Resultater NKK Bø 21.- 22. februar 2015

Resultater og bilder fra NKK Bø 21.- 22. februar 2015 finner du her!

Foto: Roger Sjølstad / NKK (klikk på galleriet for større versjon)
Øvrige resultater, se her

Best In Show, dommer Marit Sunde: 

1BIS: Amerikansk Cocker Spaniel, AUSGCH Azel Always Bet On The Black, Kristensen, Michael, Danmark
2BIS: Afghansk Mynde, DKJV-14 NJV-14 NV-14 NORDJV-14 Kjavu A Story To Tell, Kristiansen, Tove, Porsgrunn
3BIS: Siberian Husky, N UCH NV-13 Snøfrost Isende Rim, Dalby, Rune Harald, Son
4BIS: Kleiner Münsterländer, INT SE N UCH S JCH SE V-10 NV-14 NORDV-14 Lokkeberget's Igor, Thoresen, Pål, Ytre Enebakk

 

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Finne, Leni

1BIG: Schäferhund Normalhår, INT NORD UCH BH AD SCHH1 NV-12 NV-13 NORDV-12 KBHV-13 Sabrina Av Quantos, Oftedal, Olav, Kvernaland. 2BIG: Collie Langhåret, N UCH BDSG-14 Kikkiathy's Red Princess, Austevoll, Kjell Ivan H, Ulefoss. 3BIG: Puli, AUS & AM CH Cordmaker Topsy Turvey, Tell Collinge, Camilla, Sverige. 4BIG: Pyreneisk Gjeterhund, N UCH NV-12-13-14 NORDV-14 Angeyja's Aela, Mathiesen, Gro/Romstad, Per Tore, Roa.

 

Gruppe 2, Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Butrimova, Kornelija

1BIG: Engelsk Bulldog, Ckbulldogs You R Cole, Sandal, Vera Christin, Kvinesdal. 2BIG: Rottweiler, Black Regency's Centurian Xavier, Gramstad, Hilde Kathrin, Haugesund. 3BIG: Engelsk Mastiff, N SE UCH Devine Cornelia From Big Boys Club, Liszewska, Marzenna Anna, Hauglandshella. 4BIG: Berner Sennenhund, SE NORD UCH Nøklebyåsen's Ådne, Solberg, Gro, Rakkestad.

 

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Ahlman-Stockmari, Tanya

1BIG: Norfolk Terrier, Kinsridge Quids In, Johnsen, Anne, Skien. 2BIG: Kerry Blue Terrier, NORD UCH NJV-13 NV-14 NORDV-14 DKV-14 Shyloch Qosmos, Kvivesen, Helge, Halden. 3BIG: Manchester Terrier, NJV-14 NORDJV-14 X-Pected Dine Mites V.I.P., Kahrs, Kirsti Hustad, Oslo. 4BIG: Norwich Terrier, N UCH NJV-13 HEJW-13 NORDJV-13 NORDV-14 Cog-Wheel's It Must Have Been Love, Weum, Lene, Åmot.

 

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Kärkäs, Leila, 1BIG: Se 3BIS. 2BIG: Faraohund, Bazinga A Storm Of Swords, Hansen, Simon Tien, Blystadlia. 3BIG: Norsk Buhund, N UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14 NORDV-14 Kimura's Peer Gynt, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund. 4BIG: Lapsk Vallhund, JWW-14 NORDV-14 Arctic Soul Lapponian Kiehka, Lauluten, Christian, Tinn Austbygd.

 

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Göransson, Arvid

1BIG: Dunker, DKV-14 SV-13 SEJV-13 JWW-14 Direktør'n Av Kampenhaug, Jensen, Ann Jeanette Stenhaug, Rakkestad. 2BIG: Dvergdachshund Strihåret, INT NORD HR FI SLO ROGr UCH WW-08 NV-07-08-09-11-13-14 NORDV-08-14 DKV09-10 NVV-14 NORDVV-14 Wervest's Winn, Vestby, Vera, Nordre Frogn. 3BIG: Beagle, NORDV-14 Alotorius Old Glory Dynamic Beauty, Mujanic, Faruk, Hundvåg. 4BIG: Dvergdachshund Langhåret, NJV-14 NORDJV-14 Storfoten's Ylvis, Jørgensen, Liv Bakke, Nykirke.

 

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Göransson, Arvid

1BIG: Se 4BIS. 2BIG: Breton, NORDV-14 SEV-14 Vanity Pauline, Bergh, Hallgeir, Skiptvet. 3BIG: Pointer, Østagløtten's Miss Ziva, Trana, Finn, Moss. 4BIG: Vorstehhund Strihåret, Hongfjellets Leo, Karlsson, Jan Fredrik, Melsomvik.

 

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Almgren, Hans

1BIG: Se 1BIS. 2BIG: Labrador Retriever, N UCH NV-14 Fieldvalley's Zandra, Slettedal, Sven, Vennesla. 3BIG: Portugisisk Vannhund, EUJW-13 DKJV-13 Aquafortis Euhporia, Lönnö, Louise, Sverige. 4BIG: Clumber Spaniel, WJW-14 Sempre Felicita Bimbik's Amor, Johnsrød, Nina, Sperrebotn.

 

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Frisk, Svante

1BIG: Coton De Tulear, NJV-14 NORDJV-14 Herocotts Jacques Amiot, Hero, Susanne, Sverige. 2BIG: Mellompuddel, AM UCH NJV-13 NV-14 Montserrat Caballe, Gjetnes, Åge, Lier. 3BIG: Malteser, NORD UCH DKV-14 NV-14 NORDV-14 SV-14 Cinecitta Magnifica Presenza, Westeng, Laila, Gressvik. 4BIG: Toy Puddel, Risdan's One More Kiss, Stø, Ida Myhrer, Oslo.

 

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Blütecher, Knut Fr

1BIG: Se 2BIS. 2BIG: Greyhound, INT NORD FI NL LUX UCH NORDV-12 AMW-13 Jet's Diamonds'n Rust, Herøy, Anne Elisabeth, Hønefoss. 3BIG: Irsk Ulvehund, INT NORD UCH NV-12 NORDV-14 Chill Giant's As Good As She Gets, Eliassen, Monica Fornebo, Fredrikstad. 4BIG: Saluki, INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Land Geir Og Karlsen Kenneth, Østre Gausdal.

 

Bamseliste etter denne utstillingen

1. AUSGCH Azel Always Bet On The Black, Amerikansk Cocker Spaniel, Kristensen, Michael, Danmark, (15) 15 p.

2. DKJV-14 NJV-14 NV-14 NORDJV-14 Kjavu A Story To Tell, Afghansk Mynde, Kristiansen, Tove, Porsgrunn, (13) 13 p.

3. N UCH NV-13 Snøfrost Isende Rim, Siberian Husky, Dalby, Rune Harald, Son, (12) 12 p.

4. INT SE N UCH S JCH SE V-10 NV-14 NORDV-14 Lokkeberget's Igor, Kleiner Münsterländer, Thoresen, Pål, Ytre Enebakk, (11) 11 p.

5. NJV-14 NORDJV-14 Herocotts Jacques Amiot, Coton De Tulear, Hero, Susanne, Sverige, (8) 8 p.

6. INT NORD UCH BH AD SCHH1 NV-12 NV-13 NORDV-12 KBHV-13 Sabrina Av Quantos, Schäferhund Normalhår, Oftedal, Olav, Kvernaland, (7) 7 p.

6. AM UCH NJV-13 NV-14 Montserrat Caballe, Mellompuddel, Gjetnes, Åge, Lier, (7) 7 p.

6. Ckbulldogs You R Cole, Engelsk Bulldog, Sandal, Vera Christin, Kvinesdal, (7) 7 p.

9. DKV-14 SV-13-14 SEJV-13 JWW-14 Direktør'n Av Kampenhaug, Dunker, Jensen, Ann Jeanette Stenhaug, Rakkestad, (6) 6 p.

9. N UCH BDSG-14 Kikkiathy's Red Princess, Collie Langhåret, Austevoll, Kjell Ivan H, Ulefoss, (6) 6 p.

9. Kinsridge Quids In, Norfolk Terrier, Johnsen, Anne, Skien, (6) 6 p.

9. NORD UCH DKV-14 NV-14 NORDV-14 SV-14 Cinecitta Magnifica Presenza, Malteser, Westeng, Laila, Gressvik, (6) 6 p.

9. N UCH NV-14 NORDV-14 Fieldvalley's Zandra, Labrador Retriever, Slettedal, Sven, Vennesla, (6) 6 p.

9. Black Regency's Centurian Xavier, Rottweiler, Gramstad, Hilde Kathrin, Haugesund, (6) 6 p.

9. FIV-14 Bazinga A Storm Of Swords, Faraohund, Hansen, Simon Tien, Blystadlia, (6) 6 p.

 

Beste Veteran, dommer Marit Sunde:

Dag 1

1. INT NORD HR FI SLO ROGr UCH WW-08 NV-07-08-09-11-13-14 NORDV-08-14 DKV09-10 NVV-14 NORDVV-14 Wervest's Winn, Dvergdachshund Strihåret, Vestby, Vera, Nordre Frogn, 5 p.

2. N UCH Bernegården's Philadelphia, Sankt Bernhardshund Langhåret, Andersen, Katarina Elin Helland, Hauglandshella, 4 p.

3. INT NORD FIN UCH DKV-10 DKV-11 WW-12 Kangelani's Gentle Malaika Clay(l), Rhodesian Ridgeback, Lund, Ole Alexander Og Marianne, Råde, 3 p.

4. N UCH KBHVV-14 Sukkertoppen's Berenike, Flat Coated Retriever, Håkull, Tove Anette, Egersund, 2 p.

 

Dag 2

1. INT MONT BH LIT R NORD UCH WW-14 NV-05 SV-08-13 LITV-08 NVV-12-13-14 NORDVV-13 FIVV-13 NORDVV-14 Hin Chen's Jay-Walker, Shih Tzu, Finnanger Hege Mari Og Ole Morten, Oppaker, 6 p.

2. CIE N DK UCH DKV-11 NV-11 NVV-14 NORDVV-14 D'evasives Emiliana, Bouvier Des Flandres, Tufte, Fredrik Mathisen, Oslo, 5 p.

3. INT NORD FIN UCH NORDV-07 GBZ HR CH VWW-13 Taa Palati's American Hemi, Pomeranian, Heian, Aina, Kodal, 4 p.

 

Årets beste veteran etter denne utstillingen

1. INT MONT BH LIT R NORD UCH WW-14 NV-05 SV-08-13 LITV-08 NVV-12-13-14 NORDVV-13 FIVV-13 NORDVV-14 Hin Chen's Jay-Walker, Shih Tzu, Finnanger Hege Mari Og Ole Morten, Oppaker, (6) 6 p.

2. INT NORD HR FI SLO ROGr UCH WW-08 NV-07-08-09-11-13-14 NORDV-08-14 DKV09-10 NVV-14 NORDVV-14 Wervest's Winn, Dvergdachshund Strihåret, Vestby, Vera, Nordre Frogn, (5) 5 p.

3. CIE N DK UCH DKV-11 NV-11 NVV-14 NORDVV-14 D'evasives Emiliana, Bouvier Des Flandres, Tufte, Fredrik Mathisen, Oslo, (5) 5 p.

4. N UCH Bernegården's Philadelphia, Sankt Bernhardshund Langhåret, Andersen, Katarina Elin Helland, Hauglandshella, (4) 4 p.

5. INT NORD FIN UCH NORDV-07 GBZ HR CH VWW-13 Taa Palati's American Hemi, Pomeranian, Heian, Aina, Kodal, (4) 4 p.

6. INT NORD FIN UCH DKV-10 DKV-11 WW-12 Kangelani's Gentle Malaika Clay(l), Rhodesian Ridgeback, Lund, Ole Alexander Og Marianne, Råde, (3) 3 p.

7. N UCH KBHVV-14 Sukkertoppen's Berenike, Flat Coated Retriever, Håkull, Tove Anette, Egersund, (2) 2 p.

 

Beste avlshund:

Dag 1 

1. INT NORD LUX EST PUCH WW080910 NV-07-08 SV-08 ESTW-08 KBHV-09 NV-14 NORDVV-14 Isostar's Missmatch,Portugisisk Vannhund, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss, 6 p.

 

Dag 2

1. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Land Geir Og Karlsen Kenneth, Østre Gausdal, 7 p.

 

Årets beste avlshund etter denne utstillingen

1. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Land Geir Og Karlsen Kenneth, Østre Gausdal, (7) 7 p.

2. INT NORD LUX EST PUCH WW080910 NV-07-08 SV-08 ESTW-08 KBHV-09 NV-14 NORDVV-14 Isostar's Missmatch, Portugisisk Vannhund, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss, (6) 6 p.

 

Beste oppdretter:

Dag 2

1. Artic Roses - Shih Tzu, 6 p.

2. Sinaxs - Saluki, 4 p.

3. Spotty Dots - Alaskan Malamute, 3 p.

4. Esbelto - Afghansk Mynde, 2 p.

 

Årets mestvinnende oppdretter etter denne utstillingen

1. Artic Roses - Shih Tzu, (6) 6 p.

2. Sinaxs - Saluki, (4) 4 p.

3. Spotty Dots - Alaskan Malamute, (3) 3 p.

4. Esbelto - Afghansk Mynde, (2) 2 p.

 

Beste norske hund:

Dag 1

1. DKV-14 SV-13 SEJV-13 JWW-14 Direktør'n Av Kampenhaug, Dunker, Jensen, Ann Jeanette Stenhaug, Rakkestad, 12 p.

Dag 2

1. N UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14 NORDV-14 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, 43 p.

2. NORD UCH Ålvisheim's Sol Livesdotter, Norsk Lundehund, Langenes, Joakim, Søgne, 38 p.

3. Børvelia's Lexi, Norsk Elghund Sort, Ringhus, Aslak, Rauland, 29 p.

4. Oscar Av Ladderud, Norsk Elghund Grå, Lien, Arnfinn, Løten, 22 p.

 

Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. N UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14 NORDV-14 DKV-14 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (43) 43 p.

2. NORD UCH Ålvisheim's Sol Livesdotter, Norsk Lundehund, Langenes, Joakim, Søgne, (38) 38 p.

3. Børvelia's Lexi, Norsk Elghund Sort, Ringhus, Aslak, Rauland, (29) 29 p.

4. Oscar Av Ladderud, Norsk Elghund Grå, Lien, Arnfinn, Løten, (22) 22 p.

5. DKV-14 SV-13-14 SEJV-13 JWW-14 Direktør'n Av Kampenhaug, Dunker, Jensen, Ann Jeanette Stenhaug, Rakkestad, (12) 12 p.

 

Lydighet:

LP-I

1. BH Rs Fia Fighter (m), Belgisk Fårehund, Malinois, Solberg, Rune, Maura, 183,5 p.

2. Myrullen's Min Lillebror, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, 183 p.

3. Myrullen's Min Karma, Border Collie, Selsaas, Kjellaug, Nedre Vats, 179,5 p.

4. Gawain's Bright Star, Border Collie, Holtbakk, Torunn, Fredrikstad, 167 p.

5. Nemi, Border Collie, Stifoss, May Britt, Evje, 162,5 p.

6. Thelook Explosive Ivo, Border Collie, Skjoldal, Hilde, Skoppum, 156 p.

7. Av-Zan-Iaz Ypperlige Jonas, Flat Coated Retriever, Iversen, Anita, Sandefjord, 149 p.

8. Nuzza, Shetland Sheepdog, Nordhaug, Susann, Fjellhamar, 118 p.

9. Izgara's Fidji, Belgisk Fårehund, Tervueren, Johannessen, Synøve, Drammen, 115,5 p.

10. Chrilikas D'halloween Scarecrow, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Tangnes, Kate Iren, Oslo, 99 p.

11. Crubow's Obelix Braveheart, Collie Langhåret, Hansen, Sissel Eknes, Evje, 97,5 p.

12. Alba Nuadh Con Fuoco Di Stevie, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Fjeldsaa, Nina, Stabekk, 60,5 p.

12. Lauvstuas Ri Nova Tif N'tumble, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Edvardsen, Tina Therese, Mesnali, 0 p.

12. Soltrollets Electra, Golden Retriever, Buer, Inger Marie, Skiptvet, 0 p.

12. Multestua Mattykaisa's Bheste, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Nilsen, Nina W Bremnes, Brandval, 0 p.

12. Izgara's Extraordinary, Belgisk Fårehund, Tervueren, Torsnes, Marie Helene K, Skien, 0 p.

12. Fägrings Salty Hurricane, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Foss, Roy, Flateby, 0 p.

 

LP-II

1. Remy M, Border Collie, Børresen, Svein, Sandefjord, 183,5 p.

2. Get Weiler's Happy Jazz, Border Collie, Kristiansen, Anette, Dølemo, 168 p.

3. Lauvstuas Ricco Tif N'tumble, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Aasvestad, Hilde, Ingeberg, 164,5 p.

3. Doubleuse Wind, Golden Retriever, Matre, Synnøve Solberg, Sandeid, 164,5 p.

5. Aqua Zala Av Bullborder, Border Collie, Kastet, Rita, Langangen, 160 p.

6. Shamvic's Ulrikke, Golden Retriever, Solli, Liv Marit, Stange, 146 p.

7. Waagbull's Diamond, Staffordshire Bull Terrier, Kalnæs, Hanne Lotte, Arendal, 145 p.

8. Nero, Blandingshund, Åkre, Synne, Rysstad, 144,5 p.

9. BH Rapport's Äiwo, Schäferhund Normalhår, Torp, Cecilie, Tistedal, 142 p.

10. Snjos Blue Jarra, Australian Cattledog, Tørrissen, Trine, Asker, 132 p.

11. Eagermind Loves A Rebel, Australian Shepherd, Berger, Eva Kathrin, Hurdal, 75,5 p.

 

Gerapokalen etter denne utstillingen

- Kommer snart

 

Agility:

Liten-1

1. Tiakaro's Oreo Dream, Shetland Sheepdog, Heggen, Irene Rogstad, Bjørkelangen

2. Amcockgarden's Janeiro Jade, Chinese Crested Powder Puff, Holst, Oddny Nylend, Notodden

3. Malle, Jack Russell Terrier, Sjøsåsen, Linn Myhre, Lunde

4. Siggen's Spring Fling, Welsh Corgi Pembroke, Rønning, Ann-Merethe, Gjerdrum

5. Personlighetens Midnight Blue H, Shetland Sheepdog, Eliassen, Kathrine Brusletto, Geilo

6. N UCH Aridgeocrat's Victoria Av Tjalfe, Dansk-Svensk Gårdshund, Nystuen, Kristine, Tønsberg

0. Fuzzyheimen's Christmas Angel, Cavalier King Charles Spaniel, Bråthen, Katarina, Skien

0. Eagermind Saeta Gleymmerei, Shetland Sheepdog, Jakobsen, Solveig K., Skien

0. Myhrelen's Gracinha Gentileza, Podengo Portugues Liten Strihåret, Barth, Nina H., Våle

0. Voicy Coyote, Shetland Sheepdog, Solberg, Lena, Stathelle

 

Liten-2

1. Kerenza's Pop Art Princess, Shetland Sheepdog, Asbjørnslett, Isa/Wollbraaten, S., Vestby

2. Personlighetens Dis F, Shetland Sheepdog, Vangsnes, Elisabeth, Borre

3. Revefotens Amélie, Parson Russell Terrier, Stensrud Linda Og Kjempengren Lena, Mjøndalen

4. Elleville Maia, Shetland Sheepdog, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

5. Travis Face Up, Cocker Spaniel, Mørkhagen, Tonje, Drøbak

0. N SE UCH Jeameenos Angel Aida, Boston Terrier, Johansson, Anette Kristiansen, Arendal

0. N SE VCH Wervest's Olga, Dvergdachshund Strihåret, Kveta, Øydis, Filtvet

 

Liten-3

1. N DK A(H)CH Frisenborg's Bolette, Dvergschnauzer Sort/Silver, Johansson, Lars Jakob, Danmark

2. N UCH Candy Kokos Av Ronbalt, Mittelspitz, Kjørnæs, Benedicte, Høvik

0. N A(H)CH Mirenzo's Petit Astoria, Dvergpinscher, Pettersen, Helene Norstrøm, Drøbak

0. Kjekri's Wikkimedw, Cairn Terrier, Johansen Bente Og Norup Roar, Berger

 

Mellom-1

1. Gloslibråten Benita, Mørkhagen, Tonje, Drøbak

2. Gloslibråten Bella, Mørkhagen, Tonje, Drøbak

3. Braslight's Felizia, Mørk, Tone, Vestfossen

4. N SE UCH Sisterhood Tu'eres Mi Diosa, Bråten, Liv Ingunn, Dal

5. Staurin's Felitas Vivaldi, Andersen, Vibeke, Porsgrunn

0. Gottabe Bells Of Paris, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

0. Leeland Sailor, Henriksen, Anita, Drøbak

 

Mellom-2

1. NV-10 NORDJV-10 Fryd Av Bjerkhaug, Entlebucher Sennenhund, Jørum, Ann Sophie, Krokstadelva

 

Mellom-3

1. N ACH Ebra's K-K Lucky Jojo, Kooikerhund, Løken, Frøydis, Kongsberg

0. Foxlike Fred Flintstone, Shetland Sheepdog, Stenseth, Vibecke, Sande I Vestfold

0. Fambia Black Vibration, Amerikansk Cocker Spaniel, Liberg, Bente, Oslo

0. Bekkegården's Lakota, Cocker Spaniel, Haust, Mette D, Drammen

0. N VCH Leeland Milady, Shetland Sheepdog, Lunde, Renate, Lørenskog

0. N ACH N A(H)CH Rockhound's Cosalite, Shetland Sheepdog, Mathisen, Mina Mathilde Engh, Våle

 

Stor-1

1. C.I.B. NORD DK S (u) N UCH NV-13 NORDV-14 Brown Clown Sune Safir, Irsk Vannspaniel, Hemmingsen, Eva, Trondheim

2. Tico, Blandingshund, Berntzen, Cecilie, Drammen

3. DKJV-12 EUW-13 N UCH NV-13 Isell's Vixen, Belgisk Fårehund, Malinois, Rønning, Ann-Merethe, Gjerdrum

4. Bliss, Border Collie, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

5. Henessy Z Vilete Bohemia, Bearded Collie, Dahlen, Birgitte, Tolvsrød

6. Almighty Theo, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Ovrid, Cathrine, Rånåsfoss

0. Twyborn Touch Of Class, Whippet, Harvik, Irene, Sandefjord

0. Spinnrockens Let Me Entertain You, Australian Shepherd, Gravdal, Malin Nord, Porsgrunn

0. Ailo, Blandingshund, Bäckman, Isabell, Aurskog

0. Enja, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Rye-Andersen, Tove, Nøtterøy

0. Urtehagens M Brave Heart Ikaros, Schapendoes, Rødelv, Irene, Helle

0. BH Aussie Gården's Unbelivable Cindy, Australian Shepherd, Mathisen, Margareth, Sandefjord

0. Zhivariis Bellanca Bark Vader, Pinscher, Røsstad, Anette, Åsgårdstrand

0. Woodshine's Rainsky, Belgisk Fårehund, Tervueren, Larsen, Anne Grete, Siggerud

0. Doubleuse Wind, Golden Retriever, Matre, Synnøve Solberg, Sandeid

0. Urtehagens K Lappacea Rover, Schapendoes, Pedersen, Kurt Inge, Helle

0. INT NORD UCH DKV-10 BH AD Xitamiz Trayan, Pinscher, Borgersen, Maiken, Vestfossen

0. Tip Top Aussie Boomer, Australian Shepherd, Stake, Johanne, Krokstadelva

0. Ollegaarden's Qatla Of O'shaya, Belgisk Fårehund, Groenendael, Njøten, Marianne Ono, Oslo

0. Pappas Lille Jente, Border Collie, Moen Victoria/Rummelhoff Thore A., Skedsmokorset

0. BH AD Aussie Gården's Unfinished Tale, Australian Shepherd, Halmrast, Hans-Kristian, Kodal

 

Stor-2

1. Eyemarkers Cross Time, Border Collie, Dahlen, Birgitte, Tolvsrød

2. Trixi, Blandingshund, Rønshaugen, Anne Lene, Fjerdingby

3. Buffy, Blandingshund, Stensrud, Anne Tone Langeland, Ulefoss

4. Ce Anastasija Av Nangijala, Belgisk Fårehund, Groenendael, Eliassen, Kathrine Brusletto, Geilo

0. DKCH NV-14 Mohner's Kiss Of Life, Schnauzer Sort, Johansson, Jenny, Danmark

0. Bianca, Blandingshund, Mathisen, Margareth, Sandefjord

 

Stor-3

1. Wilma, Blandingshund, Norstrøm, Elizabeth, Drøbak

2. Wow-Wow's Quinta Quartz, Schnauzer Salt/Pepper, Bøhmer, Martin, Oslo

3. BH Tollerstemmen's Jessie, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Henriksen, Elin, Kodal

0. N RL CH Kronvallaren Quizz, Border Collie, Heggen, Irene, Bjørkelangen

0. Somollis Inez, Border Collie, Hauger, Kristin Natås, Rasta

0. Troll, Border Collie, Stensrud, Jane, Blaker

0. Ben, Blandingshund, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

0. N UCH Aijka, Lapsk Vallhund, Lenes, Sigurd, Ulefoss

0. Kuling, Border Collie, Klaveness, Ingerid Margrete, Ulefoss

0. N LCH Dream D'aspe Et D'ossau, Golden Retriever, Matre, Synnøve Solberg, Sandeid

0. N ACH Jacklaine's Brilliant, Golden Retriever, Hansen, Martine Juvsjø, Tønsberg

0. Tess, Border Collie, Heinrichs Mona, Hurdal

 

Hopp-Liten-1

1. Personlighetens Midnight Blue H, Shetland Sheepdog, Eliassen, Kathrine Brusletto, Geilo

2. Tiakaro's Oreo Dream, Shetland Sheepdog, Heggen, Irene Rogstad, Bjørkelangen

3. Amcockgarden's Janeiro Jade, Chinese Crested Powder Puff, Holst, Oddny Nylend, Notodden

4. Voicy Coyote, Shetland Sheepdog, Solberg, Lena, Stathelle

5. Fuzzyheimen's Christmas Angel, Cavalier King Charles Spaniel, Bråthen, Katarina, Skien

0. N UCH Aridgeocrat's Victoria Av Tjalfe, Dansk-Svensk Gårdshund, Nystuen, Kristine, Tønsberg

0. Myhrelen's Gracinha Gentileza, Podengo Portugues Liten Strihåret, Barth, Nina H., Våle

0. N SE UCH Jeameenos Angel Aida, Boston Terrier, Johansson, Anette Kristiansen, Arendal

0. Siggen's Spring Fling, Welsh Corgi Pembroke, Rønning, Ann-Merethe, Gjerdrum

 

Hopp-Liten-2

1. Revefotens Amélie, Parson Russell Terrier, Stensrud Linda Og Kjempengren Lena, Mjøndalen

2. Travis Face Up, Cocker Spaniel, Mørkhagen, Tonje, Drøbak

3. Personlighetens Dis F, Shetland Sheepdog, Vangsnes, Elisabeth, Borre

4. Malle, Jack Russell Terrier, Sjøsåsen, Linn Myhre, Lunde

5. Kerenza's Pop Art Princess, Shetland Sheepdog, Asbjørnslett, Isa/Wollbraaten, S., Vestby

6. Eagermind Saeta Gleymmerei, Shetland Sheepdog, Jakobsen, Solveig K., Skien

0. N SE VCH Wervest's Olga, Dvergdachshund Strihåret, Kveta, Øydis, Filtvet

 

Hopp-Liten-3

1. N A(H)CH Mirenzo's Petit Astoria, Dvergpinscher, Pettersen, Helene Norstrøm, Drøbak

2. N DK A(H)CH Frisenborg's Bolette, Dvergschnauzer Sort/Silver, Johansson, Lars Jakob, Danmark

3. N UCH Candy Kokos Av Ronbalt, Mittelspitz, Kjørnæs, Benedicte, Høvik

0. Elleville Maia, Shetland Sheepdog, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

0. Kjekri's Wikkimedw, Cairn Terrier, Johansen Bente Og Norup Roar, Berger

 

Hopp-mellom-1

1. Braslight's Felizia, Brasiliansk Terrier, Mørk, Tone, Vestfossen

2. Leeland Sailor, Shetland Sheepdog, Henriksen, Anita, Drøbak

3. Gottabe Bells Of Paris, Shetland Sheepdog, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

4. Gloslibråten Benita, Cocker Spaniel, Mørkhagen, Tonje, Drøbak

0. Staurin's Felitas Vivaldi, Lagotto Romagnolo, Andersen, Vibeke, Porsgrunn

0. Gloslibråten Bella, Cocker Spaniel, Mørkhagen, Tonje, Drøbak

0. Huset Kromi's Freja, Kromfohrländer, Bruer, Heidi, Røyken

0. N SE UCH Sisterhood Tu'eres Mi Diosa, Fox Terrier Ruhåret, Bråten, Liv Ingunn, Dal

 

Hopp-mellom-2

0. Fambia Black Vibration, Amerikansk Cocker Spaniel, Liberg, Bente, Oslo

0. NV-10 NORDJV-10 Fryd Av Bjerkhaug, Entlebucher Sennenhund, Jørum, Ann Sophie, Krokstadelva

 

Hopp-mellom-3

1. Bekkegården's Lakota, Cocker Spaniel, Haust, Mette D, Drammen

2. N ACH Ebra's K-K Lucky Jojo, Kooikerhund, Løken, Frøydis, Kongsberg

0. N ACH N A(H)CH Rockhound's Cosalite, Shetland Sheepdog, Mathisen, Mina Mathilde Engh, Våle

0. N VCH Leeland Milady, Shetland Sheepdog, Lunde, Renate, Lørenskog

0. Foxlike Fred Flintstone, Shetland Sheepdog, Stenseth, Vibecke, Sande I Vestfold

 

Hopp-Stor-1

1. DKJV-12 EUW-13 N UCH NV-13 Isell's Vixen, Belgisk Fårehund, Malinois, Rønning, Ann-Merethe, Gjerdrum

2. Almighty Theo, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Ovrid, Cathrine, Rånåsfoss

3. Spinnrockens Let Me Entertain You, Australian Shepherd, Gravdal, Malin Nord, Porsgrunn

4. C.I.B. NORD DK S (u) N UCH NV-13 NORDV-14 Brown Clown Sune Safir, Irsk Vannspaniel, Hemmingsen, Eva, Trondheim

5. Ollegaarden's Qatla Of O'shaya, Belgisk Fårehund, Groenendael, Njøten, Marianne Ono, Oslo

6. Tico, Blandingshund, Berntzen, Cecilie, Drammen

7. Woodshine's Rainsky, Belgisk Fårehund, Tervueren, Larsen, Anne Grete, Siggerud

8. Enja, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Rye-Andersen, Tove, Nøtterøy

0. Henessy Z Vilete Bohemia, Bearded Collie, Dahlen, Birgitte, Tolvsrød

0. INT NORD UCH DKV-10 BH AD Xitamiz Trayan, Pinscher, Borgersen, Maiken, Vestfossen

0. A Bark In The Dark Gjkennel's, Australian Shepherd, Bråten, Annie E, Gjøvik

0. Doubleuse Wind, Golden Retriever, Matre, Synnøve Solberg, Sandeid

0. Urtehagens K Lappacea Rover, Schapendoes, Pedersen, Kurt Inge, Helle

0. Urtehagens M Brave Heart Ikaros, Schapendoes, Rødelv, Irene, Helle

0. Izgara's Fidji, Belgisk Fårehund, Tervueren, Johannessen, Synøve, Drammen

0. Bliss, Border Collie, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

0. BH Aussie Gården's Unbelivable Cindy, Australian Shepherd, Mathisen, Margareth, Sandefjord

0. Zhivariis Bellanca Bark Vader, Pinscher, Røsstad, Anette, Åsgårdstrand

0. Twyborn Touch Of Class, Whippet, Harvik, Irene, Sandefjord

 

Hopp-Stor-2

1. Tip Top Aussie Boomer, Australian Shepherd, Stake, Johanne, Krokstadelva

2. DKCH NV-14 Mohner's Kiss Of Life, Schnauzer Sort, Johansson, Jenny, Danmark

0. Ailo, Blandingshund, Bäckman, Isabell, Aurskog

0. Bianca, Blandingshund, Mathisen, Margareth, Sandefjord

0. Pappas Lille Jente, Border Collie, Moen Victoria/Rummelhoff Thore A., Skedsmokorset

0. BH AD Aussie Gården's Unfinished Tale, Australian Shepherd, Halmrast, Hans-Kristian, Kodal

0. N LCH Dream D'aspe Et D'ossau, Golden Retriever, Matre, Synnøve Solberg, Sandeid

0. Ce Anastasija Av Nangijala, Belgisk Fårehund, Groenendael, Eliassen, Kathrine Brusletto, Geilo

 

Hopp-Stor-3

1. Wilma, Blandingshund, Norstrøm, Elizabeth, Drøbak

2. Wow-Wow's Quinta Quartz, Schnauzer Salt/Pepper, Bøhmer, Martin, Oslo

3. BH Tollerstemmen's Jessie, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Henriksen, Elin, Kodal

4. Ben, Blandingshund, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

5. Buffy, Blandingshund, Stensrud, Anne Tone Langeland, Ulefoss

0. Troll, Border Collie, Stensrud, Jane, Blaker

0. Eyemarkers Cross Time, Border Collie, Dahlen, Birgitte, Tolvsrød

0. Trixi, Blandingshund, Rønshaugen, Anne Lene, Fjerdingby

0. Somollis Inez, Border Collie, Hauger, Kristin Natås, Rasta

0. Kuling, Border Collie, Klaveness, Ingerid Margrete, Ulefoss

0. N ACH Jacklaine's Brilliant, Golden Retriever, Hansen, Martine Juvsjø, Tønsberg

0. N UCH Aijka, Lapsk Vallhund, Lenes, Sigurd, Ulefoss

0. N RL CH Kronvallaren Quizz, Border Collie, Heggen, Irene, Bjørkelangen

0. Tess, Border Collie, Heinrichs Mona, Hurdal

 

lag-Liten

0. Mini Flyers, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

 

lag-mellom

1. DBHK Pels og Poter, Løken, Frøydis, Kongsberg

 

lag-Stor

0. Dream team, Midtgaard, Ann Karin, Tønsberg

0. Team Urskauen, Heggen, Irene, Bjørkelangen

0. Agility Breakers, Evju, Cecilie Eldrup, Drammen

0. Underdogs, Klaveness, Ingerid Margrete, Ulefoss

 

Junior handling:

Klasse 10-13 år, dag 1

1. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line

2. Malin. Nagel, Brøttum, Chihuahua Langhåret, Enga's Ring Of Ice

3. Mariann Omholt Nikolaisen, Drammen, Portugisisk Vannhund, Isostar's Ruinerte Runi

4. Selma Hanssen, Moss, Stor Puddel, Flåsmyrens Exquisite To Believe In

 

Klasse 14-17 år, dag 1

1. Renee Delgado, Gressvik, Boston Terrier, Bogerudmyra's Yda

2. Kathleen Maria Geicke, Drammen, Faraohund, Antefa's Umbrah

3. Sara M Sudmann, Oslo, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Seawild's Born To Perform

4. Helle Haugen Lund, Sjetnemarka, Bearded Collie, La-Faja's Helle'sin

 

 Dag 2

1. Renee Delgado, Gressvik, Boston Terrier, Bogerudmyra's Yda

2. Sara M Sudmann, Oslo, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Seawild's Born To Perform

3. Susann Omholt Nikolaisen, Steinberg, Petit Basset Griffon Vendeen, Isnesgårdens Dixi

4. Julia Sørum Bjørklun, Oteren, Samojedhund, Vitkind's Zimbad Af Magne

 

 Klasse 10-13 år, dag 2

1. Nanette Berge Karlsen, Støren, Amerikansk Cocker Spaniel, Fabelsfee High Five Statesman

2. Selma Hanssen, Moss, Stor Puddel, Flåsmyrens Exquisite To Believe In

3. Malin Nagel, Brumunddal, Dansk-Svensk Gårdshund, Götängens Bárdur

4. Mariann Omholt Nikolaisen, Drammen, Portugisisk Vannhund, Isostar's Ruinerte Runi

  

Klasse 14-17 år, dag 2

1. Renee Delgado, Gressvik, Boston Terrier, Bogerudmyra's Yda

2. Sara M Sudmann, Oslo, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Seawild's Born To Perform

3. Susann Omholt Nikolaisen, Steinberg, Petit Basset Griffon Vendeen, Isnesgårdens Dixi

4. Julia Sørum Bjørklun, Oteren, Samojedhund, Vitkind's Zimbad Af Magne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere