Resultater DOGS4ALL 15.-16.11.2014

Resultater fra DOGS4ALL 15.-16.11.2014 finner du her!

Resultater fra og årslister etter utstillingen

Sted: Lillestrøm Norges Varemesse

Dato: 15.11.2014

BIS Plasseringer:

1BIS: Bullmastiff, CIB Nord FI DK SE NO Balt RU BY CH Librrani's High Performance Alonso, Alaluusua, Viivi, Finland
2BIS: Lhasa Apso, CIB Multi CH WW-12-13-14 JWW12 Chic Choix Cleopatra Eurydice, Helistöla-Laurila, Piia, Finland
3BIS: Dachshund Langhåret, N UCH NORDV-09 SV-10 SE(V)CH Örnbergets Amigo, Rhodin, Elisabeth, Sverige
4BIS: Saluki, N SE FI UCH NordV-13 FiV-13 Qirmizi Ovation, Eriksson, Ingunn Solberg & Nicklas, Sverige

Best In Show dommer: Løvenkjær, Svend,

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Indergaard, Anne, , 1BIG: Puli, INT DK SE LYX LT N UCH NV-13 Bubbleton Feel The Spirit, Vonge, Steen, Danmark. 2BIG: Australian Shepherd, INTCH,NOCH,DKCH,PLCH,CYCH,PHCH,AZCH Collinswood House Rules, Wöhliche, Bitta, Danmark. 3BIG: Welsh Corgi Pembroke, NORD UCH Siggen's Queen Of Spades, Wilberg, Rita Tilley, Sørumsand. 4BIG: Bouvier Des Flandres, N DK UCH NV-13 NJV-13 Galiano's Entertaining Lady, Tufte, Fredrik Mathisen, Oslo.

Gruppe 2, Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Vidal Montero, Jose, , 1BIG: Se 1BIS. 2BIG: Berner Sennenhund, RU, FI, INT CH Alpina-Balt Idalgo, Gritchenok, Yulia, Russland. 3BIG: Dvergschnauzer Hvit, C.I.B FI SE EE CH NORDW-13 EEW Jettyspoof's Oh So Sweet, Rantanen, Minna, Finland. 4BIG: Newfoundlandshund, NORD FIN UCH KBHV-11 Vaikonniemen Unbelievable Voyager, Sylstad, Lill Ann, Skiptvet.

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Browne-Cole, Bill, , 1BIG: Australsk Terrier, JEUW-13 SE UCH Hoksel Olympia, Thörnblad, Britten, Sverige. 2BIG: Cairn Terrier, Int Nord IT CZ CH Jay’s Joy’s Ella Fitzgerald, Jay, Camilla, Danmark. 3BIG: Lakeland Terrier, SEJV-13 SEV-13 JWW-14 Big Lady's Micro-Invader, Kilsund Hunt, Ann Bert, Sverige. 4BIG: Irsk Terrier, NORD UCH FI UCH SE VCH SEV-13 Smox Amore, Eriksson, Åsa, Sverige.

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Lang, Christen, , 1BIG: Faraohund, N SE UCH NORD JV-09 JWW-09 Faouziah's Faramir, Hall, Jenny, Sverige. 2BIG: Siberian Husky, Special Effect Jar Jar Binks, Jensen, Sanne, Danmark. 3BIG: Norsk Buhund, NJV-13 SEJV-13 SEV-13 Kimura's Peer Gynt, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund. 4BIG: Pomeranian, N UCH Devil In Disquise Av Vestvarden, Vetaas, Karen, Brattholmen.

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Widén, Lars, , 2BIG: Rhodesian Ridgeback, INT NORD DK UCH NORDV-10 NV-13 Shavano's Look Out For Lloyd, Espolin-Johnson, Eline, Oslo. 3BIG: Dachshund Strihåret, WW-14 MULTIV. MULTICH. Bellomis Vendetta, Segersten, Susanne, Sverige. 4BIG: Grand Basset Griffon Vendeen, C.I.E FI CH Minskuhoff´s Grand Sibelius, Aaltovirta, Maria, Finland.

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Christiansen, Frank, , 1BIG: Pointer, NV-13 Røynåsen's Bare Bieber, Gill, Robert, Drammen. 2BIG: Irsk Setter, East Meadows Keep An Eye On Me, Legneskog, Susanne, Sverige. 3BIG: Breton, Vanity Pauline, Bergh, Hallgeir, Skiptvet. 4BIG: Gammel Dansk Hønsehund, NJV-13 Ahm-Hansen's Gaia, Næss, Karine Yvonne, Løten.

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Nieminen, Kirsi, , 1BIG: Golden Retriever, N UCH Fenwood Elles Belles, Otterstad, Laila Miljeteig, Fana. 2BIG: Cocker Spaniel, DKCH SCH KBHV14 DKKV13 Cockergold All My Life, Kristensen, Michael, Danmark. 3BIG: Amerikansk Cocker Spaniel, DKCH SCH USCH Galaksi This Is Me, Kristensen, Michael, Danmark.

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Leonard, Michael, , 1BIG: Se 2BIS. 2BIG: Coton De Tulear, WW14,FIN,PR,INT Mi-Toi's Icon, Ortiz, Luis & Carmen, Usa. 3BIG: Løwchen, N FI SE UCH NV-13 HEV-13 FIV-13 SEV-13 Royalgrowl Adam Lambert, Gjersrud, Merethe, Tomter. 4BIG: Griffon Bruxellois, NJV-13 Jet's Smart, Single 'n Stunning, Guy, David, Storbritannia.

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Ahrens, Berit Dagmar, , 1BIG: Se 4BIS. 2BIG: Whippet, Courtborne Sagittarius, Hoff, Kristin, Tanem. 3BIG: Italiensk Mynde, Curvy I Want It All, Dahl, Lena Hennie Størmer, Oppaker. 4BIG: Greyhound, N SE UCH Jet's Take It Serious, Waldum, Britt Helen, Revetal.

Bamseliste etter denne utstillingen:

1. WW-14 NJV-13 SEJV-13 Analog Ci Nobodys Business, Mops, Løken, Bjørn Erling/Sonberg, Christine, Belgia, (13-11-11-11-7) 53 p.

2. N UCH WW-13 NJV-12 NV-13 Knøtteliten's Norwegian Vybz, Jack Russell Terrier, Steen, Anne Christine, Gjerdrum, (13-12-11-6-6) 48 p.

3. INT NORD N UCH DKV-13 FI V-13 NJV-11 NV-12 Statesman Miss Divine, Amerikansk Cocker Spaniel, Paulsen, Vibeke, Støren, (13-10-10-6) 39 p.

4. N UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (14-12-6-4) 36 p.

5. NORD FI UCH DKJV-13 Aludi's Geronimo, Grand Danois, Elgesem, Wenche, Kvelde, (8-7-7-6-5) 33 p.

6. INT N US SE FIN UCH CW-11 NORDV-11-12 NV-12-13 SV-12 EUVW-13 NVV-13 Robelalexanderthegreataquatass, Portugisisk Vannhund, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss, (15-12-5) 32 p.

7. CIB Multi CH WW-12-13-14 JWW12 Chic Choix Cleopatra Eurydice, Lhasa Apso, Helistöla-Laurila, Piia, Finland, (16-15) 31 p.

8. CIB Nord FI DK SE NO Balt RU B Librrani's High Performance Alonso, Bullmastiff, Alaluusua, Viivi, Finland, (17-13) 30 p.

9. INT DK SE LYX LT N UCH NV-13 Bubbleton Feel The Spirit, Puli, Vonge, Steen, Danmark, (14-8-7) 29 p.

10. NORD UCH NORDV-12 NV-13 Shyloch Nonstop, Kerry Blue Terrier, Dyrnes, Jette Laudan, Torød, (12-10-4-3) 29 p.

11. Bazinga A Storm Of Swords, Faraohund, Hansen, Simon Tien, Blystadlia, (7-7-6-4-4) 28 p.

12. INT NORD DK UCH NORDV-10 NV-13 Shavano's Look Out For Lloyd, Rhodesian Ridgeback, Espolin-Johnson, Eline, Oslo, (13-7-6) 26 p.

13. INT NORD DK UCH NJV-11 Auroranewf's Antares, Newfoundlandshund, Hansen, Gunn, Ramfjordbotn, (14-10) 24 p.

14. JWW-14 NORDJV-13 SEJV-13 FIJV-13 Estava Rain Only Style Remains, American Akita, Birkmar, Friedrich, Skarnes, (15-7) 22 p.

15. N SE FI UCH FiV-13 NordV-13 Qirmizi Ovation, Saluki, Eriksson, Ingunn Solberg & Nicklas, Sverige, (13-6-3) 22 p.

Beste Veteran:

Dag 1:

1. Flammeus Freay Pretty, Belgisk Fårehund, Tervueren, Lehtonen, Vesa, Finland, 8 p.

2. INT N US SE FIN UCH CW-11 NORDV-11-12 NV-12-13 SV-12 EUVW-13 NVV-13 Robelalexanderthegreataquatass, Portugisisk Vannhund, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss, 7 p.

3. INT NORD HR SLO EE UCH EUV-10 NV-09-10 Wimi Chilita Av Lay-Ia, Chihuahua Korthåret, Celius, Toril, Sandstad, 6 p.

4. INT NORD FI UCH NVV-13 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, 5 p.

Dag 2

1. Int Uch Talvituu Peaceful Pearl, Niva, Susanna, Finland, 8 p.

2. INT N FIN UCH NV-09-10 NORDV-09-10 Tiny Jewels' Mad About The Boy, Pomeranian, Løken, Dag, Askim, 7 p.

3. INT NORD FIN EST N UCH FIN JV- Finnsky Evergreen, Skye Terrier, Utter, Marita Og Mikkola, Kalvevi, Finland, 6 p.

4. NORD UCH NV-08 Surtsey's Uggi, Islandsk Fårehund, Olsen, Wilfred & Ulrikke, Danmark, 5 p.

Dommer: Løvenkjær, Svend

Årets beste veteran etter denne utstillingen

1. INT NORD FI UCH NVV-13 DKVV-14 Stings Velour In Black To Matrix, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, (6-6-5-5-5) 27 p.

2. INT N US SE FIN UCH CW-11 NORDV-11-12 NV-12-13 SV-12 EUVW-13 NVV-13 Robelalexanderthegreataquatass, Portugisisk Vannhund, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss, (8-7-5-5) 25 p.

3. N UCH NVV-13 Covenstead Catch The Point, Flat Coated Retriever, Nesse, Svein Og Harriet, Sveio, (5-5-4-3-2) 19 p.

4. INT NORD UCH NORDV-12 NORDVV-12 DKVV-12'13 Breaksea Bounty, Bearded Collie, Lindberg, Susanne, Oslo, (6-5) 11 p.

5. INT MONT BH LIT R NORD UCH WW-14 NV-05 SV-08-13 LITV-08 NVV-12-13 NORDVV-13 FIVV-13 Hin Chen's Jay-Walker, Shih Tzu, Finnanger Hege Mari Og Ole Morten, Oppaker, (6-4) 10 p.

6. INT NORD EE LET LIT SLO H UCH FIN UCH NV-06-07-08-09-11-13 KBHV-06-07-09-13 SV07-08-09-10 ESTV-07 BALTV-07 LITV-08 WW-08 EUV-08 NORDV-08 DK-09 NORDV-10-11-12 NVV-12-13 DKVV-12 HELVV-13 HELV-13 FINV-13 FINVV-13 NORDV-13 NORDVV-13 Straight Fire Grand Prix, Malteser, Westeng Terje Og Laila, Gressvik, (5-4) 9 p.

7. Int Uch Talvituuli Peaceful Pearl, Niva, Susanna, Finland, (8) 8 p.

8. Flammeus Freay Pretty, Belgisk Fårehund, Tervueren, Lehtonen, Vesa, Finland, (8) 8 p.

9. INT N UCH Lovinda's Fridtjof, Dalmatiner, Christoffersen Kai/Nyhammer A K, Bjorbekk, (4-4) 8 p.

10. INT NORD VDH UCH DKV-12 DKVV-12-13 NORD VV-12 NVV-12 VWW-13 HeVW-13 VV-13 Cafridas Frolic Friendly Fannie, Berner Sennenhund, Løken Vigdis Og Ole Einar, Bøn, (4-4) 8 p.

11. N UCH NORDJV-06 Angel Pollentia's Amy Angelic, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Skauge, Gunn Kari, Lindås, (3-3-2) 8 p.

12. INT NORD DK US UCH WW-08 -10SV Cameron Hunnicut, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Hultnen, Helen, , (7) 7 p.

13. INT N FIN UCH NV-09-10 NORDV-09-10 Tiny Jewels' Mad About The Boy, Pomeranian, Løken, Dag, Askim, (7) 7 p.

14. INT NORD UCH FIN UCH FINV-09 NVV-13 Caci's Carolina Klyft, Amerikansk Cocker Spaniel, Winbladh, Karin, Andebu, (3-3-1) 7 p.

15. INT NORD HR SLO EE UCH EUV-10 NV-09-10 Wimi Chilita Av Lay-Ia, Chihuahua Korthåret, Celius, Toril, Sandstad, (6) 6 p.

 

Beste avlshund:

Dag 1

1. N SE DK UCH Jilloc's Zero Zero Zeven,Dalmatiner, Johansen, Florence Brunberg, Sverige, 9 p.

2. C.I.E. NORDW-13 NORDUCH NV-09 SEVCH Perchwater Like A Perfect Dream,Cocker Spaniel, Ankerson, Frida, Sverige, 7 p.

3. INT N S UCH N SE LCH Hyzz Henna,Australian Kelpie, Herøy, Anne, Hønefoss, 6 p.

4. INT N SE UCH NORDV-10 Siggen's Hazel,Welsh Corgi Pembroke, Brandvik, Julie Wilberg, Sørumsand, 5 p.

Dag 2

1. Lumiturpa Tytön Tyllerö, Finsk Lapphund, Lauluten, Christian, Tinn Austbygd, 9 p.

2. NORD UCH NJV-12 Clefell's Rosebud, Pinscher, Arnetvedt, Monica B, Espeland, 7 p.

Årets beste avlshund etter denne utstillingen

1. Lumiturpa Tytön Tyllerö, Finsk Lapphund, Lauluten, Christian, Tinn Austbygd, (9-7-6-6-6) 34 p.

2. SE(U) N UCH Rainstorm's Breaking News, Cocker Spaniel, Ullebø Marianne Og Ørjan, Vestskogen, (7-7-6-6) 26 p.

3. INT NORD VDH UCH DKV-12 DKVV-12-13 NORD VV-12 NVV-12 VWW-13 HeVW-13 VV-13 Cafridas Frolic Friendly Fannie, Berner Sennenhund, Løken Vigdis Og Ole Einar, Bøn, (7-6-6-4) 23 p.

4. INT N SE UCH NORDV-10 Siggen's Hazel, Welsh Corgi Pembroke, Brandvik, Julie Wilberg, Sørumsand, (7-6-5) 18 p.

5. N SE DK UCH Jilloc's Zero Zero Zeven, Dalmatiner, Johansen, Florence Brunberg, Sverige, (9-7) 16 p.

6. INT N US SE FIN UCH CW-11 NORDV-11-12 NV-12-13 SV-12 EUVW-13 NVV-13 Robelalexanderthegreataquatass, Portugisisk Vannhund, Kristiansen, Runi, Hvittingfoss, (9) 9 p.

7. INT NORD UCH NV-07-10 Stings Zammy Junior, Lhasa Apso, Sperle, Birgitte, Steinberg, (8) 8 p.

8. N UCH Gamla Herrgården Mozart, Tibetansk Spaniel, Söderstam, Krister, Sverige, (8) 8 p.

9. C.I.E. NORDW-13 NORDUCH NV-09 Perchwater Like A Perfect Dream, Cocker Spaniel, Ankerson, Frida, Sverige, (7) 7 p.

10. INT NORD EE UCH NORDV-12 NV-12 KBHV-13 Annabelle Grace, Chinese Crested, Olsen, Camilla, Hegra, (7) 7 p.

11. NORD UCH NJV-12 Clefell's Rosebud, Pinscher, Arnetvedt, Monica B, Espeland, (7) 7 p.

12. N UCH Sunlit Tifa Emmastars, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Holte, Anne-Lise, Kristiansand S, (6) 6 p.

13. INT N S UCH N SE LCH Hyzz Henna, Australian Kelpie, Herøy, Anne, Hønefoss, (6) 6 p.

14. INT N DK UCH WW-12 NORDV-12 DKV-12 FINW-11 NV-11 HELJW-11 NJV-11 EUJW-11 FINJW-11 Misty Meadow's O Sole Mio-Pc, Chihuahua Korthåret, Kalleklev, Lene Nordås, Frekhaug, (5) 5 p.

15. DK N UCH Marbijo's I Belive I Can Fly, Papillon, Lundegaard Margrethe/ Holgersson B, Sandnes, (5) 5 p.

Beste oppdretter:

Dag 1

1. Sagaland - Tibetansk Spaniel, 9 p.

2. Chic Choix - Lhasa Apso, 7 p.

3. Aquafortis- Portugisisk Vannhund, 6 p.

4. Jet - Greyhound, 5 p.

Dag 2

1. Eerondaali - Keeshond, 8 p.

2. Estava Rain - American Akita, 6 p.

3. Lucky Jack - Jack Russel Terrier, 5 p.

4. Nobel Line - Dvergpinscher, 4 p.

 

Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen

1. El'mambee's - Pekingeser, (7-7-6-5-5) 30 p.

2. Aquafortis- Portugisisk Vannhund, (6-6-5-3-3) 23 p.

3. Larhjelm-Dachshund Strihåret, (6-6-3-3-2) 20 p.

4. Sagaland - Tibetansk Spaniel, (9-4-3-2) 18 p.

5. Estava Rain - American Akita, (8-6-4) 18 p.

6. Winton - Engelsk Springer Spaniel, (6-5-4-3) 18 p.

7. Chic Choix - Lhasa Apso, (10-7) 17 p.

8. Quantos- Schäferhund Normalhår, (5-3-3) 11 p.

9. Nobel Line - Dvergpinscher, (5-4-2) 11 p.

10. Rainstorm - Cocker Spaniel, (5-4-2) 11 p.

11. Eerondaali - Keeshond, (8) 8 p.

12. North Sheltie, (5-3) 8 p.

13. Minstemann - Dvergdachshund Korthår, (7) 7 p.

14. Shellrick - Shetland Sheepdog, (7) 7 p.

15. Siggen - Welsh Corgi, (6-1) 7 p.

 

 

Beste Norske Hund:

Dag 1

1. N UCH SEV-12 SEV-13 Glenna's Xenina, Dunker, Sageng Heidi Og Mikalsen Vidar, Nærsnes, 12 p.

2. Kviknelia's Gulli, Hygenhund, Jakobsen, Bjørn Ove, Vinstra, 5 p.

Dag 2

1. NJV-13 SEJV-13 SEV-13 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, 100 p.

2. N UCH N J(L)CH A.F.Elgkronas Zorro, Norsk Elghund Grå, Hjelle, Per Erik, Dovre, 87 p.

Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. N UCH NJV-13 SEJV-13 SEV-13 Kimura's Peer Gynt, Norsk Buhund, Lindstrøm, Kathrine Øksnevad, Karmsund, (110-100-42-40-39) 331 p.

2. N UCH N J(L)CH A.F.Elgkronas Zorro, Norsk Elghund Grå, Hjelle, Per Erik, Dovre, (87-12) 99 p.

3. N UCH Gjermaa's Storm, Dunker, Aspelien, Asle, Vikersund, (98) 98 p.

4. Værøy- Drotten Av Vollakloa, Norsk Lundehund, Melum, Solvor, Trondheim, (91) 91 p.

5. N UCH Lasseruds Loke, Norsk Elghund Sort, Repshus, Camilla Hartz, Rena, (65-25) 90 p

Lydighet:

LP-I
1. Get Weiler's Happy Jazz, Border Collie, Kristiansen, Anette, Dølemo, 192 p.
2. Remy M, Border Collie, Børresen, Svein, Sandefjord, 191,5 p.
3. Super, Border Collie, Korstadhagen, Marna Kirkerud, Oslo, 182,5 p.
4. Chica Selma, Border Collie, Silkebækken, Veronica, Bjørkelangen, 182 p.
5. NJV-11 Vestvang's Cha Dizzi, Vorstehhund Korthåret, Gareid, Linn, Nesoddtangen, 181 p.
6. Jo, Border Collie, Grøvdal, Cecilie Aspen, Tomter, 178,5 p.
7. Stingbo's Xn, Schäferhund Normalhår, Espelin, Tone, Heggedal, 176,5 p.
8. N UCH Redqliff's Heavy Competition, Australian Kelpie, Berntsen, Arild, Nannestad, 173 p.
9. Lippi V.D. Berlex-Hoeve, Belgisk Fårehund, Malinois, Aune-Danielsen, Stine Marie, Suldalsosen, 171 p.
10. Redrivals Vinx Eyewiper, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Hegerberg, Irene, Korsvegen, 166 p.
11. Gundog's Choice Chevy, Golden Retriever, Nordby, Vegar, Drammen, 161 p.
12. Eagermind Silma Elenya, Shetland Sheepdog, Nilsen, Monica, Krokstadelva, 155 p.
13. Tarik, Blandingshund, Ulriksen, Ann-Helen, Jevnaker, 149 p.
14. Vasjera's Bellavista, Cocker Spaniel, Knudsen, Ragnhild, Oslo, 148,5 p.
15. Fagerkollen's Diva Disaak, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Holte, Anne-Lise, Kristiansand S, 145 p.
16. Yapyards Love Hurts, Riesenschnauzer Sort, Olsen, Rita, Kløfta, 139 p.
17. Statesman In The Pocket, Amerikansk Cocker Spaniel, Langsø, Bente Nordahl, Oslo, 132,5 p.
18. Kappelhøjen's George Clooney, Labrador Retriever, Aas, Trude, Larvik, 128,5 p.
19. Alvvalas Eanu Eassa, Lapsk Vallhund, Thoresen, Marita, Kirkenes, 124,5 p.
20. Kondis, Border Collie, Roarsen, Solgunn, Kløfta, 124 p.
21. Carve Canem Ikaros, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Nordahl, Marion Lovise, Brumunddal, 117 p.
22. Vespas Extra, Lancashire Heeler, Bø, Kristine, Oslo, 100,5 p.
23. Stifinnerens Håp, Labrador Retriever, Wikstrøm, Kristine Evjen, Askim, 79,5 p.
24. Chanell, Blandingshund, Agnarsdatter, Britt, Elverum, 76 p.

LP-II
1. Fenris, Blandingshund, Baumann, Isabell Nykmark, Hurdal, 177 p.
2. BH Hottonia's C´ztil, Border Collie, Falck, Mette Madsen, Bjorbekk, 174,5 p.
3. AD BH N UCH Wolfmark Silver Bullet Baby, Siberian Husky, Sørensen, Marit, Tromsø, 173 p.
4. Tunevannets Tingeling, Border Collie, Svendsen, Hege Catrin, Gressvik, 170 p.
5. Work's Fixit, Border Collie, Lilleberg, Camilla, Råde, 168,5 p.
6. Ninja, Blandingshund, Bjønness, Kirsten Plum, Oslo, 167 p.
7. NORD UCH Donåsen's Don Figaro D'la Hugo, Japansk Spisshund, Tjeldhorn Grethe/Skauby Monica, Oslo, 151 p.
8. N UCH BH AD Grand Lutin Ramzes, Beauceron, Johansen, Chatrine, Maura, 150 p.
9. Vassruggens Disa Fragna, Golden Retriever, Grønstad, Ragnhild, Vaksdal, 140 p.
10. Personlighetens Dis F, Shetland Sheepdog, Vangsnes, Elisabeth, Borre, 137 p.
11. Akersborg Born In Drammen, Border Collie, Davidsen, Bente, Askim, 131,5 p.
12. Faveros Iherdige Ixi, Border Collie, Tollefsen, Mona Helen B, Drammen, 126 p.
13. Heierås Nicki, Belgisk Fårehund, Tervueren, Pettersen, Cecilie, Hammerfest, 123 p.
14. Svarta Prickens Nobel Nyx, Rottweiler, Heim, Kjell Ivar, Driva, 120 p.
15. N UCH G-Diggers Barney, Mellompuddel, Freed, Ylva, Sandvika, 118,5 p.
16. NORD UCH NJV-11 NV-12 Reigab's Nico, Welsh Terrier, Næsset, Eli, Kongsberg, 113 p.
17. N UCH Fre To's Sarinas Dama Frøya, Pumi, Karlsen, Inger-Astrid, Birkeland, 110 p.
18. N UCH Chocomate's The One And Only Mille, Australian Kelpie, Hartvigsen, Hanne Helen, Bardu, 103 p.
19. Blåbærlia's Bundle Of Joy, Shetland Sheepdog, Trohaug, Beate, Kristiansand S, 100,5 p.
20. Kanjan's P-Rikke, Schäferhund Normalhår, Vikse, Tina, Haugesund, 100 p.
21. N UCH Eugenios Nefertjti, Italiensk Mynde, Nodeland, Anette, Ås, 98 p.

 

LP-III

1. Vega, Border Collie, Methi, Marianne Elise, Hobøl, 281 p.

2. Izgara's Eikki, Belgisk Fårehund, Tervueren, Brandtzæg, Geir, Kongsberg, 270 p.

3. N SE UCH NV-13 Beatrice Gaviro, Chodsky Pes, Kristiansen, Inger Lise, Vestfossen, 261,5 p.

4. Work's Ella, Border Collie, Kirkaune, Berit, Ytre Enebakk, 260,5 p.

5. Cafridas Rhythmic Ragtime Reggae, Berner Sennenhund, Amundsen, Mari-Ann H, Vestfossen, 257,5 p.

6. N SE UCH NJV-11 NV-11-12 Gnizt De La Vie Pastorale, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Alexander, Ellen, Ås, 253 p.

6. Luna, Border Collie, Nilssen, Hilde, Bø I Vesterålen, 253 p.

6. Enja, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Rye-Andersen, Tove, Nøtterøy, 253 p.

9. Aysablues Blue Berry, Australian Shepherd, Nilsen, Mette Annie, Rypefjord, 223,5 p.

10. Kaia, Blandingshund, Gundersen, Petter, Drammen, 196 p.

11. Sweet Candy, Blandingshund, Karlsen, Hege, Hurdal, 181,5 p.

12. N UCH Winterbourne Special Edition, Field Spaniel, Oksett, Hanne Elisabeth, Drammen, 163 p.

13. BH Chablis V. Erikson, Airedale Terrier, Løken, Kristin, Lier, 91,5 p.

 

LP-Elite

1. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, 295 p.

2. Kronvallaren Pondus, Border Collie, Ytreberg, Anne Lise, Oslo, 289 p.

3. Crawfields Red Hot Sweet Bell, Golden Retriever, Frøshaug, Trine, Oslo, 288 p.

4. N LCH Målli, Border Collie, Kvernberg, Monica Beate, Aureosen, 286,5 p.

5. Kronvallaren Malte, Border Collie, Wickstrøm, Monica, Tolvsrød, 284 p.

6. BH Spar Ess, Border Collie, Isaksen, Ann-Karin, Enebakkneset, 281 p.

7. NORD LCH Lord, Border Collie, Trasti, Eva, Oslo, 275,5 p.

8. NORD LCH BH Tending Jynx, Border Collie, Brenden, Lillian, Lillestrøm, 273,5 p.

9. Vassruggens Ålga Mildir, Golden Retriever, Lund, Renate, Solbergelva, 271,5 p.

10. Fi, LV & Se OCH Uunodg, Border Collie, Kujanpää, Minna, Finland, 271 p.

11. Joy, Border Collie, Mc Dowell, Liv, Tolvsrød, 268 p.

12. N LCH Flips Ben, Border Collie, Rekstadvik, Anniken, Hornnes, 266 p.

13. Somollis Inez, Border Collie, Hauger, Kristin Natås, Rasta, 262,5 p.

14. N LCH Get Weiler's Game On, Border Collie, Rognstad, Liz Berit, Kjeller, 263,5 p.

 

 

Gerapokalen etter denne utstillingen

 

1. Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Johnsen, Hege, Aurskog, (295) 295 p.

2. Kronvallaren Pondus, Border Collie, Ytreberg, Anne Lise, Oslo, (289) 289 p.

3. Crawfields Red Hot Sweet Bell, Golden Retriever, Frøshaug, Trine, Oslo, (288) 288 p.

4. N LCH Målli, Border Collie, Kvernberg, Monica Beate, Aureosen, (286,5) 286,5 p.

5. Kronvallaren Malte, Border Collie, Wickstrøm, Monica, Tolvsrød, (284) 284 p.

6. BH Spar Ess, Border Collie, Isaksen, Ann-Karin, Enebakkneset, (281) 281 p.

7. Vega, Border Collie, Methi, Marianne Elise, Hobøl, (281) 281 p.

8. NORD LCH Lord, Border Collie, Trasti, Eva, Oslo, (275,5) 275,5 p.

9. NORD LCH BH Tending Jynx, Border Collie, Brenden, Lillian, Lillestrøm, (273,5) 273,5 p.

10. Vassruggens Ålga Mildir, Golden Retriever, Lund, Renate, Solbergelva, (271,5) 271,5 p.

 

 

 

 

Agility:

 

Liten-1

1. Travis Face Up, Cocker Spaniel, Mørkhagen, Tonje, Drøbak

2. Yes I'm Beautiful, Shetland Sheepdog, Martinsen, Michael, Svelvik

3. N UCH Øvinne, Tysk Jaktterrier, Trengereid, Helene, Haugesund

4. Voicy Coyote, Shetland Sheepdog, Solberg, Lena, Stathelle

5. NORD UCH Donåsen's Don Figaro D'la Hugo, Japansk Spisshund, Tjeldhorn Grethe/Skauby Monica, Oslo

6. Frøken Pepper, Blandingshund, Wikstrøm, Line, Sørumsand

7. Schpindel' Zahir, Toy Puddel, Schøning, Helene, Sætre

8. Ødemarksrypa's G-Sebastian, Dvergdachshund Langhåret, Møllegaard, Silje, Blaker

9. Pytte, Blandingshund, Engh, Tove, Oslo

10. Ruby Red Ice Aro, Dvergschnauzer Sort/Silver, Barlyng, Tone Myhren, Drammen

11. Revefotens Marcie, Parson Russell Terrier, Haugvik, Linda, Ottestad

0. Tiffani, Shetland Sheepdog, Johannessen, Amalie, Brårud

0. Amcockgarden's Janeiro Jade, Chinese Crested Powder Puff, Holst, Oddny Nylend, Notodden

0. Castro, Blandingshund, Kleivdal, Cathrine, Oslo

0. Gelitus Simply The Best, Cairn Terrier, Haugstad, Ann Leni, Lena

0. Malle, Jack Russell Terrier, Sjøsåsen, Linn Myhre, Lunde

0. Sättertorpets Dancing Darling, Shetland Sheepdog, Martinsen, Signe, Klokkarstua

0. Shemimo's Black Charm, Shetland Sheepdog, Eriksen, Per, Degernes

0. Mirisch Darling Lady, Toy Puddel, Bergersen, Inge-Marie, Jessheim

0. Cairndale's Tarzan, Cairn Terrier, Færøyvik, Tine, Sandvika

0. Tiakaro's Oreo Dream, Shetland Sheepdog, Heggen, Irene Rogstad, Aurskog

 

Liten-2

1. Narjana's Baron Meiden, Engelsk Toy Terrier, Follesø, Vibeke, Rygge

2. RLD N Kawamos Jack My Cygnus, Jack Russell Terrier, Heim Högström, Monica, Sverige

3. Gairichs Octavia, Cairn Terrier, Janssen, Siri Evju, Råholt

4. Ronja, Dachshund Langhåret, Kjennerud, Tommy, Vestfossen

5. Wervest's Olga, Dvergdachshund Strihåret, Kveta, Øydis, Filtvet

6. Kerenza's Pop Art Princess, Shetland Sheepdog, Asbjørnslett, Isa/Wollbraaten, S., Vestby

7. Evita, Blandingshund, Dalsberget, Line, Skotterud

0. Elleville Maia, Shetland Sheepdog, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

0. Toyamikis Prince Zorro In Black, Shetland Sheepdog, Bergersen, Eline, Skedsmokorset

0. Storfoten's Lyn, Welsh Corgi Pembroke, Eriksen, Yvonne Langerud, Svelvik

0. Toyamikis Princess La Luna, Shetland Sheepdog, Almestad, Kristina, Oppaker

0. Personlighetens Dis F, Shetland Sheepdog, Vangsnes, Elisabeth, Borre

0. Frøya, Shetland Sheepdog, Skaret, Cathrine Hansen, Våler I Østfold

0. Tiny Jewels' Big Boss, Pomeranian, Endresen, Heidi, Lier

0. Sola, Kleinspitz, Tømta, Maiken, Hurdal

 

Liten-3

1. N SE A(H)CH N SE ACH La-Min-So's Tango In Black, Shetland Sheepdog, Johansen, Silje, Skedsmokorset

2. Charmtassen's Take A Bow, Shetland Sheepdog, Henriksen, Stine/ Olsen, Tove, Strømmen

3. NORD UCH NV-12 N ACH N A(H)CH Narjana's Baronesse Galena, Engelsk Toy Terrier, Hveding-Gabrielsen, Tarjei Bratt, Våler I Østfold

4. Lönnerbergas Sea-Goddess, Shetland Sheepdog, Sæther, Eli Beate, Trysil

5. Shathena's Enya Of Mist, Shetland Sheepdog, Olsen, Tove, Strømmen

6. N SE ACH N A(H)CH Marstens Caisa Who Can, Fox Terrier Ruhåret, Stillum, Grete Funderud Og Erik, Drammen

7. Eugenios Cinderella, Chinese Crested, Røysheim, Hilde, Oslo

8. Kjekri's Wikkimedw, Cairn Terrier, Johansen Bente Og Norup Roar, Berger

9. N UCH N A(H)CH Gerseme's Coquette Caramia, Podengo Portugues Liten Strihåret, Gundersen, Anniken, Tiller

10. Leeland Zenith Of Fame, Shetland Sheepdog, Wollbraaten, Sofie Vega, Drøbak

11. N A(H)CH Marble Cocktails Lupinbukett, Parson Russell Terrier, Almestad, Kristina, Oppaker

0. Krokhaug's Yanki, Cavalier King Charles Spaniel, Dalsaune, Kari Olasveengen, Lismarka

0. N ACH Sarkins Champion Caramello, Mittelspitz, Johnsrud, Trine, Kjeller

0. NORD INT ACH N A(H)CH Sunborne Jazzy Vaya, Shetland Sheepdog, Bakken, Hilde, Hakadal

0. Lundecock's Hold On, Shetland Sheepdog, Sæter, Wenche, Trysil

0. Black Norone's Coco Chanel, Dvergpuddel, Eriksen, Marit Bjørstad, Degernes

0. N DK A(H)CH DKAGCH SEAGCH Frisenborg's Bolette, Dvergschnauzer Sort/Silver, Johansson, Lars Jakob, Danmark

0. N A(H)CH Mirenzo's Petit Astoria, Dvergpinscher, Pettersen, Helene Norstrøm, Drøbak

0. Parsonpower's Spot, Parson Russell Terrier, Almestad, Kristina, Oppaker

0. Miss Arin's Lill Wayne, Shetland Sheepdog, Larsen, Veslemøy, Kjeller

0. Soumalainen's Jazzi, Dvergpinscher, Svendsen, Cathrine Hauge, Sandefjord

0. Roikie's Billy The Kid, Shetland Sheepdog, Johannessen, Tone, Brårud

0. Statesman All The Way, Amerikansk Cocker Spaniel, Hindrum, Kari, Rykkinn

0. Black Norone's Nokia, Dvergpuddel, Bjørnstad Marit E Og Per, Degernes

0. N VCH Carillo Aspire, Amerikansk Cocker Spaniel, Rognlien, Hilde, Kråkerøy

0. Escada Cheer Up, Dvergpuddel, Eriksen, Marit Bjørstad, Degernes

0. N A(H)CH Let's Rock, Papillon, Strand Nina Restrup/ Thiesen Thomas, Tomter

0. N UCH Candy Kokos Av Ronbalt, Mittelspitz, Kjørnæs, Benedicte, Høvik

0. Nelson, Blandingshund, Vestli, Eirin, Lørenskog

 

mellom-1

1. Leeland Sailor, Henriksen, Anita, Drøbak

2. Tarrynden Gloriana, Wilhelmsen, Elizabeth, Lillestrøm

3. Japano's Hisahito Daimiyo, Vintervoll, Cathrine, Oslo

4. N UCH Real Scoops Pop Shuvit, Olsen, Ellen Nordberg, Nesoddtangen

5. Vasjera's Bellavista, Knudsen, Ragnhild, Oslo

6. N UCH Mabri's Tayla Theadatter, Sylte, Lisbeth, Saupstad

7. Gloslibråten Bella, Mørkhagen, Tonje, Drøbak

8. Braslight's Felizia, Mørk, Tone, Vestfossen

9. Loppekassa Neon Tiger, Torvik, Ellen Panadi, Oslo

10. N UCH Light My Fire Ulva, Justnes, Else R Og Hans Inge, Mandal

11. N UCH Silver Joy Great Bart, Kleppe, Signe Lund, Hakadal

0. La-Min-So's Coral Lula, Berg, Vigdis/Hagen, Lene B., Jaren

0. Staurin's Felitas Vivaldi, Andersen, Vibeke, Porsgrunn

 

mellom-2

1. Foxlike Fred Flintstone, Shetland Sheepdog, Stenseth, Vibecke, Sande I Vestfold

2. Spanielplassens Hope, Engelsk Springer Spaniel, Hagavei, Vanya Lind, Vestby

3. Mainel's Chocolate With Cream, Cocker Spaniel, Knudsen, Ragnhild Og Kristen, Oslo

4. Poil Long's Amourette De Saissac, Pyreneisk Gjeterhund, Kværnstuen, Gunn-Toril, Sande I Vestfold

5. N UCH NORDJV-12 NJV-12 All My Love Pepsi, Pumi, Torvik, Åse Kristin, Oslo

0. NORD UCH NV-13 Maia, Kromfohrländer, Nilsen, Heidi, Revetal

0. INT NORD UCH NV-10 Sølvhaven's Drage Bono, Dvergschnauzer Salt/Pepper, Kleppe, Signe Lund, Hakadal

0. Røyslitunets Kiss Me, Shetland Sheepdog, Egeland, Cecilie, Snartemo

0. RLDM CIB NORD,BALT, FIUCH NOV-12,13 Dreamwishes Goliat, Kromfohrländer, Alvarsson, Anette, Sverige

 

mellom-3

1. N A(H)CH N ACH Flinthaug Mikko In Black, Shetland Sheepdog, Mosveen, Nina S, Hvalstad

2. N A(H)CH Personlighetens Tommy C, Shetland Sheepdog, Himle, Ina, Eidsvoll Verk

3. N ACH N A(H)CH Rockhound's Cosalite, Shetland Sheepdog, Mathisen, Mina Mathilde Engh, Våle

4. NORDJV-10 Carezzando's Ephelia Evita, Schapendoes, Ellingsen, Nina M., Jessheim

5. N UCH N ACH N A(H)CH Ficus De La Vie Pastorale, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Fossum, Ghita Og Eivind Bredo, Stavanger

6. Sunborne Balda Batalla, Shetland Sheepdog, Aamodt, Hege, Bøn

7. Sunborne Ya La Creo Singha, Shetland Sheepdog, Bakken, Hilde, Hakadal

8. Statesman In The Pocket, Amerikansk Cocker Spaniel, Langsø, Bente Nordahl, Oslo

0. FI, SE, EE, LT, LV CH & SEW-12 Krumme Furche Festina Lente, Kromfohrländer, Kulmala, Annariina, Finland

0. N UCH NORDV-10 N SE A(H)CH NV-13 Light My Fire Taquine, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Arnesen, Elin Holmstad, Skui

0. Fambia Black Vibration, Amerikansk Cocker Spaniel, Liberg, Bente, Oslo

0. Toyamikis Prince Of Disco, Shetland Sheepdog, Johnsrud, Trine, Kjeller

0. CIB, NORD, BALT CH, FI ACH & ACH-J- Fannimer Angelica, Kromfohrländer, Kulmala, Annariina, Finland

0. N VCH Leeland Milady, Shetland Sheepdog, Lunde, Renate, Lørenskog

0. INT NORD FI UCH DKV-11 NV-13 HEV-13 Loppekassa Well All Right, Border Terrier, Torvik, Ellen Panadi, Oslo

0. La-Min-So's Golden Aqua, Shetland Sheepdog, Kosinski, Christina, Skjetten

0. Krohnegården's Montana J4 Joy, Shetland Sheepdog, Johannessen, Tone, Brårud

 

Stor-1

1. C.I.B. NORD DK S (u) N UCH NV-13 Brown Clown Sune Safir, Irsk Vannspaniel, Hemmingsen, Eva, Trondheim

2. Tip Top Aussie Boomer, Australian Shepherd, Stake, Johanne, Krokstadelva

3. Smarty Voffen, Border Collie, Børresen, Kjell, Frogner

4. Faveros Iherdige Iax, Border Collie, Lefstad, Anne, Ås

5. Mr Bojangles, Border Collie, Hovig, Titti, Holmestrand

6. Billie, Blandingshund, Brekke, Anne Kari, Oslo

7. Kiara, Blandingshund, Håland, Helene, Vigrestad

8. Max, Border Collie, Forsberg, Arild, Vestby

9. Turboline-Key, Border Collie, Fossum, Eivind Bredo, Stavanger

10. Sognafarets Beaming Ray Of Sun, Flat Coated Retriever, Langerud, Stine, Bybrua

11. Gypsy's Soul Moneypenny, Golden Retriever, Kriisk, Kalvo, Estland

12. Jørdis, Blandingshund, Tangen, Unn Desire, Oslo

0. Tacara's I - Luna, Border Collie, Søberg, Ole, Oslo

0. Daisy, Blandingshund, Rødvik, Ida-Veronica, Vang På Hedmarken

0. Emenems Ullrik, Border Collie, Gudim, Espen, Oslo

0. Chiljas Bullet With Butterfly Wings, Australian Shepherd, Holm, Nina, Sandefjord

0. Voffen, Blandingshund, Møllegaard, Silje, Blaker

0. Chanell, Blandingshund, Agnarsdatter, Britt, Elverum

0. N SE UCH Revhibakken's Rock On, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Græsmann, Heidi, Trondheim

0. Somollis Inez, Border Collie, Hauger, Kristin Natås, Rasta

0. Fia, Blandingshund, Breium, Nina, Oslo

0. Grette Borderen Robb, Border Collie, Myhre, Hans Marius Og Benedickte, Sem

0. Centa, Border Collie, Soleim, Ingrid, Horten

0. Aussie Gården's Unfinished Tale, Australian Shepherd, Halmrast, Hans-Kristian, Kodal

0. Alma, Working Kelpie, Ingvoldstad, Anne K, Vang På Hedmarken

0. Almighty Theo, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Ovrid, Cathrine, Rånåsfoss

0. Bliss, Border Collie, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

 

Stor-2

1. Rocsar's Shakira Av Kojac, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Gustavsen, Torild, Kløfta

2. Tinka, Border Collie, Nordli, Inger Bakkeby, Kløfta

3. Birk, Blandingshund, Andreassen, Heidi, Hagan

4. Lucas, Blandingshund, Reitan, Karoline Mosand, Oslo

5. Nico, Blandingshund, Kordahl, Iselinn, Aurskog

6. DKCH Mohner's Kiss Of Life, Schnauzer Sort, Johansson, Lars Jakob, Danmark

0. Yxsjöstugans Tia, Welsh Springer Spaniel, Andersen, Linn Therese, Sandvika

0. Akersborg Cherie, Border Collie, Kaasa, Bjørn Arne, Drammen

0. N UCH N VCH Be Meja's Costa Rica, Pinscher, Teigen, Ann-Kristin, Marifjøra

0. Miss Beatric, Border Collie, Johansen, Silje, Skedsmokorset

0. Eyemarkers Cross Time, Border Collie, Dahlen, Birgitte, Tolvsrød

0. Akira, Blandingshund, Halvorsen, Christoffer, Larvik

0. Willy, Blandingshund, Pflugradt, Sylvia, Hønefoss

0. Kira, Blandingshund, Kløverød, Natalie, Stavern

0. Sita, Border Collie, Håland, Johnny, Vigrestad

 

Stor-3

1. Nisses Back To Win, Border Collie, Thiesen, Thomas, Langhus

2. N ACH Cola Light, Border Collie, Frøysa, Ingrid, Hosle

3. N ACH My Trusted Friend Blu Bizznizz, Border Collie, Fosser, Anne, Råholt

4. Toppborders Sita, Border Collie, Grønvold, Inger Maiken, Lommedalen

5. Wow-Wow's Quinta Quartz, Schnauzer Salt/Pepper, Bøhmer, Martin, Oslo

6. Old Dream's Lovely Miss Ema, Old English Sheepdog, Agerup, Ina, Barkåker

7. Ben, Blandingshund, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

8. BH Tollerstemmen's Jessie, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Henriksen, Elin, Kodal

9. Rs Sweet Sussie (m), Belgisk Fårehund, Malinois, Sagvolden, Grete, Oslo

0. Troll, Border Collie, Stensrud, Jane, Blaker

0. N A(H)CH N ACH SE UCH Sindregardens Piazzolla, Border Collie, Hovig, Titti, Holmestrand

0. Gosh, Border Collie, Hansen, Lise-Irene, Gressvik

0. For The Win Mist, Border Collie, Elvevold, Mari, Lørenskog

0. Jacklaine's Brilliant, Golden Retriever, Hansen, Martine Juvsjø, Tønsberg

0. N SE ACH N A(H)CH Elleville Isa, Border Collie, Lundkvist, Aina Britt, Oslo

0. N ACH Vokterens Dewey, Australian Shepherd, Fossum Ghita Og Eivind, Stavanger

0. N RL CH Kronvallaren Quizz, Border Collie, Heggen, Irene, Aurskog

 

Hopp-Liten-1

1. Schpindel' Zahir, Toy Puddel, Schøning, Helene, Sætre

2. Tiakaro's Oreo Dream, Shetland Sheepdog, Heggen, Irene Rogstad, Aurskog

3. Ruby Red Ice Aro, Dvergschnauzer Sort/Silver, Barlyng, Tone Myhren, Drammen

4. Sola, Kleinspitz, Tømta, Maiken, Hurdal

5. Voicy Coyote, Shetland Sheepdog, Solberg, Lena, Stathelle

6. Frøken Pepper, Blandingshund, Wikstrøm, Line, Sørumsand

7. Revefotens Marcie, Parson Russell Terrier, Haugvik, Linda, Ottestad

0. Personlighetens Dis F, Shetland Sheepdog, Vangsnes, Elisabeth, Borre

0. Cairndale's Tarzan, Cairn Terrier, Færøyvik, Tine, Sandvika

0. Ødemarksrypa's G-Sebastian, Dvergdachshund Langhåret, Møllegaard, Silje, Blaker

0. N UCH Øvinne, Tysk Jaktterrier, Trengereid, Helene, Haugesund

0. Amcockgarden's Janeiro Jade, Chinese Crested Powder Puff, Holst, Oddny Nylend, Notodden

0. Castro, Blandingshund, Kleivdal, Cathrine, Oslo

0. Shemimo's Black Charm, Shetland Sheepdog, Eriksen, Per, Degernes

0. Travis Face Up, Cocker Spaniel, Mørkhagen, Tonje, Drøbak

0. Toyamikis Prince Zorro In Black, Shetland Sheepdog, Bergersen, Eline, Skedsmokorset

0. Gelitus Simply The Best, Cairn Terrier, Haugstad, Ann Leni, Lena

0. Sättertorpets Dancing Darling, Shetland Sheepdog, Martinsen, Signe, Klokkarstua

0. Yes I'm Beautiful, Shetland Sheepdog, Martinsen, Michael, Svelvik

 

Hopp-Liten-2

1. Evita, Blandingshund, Dalsberget, Line, Skotterud

2. Gairichs Octavia, Cairn Terrier, Janssen, Siri Evju, Råholt

3. Ronja, Dachshund Langhåret, Kjennerud, Tommy, Vestfossen

4. Kerenza's Pop Art Princess, Shetland Sheepdog, Asbjørnslett, Isa/Wollbraaten, S., Vestby

5. NORD UCH Donåsen's Don Figaro D'la Hugo, Japansk Spisshund, Tjeldhorn Grethe/Skauby Monica, Oslo

0. Pytte, Blandingshund, Engh, Tove, Oslo

0. Frøya, Shetland Sheepdog, Skaret, Cathrine Hansen, Våler I Østfold

0. Wervest's Olga, Dvergdachshund Strihåret, Kveta, Øydis, Filtvet

0. Malle, Jack Russell Terrier, Sjøsåsen, Linn Myhre, Lunde

0. Storfoten's Lyn, Welsh Corgi Pembroke, Eriksen, Yvonne Langerud, Svelvik

0. Toyamikis Princess La Luna, Shetland Sheepdog, Almestad, Kristina, Oppaker

0. RLD N Kawamos Jack My Cygnus, Jack Russell Terrier, Heim Högström, Monica, Sverige

0. Tiffani, Shetland Sheepdog, Johannessen, Amalie, Brårud

0. Narjana's Baron Meiden, Engelsk Toy Terrier, Follesø, Vibeke, Rygge

0. Tiny Jewels' Big Boss, Pomeranian, Endresen, Heidi, Lier

 

Hopp-Liten-3

1. NORD UCH NV-12 N ACH N A(H)CH Narjana's Baronesse Galena, Engelsk Toy Terrier, Hveding-Gabrielsen, Tarjei Bratt, Våler I Østfold

2. Miss Arin's Lill Wayne, Shetland Sheepdog, Larsen, Veslemøy, Kjeller

3. Eugenios Cinderella, Chinese Crested, Røysheim, Hilde, Oslo

4. Lundecock's Hold On, Shetland Sheepdog, Sæter, Wenche, Trysil

5. N SE ACH N A(H)CH Marstens Caisa Who Can, Fox Terrier Ruhåret, Stillum, Grete Funderud Og Erik, Drammen

6. Leeland Zenith Of Fame, Shetland Sheepdog, Wollbraaten, Sofie Vega, Drøbak

7. N A(H)CH Marble Cocktails Lupinbukett, Parson Russell Terrier, Almestad, Kristina, Oppaker

0. Charmtassen's Take A Bow, Shetland Sheepdog, Henriksen, Stine/ Olsen, Tove, Strømmen

0. N DK A(H)CH DKAGCH SEAGCH Frisenborg's Bolette, Dvergschnauzer Sort/Silver, Johansson, Lars Jakob, Danmark

0. Escada Cheer Up, Dvergpuddel, Eriksen, Marit Bjørstad, Degernes

0. Soumalainen's Jazzi, Dvergpinscher, Svendsen, Cathrine Hauge, Sandefjord

0. Shathena's Enya Of Mist, Shetland Sheepdog, Olsen, Tove, Strømmen

0. N A(H)CH Mirenzo's Petit Astoria, Dvergpinscher, Pettersen, Helene Norstrøm, Drøbak

0. N ACH Sarkins Champion Caramello, Mittelspitz, Johnsrud, Trine, Kjeller

0. Black Norone's Coco Chanel, Dvergpuddel, Eriksen, Marit Bjørstad, Degernes

0. Black Norone's Nokia, Dvergpuddel, Bjørnstad Marit E Og Per, Degernes

0. Nelson, Blandingshund, Vestli, Eirin, Lørenskog

0. N SE A(H)CH N SE ACH La-Min-So's Tango In Black, Shetland Sheepdog, Johansen, Silje, Skedsmokorset

0. Roikie's Billy The Kid, Shetland Sheepdog, Johannessen, Tone, Brårud

0. Statesman All The Way, Amerikansk Cocker Spaniel, Hindrum, Kari, Rykkinn

0. N UCH Candy Kokos Av Ronbalt, Mittelspitz, Kjørnæs, Benedicte, Høvik

0. N UCH N A(H)CH Gerseme's Coquette Caramia, Podengo Portugues Liten Strihåret, Gundersen, Anniken, Tiller

0. NORD INT ACH N A(H)CH Sunborne Jazzy Vaya, Shetland Sheepdog, Bakken, Hilde, Hakadal

0. Krokhaug's Yanki, Cavalier King Charles Spaniel, Dalsaune, Kari Olasveengen, Lismarka

0. Lönnerbergas Sea-Goddess, Shetland Sheepdog, Sæther, Eli Beate, Trysil

0. N A(H)CH Let's Rock, Papillon, Strand Nina Restrup/ Thiesen Thomas, Tomter

0. Kjekri's Wikkimedw, Cairn Terrier, Johansen Bente Og Norup Roar, Berger

0. Elleville Maia, Shetland Sheepdog, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

0. N VCH Carillo Aspire, Amerikansk Cocker Spaniel, Rognlien, Hilde, Kråkerøy

0. Parsonpower's Spot, Parson Russell Terrier, Almestad, Kristina, Oppaker

0. INT NORD LU UCH CEW-11 NV-11 SEV-12 DKV-12-13 Norwinstars Jedi Anakin Skywalker, Dvergpinscher, Thorsen, Vivi Gogstad, Sandefjord

 

Hopp-mellom-1

1. Tarrynden Gloriana, Border Collie, Wilhelmsen, Elizabeth, Lillestrøm

2. N UCH Light My Fire Ulva, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Justnes, Else R Og Hans Inge, Mandal

3. Gloslibråten Bella, Cocker Spaniel, Mørkhagen, Tonje, Drøbak

4. Leeland Sailor, Shetland Sheepdog, Henriksen, Anita, Drøbak

5. Braslight's Felizia, Brasiliansk Terrier, Mørk, Tone, Vestfossen

6. La-Min-So's Coral Lula, Shetland Sheepdog, Berg, Vigdis/Hagen, Lene B., Jaren

0. N UCH Silver Joy Great Bart, Dvergschnauzer Salt/Pepper, Kleppe, Signe Lund, Hakadal

0. N UCH Mabri's Tayla Theadatter, Kooikerhund, Sylte, Lisbeth, Saupstad

0. Staurin's Felitas Vivaldi, Lagotto Romagnolo, Andersen, Vibeke, Porsgrunn

0. Vasjera's Bellavista, Cocker Spaniel, Knudsen, Ragnhild, Oslo

0. Japano's Hisahito Daimiyo, Japansk Spisshund, Vintervoll, Cathrine, Oslo

 

Hopp-mellom-2

1. Poil Long's Amourette De Saissac, Pyreneisk Gjeterhund, Kværnstuen, Gunn-Toril, Sande I Vestfold

0. N UCH Real Scoops Pop Shuvit, Pyreneisk Gjeterhund, Olsen, Ellen Nordberg, Nesoddtangen

0. INT NORD UCH NV-10 Sølvhaven's Drage Bono, Dvergschnauzer Salt/Pepper, Kleppe, Signe Lund, Hakadal

0. Fambia Black Vibration, Amerikansk Cocker Spaniel, Liberg, Bente, Oslo

0. Loppekassa Neon Tiger, Border Terrier, Torvik, Ellen Panadi, Oslo

0. Røyslitunets Kiss Me, Shetland Sheepdog, Egeland, Cecilie, Snartemo

0. Mainel's Chocolate With Cream, Cocker Spaniel, Knudsen, Ragnhild Og Kristen, Oslo

0. Spanielplassens Hope, Engelsk Springer Spaniel, Hagavei, Vanya Lind, Vestby

0. RLDM CIB NORD,BALT, FIUCH NOV-12,13 Dreamwishes Goliat, Kromfohrländer, Alvarsson, Anette, Sverige

0. NORD UCH NV-13 Maia, Kromfohrländer, Nilsen, Heidi, Revetal

 

Hopp-mellom-3

1. Foxlike Fred Flintstone, Shetland Sheepdog, Stenseth, Vibecke, Sande I Vestfold

2. N UCH N ACH N A(H)CH Ficus De La Vie Pastorale, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Fossum, Ghita Og Eivind Bredo, Stavanger

3. Sunborne Balda Batalla, Shetland Sheepdog, Aamodt, Hege, Bøn

4. N ACH N A(H)CH Rockhound's Cosalite, Shetland Sheepdog, Mathisen, Mina Mathilde Engh, Våle

5. CIB, NORD, BALT CH, FI ACH & ACH-J- Fannimer Angelica, Kromfohrländer, Kulmala, Annariina, Finland

6. N A(H)CH Personlighetens Tommy C, Shetland Sheepdog, Himle, Ina, Eidsvoll Verk

7. N VCH Leeland Milady, Shetland Sheepdog, Lunde, Renate, Lørenskog

8. La-Min-So's Golden Aqua, Shetland Sheepdog, Kosinski, Christina, Skjetten

9. N A(H)CH N ACH Flinthaug Mikko In Black, Shetland Sheepdog, Mosveen, Nina S, Hvalstad

10. Statesman In The Pocket, Amerikansk Cocker Spaniel, Langsø, Bente Nordahl, Oslo

0. Sunborne Ya La Creo Singha, Shetland Sheepdog, Bakken, Hilde, Hakadal

0. Toyamikis Prince Of Disco, Shetland Sheepdog, Johnsrud, Trine, Kjeller

0. N UCH NORDJV-12 NJV-12 All My Love Pepsi, Pumi, Torvik, Åse Kristin, Oslo

0. N UCH NORDV-10 N SE A(H)CH NV-13 Light My Fire Taquine, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Arnesen, Elin Holmstad, Skui

0. NORDJV-10 Carezzando's Ephelia Evita, Schapendoes, Ellingsen, Nina M., Jessheim

0. Krohnegården's Montana J4 Joy, Shetland Sheepdog, Johannessen, Tone, Brårud

0. INT NORD FI UCH DKV-11 NV-13 HEV-13 Loppekassa Well All Right, Border Terrier, Torvik, Ellen Panadi, Oslo

0. FI, SE, EE, LT, LV CH & SEW-12 Krumme Furche Festina Lente, Kromfohrländer, Kulmala, Annariina, Finland

 

Hopp-Stor-1

1. Billie, Blandingshund, Brekke, Anne Kari, Oslo

2. Faveros Iherdige Iax, Border Collie, Lefstad, Anne, Ås

3. Gypsy's Soul Moneypenny, Golden Retriever, Kriisk, Kalvo, Estland

4. Kira, Blandingshund, Kløverød, Natalie, Stavern

5. C.I.B. NORD DK S (u) N UCH NV-13 Brown Clown Sune Safir, Irsk Vannspaniel, Hemmingsen, Eva, Trondheim

6. Bliss, Border Collie, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

7. Fia, Blandingshund, Breium, Nina, Oslo

0. N SE UCH Revhibakken's Rock On, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Græsmann, Heidi, Trondheim

0. Sognafarets Beaming Ray Of Sun, Flat Coated Retriever, Langerud, Stine, Bybrua

0. Emenems Ullrik, Border Collie, Gudim, Espen, Oslo

0. Flat Garden's Mille-Marie X X V, Flat Coated Retriever, Lorentzen, Vigdis, Oslo

0. Turboline-Key, Border Collie, Fossum, Eivind Bredo, Stavanger

0. Max, Border Collie, Forsberg, Arild, Vestby

0. Smarty Voffen, Border Collie, Børresen, Kjell, Frogner

0. Daisy, Blandingshund, Rødvik, Ida-Veronica, Vang På Hedmarken

0. Chiljas Bullet With Butterfly Wings, Australian Shepherd, Holm, Nina, Sandefjord

0. Mr Bojangles, Border Collie, Hovig, Titti, Holmestrand

0. BH N UCH Montmorenja's Elleville Chili (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Persson, Marie, Oslo

0. Centa, Border Collie, Soleim, Ingrid, Horten

0. Alvvalas Kanela Kavrret, Lapsk Vallhund, Eltvik, Mona Stavnesli, Aureosen

0. Tacara's I - Luna, Border Collie, Søberg, Ole, Oslo

0. Somollis Inez, Border Collie, Hauger, Kristin Natås, Rasta

0. Voffen, Blandingshund, Møllegaard, Silje, Blaker

0. Jørdis, Blandingshund, Tangen, Unn Desire, Oslo

0. Almighty Theo, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Ovrid, Cathrine, Rånåsfoss

0. Alma, Working Kelpie, Ingvoldstad, Anne K, Vang På Hedmarken

0. Chanell, Blandingshund, Agnarsdatter, Britt, Elverum

0. Kiara, Blandingshund, Håland, Helene, Vigrestad

 

Hopp-Stor-2

1. Nico, Blandingshund, Kordahl, Iselinn, Aurskog

2. Akersborg Cherie, Border Collie, Kaasa, Bjørn Arne, Drammen

3. DKCH Mohner's Kiss Of Life, Schnauzer Sort, Johansson, Lars Jakob, Danmark

4. Aussie Gården's Unfinished Tale, Australian Shepherd, Halmrast, Hans-Kristian, Kodal

5. Willy, Blandingshund, Pflugradt, Sylvia, Hønefoss

0. Tip Top Aussie Boomer, Australian Shepherd, Stake, Johanne, Krokstadelva

0. Grette Borderen Robb, Border Collie, Myhre, Hans Marius Og Benedickte, Sem

0. N UCH N VCH Be Meja's Costa Rica, Pinscher, Teigen, Ann-Kristin, Marifjøra

0. Lucas, Blandingshund, Reitan, Karoline Mosand, Oslo

0. Akira, Blandingshund, Halvorsen, Christoffer, Larvik

0. Rocsar's Shakira Av Kojac, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Gustavsen, Torild, Kløfta

0. Sita, Border Collie, Håland, Johnny, Vigrestad

0. Yxsjöstugans Tia, Welsh Springer Spaniel, Andersen, Linn Therese, Sandvika

0. Miss Beatric, Border Collie, Johansen, Silje, Skedsmokorset

 

Hopp-Stor-3

1. Toppborders Sita, Border Collie, Grønvold, Inger Maiken, Lommedalen

2. N RL CH Kronvallaren Quizz, Border Collie, Heggen, Irene, Aurskog

3. Jacklaine's Brilliant, Golden Retriever, Hansen, Martine Juvsjø, Tønsberg

3. N ACH Vokterens Dewey, Australian Shepherd, Fossum Ghita Og Eivind, Stavanger

5. BH Tollerstemmen's Jessie, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Henriksen, Elin, Kodal

6. Eyemarkers Cross Time, Border Collie, Dahlen, Birgitte, Tolvsrød

7. Old Dream's Lovely Miss Ema, Old English Sheepdog, Agerup, Ina, Barkåker

8. Ben, Blandingshund, Bøyesen, Ida Wam, Lunde

0. Troll, Border Collie, Stensrud, Jane, Blaker

0. N ACH My Trusted Friend Blu Bizznizz, Border Collie, Fosser, Anne, Råholt

0. N A(H)CH N ACH SE UCH Sindregardens Piazzolla, Border Collie, Hovig, Titti, Holmestrand

0. Rs Sweet Sussie (m), Belgisk Fårehund, Malinois, Sagvolden, Grete, Oslo

0. Nisses Back To Win, Border Collie, Thiesen, Thomas, Langhus

0. Birk, Blandingshund, Andreassen, Heidi, Hagan

0. N SE ACH N A(H)CH Elleville Isa, Border Collie, Lundkvist, Aina Britt, Oslo

0. For The Win Mist, Border Collie, Elvevold, Mari, Lørenskog

0. N ACH Cola Light, Border Collie, Frøysa, Ingrid, Hosle

0. Gosh, Border Collie, Hansen, Lise-Irene, Gressvik

0. Tinka, Border Collie, Nordli, Inger Bakkeby, Kløfta

0. Wow-Wow's Quinta Quartz, Schnauzer Salt/Pepper, Bøhmer, Martin, Oslo

 

lag-Liten

1. SmåSmurfene, Sæter, Wenche, Trysil

2. SmåSmurfene 2, Janssen, Siri Evju, Råholt

3. Micro Partners LL34, Stillum, Grete Funderud Og Erik, Drammen

4. Urskauens Non-Stopp, Dalsberget, Line, Skotterud

0. PUDDELGJENGEN, Eriksen, Marit Bjørstad, Degernes

 

lag-mellom

0. Hot Dogs, Bråten, Liv Ingunn, Dal

 

lag-Stor

0. Team Urskauen, Heggen, Irene, Aurskog

0. , Dahlen, Birgitte, Tolvsrød

 

 

KALA TROFEET ETTER DENNE UTSTILLINGEN

 

Liten 3

1. NORD UCH NV-12 N ACH N A(H)CH Narjana's Baronesse Galena, Engelsk Toy Terrier, Hveding-Gabrielsen, Tarjei Bratt, Kråkerøy, ((0-1)-(0-3)-(10-6)) 20 p.

2. N SE A(H)CH N SE ACH La-Min-So's Tango In Black, Shetland Sheepdog, Johansen, Silje, Skedsmokorset, ((0-1)-(0-1)-(5-15)) 22 p.

3. N ACH Ewans Magiska Lillan, Dansk-Svensk Gårdshund, Jonassen, Bente, Sandnes, ((0-1)-(5-3)-(10-7)) 26 p.

4. NORD DK CH UCH N SE ACH NORD A(H)CH Lossinrannan Miss Milly, Parson Russell Terrier, Olaisen Unni Og Johnsen Jan Eirik, Narvik, ((0-3)-(5-4)-(5-18)) 35 p.

5. Sjarmtrollet's Råtøff, Dvergpuddel, Huseby, Rune Og Gro, Sandefjord, ((0,92-1)-(5-5)-(5-19)) 35,92 p.

6. Leeland Zenith Of Fame, Shetland Sheepdog, Wollbraaten, Sofie Vega, Drøbak, ((0-7)-(5-10)-(13,32-7)) 42,32 p.

7. NORD UCH SV-12 N A(H)CH Isamelin Dance With Narjana, Engelsk Toy Terrier, Hveding-Gabrielsen, Robert Bratt, Kråkerøy, ((0-2)-(10-4)-(5,37-25)) 46,37 p.

8. Escada Cheer Up, Dvergpuddel, Eriksen, Marit Bjørstad, Degernes, ((2,91-4)-(3,12-14)-(20,34-9)) 53,37 p.

9. N UCH N A(H)CH Gerseme's Coquette Caramia, Podengo Portugues Liten Strihåret, Gundersen, Anniken, Tiller, ((5-9)-(17,73-2)-(10-27)) 70,73 p.

 

Mellom 3

1. N ACH N A(H)CH Rockhound's Cosalite, Shetland Sheepdog, Mathisen, Mina Mathilde Engh, Våle, ((0-1)-(0-1)-(0-2)) 4 p.

2. N ACH Ebra's K-K Lucky Jojo, Kooikerhund, Løken, Frøydis, Kongsberg, ((0-2)-(0-3)-(0,87-8)) 13,87 p.

3. INT NORD FI UCH DKV-11 NV-13 HEV-13 Loppekassa Well All Right, Border Terrier, Torvik, Ellen Panadi, Oslo, ((0-2)-(0-7)-(5-6)) 20 p.

4. N S UCH N A(H)CH N ACH CEW-11 Enden's Møyfrid Bjarkadatter, Dansk-Svensk Gårdshund, Nylund Kristine S/Jan Henrik, Hundvåg, ((0-2)-(5-3)-(5-7)) 22 p.

5. N UCH N ACH N A(H)CH Ficus De La Vie Pastorale, Pyreneisk Gjeterhund M/Korth.Hode, Fossum, Ghita Og Eivind Bredo, Stavanger, ((0-1)-(5-5)-(9,66-15)) 35,66 p.

 

Stor 3

1. Wow-Wow's Quinta Quartz, Schnauzer Salt/Pepper, Bøhmer, Martin, Oslo, ((0,11-1)-(12,44-2)-(10-5)) 30,55 p.

2. BH Tollerstemmen's Jessie, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Henriksen, Elin, Kodal, ((5-4)-(10-1)-(15-8)) 43 p.

3. N A(H)CH Shathena's Black Pearl, Belgisk Fårehund, Groenendael, Monsen, Kristin Og Rune, Tananger, ((5-1)-(15-6)-(20-25)) 72 p.

 

FacebookTwitterPinterestGoogle+EmailMore

Hovedsamarbeidspartnere