinka, Amanda-Cecilia Wennström, Sverige. 3BIG: Irish Wolfhound, Yaydie Sorcerer Surycan, Mika Tissari, Finland. 4BIG: Afghansk Mynde, N SE BAL BG UCH BGGr UCH Esbelto's Norwegian Design, Lisbeth Berge Karlsen, Støren.


Bamseliste etter denne utstillingen

1. N UCH Aedan Talk Of The Devil, Toy Puddel, Christina Johansson, Hof, (15-13-12-11-6) 57 p.
2. INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12-16 KBHV-16 SEV-16 Statesman Miss Divine, Amerikansk Cocker Spaniel, Vibeke Paulsen, Støren, (15-14-11-6-6) 52 p.
3. N UCH NJV-15 NV-15 FI JV-15 Estava Rain Looking For Action, American Akita, Friedrich Birkmar, Skarnes, (15-11-7-5) 38 p.
4. C.I.B NORD FI UCH DKJV-13 DKV-13 NJV-13 NV-13 SEJV-13 HEJV-13 EUW-15 NORDV-15 SEV-16 FIV-16 Absint Av Larhjelm, Dachshund Strihåret, Lars Hjelmtvedt, Holmestrand, (13-11-5-4-4) 37 p.
5. NORD IT UCH Fransin Minnie Mouse, Fox Terrier Wire, Francesca Cassin, Italy, (13-7-6-6-5) 37 p.
6. NORD UCH DKV-16 NORDV-16 Shyloch Statement, Kerry Blue Terrier, Helge Kvivesen, Halden, (15-15-5) 35 p.
7. AU GRCH N UCH Bojojamile Behind The News, Welsh Corgi Pembroke, Mr.R.H.& Mrs.V.J. Hutton Hutton, Australia, (12-11-6-5) 34 p.
8. C.I.B.FI SE N UCH NV-15 Rambull's Quarterflash, Bullmastiff, Mary Heli, Gjølme, (14-6-5) 25 p.
9. NORDV-14 NV-15 -16 Alotorius Old Glory Dynamic Beauty, Beagle, Faruk Mujanic, Hundvåg, (6-5-5-5-4) 25 p.
10. C.I.B N DK FI UCH SE U(U)CH NV-15-16 KBHV-16 DKV-16 NORDV-16 HEW-16 MEDITERRANEAN W-17 Aquafortis Eros, Portugisisk Vannhund, Ragnhild Bjørnstad, Oslo, (14-4-4) 22 p.
11. N DK UCH KBHV-17 Inspirations Il Vino Fantastico, Bracco Italiano, Hans-Ole Stenbro, , (5-5-4-4-3) 21 p.
12. INT NORD FI UCH SEV-11-13 NORDJV-10 KBHV-12-13 NV-12-13-16 EUW-13 DKV-13 NORDV-13-16 FIV-13 HEV-13 Straight Fire Push The Luck, Malteser, Laila Westeng, Gressvik, (7-7-6) 20 p.
13. C.I.B N FI DK VDH UCH NJV-14 NORDJV-14 SEV-14'15 SEJV-14 DKV-15 NV-15 Cabaka's Crazy About Mary, Samojedhund, Kristin Lundin Lauritzen, Sperrebotn, (12-7) 19 p.
14. NV-14 NORDV-14 N SE DK UCH Courtborne Sagittarius, Whippet, Kristin Hoff, Tanem, (11-5-3) 19 p.
15. SE N UCH Skjærgaardens Die Another Day 007, Leonberger, Irene Ueland, Bryne, (13-5) 18 p.


Beste veteran:

Dag 1
1. C.I.B. NORD EE LV LT RU UCH BALTVW-17 EUVW-17 LVVW-17 Dimanche Cotton's Chere, Coton De Tulear, Sade-Maria Tuominen, Finland, 6 p.
2. INT NORD UCH FI UCH N VCH Winton Brown Eyed Girl, Engelsk Springer Spaniel, Vidar Sagmyr, Heimdal, 5 p.
3. C.I.B. NORD FI UCH BH IPO1 SEV-13 NORDV-12-14 DKV-12 NV-12-14 NV-15 Dellyy Av Quantos, Schäferhund Langhår, Sverre Caspersen, , 4 p.
4. DK N UCH NORDV-12 KBHV-13 Idyllium's Cookies'n Cream, Chihuahua Langhåret, Marthe Dalen, Molde, 3 p.

Dag 2
1. NORD UCH C.I.B Galactic Defender Shooting Star, Bedlington Terrier, Eva Naartijärvi, Sverige, 5 p.
2. INT NORD DK UCH NORD FI LCCH NV-13 WJW-10 WW-11 ECCW-11 NV-14-16 Mesmerizing Made In Heaven, Faraohund, Simon Tien Hansen, Sørum, 4 p.
3. C.I.B NORD UCH NV-11 NVV-16 Who's Rock The Boat, West Highland White Terrier, William Russel Sim, , 3 p.
4. INT NORD EE UCH Top Target Usher, Dvergschnauzer Salt/Pepper, Ann E Murberg, Mysen, 2 p.

Dommer: Talvitie, Marja


Årets beste veteran etter denne utstillingen

1. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14- 16 NORDVV-14-15 NVV-16 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Birgitte Sperle, Steinberg, (6-6-5-5-4) 26 p.
2. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14-15-16 NVV-14-15-16 NORDVV-14-15-16 SEV-14-15 SEVV-14 DKVV-16 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Sonja Dramstad, Dilling, (6-5-5-4-4) 24 p.
3. INT NORD DK UCH WW-10 NORDV-14'15 Tiny Jewels' Mad About Chanel, Pomeranian, Dag Løken, Askim, (6-6-5-3-3) 23 p.
4. INT NORD UCH NV-09-11-15 NORDJV-08 KBHV-10 DKV-10 EUVW-15-16 NVV-15-16 BEVW-16 Lapinlumon Hesperus, Lagotto Romagnolo, Siv Christine Bækken, Nittedal, (5-5-5-4-4) 23 p.
5. GB UCH NV-11-12-15-16 NVV-16 Soletrader Trick Or Treat, Petit Basset Griffon Vendeen, Anders Tunold-Hanssen, Oslo, (6-5-4-2) 17 p.
6. N UCH NORDV-11 DKV-11 NV-10-12-16 NVV-16 Kimura's Kunta Kinte, Rottweiler, Erik Marthinussen, Rådal, (6-3-3) 12 p.
7. JWW-08 N UCH EUVW-15 NVV-15 Rajumas Aurora, Samojedhund, Gro Moe-Gumø, Kongsberg, (4-4-4) 12 p.
8. N SE DK NORD UCH NORDV-08-10 WW-10 NV-08-09-10-11-12-13-14-16 SEV-14 EUW-15 NVV-15-16 SEVV-16 Hob-Nob's Quidam, Pyreneisk Gjeterhund, Gro Mathiesen, Roa, (5-4) 9 p.
9. C.I.E. N HR UCH SE U(U)CH PLW-12 NVV-15 AMSW-16 AMSVW-16 Almanza Such A Good Life, Flat Coated Retriever, Anne-Berith Waskaas, Sandefjord, (5-2-2) 9 p.
10. INT NORD DK UCH NORD FI LCCH NV-13 WJW-10 WW-11 ECCW-11 NV-14-16 Mesmerizing Made In Heaven, Faraohund, Simon Tien Hansen, Sørum, (5-4) 9 p.
11. C.I.B NORD UCH NV-11 NVV-16 Who's Rock The Boat, West Highland White Terrier, William Russel Sim, , (4-3) 7 p.
12. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Geir Tore Land, Østre Gausdal, (4-3) 7 p.
13. INT FI N SE DK UCH Schæpomm's Gabbana, Pomeranian, Liv Unni Gunnes, Rennebu, (6) 6 p.
14. C.I.B, NORD, FI, SE, NO, MULTI BALTVW-17, EUVW-17, LVVW-17 Dimanche Cotton's Chere, Coton De Tulear, Sade-Maria Tuominen, Finland, (6) 6 p.
15. C.I.B. DK N UCH NV-12 SEV-15 Okami's Just Talk About Alva, Siberian Husky, Helena Skoglund, Sverige, (6) 6 p.


Beste avlshund:

Dag 1
1. DK N UCH NORDV-12 KBHV-13 Idyllium's Cookies'n Cream,Chihuahua Langhåret, Marthe Dalen, Molde, 6 p.


Årets beste avlshund etter denne utstillingen

1. DK N UCH NORDV-12 KBHV-13 Idyllium's Cookies'n Cream, Chihuahua Langhåret, Marthe Dalen, Molde, (7-7-7-6-6) 33 p.
2. C.I.B.N UCH NV-15-16 Skipper's All Right, Newfoundlandshund, Ole Andreas Nygård, Sylling, (7-7-6-6-5) 31 p.
3. N SE UCH Av-Zan-Iaz Qikke Zaga, Flat Coated Retriever, Anita Iversen, Sandefjord, (7-5) 12 p.
4. INT NORD FIN UCH NV-09-10-11-12 SEV-11-12 DKV-10-12-13 NORDV-10 EUW-11 HEV-10 KBHV-12 Sagaland's B-August X I I, Tibetansk Spaniel, Sonja Dramstad, Dilling, (7-4) 11 p.
5. INT NORD UCH DKV-13 Dungens Kosmic Love, Keeshond, Inge Kato Våland, Varhaug, (5-5) 10 p.
6. C.I.B. NORD UCH NVV-16 Miljøsablo's Close To Pekka's Heart, Mexikansk Nakenhund Stor, Anne Karin Midtsand, Reipå, (8) 8 p.
7. C.I.B NORD EE FI CZ LT UCH EUJW-13 KBHV-13 SEV-13'15 NJV-13 DKV-13 NV-14 NORDV-14 SEV-15 HEV-15 LVV-17 LTV-17 EEV-17 Ukkonen Av Vintervidda, Finsk Lapphund, Christian Lauluten, Tinn Austbygd, (7) 7 p.
8. Saffron Sherhy Only 4 North Exotic, Shih Tzu, Kjersti Sollien Iversen, Hammerfest, (7) 7 p.
9. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Geir Tore Land, Østre Gausdal, (7) 7 p.
10. C.I.B. NORD UCH Kjennekrokens Hunters Boy, Jack Russell Terrier, Kari Anne S Lundberg, Bardu, (6) 6 p.
11. NORD UCH AD BH RLI RLII Kimura's Mary Poppins, Rottweiler, Kathrin Myhra, Kongsberg, (3-3) 6 p.
12. Winningmood With Dalstaff, Staffordshire Bull Terrier, Katrine Westerby, Fetsund, (5) 5 p.
13. Allfirdas Isheena Fial, Whippet, Elin Rødde, Heimdal, (5) 5 p.
14. N UCH Only-You Vom Sutumer-Grund, Hvit Gjeterhund, Tone Lise Djupesland, Finsland, (4) 4 p.
15. C.I.E.N DK UCH VV-12 NV-14 Torro V Rusticana, Boxer, Dag Olav Glemminge, Gressvik, (4) 4 p.




Beste oppdretter:

Dag 1
1. Idyllium - Chihuahua Langhåret, 5 p.
2. Neshpo - Cocker Spaniel, 3 p.
3. Privat Collies - Collie Langhåret, 2 p.
4. North Sheltienorth Sheltie - Shetland Sheepdog, 1 p.


Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen

1. Aquafortis - Portugisisk Vannhund, (6-6-6-4-3) 25 p.
2. Larhjelm - Dachshund Strihåret, (6-6-4-4-4) 24 p.
3. Bikkjehaugen - Newfoundlandshund, (5-4-3-3-1) 16 p.
4. Rajuma - Samojedhund, (6-6-4) 16 p.
5. Sagaland - Tibetansk Spaniel, (6-5-4) 15 p.
6. St.Kilda - Shetland Sheepdog, (5-3-2-2) 12 p.
7. El'mambee's - Pekingeser, (6-4) 10 p.
8. Sjarmtrollet - Dvergpuddel, (6-2) 8 p.
9. Courtborne - Whippet, (7) 7 p.
10. Fab Four - Dvergpuddel, (6) 6 p.
11. Nobel Line - Dvergpinscher, (6) 6 p.
12. Rabben's - Airedale Terrier, (3-3) 6 p.
13. Wildfinn - Romagna Water Dog, (5) 5 p.
14. O'marksbay - Irsk Ulvehund, (5) 5 p.



Beste Norske Hund:

Dag 2
1. C.I.B. N UCH N J(B)CH Varjdalen's Tk Miro, Norsk Elghund Grå, Roald Normo, Mosjøen, 30 p.
2. N UCH Trollheimens Jr Made For Cascilius, Norsk Buhund, Ernst Jakobsen, Bodø, 18 p.
3. C.I.B. N FI UCH N J(B)CH Sisotindens Hero, Norsk Elghund Sort, Jan Mikal Karlsen, Sørreisa, 12 p.
4. NORD UCH EUJW-15 SEV-16 Ulfrigga Lundes Tor, Norsk Lundehund, Solveig Bjørkenes Steinnes, Bardu, 10 p.


Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. C.I.B. N SE DK UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14-15-16 NORDV-14 DKV-14 EUW-15-16 BEV-16 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Kathrine Øksnevad Lindstrøm, Karmsund, (63-44) 107 p.
2. C.I.B NORD UCH Ålvisheim's Sol Livesdotter, Norsk Lundehund, Joakim Langenes, , (73-28) 101 p.
3. C.I.B. N UCH N J(B)CH Varjdalen's Tk Miro, Norsk Elghund Grå, Roald Normo, Mosjøen, (44-30-26) 100 p.
4. C.I.B. Karpaasin Kitty, Norsk Elghund Grå, Eirik Osborg Kvammen, Ørsta, (44-15) 59 p.
5. Hagheimen's Tara, Dunker, Per Helge Kjønnås Andersen, Støren, (58) 58 p.

Lydighet:

LP-I
1. Mester, Border Collie, Benedikte Roarsen, Bø I Vesterålen, 160 p.
2. RLI Aysablues Dangerous Destiny, Australian Shepherd, Anette Weile Holm, Hammerfest, 145 p.
3. BH AD Kn Burre Burritos, Schäferhund Normalhår, Karin-Diana Nordgård, Storsteinnes, 132,5 p.
4. Ready, Border Collie, Tone I Roarsen, Bø I Vesterålen, 106 p.
5. Blikkfang Trick To Success, Flat Coated Retriever, Karianne Møkjåland, Vatnestrøm, 0 p.
5. Tollergrenda's Welcome To Tampa, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Ole-Morten Smith, Kirkenes, 0 p.
5. Tilia Garden's Beloved Punky, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Vivi-Ann Restad Eide, Harstad, 0 p.

LP-II
1. My A-Mayzee-N Bc It's Tempo, Border Collie, Hilde Nilssen, Bø I Vesterålen, 140 p.
2. RLI Sunnyvales Caluna, Hovawart, Linn With, Bø I Vesterålen, 0 p.
2. Molly, Blandingshund, Lise Pedersen, Alta, 0 p.
2. LPI Snötassens Ciro, Kooikerhund, Anne-Britt Andreassen, Bardufoss, 0 p.

LP-III
1. N UCH RLIII Aysablues Blue Berry, Australian Shepherd, Mette Annie Nilsen, Hammerfest, 210,5 p.
2. Arminzeras Troika, Flat Coated Retriever, Marita Thoresen, Kirkenes, 112,5 p.
3. Vårvindens Jörsalir Elde, Golden Retriever, Eva-Liz Karin Aandal, Brøstadbotn, 0 p.

LP-FCI3
1. BH Chocomate's Harrys Chili, Border Collie, Monica Wickstrøm, Husøysund, 279,5 p.
2. NORD LCH N RL CH Minipina's Damn Goodn Ready, Staffordshire Bull Terrier, Tommy Haukeland, Vik I Sogn, 248,5 p.
3. Chocomate's Harrys Cava, Border Collie, Silje Larsen, Bodø, 241,5 p.
4. BH N LCH Soltrollets Breakout Ike, Golden Retriever, Oddvar Mathiassen, Stonglandseidet, 227 p.
5. LPIII Thelook Explosive Nitro, Border Collie, Karina Arhaug, Tverlandet, 197 p.
6. N LCH Khemosabi Prepare For Surprise, Golden Retriever, Elisabeth Bryhn, Tverlandet, 194,5 p.
7. N UCH N RL CH Zattsco Jazz, Schapendoes, Heidi Bjørnstad, Leknes, 98,5 p.
8. RLIII RLII Kjærlighetens I Walk Like A King, Jack Russell Terrier, Åshild Hultgren, Melbu, 84 p.
9. N SE LCH Sandbytösens Gurin, Golden Retriever, Eva-Liz Karin Aandal, Brøstadbotn, 0 p.



Junior handling:

Klasse 10-13 år, dag 1
1. Miriam Pallokat, Kvål, Mellompuddel, Micane's Catching A Dream
2. Nikolai Smith, Kirkenes, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Tussatolleren's F- Santos Av Besco
3. Nathalie Munkvold, Ankenes, Whippet, Lissvik's Achilla
4. Amanda Klaudiussen, Kvaløya, Whippet, Pearl's Legacy's Stairway To Heaven


Klasse 14-17 år, dag 1
1. Irja Sofie Nyheim, Tromsø, Saluki, Atlantis Av Min Tera
2. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Hundvåg, Beagle, Fanta's Brand Manhatten Skyline
3. Ingrid, , Cavalier King Charles Spaniel, Aimabel's Uffe


Dag 2
1. Irja Sofie Nyheim, , Cavalier King Charles Spaniel, Aicha Shamiras Little Angel
2. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Storslett, Dalmatiner, Toot's Here She Comes
3. Ingrid Larsen, Kvaløya, Alaskan Malamute, Astrix Av Pyrenéer Gården


Klasse 10-13 år, dag 2
1. Miriam Pallokat, , Mellompuddel, Micane's Dødsøt
2. Thea Sofie Paulsen, Sortland, Dvergschnauzer Sort/Silver, Barbunies Secret Voyager
3. Nathalie Munkvold, Ankenes, Whippet, Lissvik's Achilla
4. Amanda Klaudiussen, Kvaløya, Whippet, Pearl's Legacy's Stairway To Heaven


Klasse 14-17 år, dag 2
1. Irja Sofie Nyheim, , Cavalier King Charles Spaniel, Aicha Shamiras Little Angel
2. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Storslett, Dalmatiner, Toot's Here She Comes
3. Ingrid Larsen, Kvaløya, Alaskan Malamute, Astrix Av Pyrenéer Gården





FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere