Resultater NKK Ålesund 07.- 08. mai 2016

Resultater fra og årslister etter NKK Ålesund 07.- 08. mai 2016 finner du her!

Resultater fra og årslister etter NKK Ålesund

Resultater per rase, samt kritikker, finner du HER.

Bilder fra utstillingen finner du her.

BIS-plasseringer:

1BIS: Greyhound, N SE US UCH Jet's Man In The Moon, Horakova, Stepanka, Ytre Enebakk
2BIS: Dvergdachshund Strihåret, NJV-15 Wervest's Ty, Vestby, Vera, Nordre Frogn
3BIS: Cairn Terrier, Kadelly's Bring On The Night, Grønstad, Veslemøy, Moss
4BIS: Rottweiler, NORDV-14 NV-15 Wiseweilers Back In Black, Stavdal, Ann Wiseman, Hernes
Best In Show dommer: De Giuliani, Claudio,

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: De Giuliani, Claudio,1BIG: Bearded Collie, N SE UCH AD Falkstolhågen's Eye Catcher, Larsen, Kirsti Annhild, Mo I Rana. 2BIG: Welsh Corgi Pembroke, BG UCH BGGr UCH Siggen's Xtraordinary, Wesenberg, Ingrid, Stavern. 3BIG: Briard, N DK UCH DKJV-14 DKV-14 NJV-14 KBHV-15 NV-15 Yours Truly Yasmine Dalido, Guldseth, Siri, Ådalsbruk. 4BIG: Shetland Sheepdog, North Sheltie's Indian Summer, Haugstvedt, Anne Mette Sandvoll, Sortland.

Gruppe 2, Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Janeiro, Francisco Salvador G.,1BIG: Se 4BIS. 2BIG: Bullmastiff, FI SE N UCH NV-15 Rambull's Quarterflash, Heli, Mary, Gjølme. 3BIG: Engelsk Bulldog, N UCH NV-15 Ckbulldogs You R Cole, Sandal, Vera Christin, Kvinesdal. 4BIG: Sankt Bernhardshund Korthåret, NORD UCH NV-14 NORDV-14 EUW-15 Toffe Loffe's Urkan, Tangen, Anne Brita Prøven, Eidsvoll.

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Hasselgren, Birgitta,1BIG: Se 3BIS. 2BIG: Staffordshire Bull Terrier, N SE UCH Tyrara's Snowflake's Huge Grizzly, Bakstad, Aina, Bødalen. 3BIG: Airedale Terrier, N SE DK UCH NJV-14 NORDJV-14 DKJV-14 SEJV-14 NV-15 Rabben's Quarterback, Sigfridstad, Halvor, Arneberg. 4BIG: Yorkshire Terrier, N UCH Oxzar Amazing Bel's Toffy, Østli, Nina Kristin Slattum, Dal.

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Miklos, Dr. Levente,1BIG: American Akita, NJV-14 NORDJV-14 Estava Rain Reckless Road, Birkmar, Friedrich, Skarnes. 2BIG: Faraohund, US CH. Farao Anubis Inferno, Cooper, Debbie, Usa. 3BIG: Finsk Lapphund, NJV-15 Lapinlumon Badjeolmmos, Lauluten, Christian, Tinn Austbygd. 4BIG: Eurasier, Fanakka's Java, Bakk, Astrid, Fannrem.

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Hübenthal, Wera, 1BIG: Se 2BIS. 2BIG: Hannoveransk Viltsporhund, N UCH N VCH Telicho's Fantastic Luna, Ord, Peter Alan, Giske. 3BIG: Beagle, Got To B Sun Of Glory, Mujanic, Faruk, Hundvåg. 4BIG: Dunker, N UCH N J(D)CH NJV-14 NORDJV-14 NV-15 Streif Av Harafjell, Rao, Sheila, Trofors.

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Hübenthal, Wera,1BIG: Pointer, NV-14 NORDV-14 EUW-15 Kanix Irene, Sonberg, Christine, Hønefoss. 2BIG: Engelsk Setter, N SE UCH NJV-12 Moyen's Zofuz, Berg, Steinar, Trondheim. 3BIG: Kleiner Münsterländer, Rogstabergets Birk, Øieplass, Bodil-Nina, Rennebu. 4BIG: Gammel Dansk Hønsehund, Pilegrimsledens Zara, Fjellvang, Anja Karoline, Davik.

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Verrees, Jef,1BIG: Flat Coated Retriever, Rudskog's Stormy News, Stenbro, Eirin Bekkelien, Rakkestad. 2BIG: Portugisisk Vannhund, C.I.B N DK UCH SE U(U)CH NV-15 Aquafortis Eros, Bjørnstad, Ragnhild, Oslo. 3BIG: Engelsk Springer Spaniel, INT NORD UCH N VCH HEV-13 NORDV-13-14 Winton The Winner Takes It All, Sliwa, Vanja E Trøbakk, Støren. 4BIG: Labrador Retriever, N UCH SE U(u) CH N VCH Mementos Mahler, Åshamar, Rita Kristin, Ørsta.

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Haugsten, Anne-Mari,1BIG: Mops, Quality Is Provocative Av Pugling, Dønheim, Toril, Ålesund. 2BIG: Bichon Frisé, NJV-15 Spinstar's Helga Hufflepuff, Hatlestad, Grete Engan, Os. 3BIG: Petit Brabancon, Tahmores Crème Candy Crush, Bjørnewall, Tina Lisette, Ler. 4BIG: Chihuahua Korthåret, INT NORD HR SLO EE UCH EUV-10 NV-09-10 NVV-14 NORDVV-14 NVV-15 Wimi Chilita Av Lay-Ia, Anderssen, Mai Lis, Kløfta.

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Trainin Prof., Zeev,1BIG: Se 1BIS. 2BIG: Saluki, NJV-15 Badavie Xantino, Tørres, Sonja, Strømmen. 3BIG: Whippet, NV-14 NORDV-14 N SE DK UCH Courtborne Sagittarius, Hoff, Kristin, Tanem. 4BIG: Afghansk Mynde, N DK SE UCH KBHJV-14 Gilthoniel's Pilgrim Of Avalon, Heimdal, Ingunn Rina Riddervold, Eidsvoll.

Bamseliste etter denne utstillingen:

1. N SE US UCH Jet's Man In The Moon, Greyhound, Horakova, Stepanka, Ytre Enebakk, (14-12-4) 30 p.
2. C.I.B N DK UCH SE U(U)CH NV-15 Aquafortis Eros, Portugisisk Vannhund, Bjørnstad, Ragnhild, Oslo, (14-11-5) 30 p.
3. NJV-15 Wervest's Ty, Dvergdachshund Strihåret, Vestby, Vera, Nordre Frogn, (12-6-3) 21 p.
4. INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12 Statesman Miss Divine, Amerikansk Cocker Spaniel, Paulsen, Vibeke, Støren, (14-6) 20 p.
5. C.I.B. NORD UCH NV-14-15 NORDV-14-15 DKV-14 Da Maya Huffish X Factor, Stor Puddel, Thorvaldsen, Arild, Heggedal, (11-6) 17 p.
6.NORDV-14 NV-15 Wiseweilers Back In Black, Rottweiler, Stavdal, Ann Wiseman, Hernes, (10-7) 17 p.
7. NORD UCH NORDJV-12 DKJV-12 Chic Choix Six Sigma, Lhasa Apso, Ørebæk, Rita Annie, Rolvsøy, (15) 15 p.
8.C.I.B N DK SE FI UCH DKV-14 KBHV-15 NV-15 NORDV-15 Idefix Phoenix, Italiensk Mynde, Jensen, Regine, Oslo, (12-2) 14 p.
9. NL UCH NV-14 NORDV-14 EUW-15 Kanix Irene, Pointer, Sonberg, Christine, Hønefoss, (10-4) 14 p.
10. C.I.B N FI DK UCH NJV-14 NORDJV-14 SEV-14'15 SEJV-14 DKV-15 NV-15 Cabaka's Crazy About Mary, Samojedhund, Lauritzen, Kristin Lundin, Sperrebotn, (13) 13 p.
11. KBHJV-15 DKJV-15 Paxy Av Quantos, Schäferhund Normalhår, Johansen, Tor W, Lillesand, (12) 12 p.
12.N SE UCH Tyrara's Snowflake's Huge Grizzly, Staffordshire Bull Terrier, Bakstad, Aina, Bødalen, (7-5) 12 p.
13. SE N UCH NJV-11 Ohoi's Jolly Good Fellow, Newfoundlandshund, Nordtveit Sølvi Og Ståle, Skjold, (6-6) 12 p.
14.C.I.B SE FI N UCH JEUW-13 Jaskarin Salvatore, Australsk Terrier, Linnainmaa-Syrjänen, Marjaana, Sverige, (11) 11 p.
14.Kadelly's Bring On The Night, Cairn Terrier, Grønstad, Veslemøy, Moss, (11) 11 p.

Beste veteran:

Dag 1
1. N SE UCH NV-12-13-14 EUW-15 Dreamer De La Vallee De L'hogmiau, Sankt Bernhardshund Langhåret, Andersen, Katarina Elin Helland, Hauglandshella, 5 p.
2. N SE DK UCH Ta Bozi's Linda, Pomeranian, Røstberg, Kjell Rune, Molde, 4 p.
3. C.I.B FI MVA SE MVA EE MVA EE VMVA Doctor's Order Kevin Keegan, Schnauzer Salt/Pepper, Isoranta, Vuokkoa, Finland, 3 p.
4. N S VCH BH RL2 Desperados Tingeling, Engelsk Springer Spaniel, Gjerde, Elin Anita, Leikanger, 2 p.

Dag 2
0. N UCH Chititsias Theo Picasso, Chihuahua Langhåret, Raknes, Marianne Og Jostein, Frekhaug, 6 p.
1. INT NORD HR FI SLO ROGr UCH WW-08 NV-07-08-09-11-13-14-15 NORDV-08-14 DKV09-10 NVV-14-15 NORDVV-14 EUVW-15 Wervest's Winn, Dvergdachshund Strihåret, Vestby, Vera, Nordre Frogn, 5 p.
2. N UCH Suanho's Plenty Coups, Chinese Crested Powder Puff, Mougios, Adriane Andersen, Oslo, 4 p.
3. INT NORD HR SLO EE UCH EUV-10 NV-09-10 NVV-14 NORDVV-14 NVV-15 Wimi Chilita Av Lay-Ia, Chihuahua Korthåret, Anderssen, Mai Lis, Kløfta, 3 p.
4. INT NORD UCH NV-14 Boeffie's Jacinta, Schipperke, Rulnes, Anne Marie, Gvarv, 2 p.

Dommer: De Giuliani, Claudio

Årets beste veteran etter denne utstillingen:

1. INT NORD UCH NV-09-11-15 NORDJV-08 KBHV-10 DKV-10 EUVW-15 NVV-15 Lapinlumon Hesperus, Lagotto Romagnolo, Bækken, Siv Christine, Nittedal, (5-5) 10 p.
2. N SE UCH NV-12-13-14 EUW-15 Dreamer De La Vallee De L'hogmiau, Sankt Bernhardshund Langhåret, Andersen, Katarina Elin Helland, Hauglandshella, (5-4) 9 p.
3. INT NORD HR SLO EE UCH EUV-10 NV-09-10 NVV-14 NORDVV-14 NVV-15 Wimi Chilita Av Lay-Ia, Chihuahua Korthåret, Anderssen, Mai Lis, Kløfta, (5-3) 8 p.
4. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14-15 NVV-14 NORDVV-14-15 SEV-14-15 SEVV-14 NVV-15 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Dramstad, Sonja, Dilling, (4-4) 8 p.
5. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14 NORDVV-14-15 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, (4-3) 7 p.
6. N UCH Chititsias Theo Picasso, Chihuahua Langhåret, Raknes, Marianne Og Jostein, Frekhaug, (6) 6 p.
7.INT NORD DK UCH Scarlet Beautys Xmas Mary, Pomeranian, Bjerkan, Kine Coucheron, Viggja, (6) 6 p.
8.N SE DK UCH Ta Bozi's Linda, Pomeranian, Røstberg, Kjell Rune, Molde, (4-2) 6 p.
9. C.I.B.NORD RO DK UCH FIV-13 EUVW-15 DKVV-15 KBHVV-15 NVV-15 NORDVV-15 Jofro-Bulls Mylady, Engelsk Bulldog, Rosander, Jorunn, Åsgårdstrand, (5) 5 p.
10. N SE DK NORD UCH NORDV-08-10 WW-10 NV-08-09-10-11-12-13-14 SEV-14 EUW-15 NVV-15 Hob-Nob's Quidam, Pyreneisk Gjeterhund, Mathiesen Gro/Romstad Per Tore, Roa, (5) 5 p.
11. INT NORD GB UCH NORDV-10 NVV-15 Ankaru's Crack The Code, Stor Puddel, Helleberg, Anne-Karin, Rasta, (5) 5 p.
12. INT NORD HR FI SLO ROGr UCH WW-08 NV-07-08-09-11-13-14-15 NORDV-08-14 DKV09-10 NVV-14-15 NORDVV-14 EUVW-15 Wervest's Winn, Dvergdachshund Strihåret, Vestby, Vera, Nordre Frogn, (5) 5 p.
13. INT NORD SE UCH NORDV-09-11 SE DK FI HE V-11 WW-10-11 KBHV-10 NVV-14 EUVW-15 NVV-15 NV-15 Japaro Eye Of The Storm, Shetland Sheepdog, Olsen Finn H/Nixon, Mr. J Og Mrs. M, Sandnes, (4) 4 p.
14. Leilu's Goliat, Amerikansk Cocker Spaniel, Monsen, Anne Karin, Rossland, (4) 4 p.
15.N UCH Suanho's Plenty Coups, Chinese Crested Powder Puff, Mougios, Adriane Andersen, Oslo, (4) 4 p.

Beste avlshund:

Årets beste avlshund etter denne utstillingen:

1. INT DK N SLO SE UCH EUV-10 NVV-15 NV-15 Fun Tan's Bohem Willy The Kronk, Shih Tzu, Rædergård, Jim, Holter, (7-6) 13 p.
2. INT FI SE DK N LUX UCH EUJV-10 NORDV-10-11 NORDJV-10 CWW-11 CEW-11 KBHV-11 NV-11-12-13 HEW-11-12 Freetain's Kickizana Theana, Phalène, Lyngstad, Anne Grethe, Inderøy, (6-3-3) 12 p.
3.N UCH Vinatta's Alma, Dalmatiner, Bårdsen Cecilie Og Næss Karine Y, Kjerrgarden, (6) 6 p.
4. C.I.B N SE FI DK UCH NJV-12 Lancar Dream Dazzling Flash, Whippet, Juliussen, Randi, Meråker, (5) 5 p.
5. Saintbull's Clark Kent, Staffordshire Bull Terrier, Sanner, Kim Rosendahl, Lørenskog, (4) 4 p.
6. C.I.B NORD UCH NV-15 Kingwanas Jitterbug, Basenji, Lie, Liv Irene N, Grua, (4) 4 p.
7.C.I.B. NORD UCH NJV-12 AD Clefell's Rosebud, Pinscher, Arnetvedt, Monica B, Espeland, (4) 4 p.
8.N UCH Store Linde's Pinot De Domaine, Fransk Bulldog, Stensund, Kirsten, Nesttun, (2) 2 p.

Beste oppdretter:

Dag 1
1. Aquafortis - Portugisisk Vannhund, 5 p.
2. Desperado - Engelsk Springer Spaniel, 3 p.
3. Jofro-Bull - Engelsk Bulldog, 2 p.
4. Bikkjehaugen - Newfoundlandshund, 1 p.

Dag 2
1. North Sheltie - Shetland Sheepdog, 5 p.
2. Sagaland - Tibetansk Spaniel, 3 p.
3. Esbelto - Afghansk Mynde, 2 p.
4. T-Bob - Bearded Collie, 1 p.

Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen:

1. Aquafortis - Portugisisk Vannhund, (6-5-5-3) 19 p.
2. T-Bob - Bearded Collie, (5-2-1) 8 p.
3. Quantos - Schäferhund Normalhår, (6) 6 p.
4. Sagaland - Tibetansk Spaniel, (3-3) 6 p.
5. North Sheltie - Shetland Sheepdog, (5) 5 p.
6. Courtborne - Whippet, (5) 5 p.
7. Nobel Line - Dvergpinscher, (5) 5 p.
8. Allert - Cocker Spaniel, (4) 4 p.
9. Tangetoppen - Mops, (4) 4 p.
10. Angel Pollentia - Irish Softcoated Wheaten Terrier, (3) 3 p.
11. Bikkjehaugen - Newfoundlandshund, (3) 3 p.
12. Desperado - Engelsk Springer Spaniel, (3) 3 p.
13. Toots - Dalmatiner, (3) 3 p.
14. Hunky-Dory - Bolognese, (3) 3 p.
15. St. Kilda – Shetland Sheepdog, (2) 2 p.


Beste Norske Hund:

Dag 1
1. N UCH NV-14 NORDV-14 Værøy- Drotten Av Vollakloa, Norsk Lundehund, Melum, Solvor, Trondheim, 34 p.
2. Kleivadalen's B-R Bella Bahia, Norsk Elghund Grå, Bjørshol, Line, Vinjeøra, 25 p.

Dag 2
1. N UCH N J(D)CH NJV-14 NORDJV-14 NV-15 Streif Av Harafjell, Dunker, Rao, Sheila, Trofors, 5 p.
2. Cox, Haldenstøver, Stølan, Irene, Mauseidvåg, 2 p.
3. NORDV-15 Tirich-Mir's Milli, Hygenhund, Sjursen, Øystein, Kjerrgarden, 1 p.

Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. A.F.Elgkronas Birk, Norsk Elghund Grå, Nomme, Jon Vidar, Kodal, (58) 58 p.
2. N UCH SE UCH DK UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 NV-14-15 NORDV-14 DKV-14 EUW-15 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (45) 45 p.
3. Veikulåsens P-T Nala, Norsk Elghund Grå, Gauslå, Geir Atle, Dølemo, (38) 38 p.
4. N UCH Børvelia's Lexi, Norsk Elghund Sort, Ringhus, Aslak, Rauland, (35) 35 p.
5. Vossasvarten's Draco, Norsk Elghund Sort, Gjeraldstveit, Terje, Voss, (35) 35 p.

Lydighet:

LP-I
1. Nordsand's Q-Tips, Belgisk Fårehund, Malinois, Dahl, Eirin, Buvika, 179 p.
2. RLII Zelfas Ariel, Engelsk Springer Spaniel, Røneid, Laila Irene, Årdalstangen, 164 p.
3. RLI N VCH RLII Desperados Finnwin, Engelsk Springer Spaniel, Handegård, Inger, Gaupne, 146 p.
4. Urban Legend's Hooked On A Feeling, Boxer, Sterud, Hege C., Fetsund, 137,5 p.
4. Rex, Blandingshund, Heggem, Liv Synnøve, Isfjorden, 137,5 p.
5. Steinkjelens Betty, Labrador Retriever, Røneid, Anne Helen, Sogndal, 132 p.
6. N UCH Polar Trail Chinook, Alaskan Malamute, Hausvik, Silje, Sykkylven, 129 p.
7. AGHII Redrivals Vinx Gamechaser, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Risan, Gøril, Trondheim, 0 p.

LP-II
1. BH Ty, Border Collie, Carlsson, Vibecke, Ørsta, 150,5 p.
2. Bindjigården's Iri, Stabyhoun, Gjørven, Berit, Ellingsøy, 149,5 p.
3. N VCH RLII Narjana's Filosophiah, Labrador Retriever, Røneid, Eva, Gaupne, 144,5 p.
4. RLII Steinkjelens Betzy, Labrador Retriever, Røneid, Eva, Gaupne, 133 p.
5. Skjervtorpet's Eminente Tutsi, Lagotto Romagnolo, Busæt, Kjellaug, Eidsnes, 131 p.
6. C.I.E N DK UCH NV-14 DKV-15 Redqliff's Heavy Competition, Australian Kelpie, Berntsen, Arild, Nannestad, 123,5 p.
7. N UCH N VCH BH N RLCH Desperados Aya, Engelsk Springer Spaniel, Handegård, Inger, Gaupne, 119,5 p.
8. N SE VCH BH RLII Desperados Zelda, Engelsk Springer Spaniel, Røneid, Laila Irene, Årdalstangen, 115 p.
9. KBHJV-15 SEJV-15 RLD N NV-15 LP1 Redmound's Life Is To Run For Fun, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Berge, Perly, Stange, 0 p.

LP-III
1. BH Vangteigen's Eloke, Schäferhund Normalhår, Carlsson, Vibecke, Ørsta, 0 p.

Gerapokalen etter denne utstillingen

1. Chocomate's Harrys Chili, Border Collie, Wickstrøm, Monica, Husøysund, (273,5-245) 518,5 p.
2. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, (278,5-233,5) 512 p.
3. N LCH Get Weiler's Go Jenta, Border Collie, Lindahl, Hege, Rakkestad, (263-241,5) 504,5 p.
4. Somollis Inez, Border Collie, Hauger, Kristin Natås, Rasta, (271,5-230) 501,5 p.
5. Thelook Explosive Ivo, Border Collie, Skjoldal, Hilde, Skoppum, (239,5-229) 468,5 p.
6. N LCH Målli, Border Collie, Kvernberg, Monica Beate, Aureosen, (234-229,5) 463,5 p.
7. N LCH Joy, Border Collie, Mc Dowell, Liv, Tolvsrød, (229,5-215,5) 445 p.
8. LPIII Get Weiler's Inari, Border Collie, Lanes-Grundvig, Antonio, Kråkerøy, (238,5-196,5) 435 p.
9. Vassruggens Ålga Mildir, Golden Retriever, Lund, Renate, Solbergelva, (226,5-204,5) 431 p.
10. LPI LPII LPIII Nemi, Border Collie, Stifoss, May Britt, Evje, (205-205) 410 p.

Agility:

Liten-1
1. Arcoline's Ariel Nina, Schipperke, Breivik, Mona H, Ålesund
2. Tommy, Blandingshund, Nonstad, Ingunn, Slemmestad
3. Deacon's Charming Charlie, Shetland Sheepdog, Ryste, Marit Oggunnar, Ørsta
4. Effy, Blandingshund, Øgaard, Carina Sørum, Klæbu
0. Zuzanli, Dvergschnauzer Sort/Silver, Ringmar, Anna Lena, Sverige
0. Narjana's Grev Hendrix, Engelsk Toy Terrier, Reppe, Trude, Jakobsli
0. Bebzy's Carlene Carter, Jack Russell Terrier, Pedersen, Siv Bodil, Vestnes

Liten-3
1. AGII Kjennekrokens Master Design, Jack Russell Terrier, Nørholm Marianne Og Skaar Kirsti, Tanem
2. N UCH N SE A(H)CH N ACH Gerseme's Coquette Caramia, Podengo Portugues Liten Strihåret, Gundersen, Anniken, Tiller
0. Apricot Misty Moonlight, Cavalier King Charles Spaniel, Follnes, Christine, Breistein

mellom-1
0. Blanca, Ugelvik, Elisabeth, Ålesund
0. Nisselia's Indiana Jones, Dahlhaug, Therese, Trondheim
0. Real Scoops Kisen, Scharffscher, Annelise, Trondheim

mellom-2
1. AGHII Redrivals Vinx Gamechaser, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Risan, Gøril, Trondheim
0. AGHII AGII Sunborne Balda Belleza, Shetland Sheepdog, Vaags, Agnete, Trondheim

mellom-3
1. Pinocchio's Eomer, Mellompuddel, Scharffscher, Annelise, Trondheim
2. RLII Sunborne Summer Sound, Shetland Sheepdog, Tomren, Rebekka Debess, Valderøya
3. N ACH N A(H)CH Krohnegården's Vill-Li-Jippi, Shetland Sheepdog, Nyborg-Christensen, Katja, Ulset

Stor-1
1. Leahnor, Border Collie, Strøm, Julie Stormo, Leinstrand
2. NORD HR UCH Betty Beat Av Tri De Coleur, Portugisisk Vannhund, Nikolaisen, Trine Omholt, Drammen
3. AGHI Cameron Rocky Road, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Græsmann, Heidi, Trondheim
4. Minuet A Av Thargelion, Belgisk Fårehund, Tervueren, Schei, Christine, Trondheim
5. No Monkey Business, Border Collie, Gudmundseth, Kjersti, Heimdal
0. Nordsand's Q-Tips, Belgisk Fårehund, Malinois, Dahl, Eirin, Buvika
0. Birk, Border Collie, Fuglseth, Hilde, Skodje

Stor-2
1. My Trusted Friend Dee Dee, Border Collie, Espås, Kari, Trondheim
2. C.I.B. NORD DK S (u) N UCH AGI AGHI AGHII NV-13 NORDV-14 NV-15 Brown Clown Sune Safir, Irsk Vannspaniel, Hemmingsen, Eva, Trondheim
0. RLI AGHI AGI AGHII Munin Av Vangsbu, Engelsk Setter, Schei, Christine, Trondheim

Stor-3
1. Akersborg Baileys, Border Collie, Berg, Ingrid, Trondheim
2. N ACH N A(H)CH Muletunet's Bee-Lula (g), Belgisk Fårehund, Groenendael, Askim, Ingrid, Trondheim
3. Milla, Blandingshund, Høyem, Kristin Skauge, Trondheim
0. Akersborg Tiini, Border Collie, Græsmann, Unn Kristin, Trondheim
0. Zappa, Border Collie, Iversen, Bård Ivar, Trondheim
0. Marvin, Border Collie, Gudmundseth, Kjersti, Heimdal
0. Tinka, Border Collie, Nordli, Inger Bakkeby, Kløfta

Hopp-Liten-1
1. Tommy, Blandingshund, Nonstad, Ingunn, Slemmestad
2. Zuzanli, Dvergschnauzer Sort/Silver, Ringmar, Anna Lena, Sverige
0. Narjana's Grev Hendrix, Engelsk Toy Terrier, Reppe, Trude, Jakobsli
0. Bebzy's Carlene Carter, Jack Russell Terrier, Pedersen, Siv Bodil, Vestnes
0. Effy, Blandingshund, Øgaard, Carina Sørum, Klæbu

Hopp-Liten-2
1. Arcoline's Ariel Nina, Schipperke, Breivik, Mona H, Ålesund
0. Deacon's Charming Charlie, Shetland Sheepdog, Ryste, Marit Oggunnar, Ørsta

Hopp-Liten-3
1. Aridgeocrat's Jublende Julia, Dansk-Svensk Gårdshund, Bjørkelo, Kristin Sindre, Byrkjelo
0. Apricot Misty Moonlight, Cavalier King Charles Spaniel, Follnes, Christine, Breistein
0. AGII Kjennekrokens Master Design, Jack Russell Terrier, Nørholm Marianne Og Skaar Kirsti, Tanem
0. N UCH N SE A(H)CH N ACH Gerseme's Coquette Caramia, Podengo Portugues Liten Strihåret, Gundersen, Anniken, Tiller

Hopp-mellom-1
1. Real Scoops Kisen, Pyreneisk Gjeterhund, Scharffscher, Annelise, Trondheim
2. Nisselia's Indiana Jones, Shetland Sheepdog, Dahlhaug, Therese, Trondheim
0. Blanca, Blandingshund, Ugelvik, Elisabeth, Ålesund

Hopp-mellom-3
1. Pinocchio's Eomer, Mellompuddel, Scharffscher, Annelise, Trondheim
2. AGHII Redrivals Vinx Gamechaser, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Risan, Gøril, Trondheim
3. N ACH N A(H)CH Krohnegården's Vill-Li-Jippi, Shetland Sheepdog, Nyborg-Christensen, Katja, Ulset
4. RLII Sunborne Summer Sound, Shetland Sheepdog, Tomren, Rebekka Debess, Valderøya
0. AGHII AGII Sunborne Balda Belleza, Shetland Sheepdog, Vaags, Agnete, Trondheim

Hopp-Stor-1
1. Leahnor, Border Collie, Strøm, Julie Stormo, Leinstrand
2. AGHI Cameron Rocky Road, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Græsmann, Heidi, Trondheim
3. NORD HR UCH Betty Beat Av Tri De Coleur, Portugisisk Vannhund, Nikolaisen, Trine Omholt, Drammen
4. Minuet A Av Thargelion, Belgisk Fårehund, Tervueren, Schei, Christine, Trondheim
5. Teddy, Border Collie, Akslen, Thomas Moa, Ålesund
0. Birk, Border Collie, Fuglseth, Hilde, Skodje
0. No Monkey Business, Border Collie, Gudmundseth, Kjersti, Heimdal
0. Nordsand's Q-Tips, Belgisk Fårehund, Malinois, Dahl, Eirin, Buvika

Hopp-Stor-2
1. My Trusted Friend Dee Dee, Border Collie, Espås, Kari, Trondheim
2. RLI AGHI AGI AGHII Munin Av Vangsbu, Engelsk Setter, Schei, Christine, Trondheim
0. Milla, Blandingshund, Høyem, Kristin Skauge, Trondheim
0. C.I.B. NORD DK S (u) N UCH AGI AGHI AGHII NV-13 NORDV-14 NV-15 Brown Clown Sune Safir, Irsk Vannspaniel, Hemmingsen, Eva, Trondheim

Hopp-Stor-3
1. Zappa, Border Collie, Iversen, Bård Ivar, Trondheim
2. Akersborg Tiini, Border Collie, Græsmann, Unn Kristin, Trondheim
3. Tinka, Border Collie, Nordli, Inger Bakkeby, Kløfta
4. Marvin, Border Collie, Gudmundseth, Kjersti, Heimdal
5. N ACH N A(H)CH Muletunet's Bee-Lula (g), Belgisk Fårehund, Groenendael, Askim, Ingrid, Trondheim
6. Akersborg Baileys, Border Collie, Berg, Ingrid, Trondheim

lag-Liten
0. , Ringmar, Anna Lena, Sverige

lag-Stor
1. Nidaros Råskinn, Iversen, Bård Ivar, Trondheim

Juniorhandling:

Klasse 10-13 år, dag 1:

1. Mariann Omholt Nikolaisen, Drammen, Chinese Crested Powder Puff, I'm Your Heybett Jemalle
2. Carmen Dønheim Hoseth, Ålesund, Mops, Quality Is Provocative Av Pugling
3. Andreas M Røstberg, Molde, Schäferhund Normalhår, Audhumbla Av Quantos
4. Svein-Thore Ulleberg-Bøhmer, Nannestad, Shiba, Negi-Inu's Li-Ry Hikari

Klasse 14-17 år, dag 1:
1. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Kvaløysletta, Miniature Bull Terrier, Newground Adrenaline Kick
2. Susann Omholt Nikolaisen, Skollenborg, Portugisisk Vannhund, Sea Omega Clarity Of Achilles
3. Sigrid Svingen, Giske, Australian Shepherd, Illumineer Wonderful Me
4. Andrea Bakke Dalseth, Ålesund, Shetland Sheepdog, Zitara Star's Follow The Dream


Klasse 10-13 år, dag 2:
1. Andreas M Røstberg, Molde, Schäferhund Normalhår, Audhumbla Av Quantos
2. , Eidsvoll, Saluki, Caravan Cantara Ila Masudah Itheram
3. Svein-Thore Ulleberg-Bøhmer, Nannestad, Siberian Husky, Libesol I Came To Believe
4. Thea N. Lyngstad, Inderøy, Phalène, Freetain's Thiger Jothero

Klasse 14-17 år, dag 2
1. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Kvaløysletta, Miniature Bull Terrier, Newground Adrenaline Kick
2. Susann Omholt Nikolaisen, Skollenborg, Portugisisk Vannhund, Sea Omega Clarity Of Achilles
3. Andrea Bakke Dalseth, Ålesund, Shetland Sheepdog, Zitara Star's Follow The Dream

FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere