Resultater NKK Ålesund 9.-10. mai 2015

Resultater og bilder fra NKK Ålesund 9.-10. mai 2015 finner du her!

Resultater fra og årslister etter NKK Ålesund

Sted: Ålesund
Dato: 09.05.2015

BIS Plasseringer:

1BIS: Bracco Italiano, SE JV-13 Olympos La Mia Maschera A Carnevale, Krogstad, Irene, Børsa
2BIS: Irsk Ulvehund, INT NORD UCH NV-12 NORDV-14 Chill Giant's As Good As She Gets, Eliassen, Monica Fornebo, Fredrikstad
3BIS: Berner Sennenhund, Nellyvill's Like No Other, Bakken, Mona Kjøsnes, Auli
4BIS: Petit Basset Griffon Vendeen, GB UCH NV-11-12 Soletrader Trick Or Treat, Tunold-Hanssen, Anders, Oslo
Best In Show dommer: Ahlman-Stockmari, Tanya,

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Liljeqvist, Liz-Beth C, , 1BIG: Briard, C.I.E. DK N UCH JWW-10 DKV-11-12 KBHV-12 NORDV-12 NV-13 C'you Lucky Moravia Campanella, Midtun, Beate, Nesttun. 2BIG: Schäferhund Normalhår, NJV-14 KBHJV-14 DKJV-14 Qazy Av Quantos, Johansen, Tor W, Lillesand. 3BIG: Bearded Collie, NORD UCH Fixation's Armani, Gangåssæter, Cecilie, Vanvikan. 4BIG: Hvit Gjeterhund, AD Lisel Witte Duivels Domein, Skei, Anne, Selbu.

Gruppe 2, Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Junehall, Petra, , 1BIG: Se 3BIS. 2BIG: Dvergschnauzer Salt/Pepper, Greypix's Promise, Olsen, Kent Karstein, Vormsund. 3BIG: Pyreneerhund, Sætra's Gullikk, Hauglid Willy Og Unni, Austmarka. 4BIG: Dvergpinscher, NORD UCH DKV-14 SEV-14 Rottefangeren's Kinkade Delphi, Selli, Mari B, Levanger.

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Blaha, Monika, , 1BIG: Border Terrier, NJV-14 NORDJV-14 Brumberhill Brenna, Iversen, Per, Oslo. 2BIG: Staffordshire Bull Terrier, Stillastaff Be Twisted Little Star, Thorbjørnsrud, Mina, Aurskog. 3BIG: Cairn Terrier, Ken Sigel's Moonlight Flit, Utgaard, Roy, Namnå. 4BIG: Kerry Blue Terrier, N UCH Shyloch Qayenne, Nervik, Janne, Svorkmo.

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Jonsson, Mats, , 1BIG: Pomeranian, Tiny Jewels' Neverending Fame, Løken, Dag, Askim. 2BIG: American Akita, N UCH NORDJV-13 SEJV-13 FIJV-13 NV-14 JWW-14 Estava Rain Only Style Remains, Birkmar, Friedrich, Skarnes. 3BIG: Keeshond, INT NORD FI GI UCH JWW-12 NORDV-12 NV-12 FIV-13 Infinity's Perfect Match, Skalstad, Kjetil Andre Holmen, Åmot. 4BIG: Shiba, Chiyo Av Enerhaugen, Ljosnes, Terje, Bergen.

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Løvenkjær, Svend, , 1BIG: Se 4BIS. 2BIG: Rhodesian Ridgeback, SE JV-13 NV-14 N UCH Shavano's One And Only Winnie, Dufseth, Hege, Ilseng. 3BIG: Dalmatiner, N SE UCH Fuel For Life, Wekre, May Tone, Trondheim. 4BIG: Beagle, Got To B Sun Of Glory, Mujanic, Faruk, Hundvåg.

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Liljeqvist, Liz-Beth C, , 1BIG: Se 1BIS. 2BIG: Breton, Geilane's H-Tanja, Ljåstad, Birger, Stryn. 3BIG: Braque Du Bourbonnais, N UCH NV-13 WW-14 NV-14 Hunter Gyldenskov De La Pierre D'or, Horn-Larsen, Anny, Løvenstad. 4BIG: Stabyhoun, Anortositts Zelda, Myrbostad, Rune, Tornes I Romsdal.

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Waskaas, Anne-Berith, , 1BIG: Amerikansk Cocker Spaniel, HEJW-13 NORDJW-13 FIJW-13 LVJW-14 Fabelsfee High Five Statesman, Paulsen, Vibeke, Støren. 2BIG: Portugisisk Vannhund, N SE DK FI UCH JWW-13 NJV-13 HEJW-13 HEW-13 FI JW-13 Aquafortis Emmy Evita, Christensen, Eirin, Vear. 3BIG: Flat Coated Retriever, C.I.E N UCH SE U(U)CH NV-14 Altaflats Ain't I'm A Dog, Wiesener, Ida, Tromsø. 4BIG: Lagotto Romagnolo, Toshiko's Bø-Lu Messi, Presthaug, Synnøve, Mo I Rana.

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Schemel, Andreas Dr., , 1BIG: Tibetansk Spaniel, INT NORD FIN UCH NV-09-10-11-12 SEV-11-12 DKV-10-12-13 NORDV-10 EUW-11 HEV-10 KBHV-12 Sagaland's B-August X I I, Dramstad, Sonja, Dilling. 2BIG: Bichon Havanais, Kelilis All About Me, Nygård, Ole Andreas, Sylling. 3BIG: Malteser, SE V-14 Zingotrix Lasse Steffans, Wisth, Trine Helen, Auli. 4BIG: Mops, Lulubelle's Ylva, Aamodt, Kari, Vinterbro.

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Gjetnes, Åge, , 1BIG: Se 2BIS. 2BIG: Greyhound, Nice Steps Extravaganza, Brodwall, Brit Schøne, Horten. 3BIG: Italiensk Mynde, DKV-14 Idefix Phoenix, Jensen, Regine, Oslo. 4BIG: Saluki, N UCH Amasoneland's Soroush, Engebakken, Anne Berit, Lena.

Bamseliste etter denne utstillingen

1. NORD UCH NJV-13 NV-14 NORDV-14 DKV-14 Shyloch Qosmos, Kerry Blue Terrier, Kvivesen, Helge, Halden, (14-14-5) 33 p.
2. N UCH NORDJV-13 SEJV-13 FIJV-13 NV-14 JWW-14 Estava Rain Only Style Remains, American Akita, Birkmar, Friedrich, Skarnes, (12-6-5) 23 p.
3. Skipper's All Right, Newfoundlandshund, Nygård, Ole Andreas, Sylling, (12-7) 19 p.
4. N UCH NV-12-13-14 NORDV-14 SEV-14 Angeyja's Aela, Pyreneisk Gjeterhund, Mathiesen, Gro/Romstad, Per Tore, Roa, (11-4-4) 19 p.
5. INT NORD UCH NV-12 NORDV-14 Chill Giant's As Good As She Gets, Irsk Ulvehund, Eliassen, Monica Fornebo, Fredrikstad, (12-4) 16 p.
6. N DK SE FI UCH FIV-14 Bazinga A Storm Of Swords, Faraohund, Hansen, Simon Tien, Blystadlia, (7-6-3) 16 p.
7. N UCH DK AUS CH Azel Always Bet On The Black, Amerikansk Cocker Spaniel, Kristensen, Michael, Danmark, (15) 15 p.
8. INT SE N UCH S JCH SEV-10 NV-14 NORDV-14 Lokkeberget's Igor, Kleiner Münsterländer, Thoresen, Pål, Ytre Enebakk, (11-4) 15 p.
9. SE JV-13 Olympos La Mia Maschera A Carnevale, Bracco Italiano, Krogstad, Irene, Børsa, (14) 14 p.
10. DKJV-14 NJV-14 NV-14 NORDJV-14 SEJV-15 Kjavu A Story To Tell, Afghansk Mynde, Kristiansen, Tove, Porsgrunn, (13) 13 p.
11. GB UCH NV-11-12 Soletrader Trick Or Treat, Petit Basset Griffon Vendeen, Tunold-Hanssen, Anders, Oslo, (10-3) 13 p.
12. NORD UCH DKV-14 NV-14 NORDV-14 SV-14 Cinecitta Magnifica Presenza, Malteser, Westeng, Laila, Gressvik, (7-6) 13 p.
13. N UCH NV-13 Snøfrost Isende Rim, Siberian Husky, Dalby, Rune Harald, Son, (12) 12 p.
14. Nellyvill's Like No Other, Berner Sennenhund, Bakken, Mona Kjøsnes, Auli, (11) 11 p.
14. dkch(u), noch(u) vdhch Natisja's You're Telling Me, Cocker Spaniel, Villumsen, Per, Danmark, (11) 11 p.

Beste Veteran:

Dag 1
1. INT MONT BH LIT R NORD UCH WW-14 NV-05 SV-08-13 LITV-08 NVV-12-13-14 NORDVV-13 FIVV-13 NORDVV-14 Hin Chen's Jay-Walker, Shih Tzu, Finnanger Hege Mari Og Ole Morten, Oppaker, 5 p.
2. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14 NVV-14 NORDVV-14 SEV-14 SEVV-14 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Dramstad, Sonja, Dilling, 4 p.
3. C.I.B. FI UCH SE UCH NORDJV-07 PDP Aatelinas Amica-Timi, Samojedhund, Wanhatalo, Elina, Sverige, 3 p.
4. INT NORD S EE H IR LET SLO UCH EUJV-07 KBHV07-09-10 ESTV-08-09 WW-08-09-10 EUV08-09-10 FINV-08-09 BALTV09 SV09-10 LATV10 NVV-14 NORDVV-14 Freetain's My Oh My, Phalène, Lyngstad, Anne Grethe, Steinkjer, 2 p.

Dag 2
1. INT N SE UCH NV-09-10 JWW-08 Curiosity Nothing Less, Silky Terrier, Halseth, Astrid Irene, Trondheim, 4 p.
2. Kvasneset's Catch Me If You Can, Flat Coated Retriever, Rye, Janita, Langevåg, 3 p.
3. INT NORD UCH NORDV-10 Gelitus Good Year, Cairn Terrier, Stuldalen, Lillian Og Geir, Krøderen, 2 p.
4. N UCH Bernegården's Philadelphia, Sankt Bernhardshund Langhåret, Andersen, Katarina Elin Helland, Hauglandshella, 1 p.

Dommer: Ahlman-Stockmari, Tanya

Årets beste veteran etter denne utstillingen

1. INT MONT BH LIT R NORD UCH WW-14 NV-05 SV-08-13 LITV-08 NVV-12-13-14 NORDVV-13 FIVV-13 NORDVV-14 Hin Chen's Jay-Walker, Shih Tzu, Finnanger Hege Mari Og Ole Morten, Oppaker, (6-5-4) 15 p.
2. INT NORD HR FI SLO ROGr UCH WW-08 NV-07-08-09-11-13-14 NORDV-08-14 DKV09-10 NVV-14 NORDVV-14 Wervest's Winn, Dvergdachshund Strihåret, Vestby, Vera, Nordre Frogn, (5-5-4) 14 p.
3. N UCH Bernegården's Philadelphia, Sankt Bernhardshund Langhåret, Andersen, Katarina Elin Helland, Hauglandshella, (4-2-1) 7 p.
4. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14 NVV-14 NORDVV-14 SEV-14 SEVV-14 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Dramstad, Sonja, Dilling, (4-3) 7 p.
5. INT NORD S EE H IR LET SLO UCH EUJV-07 KBHV07-09-10 ESTV-08-09 WW-08-09-10 EUV08-09-10 FINV-08-09 BALTV09 SV09-10 LATV10 NVV-14 NORDVV-14 Freetain's My Oh My, Phalène, Lyngstad, Anne Grethe, Steinkjer, (4-2) 6 p.
6. INT NORD SE UCH NORDV-09-11 SE DK FI HE V-11 WW-10-11 KBHV-10 NVV-14 Japaro Eye Of The Storm, Shetland Sheepdog, Olsen Finn H/Nixon, Mr. J Og Mrs. M, Sandnes, (5) 5 p.
7. CIE N DK UCH DKV-11 NV-11 NVV-14 NORDVV-14 D'evasives Emiliana, Bouvier Des Flandres, Tufte, Fredrik Mathisen, Oslo, (5) 5 p.
8. DKCH(U) INTCH LUCH DEVDHCH DEC Elmelund's Daredevil, Cocker Spaniel, Elmelund, Pia, Danmark, (5) 5 p.
9. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14 NORDVV-14 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, (5) 5 p.
10. INT NORD FIN UCH NORDV-07 GBZ HR CH VWW-13 Taa Palati's American Hemi, Pomeranian, Heian, Aina, Kodal, (4) 4 p.
11. INT N SE UCH NV-09-10 JWW-08 Curiosity Nothing Less, Silky Terrier, Halseth, Astrid Irene, Trondheim, (4) 4 p.
12. INT NORD LUX EST PUCH WW080910 NV-07-08 SV-08 ESTW-08 KBHV-09 NV-14 NORDVV-14 Isostar's Missmatch, Portugisisk Vannhund, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss, (4) 4 p.
13. C.I.B. VWW-14 VWW-13 EUVW-13 Sun Dan Puzzle, Chinese Crested, Kahri, Katariina, Finland, (3) 3 p.
14. INT NORD FIN UCH DKV-10 DKV-11 WW-12 Kangelani's Gentle Malaika Clay(l), Rhodesian Ridgeback, Lund, Ole Alexander Og Marianne, Råde, (3) 3 p.
15. INT NORD UCH NORDV-12 NORDVV-12 DKVV-12'13 NORDVV-14 Breaksea Bounty, Bearded Collie, Lindberg, Susanne, Oslo, (3) 3 p.

Beste avlshund

Årets beste avlshund etter denne utstillingen

1. INT NORD UCH Courtborne Sinaxs Antilla, Saluki, Land Geir Og Karlsen Kenneth, Østre Gausdal, (7) 7 p.
2. INT NORD LUX EST PUCH WW080910 NV-07-08 SV-08 ESTW-08 KBHV-09 NV-14 NORDVV-14 Isostar's Missmatch, Portugisisk Vannhund, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss, (6) 6 p.
3. INT NORD VDH UCH DKV-12 DKVV-12-13 NORD VV-12 NVV-12 VWW-13 HeVW-13 VV-13 Cafridas Frolic Friendly Fannie, Berner Sennenhund, Løken Vigdis Og Ole Einar, Bøn, (6) 6 p.

Beste oppdretter:

Dag 1
1. Sagaland - Tibetansk Spaniel, 5 p.
2. Koru, 3 p.
3. Minstemann - Dvergdachshund Korthår, 2 p.
4. Quantos - Schäferhund, 1 p.

Dag 2
1. Aquafortis- Portugisisk Vannhund, 5 p.
2. Courtborne - Whippet, 3 p.
3. Esbelto - Afghansk Mynde, 2 p.

Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen

1. Aquafortis- Portugisisk Vannhund, (5-5-3) 13 p.
2. Tangetoppen - Mops, (5-3) 8 p.
3. Artic Roses - Shih Tzu, (6) 6 p.
4. Esbelto - Afghansk Mynde, (2-2-2) 6 p.
5. Larhjelm-Dachshund Strihåret, (5) 5 p.
6. Sagaland - Tibetansk Spaniel, (5) 5 p.
7. Cabaka's - Samojedhund, (5) 5 p.
8. Quantos - Schäferhund, (3-1-1) 5 p.
9. Bikkjehaugen's - Newfoundlandshund, (3-2) 5 p.
10. Sinaxs - Saluki, (4) 4 p.
11. Courtborne - Whippet, (3) 3 p.
12. Spotty Dots - Alaskan Malamute, (3) 3 p.
13. Koru, (3) 3 p.
14. Minstemann - Dvergdachshund Korthår, (2) 2 p.
15. Hunky-Dory - Bolognese, (2) 2 p.

Beste Norske Hund:

Dag 1
1. N UCH Leite-Gård's Jarl Olavson, Norsk Buhund, Edland, Kristine, Sandnes, 43 p.
2. INT N UCH NV CH FI UCH TNJW-13 EEJW-13 Karpaasin Peppi, Norsk Elghund Grå, Solvang, Olav Kåre, Ørsta, 39 p.
3. Maihaugen's Secer, Dunker, Arnevik, Frode, Trondheim, 21 p.
4. N UCH Paluna's Dagr Troyason, Norsk Lundehund, Øberg, Hans Arvid, Eidsvoll, 18 p.

Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. N UCH SE UCH DK UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14 NORDV-14 DKV-14 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (43-30) 73 p.
2. N UCH Leite-Gård's Jarl Olavson, Norsk Buhund, Edland, Kristine, Sandnes, (43) 43 p.
3. INT N UCH NV CH FI UCH TNJW-13 EEJW-13 Karpaasin Peppi, Norsk Elghund Grå, Solvang, Olav Kåre, Ørsta, (39) 39 p.
4. C.I.B NORD UCH Ålvisheim's Sol Livesdotter, Norsk Lundehund, Langenes, Joakim, Søgne, (38) 38 p.
5. DK UCH DKV-14 SV-13-14 SEJV-13 JWW-14 NORDV-14 Direktør'n Av Kampenhaug, Dunker, Jensen, Ann Jeanette Stenhaug, Rakkestad, (21-12) 33 p.

Lydighet:

LP-II
1. N VCH Bringback's Son Of Odin, Golden Retriever, Fugledal, Jan Pål, Tjørvåg, 151 p.
2. NJV-12 Flat Garden's Elwen X X I I, Flat Coated Retriever, Jensen, Kjersti, Nordfjordeid, 130 p.
3. Secret-Garden Cayman, Schäferhund Normalhår, Ødegaard, Stine Puck, Ålesund, 122 p.
4. Little Red Ruby Av Revehiet, Belgisk Fårehund, Tervueren, Myklebust, Gro Anett, Trondheim, 0 p.
4. C.I.B. NORD DK S (u) N UCH NV-13 NORDV-14 Brown Clown Sune Safir, Irsk Vannspaniel, Hemmingsen, Eva, Trondheim, 0 p.

LP-III
1. Benzelias Heartbreaking Henny, Dansk-Svensk Gårdshund, Brandsgård, Liv-Anine, Kirkenær, 229 p.
2. NJV-13 Aussie Action's Black Quick-Step, Australian Kelpie, Ertvåg, Hege, Hjelset, 201,5 p.
3. Promotion Aprilia Tuono, Australian Kelpie, Dahl, Eirin, Lundamo, 171 p.
4. Pia, Border Collie, Dybdahl, Aina, Molde, 139 p.
5. N VCH Kalexas Zvarte Gull, Flat Coated Retriever, Kildal, Vibeke G./Slettevold, Bjørn, Florø, 116,5 p.
6. Nenevale Jennifer Jupiter, Dvergschnauzer Sort/Silver, Ringmar, Ebba, Kristiansund N, 0 p.
6. BH Vangteigen's Eloke, Schäferhund Normalhår, Carlsson, Vibecke, Ørsta, 0 p.

LP-Elite
1. N LCH Målli, Border Collie, Kvernberg, Monica Beate, Aureosen, 277 p.
2. NORD LCH Sindregardens Nicky R, Border Collie, Eide, Anne Cecilie, Ålesund, 267 p.
3. Somollis Inez, Border Collie, Hauger, Kristin Natås, Rasta, 266,5 p.
4. Wirabruks Chana, Belgisk Fårehund, Malinois, Flemsæter, Aud, Ikornnes, 53,5 p.

Gerapokalen etter denne utstillingen

1. Somollis Inez, Border Collie, Hauger, Kristin Natås, Rasta, (278-274,5-266,5) 819 p.
2. N LCH Målli, Border Collie, Kvernberg, Monica Beate, Aureosen, (277-272-257) 806 p.
3. Harry-Pepper, Border Collie, Frøystad, Line Fatland, Sandnes, (298,5-278) 576,5 p.
4. BH Despina Galdr, Border Collie, Bakke, Hege Schea, Ytre Enebakk, (281-276,5) 557,5 p.
5. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, (279,5-273) 552,5 p.
6. BH Spar Ess, Border Collie, Isaksen, Ann-Karin, Enebakkneset, (272-269) 541 p.
7. N LCH Myrullen's Lazy Haste, Border Collie, Gudem, Kristin, Heggedal, (272,5-264) 536,5 p.
8. Chess, Border Collie, Thon, Grete, Tolvsrød, (267,5-264,5) 532 p.
9. N LCH Nesbakkens Blink, Border Collie, Nordli, Lotte, Grimstad, (283,5-246,5) 530 p.
10. Kronvallaren Malte, Border Collie, Wickstrøm, Monica, Tolvsrød, (266,5-259,5) 526 p.

Agility:

Liten-1
1. Krohnegården's Kick'n Run Arwen, Shetland Sheepdog, Strand, Elin, Bjørndalstræ
2. Arcoline's Ariel Nina, Schipperke, Breivik, Mona H, Ålesund
0. Deacon's Charming Charlie, Shetland Sheepdog, Ryste, Marit Oggunnar, Ørsta
0. N SE FI UCH NJV-13 Ter-Abyrex X-Fighters, Skye Terrier, Hegseth, Gunn Anita Husby, Fannrem
0. Shelster Apollo Cinnamon, Shetland Sheepdog, Stubberud, Trine, Oslo
0. N S UCH NV-08 Leinstadhågens Mille Lernæs, Norsk Lundehund, Selbekk, May Elisabeth Lernæs, Fannrem
0. Eir Sirisdatter, Norsk Lundehund, Slettvold, Henriette, Sykkylven
0. Russell Yards & Nordsand's Ruby Red, Parson Russell Terrier, Nørholm, Marianne Harsjøen, Klæbu
0. Catoma's Uppercut, Shetland Sheepdog, Voldsund, Cathrine, Ålesund
0. The Russell Yards Blues Brother, Parson Russell Terrier, Eidstumo Tove Svinsås, Melhus
0. N UCH NV-12-13-14 NORDV-14 Coalacre Tommy Tucker, Podengo Portugues Liten Strihåret, Bjørnes, Tone, Saupstad

Liten-2
1. Statesman Come And Get It, Amerikansk Cocker Spaniel, Sand, Bente Kristin, Ranheim
2. Aridgeocrat's Jublende Julia, Dansk-Svensk Gårdshund, Bjørkelo, Kristin Sindre, Byrkjelo
0. Kjennekrokens Master Design, Jack Russell Terrier, Nørholm Marianne Og Skaar Kirsti, Klæbu

Liten-3
1. Coastcollie's Cute Allie, Shetland Sheepdog, Wilhelmsen, Jannicke, Fjell
2. N UCH N SE A(H)CH Gerseme's Coquette Caramia, Podengo Portugues Liten Strihåret, Gundersen, Anniken, Tiller
0. N UCH Leeland Unique Charm, Shetland Sheepdog, Vaksvik, Tonje Bø, Oslo
0. N A(H)CH Casa Del Caboom's Desperado, Chinese Crested Powder Puff, Skjold, Monica, Kleppestø

mellom-1
1. Coastcollie's Miracle Girl, Skjold, Monica, Kleppestø
2. Perro Rivaltas Caceres, Nyjordet, Gerd, Trondheim
3. SE JV-12, SE UCH, FI UCH Kamas Quicksilver, Dangelo, Teresa, Sverige
4. Redrivals Vinx Gamechaser, Risan, Gøril, Trondheim
5. N UCH Mabri's Tayla Theadatter, Sylte, Lisbeth, Saupstad
6. Tika, Nygård, Christina Sætre, Elnesvågen
0. Toyamikis Prince Zorro, Fjeld, Bodhild Og Gunnar, Alversund
0. X-Pected Dine Mites Will.I.Am., Kalvenes, Marianne, Garnes

mellom-2
1. Sunborne Balda Belleza, Shetland Sheepdog, Vaags, Agnete, Trondheim
0. Promotion Aprilia Tuono, Australian Kelpie, Dahl, Eirin, Lundamo

mellom-3
1. N UCH Baschko's Jeanne Darc, Kooikerhund, Eriksson, May-Britt, Singsås
2. Sunborne Summer Sound, Shetland Sheepdog, Tomren, Rebekka Debess, Valderøya
3. Flori, Blandingshund, Kalvenes, Vibeke Schaltz, Indre Arna
0. N A(H)CH Amacing Joy's Bright Star Niquita, Manchester Terrier, Kalvenes, Marianne, Garnes

Stor-1
1. Storm, Blandingshund, Engesbak, Marianne, Vigra
2. Milla, Blandingshund, Høyem, Kristin Skauge, Trondheim
3. Munin Av Vangsbu, Engelsk Setter, Schei, Christine, Trondheim
4. C.I.B. NORD DK S (u) N UCH NV-13 NORDV-14 Brown Clown Sune Safir, Irsk Vannspaniel, Hemmingsen, Eva, Trondheim
5. Shamvic's Abigale, Golden Retriever, Tronstad, Magnus M., Valderøya
6. Cameron Rocky Road, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Græsmann, Heidi, Trondheim
7. Alddagas Betula Nana, Flat Coated Retriever, Rishaug, May Therese, Bud
0. Galanthus Hot Choice, Grand Danois, Aalberg Einar Og Elin, Spongdal
0. Birk, Border Collie, Fuglseth, Hilde, Skodje
0. Wezenhof's Bree, Belgisk Fårehund, Malinois, Røstberg, Kjell Rune, Molde
0. N SE UCH Revhibakken's Rock On, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Græsmann, Heidi, Trondheim
0. Alveseters Vårlys Ifra Cora, Portugisisk Vannhund, Skarsbø, Marie, Ålesund

Stor-2
0. My Trusted Friend Dee Dee, Border Collie, Espås, Kari, Trondheim
0. N UCH N VCH Be Meja's Costa Rica, Pinscher, Teigen, Ann-Kristin, Marifjøra
0. Xena, Border Collie, Strømsøyen, Hans, Hjellestad

Stor-3
1. Kita, Blandingshund, Eidstumo, Tove, Melhus
2. Red-Toller's J'artemis, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Risan, Gøril, Trondheim
0. Somollis Effie, Border Collie, Strømsøyen, Hans, Hjellestad
0. N UCH Merkelige Aua Av Revehiet (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Strøm, Julie Stormo, Leinstrand
0. Akersborg Baileys, Border Collie, Berg, Ingrid, Trondheim
0. Akersborg Tiini, Border Collie, Græsmann, Unn Kristin, Trondheim

Hopp-Liten-1
1. Arcoline's Ariel Nina, Schipperke, Breivik, Mona H, Ålesund
2. Nenevale Jennifer Jupiter, Dvergschnauzer Sort/Silver, Ringmar, Ebba, Kristiansund N
0. Russell Yards & Nordsand's Ruby Red, Parson Russell Terrier, Nørholm, Marianne Harsjøen, Klæbu
0. The Russell Yards Blues Brother, Parson Russell Terrier, Eidstumo Tove Svinsås, Melhus
0. N S UCH NV-08 Leinstadhågens Mille Lernæs, Norsk Lundehund, Selbekk, May Elisabeth Lernæs, Fannrem
0. N UCH NV-12-13-14 NORDV-14 Coalacre Tommy Tucker, Podengo Portugues Liten Strihåret, Bjørnes, Tone, Saupstad
0. Lea Av Stjernepoten, Norsk Lundehund, Stølan, Irene, Mauseidvåg
0. Catoma's Uppercut, Shetland Sheepdog, Voldsund, Cathrine, Ålesund
0. Shelster Apollo Cinnamon, Shetland Sheepdog, Stubberud, Trine, Oslo
0. Eir Sirisdatter, Norsk Lundehund, Slettvold, Henriette, Sykkylven
0. Deacon's Charming Charlie, Shetland Sheepdog, Ryste, Marit Oggunnar, Ørsta

Hopp-Liten-2
1. Krohnegården's Kick'n Run Arwen, Shetland Sheepdog, Strand, Elin, Bjørndalstræ
2. Statesman Come And Get It, Amerikansk Cocker Spaniel, Sand, Bente Kristin, Ranheim
0. Kjennekrokens Master Design, Jack Russell Terrier, Nørholm Marianne Og Skaar Kirsti, Klæbu
0. Aridgeocrat's Jublende Julia, Dansk-Svensk Gårdshund, Bjørkelo, Kristin Sindre, Byrkjelo

Hopp-Liten-3
1. N A(H)CH Casa Del Caboom's Desperado, Chinese Crested Powder Puff, Skjold, Monica, Kleppestø
2. Coastcollie's Cute Allie, Shetland Sheepdog, Wilhelmsen, Jannicke, Fjell
0. N UCH N SE A(H)CH Gerseme's Coquette Caramia, Podengo Portugues Liten Strihåret, Gundersen, Anniken, Tiller
0. N UCH Leeland Unique Charm, Shetland Sheepdog, Vaksvik, Tonje Bø, Oslo

Hopp-mellom-1
1. X-Pected Dine Mites Will.I.Am., Manchester Terrier, Kalvenes, Marianne, Garnes
2. Perro Rivaltas Caceres, Spansk Vannhund, Nyjordet, Gerd, Trondheim
0. N UCH Mabri's Tayla Theadatter, Kooikerhund, Sylte, Lisbeth, Saupstad
0. Tika, Dvergschnauzer Sort/Silver, Nygård, Christina Sætre, Elnesvågen

Hopp-mellom-2
1. Sunborne Balda Belleza, Shetland Sheepdog, Vaags, Agnete, Trondheim
2. Promotion Aprilia Tuono, Australian Kelpie, Dahl, Eirin, Lundamo
0. Toyamikis Prince Zorro, Shetland Sheepdog, Fjeld, Bodhild Og Gunnar, Alversund
0. SE JV-12, SE UCH, FI UCH Kamas Quicksilver, Kooikerhund, Dangelo, Teresa, Sverige
0. Coastcollie's Miracle Girl, Shetland Sheepdog, Skjold, Monica, Kleppestø
0. Redrivals Vinx Gamechaser, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Risan, Gøril, Trondheim

Hopp-mellom-3
1. N A(H)CH Amacing Joy's Bright Star Niquita, Manchester Terrier, Kalvenes, Marianne, Garnes
0. Flori, Blandingshund, Kalvenes, Vibeke Schaltz, Indre Arna
0. N UCH Baschko's Jeanne Darc, Kooikerhund, Eriksson, May-Britt, Singsås
0. Sunborne Summer Sound, Shetland Sheepdog, Tomren, Rebekka Debess, Valderøya

Hopp-Stor-1
1. Shamvic's Abigale, Golden Retriever, Tronstad, Magnus M., Valderøya
2. C.I.B. NORD DK S (u) N UCH NV-13 NORDV-14 Brown Clown Sune Safir, Irsk Vannspaniel, Hemmingsen, Eva, Trondheim
3. Munin Av Vangsbu, Engelsk Setter, Schei, Christine, Trondheim
4. Cameron Rocky Road, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Græsmann, Heidi, Trondheim
0. Galanthus Hot Choice, Grand Danois, Aalberg Einar Og Elin, Spongdal
0. Birk, Border Collie, Fuglseth, Hilde, Skodje
0. Teddy, Border Collie, Akslen, Thomas Moa, Ålesund
0. N SE UCH Revhibakken's Rock On, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Græsmann, Heidi, Trondheim
0. Wezenhof's Bree, Belgisk Fårehund, Malinois, Røstberg, Kjell Rune, Molde
0. Storm, Blandingshund, Engesbak, Marianne, Vigra
0. Alveseters Vårlys Ifra Cora, Portugisisk Vannhund, Skarsbø, Marie, Ålesund
0. Alvvalas Kanela Kavrret, Lapsk Vallhund, Eltvik, Mona Stavnesli, Aureosen

Hopp-Stor-2
1. Milla, Blandingshund, Høyem, Kristin Skauge, Trondheim
0. N UCH N VCH Be Meja's Costa Rica, Pinscher, Teigen, Ann-Kristin, Marifjøra
0. My Trusted Friend Dee Dee, Border Collie, Espås, Kari, Trondheim
0. Xena, Border Collie, Strømsøyen, Hans, Hjellestad

Hopp-Stor-3
1. N UCH Merkelige Aua Av Revehiet (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Strøm, Julie Stormo, Leinstrand
0. Akersborg Tiini, Border Collie, Græsmann, Unn Kristin, Trondheim
0. Akersborg Baileys, Border Collie, Berg, Ingrid, Trondheim
0. Somollis Effie, Border Collie, Strømsøyen, Hans, Hjellestad
0. Red-Toller's J'artemis, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Risan, Gøril, Trondheim
0. Kita, Blandingshund, Eidstumo, Tove, Melhus

lag-Liten
0. Racerne, Strand, Elin, Bjørndalstræ

lag-mellom
0. Bergens Ekspressen, Kalvenes Marianne Og Aardal Egil, Garnes
0. Midt i mellom, Nyjordet, Gerd, Trondheim

lag-Stor
0. Nidaros Råskinn, Iversen, Bård Ivar, Trondheim


KALA TROFEET ETTER DENNE UTSTILLINGEN

Liten 3 - ingen

Mellom 3 - ingen

Stor 3 - ingen

Junior handling:

Klasse 10-13 år, dag 1
1. Mariann Omholt Nikolaisen, Drammen, Portugisisk Vannhund, Betty Beat Av Tri De Coleur
2. Selma Hjerpetjønn Hanssen, Moss, Stor Puddel, Flåsmyrens Exquisite To Believe In
3. Malin Nagel, Brumunddal, Dansk-Svensk Gårdshund, Götängens Bárdur
4. Eirun R Skaug, Tiller, Dachshund Korthåret, Skovard's Kismet

Klasse 14-17 år, dag 1
1. Renee Delgado, Siggerud, Staffordshire Bull Terrier, Bullbraatens After Eight
2. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Oteren, Samojedhund, Vitkind's Zimbad Af Magne
3. Hedda Hjerpetjønn Hanssen, Oslo, Chinese Crested Powder Puff, Suanho's Plenty Coups
4. Sigrid Svingen, Flå, Whippet, Courtborne Penny

Klasse 10-13 år, dag 2
1. Selma Hjerpetjønn Hanssen, Moss, Stor Puddel, Flåsmyrens Exquisite To Believe In
2. Eirun R Skaug, Tiller, Dachshund Korthåret, Skovard's Kismet
3. Mariann Omholt Nikolaisen, Åmot, Keeshond, Elzwiks Princess Lexie
4. Mia Grimstad Kolsrud, Rådal, Kanindachshund Langhåret, Lurvelegg's Lily Of The West

Klasse 14-17 år, dag 2
1. Hedda Hjerpetjønn Hanssen, Sylling, Bichon Havanais, Kelilis All About Me
2. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Oteren, Samojedhund, Vitkind's Zimbad Af Magne
3. Sara Melsen Sundman, Oslo, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Seawild's Born To Perform
4. Susann Omholt Nikolaisen, Steinberg, Petit Basset Griffon Vendeen, Isnesgårdens Dixi



FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere